Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
10. srp 2009

markee- super zmákla jsi to, tak odpočívej.

farmarska
10. srp 2009

sarlot já už jsem si s bobi tel. vyměnila, takže budu podávat zprávy 🙂 už se těším 🙂 má svolení psát mi klidně o půlnoci 😵

sarlotta
10. srp 2009

🙂 oki🙂

farmarska
10. srp 2009

markee tak tak hezky odpočívej, hlavně že už to máš za sebou 🙂

kerrie
10. srp 2009

wergi.............gratulace ke screeningu............. 😉

farmarska
10. srp 2009

já ted taky odpočívám 😅 jsem se nažrala polívky. ze včerejška nám ještě zbyly žampiony, tak jsem uvařila žamp. polívku a ještě jsem něco dala pod žebírka, který se už ted předpejkaj v troubě na zítřek

kerie téda tobě ty tejdny teda taky pořádně naskakujou! 😕 mamatest právě u nás po celým městě nemají, tak jsem nakoupila asi 6jinejch druhů 🙄

farmarska
10. srp 2009

v lékárně jsem jim říkala, že když teda nemaj mamáče, ať mi daj ňáký jiný dobrý, takový ty co ukazujou dvě // , tak se mi smály 😀

sarlotta
10. srp 2009

taky sem tu 17tt tku obdivovala🙂)) farmi🙂 no ,ale jestli jsi netestila mamatestem tak můžou být // klidně ža po 30DC....

ee.liska
10. srp 2009

ahojky 🙂 tak jsem konečně zase tu, je to hrůza kolik máme teď práce, všichni dostali dovoulenou jen my mykáme jako o život 😝
dočetla jsem jen letmo, moc jste toho od pátku napsaly 😅
holčinky gratuluju ke kontrolám 🙂 😉
a bohužel tu vidím nové dušičky ☹ takže holky držte se a přeji brzo // 😉
a markee hodně se šetři 🙂

farmarska
10. srp 2009

holky mě jde zase na spaní 😅 😝

tercinko a jak jsi na tom ty???

šarlotko, co dělá malej? toho mýho jsem ted nahnala aby si vlezl do vany a pořádně se vydrhnul, bo kvečeru asi zase odjede s babičkou na Rozkoš do kempu. Já půjdu asi ven ještě na chvíli na zahradu, ať tu ospalost rozchodím, bo zavírat očko ted nemá smysl, za chvilku máme doma našeho živitele 🙂 😎

farmarska
10. srp 2009

sarlot taky se tím ještě v koutku duše trošičku utěšuju 😅 ale asi jsou to plané naděje 😅 no uvidíme, zkusím ho zítra někde sehnat a testnout zase ve středu, jestli to dřív nedostanu 😔

ahoj Elí 🙂

ee.liska
10. srp 2009

ahoj farmí jak je?
sarlot co bříško, dobré?

farmarska
10. srp 2009

el stojí to za prd, na testu bílo 😝
a co ty?

ee.liska
10. srp 2009

normálně jestli ms nedostanu do 35DC tak taky zkusím test 😅 už se na testování docela těším, manže nějak na tu ochranu prdí 🙂

ee.liska
10. srp 2009

farmi neboj, za chvilku to určitě přijde 😉
no s tím testěním doufám, že když nepřijde do 35DC tak to bude těhu a ne na doktora 😠 😀

farmarska
10. srp 2009

no tak to jsou dobrý zprávy! 🙂 🙂
elí jo jo testování je vzrůšo, jak už tu někdo psal,..hypnotizace malého papírku 😀 😀

farmarska
10. srp 2009

el držím ti palce aby to tak bylo!!! 😵 doktora jsi si už užila víc než dost 😝

ee.liska
10. srp 2009

jo to je pravda, ale pak budu naštvaná a smutná jestli bude jen / 😀 za jak dlouho po oplodnění se najdou //?

ee.liska
10. srp 2009

dr uvidím doufám jen v poradnách a u porodu 🙂

zlababa07
10. srp 2009

Holky, já jsem normálně nervózní za vás. Už se moc těším, až tady někdo další zahlásí //, to mám vždycky strašnou radost a taky trochu závidim, ale v dobrém. Naplňuje mě to optimismem, že to prostě jednou vyjít musí všem!

farmarska
10. srp 2009

el jak kdo.. myslím, že někdo může najít už 1OD po, .. 😕 ale 14DPO už by mělo bejt určo asi něco vidět

ee.liska
10. srp 2009

joa víte na co se ještě těším na porodní bolesti, nejsem sice nějaká masochistka, bylo to to nejhorší co jsem kdy zažila, ale bude to super, protože pak už bude konečně to zdravé, krásné miminko 🙂

kerrie
10. srp 2009

Farmi...........udělej ještě jednou kolečko po lékárnách..........třeba jim přišlo zboží. mamáááák je fakt nejlepší 🙂 😀

No jo, holky, týdny naskakujou, až se sama divím, jak to letí 🙂 Navíc podle UTZ už je to 18tt.....no je to fofr. 😉

farmarska
10. srp 2009

žlabab je to přesně jak píšeš 🙂 i já to tak mám 🙂 🙂
nezapomente co psala bobinka... do nového roku jsme všechny tady těhule 😎

ale já už chci teď 😀 😀 😀 😀

musím zas jít , tak zatím

ee.liska
10. srp 2009

labi přesně tak se cítím vždycky i já 😉 trochu závisti, radost, že se to někomu povedlo a takové to že za chvilku se povede i nám

ee.liska
10. srp 2009

kerri to budeš za chvilku rodit 🙂
chtěla jsem napsat zlabi, píšu jak čunče 😀

zlababa07
10. srp 2009

S tím testováním, 14 DPO by asi ukázat něco měl, ale co když třeba ovu byla jindy, než myslíte e otěhu jste později? To by se pak ještě mimís mohlů schovávat, ne? 🙂 Těch 14 DPO asi platí jen když máte cyklus totálně pravidelnej.

handm
10. srp 2009

Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o radu... Minulou středu jsem byla na zákroku - revize po zamlklém potratu v 8TT a teď si "užívám" šestinedělí ☹ Doktorka mi řekla, že by bylo nejlepší tři měsíce počkat, než se začneme snažit znovu o mimiinko, jaké máte zkušenosti? Mě to přijde jako nekonečný termín...
Děkuju mockrát za radu!

ee.liska
10. srp 2009

aha tak to já radši počkám na 40DC 😀

zlababa07
10. srp 2009

Jojo, já byc už atky ráda hlásila // ale zatím jsem v klidu, neb nemám ani důvod si myslet, že by mohly být 🙂 Už se vidím, jak na to vlítnem ze mě bude nervák 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru