Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
6. srp 2009

Tercie, gratuluji, že je vše v pořádku. 🙂 🙂

venuska
6. srp 2009

Markét, ukaž nám tvoje nové vlásky??? Pochlub se... 🙂 🙂 mamino. 🙂

sarlotta
6. srp 2009

flair to je mi líto, že další MS 😠 nechceš do tabulky ?...

K ukončení prac. poměru... zaměstnavatel Vás může vyhodit, ale pokud jste na PN tak budete mít peníze a máte nárok na mateřskou a pak výběr rodičáku... že pak budete hledat novou práci- na tom přece tolik nezáleží🙂
Akorát nevím jak je to s tím vyčerpáním PN za 1rok ☹

venuska
6. srp 2009

Závidím vám vem pohyby. U mě zatím nic..není to divné? Dneska jsem se na to úplně zapomněla zeptat mudr., 😝 Vím, že píšou prvorodičky od 20-22tt, ale....

murynka
6. srp 2009

sarlot to je myslím ono tak jsem to myslela 😉 😉 dík 😀 😀 😀

kopi tak at mě vyrazí jako zdr.sestra asi najdu práci vždy 😉 si myslím 😕 a kdo ví co bude za 3 roky 😅 😅

vendul normálka jen zkrácené 😉 😉 gratuluji ke kontrole 🙂 😎

tercie
6. srp 2009

Venusko zatím nic nevím, kromě toho, že čárka na testu sílí 😵 Na gyndu jdu až v pondělí, protože měl dr. dovolenou, ale myslím, že stejně ještě nic neuvidí. To je ale fuk, já vím, že to bude v pořádku 🙂 To jsem suvenýr co? 😀

Mury já chci taky vidět vlásky!!! Já jsem si vymyslela, že chci taky novou barvu, něco víc přírodního, nějakej pěknej kaštanovej odstínek a možná sem tam světlej proužek ale jakoby zespoda, aby to jen prosvítalo v těch ostatních dlouhých... no nevím jestli jsem to dobře popsala 😅

murynka
6. srp 2009

vendul dočkáš se 😉 pak se budeš divit 😀 😀 😀 někdy kopne že to zabolí a musím si sednout třeba i ve městě 😅 😅 😅

sarlotta
6. srp 2009

Venus já cítila pohyby ve 21tt a to se mě doc ptal v poradně jestli už něco cítím a já že nic.. a on že bych už měla..tak jsem si večer lehla a dala ruce na břicho a čekala a on tam ten motýlek byl🙂))))) a pak už jsem to cítila krásně. 😉

murynka
6. srp 2009

mám radost z toho košíku až přijde 😵 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
6. srp 2009

Mury ale tebe nevyhodí,co blbneš 😀 😅 no za tři roky bude další druhé mímo 😀 😲

sarlotta
6. srp 2009

Mury, ale Tebe nevyrazí, ty jsi nebyla ve zkušební době... u Tebe mají povinnost Ti držet stejné místo 6měs po porodu a ,,nějaké" místo 3roky... takže jsi v poho 😉 😎 stejně budeš pak řešit jestli dělat 12tky s prckem, ne....
Já jsem taky musela hledat jinou práci.

murynka
6. srp 2009

kopi to asi ne 😀 😀 😀 a co vy?doma vše oki????

sarlotta
6. srp 2009

hehe Kopi🙂))))

sarlotta
6. srp 2009

terciii Ty jsi suvenýr🙂 Mám z tebe velikou radost.. je to kráááááááááááásnééééééééééééé 😎 😎 😎 😀

murynka
6. srp 2009

sarlot právě že 12 nedělám....a v práci je to o domluvě i na poloviční bych mohla zatím fakt super tak uvidíme co bude 😕 😕

kopa
autor
6. srp 2009

Mury u nás už je všechno v pohodě 🙂 občas teda ještě někdy zvýšíme hlas,ale pohodička 😵 Akorát tenhle měsíc // asi nebudou páč sme se snažily,pak zas nééé 😠

flair
6. srp 2009

Jééé, terci, našla jsem malou informaci pro tebe: "Což v praxi znamená, že ve zkušební době může zaměstnavatel zrušit pracovní poměr i s těhotnou zaměstnankyní – zde však platí, že v případě pracovní neschopnosti tak nemůže učinit v době prvních čtrnácti kalendářních dnů pracovní neschopnosti."

murynka
6. srp 2009

kopi u nás minulý týden byla také nějaká krizovka 😅 😔
a kdo ví třeba právě tento měsíc // budou 😵 😵 😵 😵

venuska
6. srp 2009

Markét, tak to jo... 🙂

Já nevím, ale když čtu, že někdo už má pohyby od 16tt, tak se toho děsím. Ségra mi říkala, že prvorodičky cítí pohyby později, ale nějak mě neutěšila ☹ Mam z toho takový divný pocit.

Sarlot, takže ty jsi cítila pohyby až od 21tt? A pak už to trvalo pořád?

Musím se na to zeptat v tom genetu. Markét, už jsi se tam dovolala? Nebo tam budou až od pondělí?

flair
6. srp 2009

Jééé, tak koukám, že než jsem se rozhýbala, tak to kopinka našla taky tu informaci 😀

venuska
6. srp 2009

Markét, a jaký košík jsi objednala, máš ho v albu?

murynka
6. srp 2009

vendul já ale nevolám do genentu 😉 😉 volám na soukromou kliniku na 4D 😉 😉
já cítila v 16tt bublinky a v 17+3 pohyby la efakt to bylo nějak brzo 😕 😕 😕
a ted už to jsou děla 😀 😀 😀 😀

venuska
6. srp 2009

Tercie, ty jsi suvenýr...ale jsem ráda, že k tomu takhle přistupuješ...šikulka. Mam z tebe radost 🙂

kopa
autor
6. srp 2009

Mury taky to nemůže být furt ideální vid? 😀
Já s tím tento měsíc nepočítám 🙄
Flair jojo dala jsem to tam 😀
Venusko určitě už brzo prcka ucítíš 😵

venuska
6. srp 2009

Markét, já myslela do genetu, tak to jsem špatně pochopila 😒

No vidíš, od 17tt, a já jsem v 19tt a nic 😝 I když občas mam pocit, když jsem v klidu, že se tam vrtí...ale to je jen pocit. Když posloucháme stetoskopem, tak je tam krásně slyšet i srdíčko, takový dusot koní...krááásnýýý 🙂

venuska
6. srp 2009

🙂 Markét, ten košík je hezký. A budete ho mít v té žluté barvičce, ju??? 🙂 Hezzzkkkýýýýý 🙂

murynka
6. srp 2009

vendul to srdíčko je super 😵 😵 😵 také posloucháme 😵 😵 každý to má jinak myslím že se brzo dočkáš víš u mě je to asi že jsme měla 46kg 😝 😀 😀

holky pozor mám asi 50 kg 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
6. srp 2009

ty bláho mury přibírááááá 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru