Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
19. kvě 2011

@sarlotta to jo, ani zima ani moc teplo. 😵

ivomal
19. kvě 2011

Holky děkuji🙂 Doktor mi aplikoval do dělohy nějaký gel proti srůstům, že prý to pomáhá. Za 14 dní půjdu na kontrolu, tak držte palečky, budu to moc potřebovat.. když mi řekl, že v děloze ty srůsty byli, najednou se mi ulevilo, že znám příčinu a měla jsem i radost, že odhalil, proč to nejde a odstranil to...pak se ale dostavila po dvou dnech deprese a včera jsem usínala ubrečená na mokrým polštáři, že jsem úplně na prd....Ale na další revizi mě už nikdy nikdo v životě nedostane....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nicollka
20. kvě 2011

dobré ráno, tu zase sluníčko 🙂
ivolam držím palečky at přes všechno otěhu ani nebudeš vedet jak 🙂

jinak mi znovu došla zpráva že je mé album stopnuté, vymazala jsem vššechna fota se zvířátkama, no já nevím co jim tam ještě vadí !!! takže na to už asi prdím a album nebude. tolik fotek tam mam ... grr

kopa
autor
20. kvě 2011

Ahoj holky 🙂
Přišla jsem vás pozdravit. Jak se všichni máte?maminy,těhulky a snažilky?Těhulkám krásně týdny letí 😕
Holky já moc nepíšu jednak není moc času(Vítek je dost akční),ale zjistila jsem,že tyto stránky navštěvují i lidi z mého okolí,píší mi Ip at si je dám do přátel...Jasně je to veřejná diskuze,ale nechci aby si mé příspěvky někdo z přátel či nepřátel 😀 četl a prohlížel si moje fota...
Takže já už chodím jen do soukromých uzavřených skupin.Takže to pochopte 😅

lenik_25
20. kvě 2011

Ahoj holky,
moc vás všechny zdravím. Přišla jsem vás pobavit. Hrabala jsem se ve starých fotkách a tady je výsledek - srovnání manžela s Danečkem.

mari111
20. kvě 2011

@lenik_25 neuvěřitelná podoba 😨 😨 😨 aj ty držky dělaj stejné 😀 😀 😀

lenik_25
20. kvě 2011

@mari111 Haha, přesně 😀 😀 😀

lenik_25
20. kvě 2011

@ivomal Je mi hrozně líto, co se ti děje a jak to psychicky neseš. Já jsem cíťa, takže tohle chápu. Kolik já toho nabulela do polštáře! Mám pocit, že každý test, na kterém budou dvě čárky, už asi obrečím, protože už nevěřím v lepší zítřky. Vždycky tu radost vystřídalo takové zklamání. Zas ale buď ráda, že je příčina na světě a něco se děje. Já teď čekám na výsledky imuno testů a genetiky a přeju si, ať se objeví nějaká snadno řešitelná příčina mých potratů a příště se to neopakuje. Stejně si teď dáváme dlouhou (minimálně roční) pauzu, ať se srovnám. Sice se cítím psychicky ok, ale občas to na mě tak padne, že nebýt Danečka, nevím, co by bylo... Drž se.

lenik_25
20. kvě 2011

@ivomal Teď dočítám... Řekli ti, že možná kvůli revizi nebudeš moct mít dítě? Jaká je pravděpodobnost?

lenik_25
20. kvě 2011

@majjka24 Tak co testík???

majjka24
20. kvě 2011

Ahojte,tak jsem ve středu testla a byla tam slabši druhá, fakt jsem i začla věřit že by??? a odpoledne přišla známá bolest břicha a ms byla tu nějak mi to ze začátku nějak nevadilo, protože jsem tomu nijak moc něvěřila, ale ted nějak prostě přestávám věřit, že někdy budem ten poklad držet v náručí, předminulý měsíc to bylo to samé, příznaky jak z knížky, slabá čárkam, ale byla a pak křeče jak něco a krev s kusy něčeho...ted by měla být ms a byla tak cca 2 dny, moje tělo nějak blázní či co, to jsem nikdy neměla. průjem mám furt, ale to asik mámz biocukru, nějakou záhadou, v hlavě se mi taky občas zamotá, tak asik mámněco i s tlakem, nevím, .....holčičky, moc vám děkuju,, že na mě tak myslíte, opravdu - DÍKY A moc se omlovám, dneska už nedočítám, tabulku spravím zítra , čestný pionýrský 😉 🙂

majjka24
20. kvě 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................26 tt,............ KO ??...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 26tt,.............. KO 26.5. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 25 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................25 tt,............. KO ,??. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................23 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........17 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................9 tt................KO 25.5...............................................TP 25.12.2011
majjka24...............................3DC
maendy................ ................6 DC
Martasek ................ . ...........37 DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

majjka24
20. kvě 2011

@ivomal mooooooc držím palečky jak nejvíc umím !!!! 🙂 bude to dobrý, uvidíš !!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenik_25
21. kvě 2011

@majjka24 Zlato, jen aby to nebylo biochemické těhotenství, taky o něm vím své. Jinak ideální by asi bylo při té slabé čárce vždy zajít na krev na hcg, ta je nejpřesnější a nejjistější. Ve chvíli, kdy to dostaneš, už může být v krvi negativní výsledek, ta hodnota klesá strašně rychle. Já to v dubnu ještě ani nedostala, ale hcg mi kleslo na 5,3 a bylo jasno, že je konec a už jsem jen pár dní čekala na krvácení. Takže při slabé čárce tam příště hned zajdi. Kdyby šlo tak často o bio těhotenství, tak se to musí řešit.
Jinak mě ještě napadlo, že když MS trvala jen 2 dny, tak ještě těhotná být můžeš, některé těhulky menstruují první tři měsíce.

mari111
21. kvě 2011

@majjka24 ach jo to je na nervi,co. Člověk už trošku doufa a zas nic. Držím palečky aby se brzo povedlo a bez komplikací. Jen to vydržet 😒
@lenik_25 kdy budeš mít ty výsledky?

lenik_25
21. kvě 2011

@mari111 Nevím, doktor říkal, že mi tak za týden, spíš dva týdny zavolá. Včera to byl týden. Ale je mi to záhadou, protože na výsledky se jinde čeká dýl. Tak uvidíme.

mari111
21. kvě 2011

@lenik_25 třeba je tak starostlivej ,že si to zařídil aby byli dřív 😅

lenik_25
21. kvě 2011

@mari111 Jo, tak on je fakt super, tak bych tomu i věřila.

aronek
22. kvě 2011

Ahoj, nějak nestíhám, ale poctivě dočítám. Opět mi začalo zkouškové a do práce na plný úvazek, takže toho mám plno. Každopádně už zvažujeme druhé, takže nervíčky ještě aby se to povedlo a bylo vše v pořádku. Přejeme všem krásné jaro 🙂

mari111
22. kvě 2011

@aronek ahoík a jak se máte s Honzíčkem? A táta teda na mateřský ,jo, a zvláda? Ty máš práce a učení asi až až co?

aronek
22. kvě 2011

@mari111 nakonec taťka taky našel práci, takže ještě plácáme hlídání, ale zatím zvládáme. Práce plno a ještě se to tam trochu hádá, takže není klid na práci, dost spoléhám na druhé mimčo a že si konečně trochu odpočinu a hodím do klidu

mari111
22. kvě 2011

a až bude druhé tak zústaneš doma dlouho? Tohle se asi moc nedá zvládnout, co. Ještě když se to háda 😖

aronek
22. kvě 2011

druhou mateřskou si dám taky na dva roky, a doufám, že vydžím a nebudou zase chtít, abych se vrátila dřív. Naštěstí vedoucí chce taky mimčou, takže budem doma obě 😉

lenik_25
22. kvě 2011

@aronek Tak to tě obdivuju, že jsi šla tak brzo do práce a že to zvládáš!

ivomal
22. kvě 2011

@lenik_25 zatím teprve čekám na verdikt....ale je to velmi pravděpodobné,že díky neopatrně provedené revizi se moje schopnost otěhotnět a donosit dítě rapidně snížila..Děkuji ji Vám lékaři.... 😠 ☹

majjka24
23. kvě 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................27 tt,............ KO ??...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 26tt,.............. KO 26.5. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 26 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................26 tt,............. KO ,??. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................24 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........18 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................10 tt................KO 25.5...............................................TP 25.12.2011
majjka24...............................6DC
maendy................ ................9 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC
@lenik_25 Ahojki, no jdu začátkem črvne k té nové mudr, tak všechno hodlám vyklopit a uvidíme 😉 🙂 Snad to bude v pohodě, ta ms byla dva dny a pak nic a pak už takové došpiňování. Vím, že je možné mít ms a být těhu, ale to co ze mě šlo s tou krví.....nějak ti nevím 😕
Jinak po týdnu zase do práce...a vůbec, ale vůbec se mi nechce. Ke všemu jsem nemohla usnout a podařilo se mi to až kolem půl jedné 😠 Tak přeju hezký den všem 🙂

veve.b
23. kvě 2011

Ahoj holky 🙂 prosím o radu - kdy zavádět jaké potraviny???? máme za sebou mrkev, mrkev s bramborem, mrkev s bramborem a pastiňákem a teď máme brambor s cuketou. zatím vše vaříme doma, koukala jsem dnes na skleničky a našla jsem od pátého měsíce brambor se zeleninou a telecím a kuře s rýží a moc tomu nerozumím kdy co teda malej může, u dr. mi řekli, že nejdřív bílé maso a to až tak v půl roce a rýži nejdřív v osmém měsíci a ty skleničky jsou od pátého, tak tomu vůbec nerozumím a nikde jsem nenašla jak a kdy mám co zavádět do stravy .... prosím prosím moc o radu .... chjo aby se v tom člověk vyznal ...

jinka normálka zírám jak těhulkám naskakujou ryhcle týdny 😕 😀

mari111
23. kvě 2011

ahojík holky

wlladka
23. kvě 2011

Ahojky 🙂
hlásím se zpět z Českého ráje. Bylo nááádherně-vůbec se mi nechtělo domů. Teď jsem tu zavalená prádlem a prachem, tak makám, makám a makám 😝 😖 😝
Těhulinky se krásně kulatí a miminečka rostou. Snažilkám přeji, ať se jim brzy změní status 😉

Chtěla jsem dát pár fotek a vylezlo mi toto 😀 😀 😲 😲 Nafotila jsem toho strašně moc, tak se špatně vybírá 😀 😀 😀 😎

lenik_25
23. kvě 2011

@ivomal Tak to je hodně smutný a skoro na žalobu toho, kdo tu revizi prováděl. Ještě nepředbíhej. Třeba to nakonec dobře dopadne. Kdy se to dozvíš definitivně?

@majjka24 Ahoj ospalče, já se teda netěším na to, až budu za měsíc vstávat denně do práce. Už jsi probraná? Hele, já když měla biochemické těhotenství, MS přišla s neobvyklým zpožděním, byla hodně silná a taky ze mě šly kusy. Ale trvala třeba 8-10 dní, ne takhle krátce. Ale to podle mě může být různé. Nicméně teď už se to stejně nedozvíš, protože i kdyby se jednalo předtím o těhtoenství, hcg už teď bude na nule.

@veve.b Já v pěti měsících dávala už i maso a to kuřecí nebo kvalitní hovězí. Z kuřecího jsem dávala stehenní řízky, uvařené a rozmixované se zeleninou. Jsou šťavnatější než prsní řízky. Z hovězího buď přední nebo zadní. Ale maso jsem určitě už po měsíci zeleninových jídel dávala. Daneček ho miloval a musel ho mít denně.

@mari111 Ahoj 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru