Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

zlababa07
12. srp 2009

zdravíčko dětičky, tak jsem zase tady a asi neříkejte mi, že si zas budu trénovat samomluvu 🙂

zlababa07
12. srp 2009

Tak zas někdy pokecáme 😀 😎 😝

murynka
12. srp 2009

marti ahojky jaká byla dovča 😵 😵 ??

zlab jsme tu 😀 😀 ale musím jít úmýt hladu nádodí 😝 😝 když jsme trochu schopná 😅

kopa
autor
12. srp 2009

já tu taky za chvilku budu,musím taky umýt nádobí,dát kuře do truby.

murynka
12. srp 2009

leni tak budem na sebe myslet ju 😀 😀 😀

kopa
autor
12. srp 2009

Markét budeme mýt spolu jo?

zlababa07
12. srp 2009

Mury, ty mazej do pelechu. Sofinka asi nerada domácí práce 😀 Už je ti líp?
Kopi, psalas do té tvojí růžovky na ten Václavák?

nicollka
12. srp 2009

holky dojdete i k nám na nádobí 🙂

já valím do práce..

bobinka22
12. srp 2009

A ja jdu udelat veceri pritelakovi,nez prijde.Aspon si to nachystam .Az prijde tak to jen zapecu.Budou tousty. Mnam 😀 😀 😀

aronek
12. srp 2009

tak já se jdu trochu zmátořit a razím za pesanama. Mám snad stokilové nohy 😖 Pokud někdo nemá co dělat, tak špinavé nádobí bych tu taky měla 😀

aronek
12. srp 2009

a tousty taky ráda 😀

paajaa
12. srp 2009

Krásný den,
v prácí nešel net od rána, takžě jsem se sem dostala až teď.

Farmi a Kopi:no moc bych na mě nesázela, že budou //. Hlavně zítra jdu k Dr., protože mě ten zánět pořád nechce pustit, tak nechci nic zanedbat. Jen se bojím, že nám na nějakou dobu stopne snažení. Jinak dneska je mi odrána divně- hnusné počasí 😝

Nicoll: koukala jsem na fotky z dovči a ty jsi teda kočka. Co chceš hubnout. Ani neví vidět, že už jsi jednou mamina 😉 Tvoje teploty jsou tedy záhada. Já mám 37 až po ovuli

Mury: hezky odpočívej

Mabe: odpočívat a šetřit se

murynka
12. srp 2009

tak domyto 😝 😝 a ještě jsem si udělala talíř krupicové kaše 😀 😀 😀

murynka
12. srp 2009

ted mi volal nějaký chla z pojištovny že mě nemocnice pojistila proti úrazu jestli to vím atd...říkám že jo a on jestli se chci sejít a říct něco k tomu 😕 tak říkám že už nepracuji že jsme na PN už 5 měsíc a on aha pracovní úraz 😀 😀 a já ne jsem těhotná 😀 😀 😀 a on jééé tak to nemá cenu si ted promlouvat když budete na mateřský a já jo to jo tak jsme s eho elegantně zbavila 😝 😀 já to nemám ráda ☹ tyhle kravatáky 😝 😝

zlababa07
12. srp 2009

Mury, tak řekni manželovi, že v rámci zachování domácí pohody a pro zdraví maminky i miminka je třeba novou myčku 😀 Jinak já jdu dneska večer na power jógu, ale radši bych šla cvičit do postele 😝

murynka
12. srp 2009

zlab myčka bude 😵 😵 v novém tu už mám povolenou 😀 😀 od září nemyju nádobí já ale myčka 😀 😀

ty jo jogu tak si to užij 😉 😉

zlababa07
12. srp 2009

Nojo, chodim poctivě, každou středu a někdy i čtvrtek, hrozně mi to pomáh na záda a celkově mi příjde, že to tělo hodí do pohody a rovnováhy. Akorát se vždycky přemoct 😝

murynka
12. srp 2009

zlab také od září budeme plavat ted to přes prázdniny není ☹
je to dobrý tělo se dá alespon trochu do kupy mě už to nicnedělaní ubíjí 😀 😀

zlababa07
12. srp 2009

Právě, já co jsem byla těch pár týdnů těhu, jsem normálně tak ztuhla, že ta první hodiny jógy po asi třech měsících byla fakt utrpení. Nějak jsem se bála v tom prvním trimestru cvičit, ale příště asi něco málo cvičit budu. teď jsem byla opatrná a stejně to nepomohlo 🙂

zlababa07
12. srp 2009

Jé, mury, koukám, že máš termín o den dřív než moje kamarádka 🙂

murynka
12. srp 2009

zlab tak já v I.trimestru nedělala nic...nemohla jsme i ted mám cvičení zakázáno jen plavání povoleno a to že dr.ví že jsme zdravotník a je na mě hodný jinak bych to povolení nedostala 😅
ale to plavání stačí......stejně na začátku mi bylo zle pořád jsme spala to bych se utopila 😀 😀

zlababa07
12. srp 2009

Já mám právě naopak strach z toho plavání, abych nechytila nějakou infekci nebo tak. Jedna kamarádka chodila takhle plavat v těhu a porodila v 7. měsíci 😖 Tím tě rozhodně nechci odrazovat, ale pozor, aby ten bazén byl čistý!

murynka
12. srp 2009

zlab to je přímo a jen pro těhule 😉 😉

zlababa07
12. srp 2009

Tak paráda 🙂 až budu těhu, budu jezdit k vám na Kladno páč tady v Praze je to nalevačku. Znám tu jen jeden bazén, kam bych se odvážila, ale má příšerně studenou vodu 😀 😖

kopa
autor
12. srp 2009

Holky já mám baby club před barákem a je tam i plavání pro těhotné teplota vody je kolem 29-30°C.Tak budu chodit tam 😉

sarlotta
12. srp 2009

Ahojík🙂)

Mury tak fajn, že už je líp🙂))
já mám myčku heč🙂))))) 😀 😀

na to plavání by mohl stačit tampon, proti případné infekci... když je někdo náchylný. Já chodila v těhu a bylo to fakt to nejlepší na na záda a klouby...super.

markee
12. srp 2009

Holka já budu chodit na plavčo s Johankou,kurz nám začíná 17.9.,tak jestli bude vše OK,tak půjdu na 5 až 7 lekcí.Prostě nejdéle do konce října,ale spíš myslím,že v půli října už skončíme. Ona už plave sama,takže jí nebudu muset tahat jako miminko a snad teda nic nechytnu.

murynka
12. srp 2009

sarlot já jí také budu mít heč 😀 😀 😀
jo lépe už je ale pořád to není onu 😔

sarlotta
12. srp 2009

Mury to mě mrzí, nemáš z něčeho nervíky ?

murynka
12. srp 2009

sarlot to fakt nemám 😅 co ty??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru