Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
9. srp 2009

už jsme po o a ty prkenice kokám teprve asi začínáš rozkarajovat první papriku 😀
no to by byl pech aby ty jsi byla těhu a já zůstala naocet 😀 však víš jak my dvě to máme ..vše musíme mít stejný 😀 hele jinak gratuluju k psíkům, že máte doma takový šikulky 😎
jinak přestň mi strašit kopinku 😠 ještě mi jí vyděsíš a půjde o dům dál 😅

farmarska
9. srp 2009

žlabab nebud srab 😀 to rozpíšeš..u pc 😀

farmarska
9. srp 2009

žlabab zkus se nadopovat nějakejma vitamínkama a hodně pij.., ale teda vodu! ať se nám nezlajskáš podruhý 😅 😀

mari111
9. srp 2009

farmarska- doufam ze to brzo skonci, a ty co uz to vedi se zas furt vypytujou jestli to budeme skouset znovu a jestli se nebojim a tak . jasny ze se bojim ale to neznamena ze po prvnim neuspechu se vzdam a budu bezdetna. uz at pride ta mrcha a muzeme zadelavat. ☹

murynka
9. srp 2009

holky moc děkuji 😵 😵 😵

teprve 24 😅 😅

vendul jak píše tercík do společného termínu prosinec 😉

tercie
9. srp 2009

Holkyyyy já su nažranýýýýýýýýýý 😝

mari111
9. srp 2009

murynka- omlouvam se,sem ti pridala ja koza 😕

venuska
9. srp 2009

Kopi, až budeš dělat tabulku, tak mi tam připiš 3.9 poradna. Díky 🙂

Tercie, už chápu.... 🙂

farmarska
9. srp 2009

jé voni snad šly všechny spát nebo jíst! 😕
no asi to není tak uplně od věci, dát si po obídku dvacet.. 😀
takže holky zatím a dobrou 😉

kopi ty se ničeho neboj..furt by jsi tu nemusela makat, taky by jsi mohla třeba odejít si, ...do práce 😀 samozřejmě že v den vejplaty hezky ale rovnou rychle domů 😠 žádný nákupy, adidas a podobně 😠 u nás by jsi to u koz stejně neužila 😅 a na naákupy by jsi vlastně mohla, koupit farmince čokoládku, masíčko a hlavně mouku aby jsi měla z čeho píct ty dobroty 😀 😀

tercie
9. srp 2009

mari úplně vím jak to je, já když přišla o malou teď, tak to věděli všichni a taky se to furt rozebíralo horem dolem, a když jsem měla někoho potkat, o kom jsem nevěděla, jestli ví, co se stalo, tak jsem vždycky radši zdrhla, nekecám. Ale všechno se dá přežít, žít se musí... Bude zas líp, uvidíš.

Mury to teď máš stejnej věk jako týdny 🙂

žlababko jak říká ségra moje, asi už to někdy zažila, to vypadá 😀 Paralen a hoooodně vitamínů, nejvíc béčko, a bude ti líp.

Farmíku pekelnice jedna pekelná, u všech čertů, to by bylo, aby to nebylo !!!!! 😉

venuska
9. srp 2009

Markét, a jak se ta diskuze přesně jmenuje? 🙂 Díky.

murynka
9. srp 2009

tercík také jsme si toho všimla 😀 😀 😀 😀

farmarska
9. srp 2009

tý brďo já se chystám do pelechu a najednou koukám tady nademnou ta smršť 😨

terci ty jsi ty papriky spolkla ne 😀 to jsi nemohla stihnout pokousat 😀

tercie
9. srp 2009

Ségra neříkej že jdeš chrápat, ať tě ani nenapadne :D !!!!!!

tercie
9. srp 2009

Já totiž kousám pekelně rychle 😀

tercie
9. srp 2009

Farmíku myslím, že jak jsi tu kopince vylíčila její práva a povinnosti, že sem hodně dlouho nepřijde 😀

farmarska
9. srp 2009

terci motorová myš 😀
no upřimě jsem si teda myslela že by šlofíček po o nebyl špatný 😅

mari111
9. srp 2009

tercie- jo ja tyky kdyz nekoho vidim a navim zda uz to vi tak se vyhejbam. ted mne taky volala kamoska do cukrarny na pohar a radej nejdu,co kdyby tam zas na mne nekdo rval na cele mesto " cau mamino" ach jo asi to napisu do mistnich novin aby to uz vsichni vedeli. kazdej vi ze sme se dlouho snazili tak se tesili s nama a tak takhle furt na mne vsude vykrikujou ☹

tercie
9. srp 2009

Holky já jdu zejtra na tu gyndu, a dr je po dovolený, asi tam bude nával a já nejsem objednaná, to bude asi masakr se k němu dostat, a taky mám trochu obavu z toho, co mi řekne, že už jsem těhule 😅
Naštěstí ˇmám radost že čára sílí, prtě je snad v pohodě...snad to nějak přežijem no...

farmarska
9. srp 2009

prej práva a povinnosti! 😀 se nezapře, že máš doma policistu 😀 😀
navíc to nejsou žádný práva a povinnosti, to je jen její dobrá vůle 😅 😀
hele a přestaň mi kazit tendle nábor levných pracovních sil 😀 😎 😀

farmarska
9. srp 2009

kruciš terci jsi těhule, tak koukej bejt po jídle unavená a zalíst si taky do postele 😀

tercie
9. srp 2009

farmi já mám dlouhý vedení, než mi to dojde že jsem utahaná tak je večer .-D

farmarska
9. srp 2009

terci určitě se na tebe zlobit nebude 😉 navíc když tam bude nával, nebude mít čas tolik na tebe řvát 😀 určitě vše bude dobrý. budu držet palce 😵
hele a jak to dopadlo vlastně s tou tvou prací? ted když jsi na PN? předávala jsi to tý protivný čůze? 😕 a jak to vidíš že to bude dál? to víš, se vyptávám, bo tě chci pak zkopírovat 😀

tercie
9. srp 2009

Vám pak hodím nějakou fotku když budete chtít 🙂 Už se na to těším, má to bejt fakt mega akce, a máme tam ve dvě bejt tak se asi půjdu chystat ať můžeš jít relaxovat po O 😀

farmarska
9. srp 2009

tercii to já mám taky, ale todle mi dochází poměrně hodně hódně rychle 😀 a i celkem ted často 😀 😀

mari111
9. srp 2009

tercie,neboj bude to v poho,budu na tebe myslet. zitra pisni,(ze to dobre dopadlo a ze si tehu )

tercie
9. srp 2009

No s tou prací nevím, posílala jsem tam neschopenku a manažerce jsem napsala že mám angínu a beru ATB 😀 a ani mi neodpověděla, no a pak jsem v pátek měla na mobilu ztracený volání z cizího čísla, ani nevím,m kdo to byl, ale nevolala jsem zpátky, říkám si jestli to bylo důležitý tak zavolaj znovu a nemám náladu nic vysvětlovat 😀 Takže nevím, no a v tejdnu jsem napsala že jd na kontrolu a mám v plánu napsat že mě nechal doma ještě tejden, a počtám že pak už mě propustí 😀

farmarska
9. srp 2009

terci? 😕 😕 😕 co 😨 😨 kde kdy jak máš bejt?

farmarska
9. srp 2009

jooo ti pesani aháá!! už asi vím 😉 tak to už mazej 😉

farmarska
9. srp 2009

a kdyby nemohli tu mouku vyčmuchat, tak jim koukej trošku pomoct 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru