Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
6. srp 2009

mari, počítá se to od prvního dne mrchy a to plus něco jsou dny. Max tam je + 6, pak skáče další týden

aronek
6. srp 2009

😀 😀 Doufám, že je to pochopitelné 😉 . Včera jsem byla 7+6 a dnes jsem 8+0 😀 😀

aronek
6. srp 2009

Koník to počítá, jako, že jsem vlastně začala devátý týden, takže mi už píše devět 😀

mari111
6. srp 2009

uz chapu,dik 😕

paajaa
6. srp 2009

Aronek: supeeeer těhulko

aronek
6. srp 2009

paajaa dík, ale nervy to byly hrozné 😝 😀 😀

if.v
6. srp 2009

Farmi, mě po "dupu" taky bolí prsa a trochu i podbřišek, ale až takhle to nemám...tak uvidíš, jak to dopadne

paajaa
6. srp 2009

Farmi: teda ty prášky pěkně klamou. Nebo to pak hezky přejde v opravdové těhu příznaky. Nikdy nevíš 😉 😎 😵 😵

zlababa07
6. srp 2009

čau baby, hele, paaji, jak tak koukám na ten tvůj graf s posunutou ovulkou, napadlo mě, co když byla fakt v ten den, kdy jí grafík ukazoval původně a to snížení potom by bylo zahnízdění a to následné zvýšení těhu? 😉 🙂 😀 Já bych to neviděla tak beznadějně. Takže žádné depky, jasné? A kdyby to náhodou nevyšlo teď, tak příště už určitě.

farmarska
6. srp 2009

pají no spíš si myslím, že to je těma práškama 😢 bo to začlo přesně v den, kdy jsem je začla polykat 🙄
ale bylo by to krásné to co píšeš 😵
holky já kuli těm debilním příznakům, mám zase tak nezvladatelnou touhu zatestovat 😀 ale dala jsem si slovo, že nejdříve až pozítří. 😅 ale nevím jak vydržím ještě tolik hodin, tolik minut netestit 😝 😀 😀 😀

zlababa07
6. srp 2009

farmi, s testíkama vydrž, myslím, že ty příznaky můžou být jak z prášků, tak klidně i z těhu. Když ale budeš testovat teď, tak na 90% bude zas sněžka a to i kdybys těhu byla, takže vydrž prťka vydrž a užívej si té sladké nevědomosti 😀

zlababa07
6. srp 2009

Jinak holky, mé pátrání po růžovce stálůe s výsledkem 0 😖 , Asi se budu muset vydat do té Kamenice 😀

zlababa07
6. srp 2009

Tak výs za běhu dočítám a Aronku super zprávy! paráda! jupííí. Tak jen tak dál.

zlababa07
6. srp 2009

A holky novajdy, hlavu vzhůru, čím dál jste od té smutné zkušenosti, tím je to lepší. Věřte mi, vím o čem mluvím.... si tu koukám povídám sama se sebou 😀

mari111
6. srp 2009

nene sama se sebou ja sem tady. co znamena ze patras po ruzovce? doufam ze to neni blba otazka ale fakt nevim co myslis 😕

zlababa07
6. srp 2009

🙂 Hledám novýho gyndr v Praze a přála bych s nějakou ordinaci v růžové zahradě jako mají v Kamenici (tv seriál) no a ne a ne se někam procpat. Volala jsem už asi na 6 míst a nikde neberou nové pacientky ☹

mari111
6. srp 2009

aha tak to je blby u nas je taky jeden moc zadanej ale uz pul roku se k nemu nikdo nenacpe.ja sem taky menila gyndare a sem zatim spokojena.

ee.liska
6. srp 2009

ahojky 🙂
aronku gratuluju 😉
týjo, to vás tu je co budete za chvilku testit 😲
já to kdr zítra nestihnu tak musím až v pondělí 😒

aronek
6. srp 2009

ee.lisko, dík 😀 😀

tercie
6. srp 2009

holky kuku, jste tu? Já snula... vytuhla jsem s noťasem a klíně, jde od něj hezky teplo, jako bych měla dečku, to se mi to dadalo 😀

aronku suuuuper kontrola, už chci taky 😉. Ještě pamatuju jak jsem říkala, že půjdu na kontrolu až nejdrív v 8tt 😀. Povídali že mu hráli 😀

mabe
6. srp 2009

aronku, gratuluju 😉

tercie, tobe taky 😉

mari111
6. srp 2009

taky se mi chtelo haji ale ja kdyz odpoledne hajnu tak uz muzu chrapat do rana pak sem celejden K.O. aspon sis odpocinula tercie 🙂

mari111
6. srp 2009

ty jo holky mne ty oci pekne bolej,az rezou. doufam ze zitra uz to bude v poho.

tercie
6. srp 2009

mabe děkuju 😵

mari právě že moc ne, jsem teď jak zmlácená, a spala bych dál, jenže zas pak co bych dělala v noci, žejo 😀
Mari zkus si kukadla zakápnout něčím, a nech odpočinout...

mabe
6. srp 2009

Tercie, neni zac. jsem rada, kdyz pribude nejaka dalsi tehulka. 🙂

kopa
autor
6. srp 2009

Aronku no vidíš,že ti kontrola dopadla dobře 😵
udělám tabulku a pak vám napíši zážitek z tramvaje 😠

kopa
autor
6. srp 2009

Vroninka 37tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 36tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 28tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt........................6.8 KO........................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 25t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 25tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 23tt....................KO 11.8,22.8. UTZ 4D.........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 23tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 20tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 20tt ...................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 18tt.............................................................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 16tt.....................12.8 KO+ tripple test
Květinka 16tt...................
Mirax 15tt......................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt....................10.8.Nt screening
Samsa 13tt......................
Martinkal 9tt...................KO 13.8.
Aronek 9tt......................13.8 KO
Mabe 8tt........................14.8.KO
Markytaj........................našla //
Tercie..........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Ikopretinka 25DC
Farmarska 24DC
Paaja 21DC
Kopa 18DC
Eeliska 16DC
If.v 8DC
Zlababa07 6DC
Nicollka 5DC
Sarlotta .......................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

kopa
autor
6. srp 2009

Farmíku třeba to bude těhu,ty divoško 🙂 Vzdyt ted když jsi byla těhule,tak si taky měla příznaky a testovala brzo a byla jsi zoufalá,že na testu bílo a pak najednou byli //.Chápu tě,já bych testila taky 😀 už jsem dneska chtěla nakoupit mamatesty ale u nás v lékarně neměli 😒

mabe
6. srp 2009

kopi, cekame na zazitek

kopa
autor
6. srp 2009

A ted vám napíši ten zážitek 😠 🤐
Jako jsem se pěkně rozčílila. 🙄 😠 Byla jsem u klienta pro doklady a pak jsem jela domu tramvajkou.V půlce cesty přistoupily naky mlady kluci-řekla bych že smažky a ještě tak divně smrděli.A představte si že tam začali po tramvaji na lidi házet cvrčky(to že to jsou cvrčci,jsem zjistila,až když jsem měla jednoho cvrčka v nohavici) 😅 🙄 Což o to zvířat se nebojím,takže jsem v klidu seděla a dělala jako že nic a ještě jsem ho nak nenápadně zabila.Vystoupila jsem a těm klukům jsem řekla že jsou dementi debilní 🙄 no ještě že mi nerozbily držku 😅 Víte co mě na to nejvíc štve že ty lidi co seděli naproti v tý tramvaji a nebo před námi to všechno viděli a drželi hubu!!!!!!!!!!!!Samozřejmě se zase ukázalo že český národ je plnejch debilů!!
Takže jsem vystoupila profackovala nohavici a nic tam už nebylo,tak jsem si vzpoměla na vás těhulky jak byste se lekly 😔 a normálně jak jsem byla naštvaná (nesmějte se)tak jsem se z toho rozbrečela 😅 😔 Nevím ani proč,byla to kravina.Ještě že jsem pracovala u zvířat že se takovejhle havětí nebojím,i saranče venu do ruky,takže jsem žádnou újmu neměla 😀 Tak jsem rychle valila domu osprchovat se 😅
Takže od ted radši budu jezdit metrem a nebo chodit pěšky.
Přítelák na mě doma koukal,proč řvu kdo mi co udělal 😅 ale nevím asi se mi zbláznily hormony 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru