Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
3. kvě 2011

@mari111 krásné míry. My se potácíme před sedmým kilem 😅

wlladka
3. kvě 2011

Šimonek spinká, další dva kluci večeří, vás jsem ještě skoukla, tak teď už přeji pěkný večer a dobrou noc. Sednu k TV a budu fandit Slovensku, ať ty Rusáky proženou. 😉 😵 😵 😵 pa pa

mari111
3. kvě 2011

@wlladka jojky 7kg, ale stejně je to chlapák, z takového drobečka vyrostl v krásneho chlapáka 😵
handm dííík 🙂

majjka24
4. kvě 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................24 tt,............ KO 12.5........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 23tt,.............. KO 16.5. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 23 tt, ...........KO 6.5. .................................................TP 5.9.2011
nicollka...................................23 tt,............. KO ,6.5. ............................................... TP 5.9.2011
Mirax........................................21 tt, ..............KO 4.5............................................. TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........14 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................7 tt................KO ??...................................................TP ???
majjka24...............................17DC
maendy................ ................21 DC
Martasek ................ . ...........21 DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

mari111
4. kvě 2011

ahojik holky

madormi
4. kvě 2011

dobré ranko

wlladka
4. kvě 2011

Ahojky. Tak u nás leze slunko, ale je námraza ☹ Snad už se to bude zlepšovat.

aja.83
4. kvě 2011

Ahoj holčinky, přeju vám pěkný den! 😉
@wlladka Užijte si dovču v Sedmihorkách 😉 Tam je moc krásně, byla jsem tam několikrát, dobrej výběr! A ať vám vyjde počasí! 😵
@mari111 Gratulka ke kontrole, Lauruška už je velká slečna! 😵

mari111
4. kvě 2011

@aja.83 dík, no je už slečna veliká 🙂 utíka to utíka 😒

kopa
autor
4. kvě 2011

Ahoj holky 🙂
jdu si pro radu 😅 Koupila jsem dnes Vítkovi Bio kuře.A ted nevím jak mu to připravit?Normálně mu dám vařit to stehýnko do vody se zeleninou a pak jen sundám kůži a a oberu?
Nebo to mám nák rozkrájet to kuře za syrova???

handm
4. kvě 2011

@kopa ahoj, kopis, já to vařím ve vodě samotný, pak sundám kůži a oberu.. ale já si to vařím ve velkém a dávám zamrazit mixované 🙂 a zeleninku přidávám jaká mě napadne zrovna - taky mám navařenou namixovanou a namraženou🙂

madormi
4. kvě 2011

@kopa nebo ho udělej i se zeleninou v parním hrnci a máš to 🙂

madormi
4. kvě 2011

@aja.83 no ahoj spolu těhule, jak ty se cítíš? už jsou cítit kopanečky, nebo přes tu placentu furt nic? a už jste byli kuknout na ten camarelo?

sarlotta
4. kvě 2011

@wlladka my máme 7300g a 66cm.. kolik měří malý ?

sarlotta
4. kvě 2011

@kopa já to vařím bez kůže ale normal s kostí .. většinou křídla., zeleninu přidej trochu později - uvaří se rychleji než maso a zbytečně se tam luhuje.

wlladka
4. kvě 2011

@sarlotta my máme 64,5 cm 🙂 a sedmému kilču dýcháme na záda

wlladka
4. kvě 2011

@kopa já vařím jen prsíčka. Mám vše namražené. Brambory vždy oloupu, nakrájím, předvařím v páře a taky zamrazím. Pak si beru z krabiček co potřebuji. Jinak.... stehno bych asi už bez kůže vařila. Ta kůže mi není dvakrát sympatická 😅 😵 No a pak mixuju. Brambory rozmačkám jen vidličkou, neboť chci, aby Šíma kousal, ale on jen hltá a pak se mi u jídla dáví. Je to s ním kříž - nechce kousat. kolikrát si říkám, že snad ani neví jak to jídlo chutná, jelikož to z jazyka souká hned do krku. 😅 Sušenky baští ale pěkně, tak nevím.

aja.83
4. kvě 2011

@madormi Ahoj mad,cítím se fajn. A co ty? 🙂 A kopanečky už konečně trochu cítím, je to sice takové tlumené a jen párkrát za den, ale řekla bych, že to je ono! 😉 Tak jsem si docela oddychla, už jsem z toho byla celá nesvá 🙂 . Jo jo, na Camarelo jsme koukli minulý týden a moc se nám líbil, jsme pro něj rozhodnuti. 😵 Barvu vezmem asi černou s bílými květy, nebo černou s červenými kolečky-viz fotky.

sarlotta
4. kvě 2011

@wlladka aspoň se tolik nepronesou🙂)) pidižvíci 😀 😀 😀

sarlotta
4. kvě 2011

@aja.83 krásné kočárky, ty květované má u nás dost holek, ten bublinkový vidím poprvé🙂) jak vypadá pak sporťák ?

sarlotta
4. kvě 2011

@wlladka malý mi taky nechtěl mačkané jídlo a teď normálně kouše🙂 tak u´d v klidu.. jen sem dlouho mixovala, určitě ještě po roce a to měl zuby od 6měs--- Šíma má zoubky ? My nemáme 😝 😅

aja.83
4. kvě 2011

@sarlotta Sporťák nemůžu teď najít fotku přímo té černé barvy, tak přikládám aspoň béžový. Jsou tam ještě pruhy těch vzorů na boudičce a nánožníku.

wlladka
4. kvě 2011

@sarlotta Nepronesou, ale na Šímovi je teda sakra vidět, jek vyrostl 😀 😵 😵 Je to kus chlapa. Je krásný, koukat jak prospívá. Zoubky nemáme a jen tak asi nebudou. Do toho ročku mu už nevylezou. Jednou kousat začne, to je mi jasné. Jenže on jak hltá a nepromělní aspoň trochu to jídlo, tak se mu pak zvedne žaludek i z kaše. Občas mi tu večeři pěkně vyhodí celou zpět. No, tak dokojíme a neděláme z toho drama. Na blití jsme zvyklí, jelikož mu celkem často nesednou léky a prostě mi po nich zvrací.

handm
4. kvě 2011

@wlladka jee, ty mrazíš i brambory?! mě přijdou pak nedobré... vždycky mu vařím bramboru čerstvou... ted přemýšlím, co dávat jiného vedle brambor a rýže za "přílohu" 😀😀 žloutek dávám (dneska bude) a taky za zeleninku, občas mi přijde, že je to chuděrka a jí furt to stejné....

@aja.83 joo, mě se moc líbí ten bublinkatej!!!🙂:_)

aja.83
4. kvě 2011

@handm Jo jo, asi to vyhraje bublinkatej, ten se i víc líbí manžovi, tak mu udělám radost 😀

aja.83
4. kvě 2011

@handm Teda holky, vy jste to kuchařinky, jak těm svým prckům vyváříte! Ti se mají! 😉

handm
4. kvě 2011

@sarlotta, @wlladka -jojo, aspon se vám nepronesou.. já už mám ruce jak opice...🙂 ještě že je Mareček nenosivej typ, jen když ho něco trápí....😝

wlladka
4. kvě 2011

@handm vždy ty brambory ale předvařím v páře. Nevařené by zesládly a to pak fakt nejsou dobré.
@aja.83 kočárek vypadá pěkně. Asi vím jaké ty bublinky myslíš - to je pěkné

Holky, nevíte od kdy můžu dát zelenou fazolku? Asi mu do polévky dvě šoupnu

handm
4. kvě 2011

@aja.83 nebooj, za chvilku z tebe bude taky "pohlreich" 😀😀😀
já normálně na vaření moc nejsem, teda baví mě to, třeba pro návštěvu, ale takhle sama pro sebe je to za trest, ale pro prcka me to hrozně baví.. navíc to není žádné vaření 🙂🙂 Nejvíc mě baví zamrazovat ty kostičky 😀😀

handm
4. kvě 2011

@wlladka já právě zkoušela i vařenou a stejně mi přišla ošklivá... ale vařila jsem normálně ve vodě s trochou kmínu a rozmixla...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru