Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
11. srp 2009

sarlot 5kg 😀 😀 😀

zlababa07
11. srp 2009

O téhle časté poruše jsem také už četla a femibion mám nachystaný 🙂 zatím beru jen listovku. Ptala jsem se, protože mi v nemocnici povídali, při opakovaných potratech se dělá ještě štítná žláza a imunita.
No jinak jsem se po tom svém potratu dozvěděla, že jsem 0 Rh- a manžel 0 Rh+, tak doufám, že to do budousna nebude nějaký problém 😖

sarlotta
11. srp 2009

Mury já přibrala celkem 11kg... no možná, že do porodu to taky dáš🙂)))) ke konci to přibývá rychleji🙂))) Já jsem v 6tém přibrala za měsíc 4kg a doc na mě dělal ty ty ty🙂)))

sarlotta
11. srp 2009

No mě štítnou žlázu a celkové krevní testy udělala obdvodní doc 😉 a mám to všechno naprosto v pořádku. a RH- jsme oba. tak to máme vyřešené.

zlababa07
11. srp 2009

Aha, a na tu štítku si můžu zajít k obvodačce a vyžádat si to sama? nebo je třeba nějaké doporučení? Mám otázek jak prvňáček, co? 😵

zlababa07
11. srp 2009

A ten Rh faktor asi bohužel neovlivnim, leda bys mi pujčila tvýho manžu 😀 😀 🙂

sarlotta
11. srp 2009

No já jsem byla na operaci s kýlou🙂 abych neztrácela čas🙂)) tak sem si dopřála letos ještě jednu narkozu 😝
tak mi dělala obvodní předoperační krevní testy a ani sem jí neříkala...a nechala udělat i tu štítku
Určitě si tam můžeš zajít a maximálně něco zaplatíš-ale to je myslím fuk, že🙂 hlavně když to bude ok.

zlababa07
11. srp 2009

To je fakt, zkusím to. Ale jestli budu tak úspěšná, jako při hledání novýho gyndr, tak testy nebudou ani za rok ☹

sarlotta
11. srp 2009

:.-))) nedám, moje.... je to docela štěstí že jsme oba mínus... 🙂
Ale tak Tě budou víc hlídat a brát krev na protilátky... není to žádná hrůza... a po těhu injekce partobulinu.. ale to jsi dostala po MA, že.
Já jdu teď taky na kontrolu protilátek... jelikož pro doktory je otec vždy neznámý🙂)))))

zlababa07
11. srp 2009

Jjj, tohle pigáro jsem po MA dostala. Já vím, že to nemusí nic znamenat, ale na klidu mi to nepřidává.

kopa
autor
11. srp 2009

Zlababi já ti mohu doporučit dobrého gynekologa,ale sídlí v Hloubětíně na gynekologické ambulanci 🙂
Nebo zkus si zavolat do gyncentra 😉

kopa
autor
11. srp 2009

Bobinko tak to už se pomalu můžeš chystat na porod 😅 určitě se moc těšíš 😵

zlababa07
11. srp 2009

Kopi, díky, to gyncentrum chci zkusit asi až úplně nakonec, tam se snad probojuju, ale zatím jsem o tom slyšela jen samé horší zvěsti. Chtěla bych prostě nějakou růžovku 🙂 😀 Tak počkám, až to zas bude aktuální a pk zas začnu prudit a snad se někde upíchnu 🙂

kopa
autor
11. srp 2009

Farmíku ty jsi sehnala mamatesty???a zase ti prodali špatné ju? 😀
Já už ty svý našla,ale zkusím v pátek jestli nepříjde MS 🙂

kopa
autor
11. srp 2009

Zlababi já když potřebovala před rokem do gyncentra měli totálně narváno 😅 No nevím,ale myslím,že fakt růžovku asi nikde neseženeš 😅

zlababa07
11. srp 2009

Tos jem fakt netušial, že jsou ty gyndaři tak nedostatkové zboží... Už vidím, jak nakonec zas skončím u té mojí kravky a budu ještě ráda 😝

sarlotta
11. srp 2009

taky přemýšlím, že změním gyn. abych ho měla blíž... u nás by to snad neměl být problém.

kopa
autor
11. srp 2009

http://www.gynekologie.cz/stranka-galerie-8 já uvažuji tady o tom,chci tam napsat dotázek 😉

zlababa07
11. srp 2009

Kopi, tak se zeptej a kdyžtak prosím dej vědět, kdyby brali. Zkusila bych to taky a mohly bychom pak drbat naživo v čekárně 😀 Já mám ještě vlastně pořád v záloze to santé, přes manžovu práci, ale zatím jsem tam ani nevolala, neb momentálně nic nepotřebuju. Tak si říkám, že to začnu řešit, až najdu ty // mršky 😵

kopa
autor
11. srp 2009

Zlababi já mám teda taky v záloze doktorku kam chodím je moc fajn,ale ordinuje jednou týdně a jako netěhuli mě objedná až třeba za 2 měsíce 😒 Já si taky říkám,že to budu řešit až najdu // 😀

zlababa07
11. srp 2009

No aby ses nedivila a nebylo to za tejden 😀

kopa
autor
11. srp 2009

no to bych se teda divila 😀 😀 😀

nicollka
11. srp 2009

Ahoj holky užila jsem si nákup, a jsem uplně unavená z toho všeho, poslední dobou bych spala nonstop :D
Koupila jsem plavky do chorvatska na dámskou jízdu v new yorkru nebo jak se to píše, ty jo slevy jako blázen, plavky za 100,- a tak. Pak sem koupila kratasy, vestu kterou sem si přála už dlouuuuho, a to vel. S :D no je pletená a natahovací, jinak mám vše vel. L :( Ted musím uklidit a pak se vyfotim a na chvilku dám fotku nových hadříků ;)

nicollka
11. srp 2009

Ty jo Kopi tam je to krásný

sarlotta
11. srp 2009

Nicol tak to se podařilo takový nákupek🙂)))

farmarska
11. srp 2009

mury tvou váhu snad ani nebudu komentovat 😀 😀 i můj syn už má víc! 😀 😀 😀

šarlot ale já jim to v tý lékárně říkala..posledně, že chci takovej ktrej bude ukazovat dvě// 😅 a oni místo aby poradili tak se jen blbě tlemili 😝 😎 asi nevědí co je to testovat třikrát denně bez výsledku 😠 😀

farmarska
11. srp 2009

tý brĎo kopi ordinace fakt luxusní! 🙂 ještě aby i ten personál za něco stál 😅
jápřed tím chodila taky do jedný moc pěkný ordinace, nový, barevný, ale ten doktor byl totální hňup 😝 tak jsem tam byla párkrát a odešla jsem. Raději méně pěknou ordinaci a dobrýho mudra, než opačně 😉

farmarska
11. srp 2009

tak jsem vás dočetla, ted se jdu navečeřet, pak nakrmit a večer k vám ještě nakouknu 😉

sarlotko, ty jsi nám tu koukám taky vyznávala lásku 😀

sarlotta
11. srp 2009

🙂)

flair
11. srp 2009

Tak jsem vás dočetla, to zas byla fuška! Ale polehčující okolnost je, že jste dopoledne zase tak blbly, že jsem se ted řehnila jak pako 😀
Mirax, v září mi bude 32... už 😝 a co se týče práce, tak úplně inkognito nejsem, jen tak lehce, takže prozrazuji, že pracuji na docela vysoké pozici v jednom kulturním zařízení 😉 Organizuju, komunikuju, řídím lidi i velké akce. Kafíčkuju, obědvám, večeřím a rautuju s vlivnými lidmi 😀 No prostě dřu jako mezek 😀
Kopi, pěkně jsi příteláka skásla o vyhrané penízky, jsi holka šikovná 😉 😅
Někdo, těch 6 měsíců čekání mi připadne naprosto zbytečných, pokud jsi "dole" ok 😉
Farmi, ty testíky jsou fakt divný 😠 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru