Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
15. čer 2009

Ahojík holčiny,

farmíííí, teď jsem akorát dočetla novinky........a nemůžu se z toho ani vzpamatovat.......posílám co nejvíc síly a držím všechny palečky, ať to dopadne dobře.

farmarska
15. čer 2009

miraxíčku pro tebe platí to samé! nepřemejšlej nademnou, nesmutni, to miminkům nedělá dobře! 😠
užívej těhu! 🙂
čím to je nevím, zkusím se zeptat mudra... ta moje obezita, to je z přežírání se 😀 ráda jím a taky hlavně jím, ze smutku i z radosti...když mám depky mlsám, když jsem veselá mlsám 😅 Ted jsem depkovala hodně po potratu, ak se radovala z těhu..navíc jsem kuli těhu přestala používat umělý sladidla a začla sladit normálně cukříkem (páč jsem slyšela že to umělý je špatný) a to šla kylča zase nahoru 😅 a potom hlavně ze strachu abych nějak nepotratila, jsem se přestala skoro hejbat, obstarala jsem jen to nejnutnější a jinak žádná námaha a raději šup do postýlky.. no a to už bylo tuplem vymalováno 😅
To se teď ale zase zlepší.Dodělám si resty, vykydám u těch koz 😅
jen kdybych furt nebyla ták unavená a malátná 😝

kerrie
15. čer 2009

Mury, Kopi...........mise úspěšná, účes se vám moooc povedl 😉

farmarska
15. čer 2009

kerie nedopadne, ale děkuju 😔

holky těhulky, hlavně se tím proboha netrapte! máte v bříšcích miminka, tak myslete na to, že jim to nedělá vůbec dobře 😠
kerie a jak je tobě, jak se cítíš?

kerrie
15. čer 2009

farminko, ještě neházej flintu do žita.......třeba se mrňousek ještě vyloupne........

sarlotta
15. čer 2009

Farminko kuřátko, to vůbec neřeš že jsi to všem řekla...do pátku vydrž...i s tím pohybem, ju 😠 😉 a pak se uvidí. Kdyby to nevyšlo, tak reakce okolí je přeci to poslední co budeš řešit.
Já Ti držím palečky...doktoři s těma svejma tabulkama furt...na co je to dobré.
Hele v červenci dáme to kafíčko, jo. 😉

ee.liska
15. čer 2009

sarlot já bych šla na kafíčko 🙂
mury vlásky náááádherné, moc ti to sluší, kopi je šikulka 😉
janí o tobě už jsem dlouho neslyšela, ráda tě zas vidím 😀

markee
15. čer 2009

ahojky holky,
Farmarska,je mi z toho smutno,ale ještě neházej flintu do žita,do pátku času dost. Budu na tebe moc a moc myslet,aby vše bylo jen a jen dobré.

kerrie
15. čer 2009

farmi........no pořád objímám záchodovou mísu, ale už mi aspoň zmizely ty šílený migrény...... 😉

Budeš mít sice teď dlouhý týden, ale neboj, my budeme s Tebou....... 🙂

sarlotta
15. čer 2009

ee.liska no kdy a kde ? Já jsem doma, mám čas pořád. 😉

ee.liska
15. čer 2009

sarlot super, tento týden mám čas ve čtvrtek odpol a další týden mám odpolední takže jak se to hodí tobě 🙂 a kde?? v UH nebo u vás?

farmarska
15. čer 2009

sarlot už se moc těším!
do pátku teda vydržím, i když to bude natuty zbytečné 😔 ale tak co alspon si ještě doodpočnu a naberu nové síly 😅 Ale dnes jsem si už ze vzteku a beznaděje dala kafe a celý odpolko lemsám cocacolu, kterou mě manža přivezl s tím, že teď už můžu 😅

farmarska
15. čer 2009

holky jsem tak ráda, že vás mám!

kerie, to je dobře, že migrénky povolily 🙂 a neboj i ta záchodová mísa určitě uř brzy zmizí 😵 zase alspon víš, že je vše jak má 😅

farmarska
15. čer 2009

holky moje, tak já jdu dohajan, dnes byl náročnej den 😔
tak se mějte, zítra se určitě zase ozvu. Těhulky opatrujte se, snažilky snažte se , 🙂 ještě jednou díky a dobrou noc!

kerrie
15. čer 2009

Farmi.......drobek coly já mlsám taky........mě to dělá dobře na žaludek. Pomáhalo mi to i na kocovinu a těhu nevolnosti to taky hasí 😉

ee.liska
15. čer 2009

tak dobrou holčiny a komu se nedaří tak „bude zase líp!!! 🙂 “

markee
15. čer 2009

Mirax,jinak gratuluju ke kontrole.
Já nestíhám dočítat. Jak jsme hodně venku,tak pak večer jen načouhnu.
Hlavně teď jak koník nešel,tak to mě taky děsně mrzelo. Člověk měl chvilku a ono nic 😖

markee
15. čer 2009

Farmy a Ee.liska- dobrou noc

sarlotta
15. čer 2009

Farmi dobrou....zvládneš to, neboj se....každému osud nadělí jen tolik kolik zvládne unést. Já si pořád říkám, že se to nemělo stát...že to byla rána pod pás....a pak vidím kolik lidiček jsem tady poznala....joooo klidně bych Vás všechny vyměnila za 1 malý uzlík 😀 😀 ... ale mám Vás ráda 😉

ee.liska ve čtvrtek by to šlo...kdyžtak si napíšem do IP... do UH ani ne...víš jaké jsou tam odpolko kolony 😝 co na Settantu do New Vsi ? - tam bych vzala i malého...je tam pískoviště🙂

kerrie
15. čer 2009

Holčinky, já jdu taky zaparkovat do hajan....papa zítra a dobrou noc všem. 🙂

kopa
autor
16. čer 2009

Dobré ránko 🙂
Vůbec se mi nechce do práce 😅 😒 ještě bych spala.Mury držím palečky na dnešní kontrolu a pak se ozvi ju?

aronek
16. čer 2009

Přeji dobré ráno 😉 , i když u nás je zamračeno, fučí a poprchává ☹
Včera koník opět nekoníkoval 😠 , ale přesto jsme již II. 😀
Farmi, je mi to moc líto, čím musíš zase projít ☹ , nejhorší je čekání, kdy pro to nemůžeš stejně nic udělat. Když přijde depka, tak přijď a tady s tím něco uděláme. Hlavně se drž

mirax
16. čer 2009

Ahoj holky, hezké ráno!

U nás je taky tak pošmourno, fouká, pod mrakem,ale docela teplo...
Dnes si ordinuju odpočívací den 😉

Farmí, po odběrech, zase sem šup mezi nás, až se ti bude chtít, ok? 🙂

kopa
autor
16. čer 2009

Mirax já chci taky odpočívací den 😀

maarrtina
16. čer 2009

Ahojky všem, já zírám nová diskuze. Tak Vám všem přeji štěstíčko a ať jsme všechny brzo těhulky. Našla jsem Váas nedávno a jsem moc ráda. Po tom co mě postihlo jsem byla ráda, že jsem to mohla někomu napsat. Ale doufám, že se brzo zařadím zase mezi těhulky

markee
16. čer 2009

Ahojky holky,
Mirax,to víš,že jo. Hlavní je odpočinek. Já jsem teď každý den jak zmlácená,prostě bych pořád odpočívala. Ale co je horší,i jedla. Fakt se nemůžu zastavit,ale musím. Za týden jdu na kontrolu,tak ať mě nenaváží víc než minule. Na přibírání ještě nemám nárok 😀

paajaa
16. čer 2009

Hezké ráno,
hlásím že MS stále nikde a na testu bílo - já to nevydržela a ráno udělala test, i když mi bylo jasné, že tam nic nebude. Mě to tak štve, že se to zase prodlužuje. 😠
Tělo mě prostě igniruje a stávkuje

Farmi: drž s neztrácej naději. Jsme všechny s tebou!!!

Kopi: jsi moc šikovná- Murynka je kočka 😉

markee
16. čer 2009

Murynko,moc ti to sluší. Ať ti dnešní kontrola doře dopadne 😉
Farmy,už máš úterý,to do pátku uteče. Třeba je opravdu mladší než má být. Myslíme na tebe.
Paajaa,to tělo tě teda trápí. Už by to mohlo přijít,viď.

kopa
autor
16. čer 2009

Paaji ahoj,třeba se tam čárka ještě ukáže 😀 😉
Kolik jsi DC?
No Paaji snažím se,občas mě ta kadeřničina baví 😉

paajaa
16. čer 2009

Kopi: jsem 31DC, ale ovulku jsem na sobě nepoznala, ale ani nazkoumala, tak snad bude jen delší cyklus. Jinak do tabulky už mě můžeš dát s dny cyklu- už na nic nečekám (na ty karyotypy si za nějakou dobu zavolám, ale věřím, že to bude dobré).

Markee: když si člověk nechce, tak si přitáhne a když já ji teď nutně potřebuji, tak má času dost. 😠 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru