Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
6. srp 2009

Mrzí mě,že jsou lidi furt bezohledný.Já se snažím druhým pomáhat 😔 a lidi myslí jen na sebe 😔 Ted jsem třeba posílala peněžitý dar pro slepce,který se stará o 3 děti(vzal si manželku a ta měla děti z předchozího manželství)utekla mu a jenu zůstali ty děti.Ten pán se jmunuje Burda,byl i v TV 😔

mari111
6. srp 2009

teda kopo,to je husty,no jo lidi sou takovy ... . ocka sem proplachla a porad to boli.

tercie
6. srp 2009

holky kde jste kdo?

zlababa07
6. srp 2009

Ahoooj já už jsem zase tady 🙂

kopa
autor
6. srp 2009

já tu jsem 🙂

tercie
6. srp 2009

aha, já neměla aktualizováno 😀

zlababa07
6. srp 2009

Kopi, tvůj zážitek z tramvaje dokazuje, jak jsou někteří lidi bezohledný. Většinou se všichni, koho se to bezprostředně netýká, tváří, jakoby nic neviděli. Všimli jste si třeba, jak se tváří lidi na eskalátorech v metru? nebo ve výtahu? Dělaj, že tam nejsou 😀 . Asi k tomu máme my češi nějaký zvláštní předpoklady, k té ignoraci, jinde ve světě jsem to tedy nezažila

kopa
autor
6. srp 2009

dohraju hru a jsem vaše 🙂

tercie
6. srp 2009

kopi to je teda hustý, cvrčky, to bych se asi posrala, já se týhle havěti štítím. Jak to má víc jak 4 nohy, tak se s tím nekamarádím 😀
Mari asi bys je měla nechat odpočinout víš, a třeba zařít na čtvrt hodinky... koukání do monitoru jim asi neprospívá. Nemůžeš mít třeba zánět spojivek, když tě tak blí? Ještě zkus opthalmo framykoin mastičku, ta by taky mohla pomoct, nic jinýho už mě nenapadá...

tercie
6. srp 2009

kopi laskavě si nehraj jo? 😀 Já na vás tady celej den čekám, ta si pojď povídat 😉 😵

bobinka22
6. srp 2009

Ahoj holky,

Kopi:cvrcci???? fuj,to ja bych vyskocila nekde nahoru na tramvaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Terci:az ty jsi mi poradila.
Jak jsi napsala ze jsi zapomela aktualizovat.Ja davala vzdy stranku zpet a zase zpet.
No jsem blba coo?? 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
6. srp 2009

Tercie já sí hraju a ted mě láka přítel na sex 😲

bobinka22
6. srp 2009

Kopi:tak to utikej!!!!!!

Ty jooo, za bileho dne??To uz jsem dlouho nemela a jeste dlouho mit nebudu..
Uzi jsi to.Ja uz asi 2 mesice nic mozna vic.A tak brzo to jeste nepujde.Asi az za 2 mesice. 😀

zlababa07
6. srp 2009

Teda to je život! 😀 Já makám a sex v nedohlednu. Manžovi dneska dali nohu do sádry, včera byl hrát fotbal a někdo ho nakop do nártu a prý mu tam zpřelámal nějaký kůstky 😒 takže mám doma maroda... a víte jak to je, když chlapi marodí 😀

kopa
autor
6. srp 2009

Bobi nejdu mě se nechce 😅

bobinka22
6. srp 2009

Kopi:
Utikej,chudak..Ho tak nemuzes nechat! 🙂

Zlababa07: No prave,to je nejhorsi ,kdyz je chlap marod.Bozatka nase malinkate!! 🙂

kopa
autor
6. srp 2009

holky já tu radši budu s vámi,to mi neuteče 😀 😀
Bobi ještě že to byli jen blbý cvrčci 😀 mohla to být třeba taky myš 😀

bobinka22
6. srp 2009

no,tak to bych snad zarvala i na celou tramvaj.
Ja jsem strasny straspytel!!
Pavouci a vse jim podobne to ja nemusim.Kdyz najdu doma miniaturniho pavoucka,pritel musi naklusat a dat ho pryc.. 🤐 🤐

kopa
autor
6. srp 2009

Bobinko já dřív takovou zvěř nemusela,ale když pracuješ u zvířat,tak tě to pak přejde a když ti náky zvíře třeba i uteče a ty ho musíš chytat... 😀
Dokonce jsem si krmila i červíky 😀

kopa
autor
6. srp 2009

Tercíku kam jsi zmizela???? 😕

mari111
6. srp 2009

tercie,to je mozne ze to mam z PC,ja sem si vas vsechny precetla za dva dni uplne od zacatku tak to bude asi tim. ale kdyz mne tu je s vama lip ja sem skoro furt sama doma a tady se tak dobre vykecava 😀 no nic milacek uz dorazil domu tak si deme udelat halusky a papat mnam 😝 aspon neco mi chutna,ze zacatku sem ani nejedla az mi bylo blbe hlady. tak zatim pa pa a vecer jeste urcite kouknu,urco to bez vas do vecera nevydrzim 😅

bobinka22
6. srp 2009

tak to opravdu klobouk dolu.
To ja fakt nemusim.Kazdy ma rad neco ze?? 😨

kopa
autor
6. srp 2009

Bobinko,ale zase se třeba bojím jiných věcí 😅 čeho se zas tak lidi často neboji 😅 😀
Mari určitě odpočívej 🙂 Na oči si dej nakej obklad,mě to vždycky pomáhá když jsou unavené 😉

kopa
autor
6. srp 2009

Bobi a ty už máš připravenou tašku do porodnice a máš už vše nakoupené??? 🙂

bobinka22
6. srp 2009

Kopi:
Tasku mam vytahnutou,ale ne jeste zbalenou.v utery jsem teprv prala veci pro maleho,a vcera to sundala ze susaku.Zitra to musim vyzehlit a ulozit.
O vikendu asi sbalim tasku ,nebo to necham na pristi tyden.
Jeste je cas si rikam.... 😀 😀
Ale jinak uz se mi 3 krat zdalo ze me to chytlo a rodim...
A myslim si ze jeste budu prenaset.A kdyz ne tak pritel mi to do porodnice hodi 😀 😀
Jo,jinak mi tu materskou neuznali.Dnes byl semnou vsude pritel a i kdyz mam odpracovanych 270dni za posledni 2 roky ,tak na tonemam narok.Nikdo mi neni schopny rict kam se mam na mesic registrovat.
TAk nejsem nikde vedena od 27.7.2009.A musim si zaplatit socialni zdravotni.
No,ale dovedes si predstavit pritele,jake mel nervy.Ze jsme proste nic nevyresily.Nikdo poradne nic nevi..
To je ten problem.Nejde nam o ty penize.To nejak zvladneme.Ale jde nam o to ze nam neni nikdo schopny rict,kam se mam registrovat.To jsem byla na sicialce na radnici,na magistratu,na uradu prace a na OSSZ.
😠

tercie
6. srp 2009

Mě to zase spadlo, nevím, proč. To usb připojení je pěkně na H...

kopa
autor
6. srp 2009

Bobinko já ti neporadím,ale tohle by ti fakt měla říct ta sociálka 🙄 A co kdyby ti zase doktor hodil tu neschopenku??Tím by jsi ten měsíc asi vyřešila né?
Bobinko no jo času je ještě dost 😀

bobinka22
6. srp 2009

ne to uz nemuzu,to uz mi skoncila ta lhuta zase.Ale ja uz to neresim,jak jsem rikala .Uz to chci mit za sebou.
A nemyslet na to.Je to jen bordel.
Ale uz ani slovo o tom. 😀 😠

tercie
6. srp 2009

Bobinko to teda čumím, mám strach že dopadnu stejně, vůbec tomu totiž nerozumím, ale dneska dr když mi vystavoval pn, tak mi řekl že už mám promaroděno letos 181 dní a že mi pn může dát už jen na 4 měsíce... ale když mám bejt na rizikovce, to teda nevím, jak se to udělá... Pak asi jedině přihlásit na pracák, nic jinýho mě nenapadá... Měla jsem někde odkaz, jsou tam právní věci, najdu ho, třeba se něco dočteš...

bobinka22
6. srp 2009

Tercie:
Nebo budes muset jit pozadat o prodlouzeni nemocenske a tim paderm,musis predstoupit pred komisi doktoru.
A oni ti ji mozna prodlouzi tu lhutu.
To mi dneska rekli na OSSZ.Ale na to jim kaslu.Pry to trva 31 dnu nez se to pohne,tak tak nebo tak bych kacky v zari nedostala za prosinec.
Snad to chapes.
Musis se poradne vsude ptat a nenechat se odbit. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru