Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
1. čer 2011

@nicollka střih super, ale takhle bílý melír bych nedoporučila, musela by ses hodně makeupovat jinak bys byla jak mrtvola 🙂

nicollka
1. čer 2011

@madormi Děkuji, jen chci melir do svých, ne takto bílou hlavu uplně.

madormi
1. čer 2011

@nicollka tak to pak joo 🙂 ale střih je parádní, já na to mít odvahu tak do toho jdu taky 🙂 ale myslím, že s tím je dost práce aby to tak vypadalo a nevím nevím zda na to budeš mít od září čas 🙂 já jsem si řekla, že ani na mikádo te´d nejdu, nechám to tak abych to mohla sepnout když malá bude protivka a nenechá mi čas na žehlení tužení a gelování 🙂

nicollka
1. čer 2011

no ja si řikám že doma je mi to jedno, to budu mit jen tak, a nageluju jen kdyz pujdeme nekam ven 🙂 a tady na dědině 🙂 všici chodej v zástěrách

sarlotta
1. čer 2011

@wlladka to vypadá dobře, ta mňamka🙂 tipuju zapečenou brokolici ? 😎

@nicollka tak to je mazec účes, ale jestli máš dost husté vlasy tak zkus 😉 líbí se mi , že je to vepředu nepravidelně udělané, však to nemusíš nosit každý den takhle nahoru, přdpokládám, ale že Ti tu delší starnu vepředu udělá kadeřnice na druhé straně, kdyžmáš pěšinku tam.

sarlotta
1. čer 2011

@madormi
@madormi vždycky se dá dát šátek nebo kšiltovka na hlavu 😀 😀 😀 😀

madormi
1. čer 2011

@sarlotta no však kšiltovek si dělám zásobu 🙂

wlladka
1. čer 2011

@sarlotta zapečená zeleninka, kuřátkové masíčko a těstovinky - brokolička je tam také. Navrch sýrek.

wlladka
1. čer 2011

@nicollka koukej se pak pochlubit s výsledkem. Jsem zvědavá. Odvážlivko 😉 🙂 😵

cajori17
1. čer 2011

@nicollka ten uces je hodne odvazny,ale klidne do nej bez 🙂ty jsi takova moderni mlada mamina,ne? 😉

jinak my dostali zas plno krasnych vecicekbudoubi babicka zas vyrazila na nakupy a mame tady pekny skladiste ,takze uz brzy zacnu skladat do skrine a tridit,ale prat jeste nebudu 🙂

majjka24
2. čer 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................28 tt,............ KO ??...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 27tt,.............. KO 27.6. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 27 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................27 tt,............. KO ,10.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................25 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........19 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................11 tt................KO ??...............................................TP 25.12.2011
suzamen ..................................5 tt................KO 14.6.............................................TP ??
majjka24...............................16 DC
maendy................ ................19 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

majjka24
2. čer 2011

Dneska idu k tomu novému mudrovi, tak držte palekčy - povinnně a všichni 😀 😀 😀

madormi
2. čer 2011

@cajori17 já to vyprala už 🙂 nebudu se v tom hrabat stokrát jednou roztřídit pak naskládat do skříně aby to tu nebylo v igelitkách, pak vyndat, vyprat, vyžehlit a znova naskládat do skříně 🙂

kvetinka7
2. čer 2011

@wlladka Ahoj Wladi, moc moc Simonkovi gratulujem, sikulakovi jednomu!!! at vam nadale delasamou radost, vypada na poradnyho rostaka 😉
moc krasne srovnani,uplne se mi z toho chce brecet, ..co vsechno jste zvladli..

cajori17
2. čer 2011

@madormi ty uz nas teda hotovo?teda,ty jsi rychlovka 🙂 ja si rikala ze zacnu prat az kolem 32 tt 🙂snad se mi jeste bude chtit 🙂zitra konecne jedem vybrat kocarek 🙂a na nakupy a pak do kina na piraty z karibiku 3D 🙂 se uz tesim 🙂

cajori17
2. čer 2011

@majjka24 napis mi do tabulky K.O. 9.6.díky 🙂

madormi
2. čer 2011

@cajori17 oblečky, takové ty věci do postýlk y atak ještě nemám ani koupené natož vyprané 🙂 my budem od 30 do 33 týdne pryč a pak jsem si říkala že by to bylo moc narychlo navíc horko do toho všeho :-/ a jakej kočík? na to 3D bacha aby si z toho předčasně neporodila 🙂 🙂 🙂

cajori17
2. čer 2011

@madormi ty jo nestraš 🙂) snad to neuškodí to kino 😨
my prave jedem do Sam Byby,velkoobchod a mam tam vybranou i postylku atd,tak snad si nakoupim 🙂

maendy
2. čer 2011

Ták ovu testík silné // tak včera bylo snaženíčko a budeme ještě pojišťovat a uvidíme.....

lenik_25
2. čer 2011

Ahoj zlatíčka, tak se mi manžel dneska vrátil z kurzu mediace, který úspěšně dokončil a přivezl mi "prý" malý dárek pro radost... no a z toho vám teď píšu. Ten "šílenec" mi koupil notebook za to, že jsem to s ním pět let studia na VŠ vydržela. No jsem v šoku!

majjka24
3. čer 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................28 tt,............ KO 9.6...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 27tt,.............. KO 27.6. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 27 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................27 tt,............. KO ,10.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................25 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........19 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................11 tt................KO ??...............................................TP 25.12.2011
suzamen ..................................5 tt................KO 14.6.............................................TP ??
majjka24...............................17 DC
maendy................ ................20 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

majjka24
3. čer 2011

Ahojki, 🙂
Jsem byla včera u té nové dr. vyklepaná a dr mám úplně mladou, super, vyptávala se , tak jsem jí všechno vylíčila, i ty slabé čárky a ona říkala, že se top považuje za negativní výsledek a jinak je všechno v pořádku, ufff jsem šťastná jak blázen, protože po revizi mě dr. nekontroloval. Jsem přesně v polovině cyklu, mi ukazovala folikul těsně před prasknutím, takže dufám, že se nějaká ta manžova potvůrka konečně uchytí, , ale pro jistotu to ještě dneska a zítra pojistíme, člověk nikdy neví, že? A jelikož se snažíme od ledna, tak mám přijít za půl roku a dá mi nějaké tabletky na podporu, že do mě nechce moc "vrtat" když to předtím šlo. Jsem se jí patala jestli mě pak pošle na laparku o ona že neee a začla se smát, že to vůbec neměla v plánu. Ne, jak tam en minulý dr. Jsem se jí zeptala jestli se mi může juknout na ty folikuly a že jo teda, jsem poděkovala a úplně se divila, proč děkuju. Mám z ní dobrý pocit. Konečně nebudu tak úplně ve stresu když tam půjdu. tak uffff, snad jsem na nic nezapoměla
Hezký páteční den přeju všem 🙂

nicollka
3. čer 2011

@cajori17 no ja hlavně chci změnu a ostříhat ty zničené vlasy a taky to teplo a tak. 🙂 no snad to kadeřnice zvládne, v 7.45 už mam sedet na křesle ... uff a večer dojede manža a nic neví, tak snad nepodá papíry o rozvod :D

cajori17
3. čer 2011

@lenik_25 ty blaho 🙂super,ne?
@nicollka tak drzim pesti at jsi s ucesem spokojena 🙂 tak ja konecne dnes vyrazim objednat a zaplatit zalohu na kocik a obhlidnout postylku 🙂pak obidek a kino,mejte se 🙂preju krasny den 🙂

cajori17
3. čer 2011

@majjka24 to je super zprava 🙂 drzim palecky 😉

mari111
3. čer 2011

ahojík holčimky, Lauruška se dneska sama z lehu na zemi posadila, šikulka moje 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a od včera už začína lízt, dote´d se jenom, plazila a už de na kolínka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 já mám z ní takovou radost 🙂 🙂 🙂

mari111
3. čer 2011

@nicollka krásnej účes, já mít na to držku, taky bych do toho šla ale bohužel mne jen tak něco nesluší ☹
@majjka24 tak to je super, teď už to určo klapne, super doktorka 😉
@lenik_25 jééé to je manža hodnej 🙂
A zítra jedeme do Liberce pro velkou sedajdu do auta pro princezničku našu šikovnu 🙂

lenik_25
3. čer 2011

@majjka24 Tak to je hlavní, že k ní máš důvěru a sedí ti. To jej fakt moc důležité. Já to pochopila ve chvíli, kdy jsem zažila poprvé to skvělé jednání u MUDr. Schmitze v CAR. Jinak ten mi zas říkal, že ty slabě pozitivní testy s opožděnou MS jsou brány jako pozitivní výsledek, ovšem že se to vůbec nemusí řešit, protože to samo odejde a je to přirozené.

@cajori17 No to je teda super 🙂

@mari111 No to je ale šikulka, posílám jí za to velké pohlazení 🙂 A hezky zítra pořiďte.

nicollka
3. čer 2011

ahoj holky tak se mi dnes povedlo natočit Sofinku jak sebou mrská 🙂 je to taková paráda

https://www.youtube.com/watch?v=0v7x7hwTPBw
madormi
3. čer 2011

@nicollka stejně jako naše sofinka 🙂 docela sranda to sledovat co 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru