Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
10. srp 2009

handm, to je mi líto ☹ no každý dr říká trochu něco jiného, v tomto ti radit nemůžu, mě skoro 3 měsíce trvalo, než mě dali do kupy, ale chtěla jsem čekat tak 2 MS

zlababa07
10. srp 2009

handm: já jsem na tom podobně, sice mám od revize už měsíc a půl, ale taky mi ty 3 připadají dlouho. Takže asi uděláme kompromis a vlítnem na to po druhé ms. Včera jsem byla na kontrole a všechno se zdá být už v pohodě, ale hodně důležitá je i psychika. To už jsem tu někdy myslím psala, jak budeš v pohodě psychicky, je to z půlky hotovka 🙂 Vím, že to teď máš hodně těžký, ale uvidíš, že po první ms už se budeš těšit na druhou a pak na snažení a brzy radovat ze //. tak se drž a hlavu vzhůru, je to smutný, ale dá se to překonat.

ee.liska
10. srp 2009

zlabi to bude pak sranda tvůj si bude myslet, že jsi nymfomanka 😀 , já přemýšlím, že si pak kuopím zásobu testů a budu testit od rána do večera 🙂 😅

zlababa07
10. srp 2009

haha, eli, já už je objednala 😀 5 ovu testů + 1 těhu test v sadě za 180 Kč, no nekup to 🙂

sarlotta
10. srp 2009

ee-lis co to kafčo ?

ee.liska
10. srp 2009

no to je dobrá cena 🙂 myslím, že taky příští cyklus zkusím ovu testy. jen doufám, že tento cyklus nebyl anovulační.

handm
10. srp 2009

Eli a zlababo, dekuju za info a radu..Ja mam vzdycky pocit, že jsem se s tim nějak docela smířila dobře, i když dneska jsem byla na kontrole a když mi to doktorka začala všechno vysvětlovat, co smím a co ne, a jak a proč, tak jsem se tam rozbrečela jak malá holka.. musela si myslet, že jsem trochu labilní. Přitom doma nebo v práci jsem v pohodě! Asi to tam na mě nějak dopadlo...
Každopádně teď nějak přežijem to šestinedělí, kdy se nesmí ale lautr nic.. a pak uvidíme. V půlce října chceme ještě jet na dovolenou, tak snad si přivezeme nějakýho "dovoletníka" 🙂
držím vám taky palce!!

ee.liska
10. srp 2009

ahoj sarlot 🙂 , zítra musím na trénink tak můžu ve st nebo čt tak o půl třetí
mám dojet k vám nebo půjdeme zase na tu zahrádku?

samsa
10. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Handm, vítám tě a je mi to moc líto. Vím, že teďka je to hrozné, že se to vleče a je ti moc smutno 😔 Mně řekla mudr. počkat 2 menstruace, takže to taky vychází na ty 3 měsíce. Zdá se to nekonečné 😔 , ale po první menstruaci ti to začne utíkat, pak už je druhá, no a šup na to. za pár měsíců budeš těhulka. Zatím si můžeš ukrátit čas tady, holky jsou prima a všichni ti pomůžeme.
Jejda, holky, vy jedete, já ani nevím, na co reagovat. Takže: Adajar, držte se s prckem, ať jste brzo doma. Wergi, gratulace ke screeningu 😵. Markee, hezky odpočívej, výsledky budou jistě v pořádku 😉 Farmi, nesmutni ještě, tobě opravdu nebude trvat otěhotnět dlouho a netestovala jsi třeba ještě moc brzo?
Paaji, fuj, fuj, ať jsou depky pryč. Slyšíte depky, pryč od paajinky 😠
Ee.li, Kopi, taky držím pěsti na testovačku. Uff, na koho jsem zapomněla, tomu se omlouvám 😔 , jsem ostuda, ale nestíhám net už teď s Neli, tak s obávám, že se dvěma se tady ukážu tak jednou za půl roku. Holky, ta moje prďola mi teda dává zabrat. Padám na hubu.

sarlotta
10. srp 2009

zlababo... já čekala 2MS a nevyšlo to podruhé..poprvé zamlklé a podruhé samovolně-hned v 5tt.... a to doc říkal, že všechno je ok, krásně vyčištěná... psychiku jsem si rozhodila až po druhé rev 😠

zlababa07
10. srp 2009

Já pro sichr měřím BT, začala jsem, protože mě zajímalo, jak se tělo po revizi zotavuje. Tak uvidíme, jestli se mi ten cyklus trochu zkrátí, posledně jsem měla ovu až 22. den. Akdyž to pak potvrdí i ovu test, tak aspoň budu vědět, kdy na manžu skočit 😀 😎

kerrie
10. srp 2009

Holky, nakupte zásoby a klidně testěte, až se budou hory zelenat 🙂 Jednou tam ty // prostě budou. Já jich měla doma taky hromadu a pak i když už byly //, tak jsem tomu furt nemohla uvěřit a stejně si to furt potvrzovala. Manža už ze mě nemohl...........pořád musel se mnou zkoumat počůraný papírky 😀

ee.liska
10. srp 2009

handm, z toho si nic nedělej, já řvu jak malá na každé kontrole a to už budou 4 měsíce 😅

sarlotta
10. srp 2009

ee-lis když Ti to nebude vadit, tak radši až k nám ... autíčkem zatím nemůžu 😒

ee.liska
10. srp 2009

keri to já budu testit až do 40 tt jestli je to vůbec pravda 😀
jejda co je s adajar? ona už porodila? a je v pořádku? 😲

zlababa07
10. srp 2009

Sarlott, to mi je moc líto, holt je to sázka do loterie. Mě včera ta gyndr povídala, že statisticky, kdyby každá žena na světě měla 5 dětí, tak jedno z nich potratí. To je mazec.

ee.liska
10. srp 2009

sarlot ok tak mi pak musíš napsat kudy kam, abych nedojela někam do pryč 🙂 ahodí se ti st nebo čt?

ee.liska
10. srp 2009

no nic, musím jít něco dělat, ještě nakouknu zatím se mějte 🙂

sarlotta
10. srp 2009

Jak se to hodí Tobě, my jsme doma🙂

farmi co dělá malý ??? noooo namáčí šišku do juice, hraje si na želvu s vaničkou, roznáší mi ožehlené prádlo po bytě, počurává prkýnko na záchodě, čumí do lednice,..... budeme muset zase někam na procházku... nebo 😠 😀

tercie
10. srp 2009

čau ženy, tak jsem se sem konečně dostala.
Jak jste řešily ty testy jo, tak já teda jinej než mamatest nepoužívám, mám je už osvědčený, a s těma čárkama... já vám je hodím za chvíli do alba, můžete je okouknout, jaký byly kolikátej DC, ale já jsem měla 28denní cykly, ovu jsem měla až 17DC a // už byly vidět 10DPO!!!!! 😉

No a u doktora dobrý, nic nenamítal, jen, že jsem nedodržela to tříměsíční braní listovky, tak jsem se pochlubila že skoro 4 měsíce jím dvojnásobný dávky, 1600jednotek 😀 Tak se jen pousmál 😀 že prej jsme nezaháleli. Jelikož jsem jen malinko těhu tak na UZ viděl jen vysokou sliznici a náznak... dostala jsem Utrogestan, 2x denně zavádět a 24.8. jdu na konrolu a to už bude vidět prcka 🙂
Brali mi krev na hcg a zítra do tří hodin si mám zavolat pro výsledky... toť vše... 🙂

sarlotta
10. srp 2009

Tercinko, super🙂)))) sem Tě vyhlížela 😎

kerrie
10. srp 2009

ee.li............adajar už porodila..........psala to tu Murynka o pár stránek nazpět..........snad budou s prckem oba v pořádku 😔

tercie
10. srp 2009

Držím moc palce malýmu Danečkovi od Adajar, ať to zvládne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kerrie
10. srp 2009

tercinko...................dobré zprávičky............však jsme tu na Tebe všechny myslely a držely ¨palečky. 🙂

tercie
10. srp 2009

šarlotko za 14 dní to doufám bude veselejší už 😀 I když teď to je taky pěkný...

samsa
10. srp 2009

Tercíku, super 😵 😵 😵

zlababa07
10. srp 2009

Terci, paráda. Jen tak dál 🙂 A Adajar pevné nervíky a prckovi co nejvíce sil!!!

kopa
autor
10. srp 2009

Tercíku super 😵 😵 😵

kopa
autor
10. srp 2009

Tercí testíky hezké 😵 kje to krásně vidět 🙂

sarlotta
10. srp 2009

Kopi tak kde máme tabulečkuuuuuu

Terciíí čoveče úplně umělecké fotoooo🙂)) krásné., moc 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru