Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
9. srp 2009

😀 😀 😀 😎 no máš nějakou fantazii neééééé 😉 houby by prasknul.... to unese věcí 😀

farmarska
9. srp 2009

ty bláho já mám obyč z tesca, ten unese sotva mne a ještě se na něm bojím víc skákat 😀
na nás oba bych musela mít leda tak ten co maj ti sloni na hraní 😀 😀

farmarska
9. srp 2009

sarlot ale tak to by jste pomalu měli vytáhnout balon z kouta 😀 když už půjdete ted do toho snaženíčka 😀

nicollka
9. srp 2009

tak dorazila jsem z práce a jdu hajat, ráno jedu zase do práce. Dnes máme výročí svatby, ale ani sms no tak to rači zaspím :D dobrou

sarlotta
9. srp 2009

🙂)))))

Joooo Murynko sem Ti zapoměla popřát k narozeninkám😲oooo všeeeeeecko nejlepší🙂))) a co dort byl ? 😀 😀

Víš co přeju Ti aby Sofince ještě nenarostl pindík🙂))) a aby jste se dokulatili ve zdraví a v pohodě 😎

sarlotta
9. srp 2009

Nicol a co ten domečeeeeek ?

farmarska
9. srp 2009

niky chuděrko no to je teda lajdák 😠 ale nic si z toho nedělej bobku, chlapi na todle prostě nemají hlavu 😅
proto se jim to musí pořád trošku nenápadně připomínat a nejlépe i s tím co by jsme si přály 😀

sarlotta
9. srp 2009

jojo, souhlas Farmi já připomínám docela nápadně 😀 😀 😀 😀 bych se nedočkala🙂)))) a pak jsem spokojení oba....

farmarska
9. srp 2009

sarlot to to už máme krásně zmáknutý co 😀 lepší se upomenout, než mít pak ubulenou náladu 😀
ještě musíme nějak zvládnout to druhý dítko a budeme šťastňule 😀

farmarska
9. srp 2009

tak já jdu dohajan, jsem dnes zase nějaká kaput 😝
mějte se tu krásně sluníčka 😵

sarlotta
9. srp 2009

jj, farmi🙂)))) úkol č 1 😎

murynka
9. srp 2009

farmi jasně že bychom vzali babičku a dědečka 😀 😀 😀

sarlot děkuji a nestraš 🙂 😎 snad se holčička na 4D potvrdí 😅

markee
9. srp 2009

ahojky.Jdu jen dát o sobě vědět,že žiju. Zítra na mě myslete,ať to opravdu nic není a ať mám za 3týdny výsledky v pořádku.
Jinak jsem hrozně unavená a bolavá,celý den jsme byli mimo barák a fakt toho mám už dost.
Tak pa.

sarlotta
9. srp 2009

markee palečky se drží🙂)))) šupej ležet 😎

mirax
9. srp 2009

Markee, zítra ti budu držet palečky, ať to ani trošku nebolí a jsi hnedle doma v postýlce..a hlavně se neboj, vše dobře dopadne 🙂

nicollka
9. srp 2009

ještě naposledy nakukuju, házela sem fotky do happy-fota abych to stihla za levnější cenu.

Já se upoměla, on to ví, aj včera koukal prej na prstýnek, jenže měl týden volno tak do práce musel, a na otočku jet 600km se mu nechtělo že potom dojede aj s prašulkama a oslavíme to dodatečně :D Takže nejsem smutná, jen to jdu vše zaspat a už at je ráno :D

no a snad ráno budou nějaké nové //

zlababa07
9. srp 2009

Zdar dámy, tak hlásím, že kontrola dopadla na jedničku, všechno vypadá v pořádku, sliznice prý 5mm, což je prý akorát, tak jupííí. Teď ještě zpracovat toho manžu 😅 Markee, zítra držím pěsti, aby odběr dopadl dobře a pak dej vědět.

farmarska
9. srp 2009

jé já málem taky zapoměla! Markee moc na tebe budu zítra myslet a držet ti palečky aby to nebolelo a tak 🙂
žlababo tak supr novinky! 🙂 hele ty chodíš k mudroj v neděli?? 😕 😨 😅
jinak já nemůžu spát, takže zítra asi dvě nezahlásím, protože když jsem byla těhu, tak jsem usínala už v osm 😅

sarlot ty potvůrko, jsi mne na tom druhém témátku rozplakala 😔 ,jak jsi psala o tý vločce
😅 😅 😅

farmarska
9. srp 2009

nikol tak si to pěkně dodatečně užijte! 🙂 ale nějakou hezounkou roztomilounkou zprávičku ti mohl poslat, lajdák 😎

farmarska
9. srp 2009

tak já jdu ještě zkusit proklapat telku 😉
tak dobrou 🙂

kopa
autor
10. srp 2009

dobré ráno 🙂
Markee držím palečky 😵

paajaa
10. srp 2009

Krásné ráno,
tak hlásím při pondělku dobrou náladu. Přes pracovní vytížení jsem asi nestihla depkovat a to je super, tak snad mi to dlouho vydrží. 😉

Markee: budeme na tebe moc a moc myslet. Vše bude ok.

Kopi: míč mám taky a cvičím na něm- chodila jsem i na cvíčo, ale teď přes léto není nějak čas

Nicoll: koukni na na www.hejbejse.cz a tak jsou sestavy na míči a myslím, že tam je i něco na bříško

Farmi: testila jsi????

farmarska
10. srp 2009

ahoj holky 🙂
tak ´jsem testila a tendle měsíc jsem opravdu ostrouhala 😢 na testíku krom té jedné bílo 😠 a to nám to snažení tentokráde šlo tak pěkně od ruky 😅 no nic, zkusím nepropadat depce..a zkusím to brát tak jako, že alspon si stihnu dodělat věci a práci, který bych jako těhu nemohla a na Rozkoši si budu moct dávat klidně dál pivečka 😅
no ale pěkně mne to sere, to víte že jo 🙄

šarlotko, tak to bude testíkovat asi za měsíc spolu vid 😉 jsem kokala, že jsi to už taky rozjela 😉 😉

kelly1983
10. srp 2009

Dobré ránko..jak se máte?

farmarska
10. srp 2009

ahoj kopi, ahoj Páji!

pájí testila, ale stojí to za prd...taky chci nepropadat depce 😅 😅

kopi a co ty, jak jsi na tom? zkoušela jsi toho mamáče?
přidáš se k terculi nebo budeš držet basu s náma 😀

tercíku ty šikulo, koukej poslet podrobnej návod jak na to 😀 😀

farmarska
10. srp 2009

ahohj kelly, stojí to za starou bačkoru 😝 normálně když si vzpomenu, že jsem měla za měsíc rodit, kdežto ted si zatím i o nějakým těhotenství můžu nechat jen zdát.. 😔 je mi dobreku 😢
já už chcu mimineško!!!! 😖 a ted co jsem si minulej týden chovala to od kamarádky se to ještě prohlobilo 😖
já už ho taky chci 😠

paajaa
10. srp 2009

Ahoj Kelly 😎

Farmi: nepropadat depce a čekat na paajinku 😉

farmarska
10. srp 2009

tak holky beru zpět co jsem před tím napsala... budu depkovat 😠 už to na sobě cejtím 🙄

farmarska
10. srp 2009

pají já nepropadá, už mne pohltila 😀

kelly1983
10. srp 2009

farmi já tě úplně chápu, ale neboj dočkáš se a budeš mít mimčo u sebe🙂 teď to bude na potřetí, ne?

Ahoj Paji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru