Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

if.v
12. srp 2009

ahoj Kopi. Jo jo, z tábora se vrátila už 2.8., spokojená a unavená 🙂. Pak ji týden hlídal švagr - byli u nás doma, takže spíš prázdniny pro něj (je mu 21) a teď je Ani zase u babičky..zítra ale přijede a v sobotu si ji bere manžel a odjíždějí na 4 dny k mým rodičům..vrátí se v úterý a ve středu odlétáme....krásné

kopa
autor
12. srp 2009

Ivčo tak to se malá nenudí vid?To má hezkej prográmek 🙂
To já vůbec neznám 😒 já byla skoro furt takové to panelákové dítě 😅 🙄 až s příteláke, jsem začla jezdit pryč 😵 on mě zachránil.
Tak mímo splodíte na dovče?

murynka
12. srp 2009

ahojky holky ☹

myslela jsme že snad porodím 😕 mě s eudělalo v 11 strašně zle mžitky před očima hlava břicho do toho s emal přestala pohybovat no fakt síla šla jsem si lehnout do ted jsem ležela...je to lepší ale fuuuujjjjj ☹ ☹ ☹

kopa
autor
12. srp 2009

Mury 😔 Pořád je ti tak zle?
Nechceš si raději třeba zajít k dr?

murynka
12. srp 2009

leni uvidím kdyžtak zajdu ale co semnou udělají??na žádné vyše.nemůžu prášky také ne......

kopa
autor
12. srp 2009

Mury to nevím... 😔

murynka
12. srp 2009

hlad mám silu nemám 😀 fak paráda no doufám že to byl vyjímečný stav 😕
a sofule už tak zlobit nebude 🙄 😅

kopa
autor
12. srp 2009

Mury tak se pořádně nadlábni a ty Sofinko už nezlob mámu!!!!!

sarlotta
12. srp 2009

Murynko s vyšším těhu můžeš čekat všechno možné. Nechej se aspoň změřit tlak u obvodní. Při delším ležení na zádech si můžeš tlačit na hlavní žílu... nebo i delší sezení Ti to mohlo udělat. Pak odkrvení hlavy a mžitky. Takže to možná chce jen častěji měnit polohu a protáhnout se během dne. Prodýchat se do bříška. v tureckém sedu si protáhnout ruce nahoru -abys uvolnila záda atp.prohýbat krční páteř.
chodíš na nějaké těhu cvíčo? plavání ?

sarlotta
12. srp 2009

venus já v tom 21tt... lehké ťukání zevnitř- manža to ještě ve 21tt rukou nepoznal, až pozdějc🙂)) Bylo to zvláštní a krásné. Ze začátku jen v klidu v lehu... většinou večer... celý den sem někde courala,tak chrupal a večer bylo tóčo🙂))

if.v
12. srp 2009

Kopi, já nechci moc na snažení myslet...víš jak to mám...nechráníme se, necháváme to být. 18.8. jdu k dr., tak uvidím, co mi řekne

murynka
12. srp 2009

sarlot chodím ale ted přes prázdniny to nikde není ☹ ale za 2 týdny už začíná plavání 😉
byla jsme se projít ted jím špagety a je to lepší 🙂

kopa
autor
12. srp 2009

Ivi ono to příjde samo 😉 uvidíš 😵
už jsem asi po 2 měsících pochopila ten čípek 😅 akorát ho mám ted nakej tvrdej to má asi být před MS?

if.v
12. srp 2009

před MS by měl měknout 🙂, cca 2 dny předem. Vydrž, jsi teprve 23DC...

aronek
12. srp 2009

Ahojky,
tak jsem ráno byla na kosmetice, pak vypravila miláčka do práce a pak si na chvilku lehnu a teď jsem otevřela oči. Proboha, kdy přejde ta únava? 😠 Já bych pořád jen spala a spala 😝

murynka
12. srp 2009

aronek přejde 😀 ale mě zase ted začíná 😅 😅 😅 do toho ty stavy no fakt zábava 😀 😀

aronek
12. srp 2009

mury a kdy asi? Mám tu bordel jak v tanku, něco dělat do práce a ještě musím jet za psama 😠

murynka
12. srp 2009

aronku mě to přešlo v 15tt ale někdo to má jen do 12 někdo do 20tt 😒

murynka
12. srp 2009

na to je právě dobrý být doma na PN 😉

kopa
autor
12. srp 2009

Ivi už jsem 24DC😀 😅 no nechám to být 🙂 páč mě stejně bolí břich 😠

murynka
12. srp 2009

leni třeba budeš překvapená 😉 😎

aronek
12. srp 2009

jestli do 20tt, tak se tu budem brodit a nebudeme mít nic čistého na sebe 😠 . Fakt obdivuju ty, co mají prcka a jsou těhotné 😉

nicollka
12. srp 2009

tak holky letím na poštu pro testíky a fotečky ;)

murynka
12. srp 2009

aronku já také 😅 😕 😕

if.v
12. srp 2009

Kopi, přesně jak říká Murynka - třeba se fakt povedlo

murynka
12. srp 2009

holky malá se rozhýbala 😀 uffffffffff

aronek
12. srp 2009

já bych se taky potřebovala rozhýbat 😀

mabe
12. srp 2009

ahoj holky, tak jsem si musela na chvilku sednout, zada me boli jak cert. spineni ok, tuk,tuk. mozna je to z toho, ze sem mela narocnou sobotu, nedelu a v pondeli jsme taky byly ve meste a u architekta. tak se to asi vic prokrvilo. vzdycky zapomenu na vetsi lezeni a ono se telo ozve a da me vedet, ze se mam setrit. uz se tesim na patek, snad to bude ok. v sobotu maji tchanovci narozky, budou tam i nasi, bude to na zahrade. bude to sobotni sportovni odpo a ja budu rozhodci. budu jenom sedet a nechat se obskakovat. 🙂 budou tam kamaradi tchanovcu a jejich dcera, ktera je uz v 6mesici. tak tam budem dve tehulky. 🙂

martinkal
12. srp 2009

Ahoj holky 😀
Tak jsem se vrátila od móóóře, a kouknu na tabulku a co to nevidím. Tercie je těhu a Markytaj našla //???
Mooooc blahopřeju, kdyby to takhle šlo každý týden, tak za chvilku jsme těhulky všechny.

Jinak na dovče bylo nádherně, bylo mi dobře a přibrala jse 2kg 😉
Zítra jdu na KO tak uvidím mimíska, jen doufám, že jse vše jak má být, docela se bojím. A co je tady novýho?

aronek
12. srp 2009

ahoj martikal, jaká byla dovča? Co únava? Já nějak nejsem něčeho schopná, pořád bych jen spala.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru