Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
9. srp 2009

Já mylím, že jim to půjde, použila jsem totiž dvounulku 😀 Tak já mažu, páááá ještě si musím na ksicht namalovat obličej 😀

farmarska
9. srp 2009

ahá, ael to i když tě pak už propustí, tak to budeš mít nárok na rodičák né? 😕
no jo ty jsi to měla dobrý že máš neschopenku od obvoďáka, že tam nemáš gynekologický razítko 🙂
a co když tě nepropustěj? 😀
jinak s tím číslem bych si taky hlavu nelámala, přesně jak píšeš, ať si zavolaj znovu, přece si nebudeš na nepříjemný věci prokecávat ještě svůj kredit 😀
hela a jak dlouho jsi tam byla teda zaměstnaná?
já to plánuju udělat asi taky nějak tak 😅

farmarska
9. srp 2009

sem asi pako, ale co je to dvounulka? 😅 😅 😅
ví to tu někdo? 😅
no jo, šak běž, než mne přejde to spaní 😀 pokecáme večer 😉
a užij si to! 😵

kopa
autor
9. srp 2009

jsem tu,ale dočítám 😅 Farmíku t y ni teda dáváš 😀 hele a jaký výhody bych u tebe měla??? 😀

farmarska
9. srp 2009

kopi no přece byla by jsi se mnou 😵 je ti to snad málo! 😕
no dobře přidám, ať nežeeru 😀
byla by jsi na čerstvém vzduchu! 😵 😵 😵
navíc já jsem vděčnšj strávník, sežeru všechno 😅 a ještě bych ti to i třba pochválila 😎

kopa
autor
9. srp 2009

Farmíku tak já ti někdy napeču,uvařím a přijedu s výslužkou 😀

Hele co ty tvoje příznaky???Já úž jsem magor,těhu příznaky mám od včerejška.
Včera jsem furt chodila na wc,hrůza 😅 Vzdycky jsem čůrla a odešla do postela a pak se mi zase chtělo(ale to mohlo bejt z toho včerejšího sexíku 😅 )Žáha mě taky pálí(ale to zas může bejt z toho,jak jsme přežraný 😅 )
No a ráno jsem se probudila a bylo mi hnedka zlee a šli ke švagrovce a z ničeho nic při cestě se mi zamotala hlava,div jsem neomdlela)Přítelák koukal jak blázen(ale to zas mohu mít z počasí...) 😒
No asi tak,určitš si ze mě zase hormony střílí 😀 😀

kopa
autor
9. srp 2009

Farmi 😵 😵
A nebo by jsme spolu mohli držet dietku 😝 na čerstvém vzduchu 😝 😀

kopa
autor
9. srp 2009

Vroninka 37tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 36tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 28tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt........................6.8 KO........................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 25t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 25tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 23tt....................KO 11.8,22.8. UTZ 4D.........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 23tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 20tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 20tt ...................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru,3.9 poradna
Markee 18tt....................10.8.odběr plodovky 31.8.výsledky,1.9.poradna.....pohlaví nechce znát předem
Kerrie 17tt.....................12.8 KO+ tripple test
Květinka 16tt...................
Mirax 15tt......................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt....................10.8.Nt screening
Samsa 13tt......................
Martinkal 9tt...................KO 13.8.
Aronek 9tt......................13.8 KO
Mabe 8tt........................14.8.KO
Markytaj........................našla //
Tercie..........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Ikopretinka 28DC
Farmarska 27DC
Paaja 24DC
Kopa 21DC
Eeliska 19DC
If.v 11DC
Zlababa07 9DC
Nicollka 8DC
Flair 4DC
Sarlotta .......................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

nicollka
9. srp 2009

Ahoj holky tak nakukuju kdo testí a jak testí Farmi a ono nic. Tak já ještě počkám.

Jinak já měla zase hrůzostrašnej sen. Fuj už nikdy. Ale teď jsem našla RD rekonstruovanej, jen 1,3mil. Hned ráno tam volám a jestli je volnej tak ho beru. Ach jo se ani nevyspím jak su nadržená. Pořád lepší 1,3 za domek který je max 7km od nás, než byt za 1,2mil který je skoro 20km od nás. ach joooo už ať je ráno.

Mury taky přeji vše nejlepší k narozeninám, hodně štěstíčka a zdravíčka pro vás obě i manžílka.

farmarska
9. srp 2009

kopi já a dietku 😅 to určitě 😎 bejt jalová a ještě nežrat, to už by na mne bylo moc 😀 😀
kopi neboj, jednou to půjde samo,..to vykojíme 😀
hele tak já to beru a k tý výslužce si ještě přibal nůžky 😉 😎 chci být taky fešák jako murinka 😎

a k mejm příznakům
mě přijde že si opravdu mozek zahrává s mejma citama 😝
přesně jak píšeš, motá se mi šiška, mám divný chutě, je mi chvílema děsně šoufl, kozy se mi přifoukly a bolej 😀 no blázinec hotovej 😀
jenže u mne to může bejt i po tom dupoj 😝 ale bylo by to hezký, kdyby ne 😅

farmarska
9. srp 2009

nikol 1.3 mil není moc, hlavně jednej rychle, ať ti ho nikdo nevyfoukne 😉 po dobrejch věcech se vždycky zapráší 😅
nikol neboj zítra budu hlásit 😎

nicollka
9. srp 2009

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

farmi držím palec at to vyjde, příznaky super.

zlababa07
9. srp 2009

Tak jsem tu zase 🙂 pospala jsem si a je to lepší. Jdu zkusit něco sníst. No a taky jsem si vzpomněla, že včera byla asi akce 😅 , ale normálně jsem na to úplně zapomněla a aj teď to mám dosti mlhavé 😅 to jsme vostuda, co? To snad ani manžovi nemůžu říct, aby se to nedotklo jeho ega 🙂 Ale myslim, že plodící to nemohlo bejt, jsem teprve 9 DC a navíc manža si dáva majzla, chce ještě ten měsíc čekat, poctivec jeden 😎

zlababa07
9. srp 2009

FArmi, dvounulka je mouka, značí se takhle OO 🙂

kelly1983
9. srp 2009

Ahojky holky

kopi jsem 29týden, už ne 28 🙂

murynka
9. srp 2009

nicol domeček pěkný za 1,3 mili no super 🙂 jednej rychle 😎
jak to že původní plán nevyšel 😲 😲 něco jsme prošvihla😲 😲 ???

děkuji za přáníčko 😵 😵 😵

zlababa07
9. srp 2009

Nicol, ten domeček vypadá fakt dobře. tak rychle volej piš ať je brzy váš 🙂

lucierob
9. srp 2009

Ahoj holky,
koukala jsem na tabulku. Je to nádhera, kolik už je tady těhulek. A do konce roku ještě další přibydou. Před chvíli jsem dokoukala na jeden pořad. Jmenovalo se to Dítě za každou cenu a byl tam jeden pár, který se snažil o umělé oplodnění 6 let. Nakonec se jim to povedlo na 9 pokus. To je úžasné, co ta medicína dneska dokáže.

kelly1983
9. srp 2009

Ahoj Luci, to je teda dlouhá doba 6let, to nevím jestli bych vydržela....ale touha po mimi je velká no.

lucierob
9. srp 2009

Když tohle slyším, tak jsem ráda, že my patříme mezi páry, které s otěhotněním problémy nemají.I když zatím u každého těhu jsem měla nějaký problém. Moje sestra se snaží o mimčo už 9 let. A nejspíš ho nikdy mít nebude, jelikož se jí přestává tvořit sliznice či co.

zlababa07
9. srp 2009

Luci, 9 let, to už je tedy dlouhatánská doba. Kolik jí je let jestli se můžu zeptat?

murynka
9. srp 2009

holky proto jsme začli v mých 23 let 😅 člověk právě neví co mu osud přichystá 😔 😔

nicollka
9. srp 2009

Ahoj Mury, no nějak poslední dobou se naši hádají a pořád něco, řeší to přeze mě, teď všechna ta povolení a ty problémy co se ještě vyskytli, manža dostal novou zakázku a nebude čas na stavbu a chlapi potřebuje mít v Liberci, prostě pořád něco. Takto to koupime a mužu jit bydlet a pomalu se udělají menší rekonstrukce. Vypadá to že tento dům nebude potřebovat nějak moc velké investice. Tak se modlím at už nám to vyjde. Taky se poslední dobou nějak hádám s mamkou to je něco jak je pořád za zadkem a prolízá nám věci...prostě od rodičů pryč...

zlababa07
9. srp 2009

Nojo mury, máš recht, takhle těch dětiček stihneš celou kupu. Taky bych byla začala dřív, ale než jsme našla toho pravýho, mám třicítku na krku 😀

murynka
9. srp 2009

nicol aha to chápu 😔 a to jste měli stavět u rodičů 😕
tak držím palečky at to vyjde 😵 😉 😉 😉

holky já dostala od malé krásný dárek 😵 😵 dělá už mi takové obr boule 😀 😀 normálně se tady směju škoda že není doma manžel ☹

zlababa07
9. srp 2009

To musí být nádhera, já už chci taky takový boule 😎 mě se zatím dělá jen jedna, to když se nacpu, jako třeba teď 🙂

murynka
9. srp 2009

zlab ani se nenaděješ a máš je 😉 😉 😉 také jsme si myslela že se nedočkám 😅

zlababa07
9. srp 2009

A tys čekala ty 3 ms nebo méně? Já jdu dneska večer snad konečně na tu kontrolu po revizi, už je to skoro 8 týdnů, dlouho co? jenže moje teď už bývalá gyndr je asi fakt divná, poprvé mě poslala dom, že jdu moc brzy a teď podruhé má pro jistotu dovču do začátku září. Tak jdu nakonec do té nemocnice, kde revizi dělali, tak mi prosím držte palce, nejdřív aby měla ta dr čas a pak aby ve mě nenašla žádný závady 🙂

murynka
9. srp 2009

zlab já byla na revizi 3.11 a otěhu jsem 9.3 😉 čekali jsme 4 měsíce ale MS byli jen 3 poněvadž jsme měla dlouhé cykly 😖 4 MS už nedošla 😉
jinak na kontrole po revizi jsme byla asi také tak 7tt od výkonu to je myslím normální a neboj nic nenajdou 😉

kopa
autor
9. srp 2009

Vroninka 37tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 36tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 29tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt........................6.8 KO........................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 25t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 25tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 23tt....................KO 11.8,22.8. UTZ 4D.........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 23tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 20tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 20tt ...................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru,3.9 poradna
Markee 18tt....................10.8.odběr plodovky 31.8.výsledky,1.9.poradna.....pohlaví nechce znát předem
Kerrie 17tt.....................12.8 KO+ tripple test
Květinka 16tt...................
Mirax 15tt......................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt....................10.8.Nt screening
Samsa 13tt......................
Martinkal 9tt...................KO 13.8.
Aronek 9tt......................13.8 KO
Mabe 8tt........................14.8.KO
Markytaj........................našla //
Tercie..........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Ikopretinka 28DC
Farmarska 27DC
Paaja 24DC
Kopa 21DC
Eeliska 19DC
If.v 11DC
Zlababa07 9DC
Nicollka 8DC
Flair 4DC
Sarlotta .......................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru