Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
5. srp 2009

ahoj Elí, máš holčičku, vyhovuje? 😉 😀

ee.liska
5. srp 2009

tercí samso 😵 😵 😵 😵 super, holky jen tak dál 😀
amy gratuluju ke kloučkovi 😀

kopa
autor
5. srp 2009

Farmi no byla by prča kdyby jsme všichni nahlásily // 😀

farmarska
5. srp 2009

kopi bylo by to krááásné! a určitě bychom si to zasloužily, po tom uhánění těch našich chlapů a tý dřině s tím spojené 😀

farmarska
5. srp 2009

jéé ty jsi vlastně neuháněla 😅 vám to jde jaksi samo 😅 no to nevadí, ale ty by jsi si to taky zasloužila, už pro tu tvou výdrž 😎 🙂
kopi a co ty puntíky, máte i jiný barvy? kolik máš už červených?

ee.liska
5. srp 2009

jé farmi mi přeje holčičku 😀 😀 😀 to je super, už aby byla aspoň na cestě 🙂 ale byla by to krásná tabulka

ee.liska
5. srp 2009

no já než dočtu zbytek, už je tu zase něco nového 🙂 farmi kopi ahoj 🙂
jo já mám možná taky ovu, píchá mě břicho, jsem taková jakoby vlhčí jak psala farmi a mám pořád chuť na sex 😅

kopa
autor
5. srp 2009

Farmi černý puntíky značí,že jsem hodná 😀 černý že mám průšvih 😀 😀
Už mám dva červené 😀

farmarska
5. srp 2009

elí tak honem hupsni na manžu! 😀 hlavně nenápadně 😉

mě se ta tabulka taky moc líbí 😵 sice jsem možná zmátla pár lidiček, ale s holkama nás velmi potěšila a povzbudila, tak proč bychom si neudělaly taky radost že 😀 😀

kopa
autor
5. srp 2009

teda já jsem pitomá 😀 červený že je průšvih a mám dva černý páč jsem vzorná

farmarska
5. srp 2009

kopi aháá 🙂 ty vzorňačko a červenej zatím žádnej? 🤐 a co přítelák jaký má skore ?

paajaa
5. srp 2009

Kopi: koukám, že v tom máš trošku hokej. No hlavně, že jsi hodná

Farmi: jméno pro holčičku vůbec nevím- možná Natálka. Jinak jsme opravdu silná trojka a kdyby nám to všem klaplo, tak to bude teda gól. Jinak my jsme poctivě uháněli- to byla dřina 😵 😵

ee.liska
5. srp 2009

jo jenže manža se ještě snažit nechce tak je mi to prd platné 😒 a stejně ještě nevím, jestli jsem vyčištěná, k dr jdu zítra nebo v pátek, tak nevím co a jak 😅

farmarska
5. srp 2009

elí určo už musíš bejt v pořádku 🙂
a že se snažit nechce..to ti naši taky ne 😀 a podívej jaký s pájou kujeme pikle 😀
seš ženská, ho nakonec přesvětšíš 😉 😎

farmarska
5. srp 2009

holky musím jít zase chvíli něco dělat, ale později zase nakouknu 😉

kopa
autor
5. srp 2009

Farmi červenej ani jeden 😀 ale možná dneska bude 😀 přítel má zatím černý 😀

murynka
5. srp 2009
mabe
5. srp 2009

holky, tak jsem byla v praci udelat ten pohovor - prijmula jsem cloveka. ale muj zastupce bude mit ct, pa dovcu. aspon ty dva dny, takze se o moje lidi bude starat jiny mistr a jedna rekla nazor, ze ty dva dny bych tam mohla byt i ja. tak jsem ji rekla, ze to bych na PN nemusela byt vubec. a bokem sem ji rekla, ze me trosku nastvala, ze nejsem doma jenom tak. a ona na to,ze jenom rekla nazor i ostatnich, ze ostatni se to boji rict. tak me to nakrklo. samotnou me trapi, ze sem to tam nechala jenom tak na zastupci a oni jeste toto. jsem docela nastvana a zaroven me to mrzi. stejne tam budu chodit kazdej tyden. sef chce, abych byla u pohovoru. rikam si, ze by me to ale mel i nejak zaplatit, ne?

prominte, ale musela sem si nekomu postezovat 🙂

sarlotta
5. srp 2009

Farmi díky... vypadá to báječně, ta tvoje nová tabulka🙂))))))))))))))))))))))))))

sarlotta
5. srp 2009

Holky naprskejte sem ještě něco, jooooooooooooooooooo, je Vás tam dost těhulí.. myslete taky na nás 😠 😀 😀 😀 😀 😀

mabe
5. srp 2009

sarlotko, prsk, prsk, prsk, prsk, ..... 🙂

sarlotta
5. srp 2009

Mabe.. lidi jsou nevděční... jak už jsem říkala, jim je to úplně ukradené proč jsi na PN...oni vidí jen sebe... kdyby měli osobní zkušenost tak by mluvili a hlavně mysleli jinak... nic si nevyčítej, neřeš... a šéfovi dej papír s napsanýma hodinama, které jsi tam byla- aby Ti to proplatil bokem--- klidně úplně nadrzo. 😉

mabe
5. srp 2009

sarlotko, vis, ja jsem clovek, ktery by pro ty svoje lidi udelal vsechno 😒 . ja vim, ze jsem nekdy az moc hodna. chapu, ze je tam tedka toho moc, dovoleny, samy prescasy a tak. ale jak pises, kdyby si prosli tim stejnym co ja, tak by to videly jinak, ale oni nevi. ja si proste strasne moc veci beru. 😒

sarlotta
5. srp 2009

Jééé chytám🙂)) mojeeeeeee 😎

nicollka
5. srp 2009

já chci taky holčičku nikol nebo aj dvě :D

Holky jsem vyřízená, došla mi exekuce na 13600,- nějaká jízda na černo v roce 2002, to už si fakit nepamatuji ani neuvědomuji, že by mě někdo chytil, takže pěkně 1200,- měsíčně fakt paráda ach jo :( už zase začíná kolo smůly.

mabe
5. srp 2009

prsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prskprsk, prsk, prsk

je jich dost? 🙂

farmarska
5. srp 2009

tý brďo, tady se znovu prskalo a já to prošvihla!! 😕 ☹ 😕 😨 😠

mabouši můžeš ještě jednu várečku 😅 docela mi na tom záleží 😀
mury a co kdyby jsi se taky přidala? 😀
díky tobě , no a taky trošku díky manželoj, jsem otěhu už posledně 😀 😉

sarlotta
5. srp 2009

Mabe tak s klidným svědomím ty jejich problémy teď hoď za hlavu, ju.... ono nic není tak horké... uvidíš, že za měsíc si nikdo ani nevzpomene, že byl nějaký problém... některé věci se řeší samy... já jsem tohle taky musela přijmout a pochopit a netrápit se kvůli každému....když mi došla domů brečet kamoška, že nemá na plenky- když se rozváděla... a já jí nabalila svoje a pak jsem viděla jak si kupuje cigára a lak na nehty 😅 y... to je stejné....

farmarska
5. srp 2009

ahoj sarlotko 🙂
a ruce pryč od mejch prskanců! 😠
😀 😀 😀

nicollka
5. srp 2009

jo a taky mi řekli že než se to zaplati můžou mi bloknout majetek...už je to tak že můžou blokovat jen do výše exekuce? Aby mi nestopli třeba auto za 100tis kvůli 13tisicum, to bych byla uplně vyřízená, protože auto musim mit kvuli práci.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru