Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
10. srp 2009

No holky v rychlosti než se vykoupe, akorát jsem se za sztrapnila a udělala ze sebe žárlivku a stíhačku sedmýho stupně, on je přece jak svatej obrázek, co on za to může, když se asi slečně fotografce líbí... s tím nic nenadělám, leda bych za ní jela a stručně ručně jí to vysvětlila. 😀
Takže jsem uklidněná, a jdu chrnět, dík že jste na mě myslely, jsem tu podporu cítila 😉
Dobrou noc!!!!!!

mirax
10. srp 2009

nekdo...neplakej...pokud je vše ok, půl roku nečekej..nikdo tady takovou dobu nečekal , je to zbytečné.(renomovaní lékaři nejčastěji doporučují čekat 3 cykly).
Po dvou MS to klidně můžete zkusit. Buď ráda, že vše vypadá dobře, tělo bude brzo fit. 🙂
Tak šup do pelíšku, ráno hezky vykroč do nového dne, neboj brzo svitne na lepší časy 😉

farmarska
10. srp 2009

mirax hybaj do postele, ty asi nevíš, že tě bude Tobík ráno v 5 budit, ještě, že mne máš, že jsem ti to připoměla 😀 😀

farmarska
10. srp 2009

holky dnes jsou asi někaé blbé erekce či co, že tu každej jen od rána depkuje a bulí 😅
sand zítra bude líp 🙂

farmarska
10. srp 2009

tercíku to je ale nakonec chudáček ten tvůj manžílek 😔 možná by jsi ho měla ještě politovat ne! 😀 😀 😀

kopa
autor
11. srp 2009

Dobré ráno 🙂
Tak včera večer jsem brečela zbytečně 😅 😀 Páč neměl signál 😅 a pak mi psal,že hraje s kamarádem šachy 🙂 On je umí dobře hrát 🙂 No a došel domu projela jsem mu nenápadně peněženku a holky on mi vyhrál 2000Kč v těch šachách 😀 😀 😅 No a víte co co jsem s tím udělala???´řekla jsem,že se to zabavuje!!!!! 😀 😀 a jde se na nákupy 😀 😝

Nekdo mě taky strašily půl rokem a v nemocnici mi řekli po 3 MS 😉 Neboj uteče ti jako voda 😵

Tercie tak dobrý,ted se ještě někde potkat s tou fotografkou a vysvětlit jí věci jak se mají 😅 a dát jí do nosu 😀

Jako šli jsme spát v 1 hod,a ted jsem fakt tuhá 🤐

kopa
autor
11. srp 2009

ale dneska půjde kolegynka po 9hod,pryč tak s vámi budu moc být 😉
Jinak jsem si myslela,že bych preventivně zkusila testík,ale já zapoměla kam jsem je schovala 😅 😨

kopa
autor
11. srp 2009

Vroninka 37tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 36tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 29tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 27tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 25t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 25tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................KO 11.8,22.8. UTZ 4D.........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 23tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 21tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 20tt ...................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru,3.9 poradna
Markee 18tt....................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna.....pohlaví nechce znát předem
Kerrie 17tt......................12.8 KO+ tripple test
Květinka 17tt...................
Mirax 15tt.......................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt...................31.8,Tripple test
Samsa 14tt......................
Martinkal 9tt...................KO 13.8.
Aronek 9tt......................13.8 KO
Mabe 8tt........................14.8.KO
Tercie 5 tt
Markytaj........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Farmarska 29DC
Paaja 26DC
Kopa 23DC
Eeliska 21DC
If.v 13DC
Zlababa07 11DC
Nicollka 10DC
Flair 6DC
Maarrtina 3DC
Ikopretinka 2DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS
Sarlotta .......................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

aja.83
11. srp 2009

Ahoj Kopi, děkuji Ti za zapsání do tabulky. Teď už patřím k Vám 😉 ! Tak doufám, že brzy budu taky moct napsat nějaké pozitivní zprávičky a že mi s Vámi to čekání a snažení rychleji uteče.

aja.83
11. srp 2009

Handm a mari111 - jsme na tom podobně, také jsem 14 dní po revizi. Teď teda nevím, kdy mám čekat první MS, když mi revizi dělali dvakrát??Jednou před 14 dní, podruhé před týdnem. No uvidíme, zkrátka až přijde, už to zas bude veselejší. Tak holky, spolu to tady zvládnem a za chvíli se budeme předhánět, která z nás bude první a objeví // čárky 😉 ! Hlavně žádné depky a jen pozitivní myšlení, psychika je důležitá. Jak říká handm - buďme rádi, že na to přišli tak brzo a hlavně že my jsme zůstaly v pořádku a nemáme nějaké další problémy. Mohlo to dopadnout hůř, že by plod odumřel v pokročilejším stádiu těhotenství, to by bylo děsný. Nebo se mohlo narodit postižené mimčo, to bychom ani jedna nechtěla. Příroda to takhle vyřešila za nás a nám nezbývá, než jít dál a těšit se na další pokus. Holky, moc doufám, že to brzy vyjde a všem držím pěstičky 😉 !

milaholka24
11. srp 2009

Ahoj holky Takže včera u doktora podle MS 8+0, zase nic nevím, na utz prej ten žloutkovej váček už velkej (zamlklý by to zatím nemuselo asi bejt), ale mám přijít za tejden a buď už jo nebo ne, pak doktor byl opět pesimista, ať si velký naděje nedávám, sestra zase optimista, že to měla to samý a během 3 dnů srdíčko, ach jo, už to asi nevydržím, bude ze mě pak psycho Jinak mi ani krev nebral a nic, tak se chci tak na čtvrtek objednat někam jinam, abych ten verdikt slyšela dřív, protože tejden fakt nevydržím, už tomu ani nevěřím, ach jo.. Jinak sestra ještě že když nekrvacim, bricho neboli nebo tak, tak to muze dopadnou tobre, ja uz fakt nevim, je to takova doba...

murynka
11. srp 2009

ahojky holky

já za chvíli valím do poradny 😵 jsme zvědavá na váhu 😨 😅 😀 pak se ozvu!!

leni takže budeš makat za 2 😅 tak to zvládni 😉 😉

nekdo neplakej chápu já také plakala a do 4m.byla zase štastná bude lépe neboj se ale projít tím smutkme si asi musíš 😔

mila neměla jsi pozdější ovu??? 😕 😕

milaholka24
11. srp 2009

murynko, to já právě nevim, protože v 5tt mi nebyl vidět ani gestační váček a otěhotněla jsem hned po vysazení HA, takže kdy jsem měla ovu vubec nevim :(

murynka
11. srp 2009

mila aha protože já třeba otěhu 25DC a už jsme měla být podle MS 8tt a byla jsme pouze 6tt takže ještě naděje je a kdy jsi měla pozitivní test??kolikátý DC??

maarrtina
11. srp 2009

Krásné upršené ráno všem, nejradši bych vlezla do postele a nevylezla. A možná i s někým a šla pracovat na mimču. 😀
Ale o tom si můžu nechat jen zdát, musím pracovat, dnes jsem tady skoro sama , tak budu nakukovat častěji. 😉
kopi, děkuji za připsání do tabulky 😉 .

kopa
autor
11. srp 2009

Murynko držím palečky na poradnu 😵 jsem zvědavá na tvůj hmotnostní přírůstek 🙂

murynka
11. srp 2009

http://uloz.to/2268180/mvi-1560.av

holky malej od adajar to je brouček 😵 😵 😵

kopa
autor
11. srp 2009

Mury je hezoučkej 😵 to určitě zvládne 😵
Jsem přišla do práce a mám tu dva obrovské chlebíčky 😵

milaholka24
11. srp 2009

Já jsem měla ducha na testu asi už 3 dny po vynecháni MS a pak hladinu hcg 1500, coze je docela vysoký, tak nevim

murynka
11. srp 2009

holkýýýýýý jsem objednaná na ten 4D na příští čtvrtek!!!!
takže manžel semnou může 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

to je super!!

kopi předěláš to nebo až večer s další kontrolou ju?? 😉

jéé chlebíčky závidím 😀 😀 😀

mabe
11. srp 2009

dobre ranko devcata,

tak dneska se me spinkalo krasne, jak prselo. ale je zajimavy, ze v 5h se vzbudim a uz nemuzu zabrat - takhle jsem chodila do prace. 🙂 jinak chodim trikrat nebo minimalne dvakrat curat - to je na nervy. dneska se me zdalo o mimiskovi - neumela jsem ho vubec vzit a pretocit, nakrmit 😕

kopi, chlebicek bych si taky dala 😝

vcera byl za mnou deda a donesl me kacenu upecenou, mnam. takze si dneska udelam cerveny zeli na sladko a kacenu 😝

kopa
autor
11. srp 2009

Mury předělám to až odpolko,ono se to tady zasse během dne změní 😉
Super,že jdete příští týden 😵 😵 😵 😵 😵

Farmíku ty jsi si ještě nesundala tt? 😀

mabe
11. srp 2009

dneska jsem holky zacla 9tt 🙂

murynka
11. srp 2009

leni měli jsme jít 22.8 do genentu ale manžovi zrušili dovču ☹ takže jsem štastná že tak rychle mě objednali jinde je to na dejvicích soukromá klinika šimka 🙂 už se na tu naší prdelku těším 🙂 🙂 🙂

murynka
11. srp 2009

mabe gratuluji k 9tt 😵 😵 😵 takže začínáš semnou já dnes začla 24tt 😎 holky to letí 😀 😀 😀

kopa
autor
11. srp 2009

Ahoj mabe 🙂
Teda ty máš snyyy 😀 Neboj o mimčo se se v realitě dobře postaráš 😵 Mě se dneska zase zdálo,že jsem si byla vybírat svatební šaty 😅 a byl tam fešnej prodavač 😨 😀 😅

mabe
11. srp 2009

holky, diky. snad to bude ok, tuk, tuk. ja vzdycky skoncila v 8tt. 😖

murynka
11. srp 2009

holky včéra jste tu řešili nevěru 😅 😅 a mě se o ní na včerejšek také zdálo 😠 dost mě to vzalo takže jsme na manžu zaútočila 😀 😀 😀 přeci jen spolu ted nespíme že 😅 😅 😅

murynka
11. srp 2009

leni také dobré sny 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
11. srp 2009

Vroninka 37tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 36tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 29tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 27tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 25t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 25tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................KO 11.8,20.7. UTZ 4D.........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 23tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 21tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 20tt ...................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru,3.9 poradna
Markee 18tt....................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna.....pohlaví nechce znát předem
Kerrie 17tt......................12.8 KO+ tripple test
Květinka 17tt...................
Mirax 15tt.......................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt...................31.8,Tripple test
Samsa 14tt......................
Martinkal 9tt...................KO 13.8.
Aronek 9tt......................13.8 KO
Mabe 9tt........................14.8.KO
Tercie 5 tt
Markytaj........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Farmarska 29DC
Paaja 26DC
Kopa 23DC
Eeliska 21DC
If.v 13DC
Zlababa07 11DC
Nicollka 10DC
Flair 6DC
Maarrtina 3DC
Ikopretinka 2DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS
Sarlotta .......................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru