Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
12. srp 2009

aronek to miminko 😀 😀 😀

holky mi budem muset koupit jiný auto nebo nové ☹ ☹ ☹

venuska
12. srp 2009

Markét, a jaké máte vybrané autí? Ono se porouchalo, nebo je pro vás malé?

Holky, v jakém měsíci se chodí na tu cukrovku? To dostanu nějaké doporučení od doktora? 🙂 díky

venuska
12. srp 2009

Arinku, mimísek krade energii 😝 😝 člověk je po cvilce vyflusaný, a to nemusí ani nic dělat.

aronek
12. srp 2009

mury, já byla vždy plná energie, nikde jsem nepostála a teď jsem ráda že se zvednu z postele ☹ . Jen doufám, že to přejde, nebo mně doma vymění 😀 😀 😎 😎

venuska
12. srp 2009

Markét, už je ti líp? Já jsem taky do teď ležela. Přišla jsem z práce a byla jsem úplně KO 😝 bylo mi až na zvracení 😝 asi je něco ve vzduchu. ☹

markee
12. srp 2009

Venuska,to jsem už četla a posílala to i kamarádce,co se snaží otěhu 😀

murynka
12. srp 2009

vendul vybrané nic 😀 😀 manžel prostě miluje tuto a jiný nechce 😝 😝
pomalu odchází je stará 92 rok...
nestartuje když je teplo odešlo čerpadlo nedá s esehnat a nebo by se dalo sehnat ale mohlo by to dělat znou a stojí 20 tis. 😲 😲 to už jsme si zvykly že nejede když je vedro 😀 😀
ted jí odešlo topení a smrad táhne dovnitř a je to fakt hnus ne jako smrad ale jste tam chíli vylezete a bolí tě hlava a na prsou jak je tam nějaká ta směs no o život...rozebrat to jde ale už to nemusí dát do kupy a toto mu nikdo neopraví je to piplačka takže fakt nevím 😠

ojeté nechce a novou fabii nechci já 😅 😅

venuska
12. srp 2009

Markee, tak držím palce, aby jí ty rady pomohly 🙂 Jak se cítíš?

murynka
12. srp 2009

vendul cuk je mezi 24-28tt a žádanku ti dá dr.neboj 😉 😉 😉

aronku bude hůř 😝 😝 😝

markee
12. srp 2009

Cítím se pod psa,pže jsem z ležení dost polámaná. Ale jinak to jde,to jo.

venuska
12. srp 2009

Tak to bych brala raději nějaké ojeté. Ono dneska si kupovat nové auto, tak to ztrácí strašně rychle na hodnotě. Tak se zajeďte podívat po nějakých bazarech. Manža taky kouká po jiném...ach ty chlapáci 😅 Já si vždycky na nějaké zvyknu a on mi to pak prodá 😕 bych ho zabila.

tercie
12. srp 2009

Mury já mám ferdu taky 92 😀 Akorát že teď jdou všechny prachy do bydlení a na nový auto prostě není...

Aronku já jsem taky strašně udřená, a nejvíc, když si nemůžu odpo dáchnout jako třeba dneska, jsem úplně mrtvá, nemám sílu si jít ani udělat jdlo...

venuska
12. srp 2009

Markee, tak se běž třeba nachvilku projít...

Já jsem si dala klobásu, domácí a je mi nějak ouvej... 😒 asi to mimís nemusí 😒

venuska
12. srp 2009

Markét, díky za info.

murynka
12. srp 2009

tercí my také rekonstruujeme asi má někde ulitý prachy nebo nevím 😀 😀 😀
vendul já moc ojeté také enchci pořád do toho můžeš cpát a cpát na nové máš až 7 let záruku...
je to těžké chápu chce udělat pro nás to nejlepší..on takový nění že něco kupuje jen tak 😅 prostě má i straé dokavad slouží ale ne že by něco jen tak vyměnoval 😀 😀 😀

venuska
12. srp 2009

Holky, já jsem z toho zítřejšího UTZ nějaká nervózní a ani nevím proč 😉

aronek
12. srp 2009

mury nestraš ☹ . Příští týden jdu do práce a ten další jedu do Německa. Jestli přežiju tohle tak všechno. Teď v neděli jedem na celý den do Brna na motorky, jsem z toho utahaná už teď 😝

murynka
12. srp 2009

aronku to je realita a fakt 😉 nestraším 🤐

venuska
12. srp 2009

Markét, ale ono i do nového můžeš cpát horem dolem...záruka tam je, ale jak na co. 😝 Ale to je jenom na vás.Hlavně, ať dobře pořídíte.

markee
12. srp 2009

My taky chtěli ojeté auto,ale tak do třech let staré,ale byli dražší někdy než nové auto.Takže máme nové-teda už ho máme rok a tři měsíce,ale jezdí a nemusí se opravovat. Třikrát ťukám 😉

venuska
12. srp 2009

Jdu se koupnout, pak ještě nahlédnu.

murynka
12. srp 2009

vendul záruka je na vše 😉 😉 na nové 😉 😉

tercie
12. srp 2009

Já se jd taky sprchnout, manža nikde, ani nepíše, to zas dorazí v deset a bude chtít jíst, achjo. Má dovézt žrádlo pro psy, už jim nemám co dát, chudinky moje hladový, v devět mají mít krmení.

Nový auto je super, ale v momentě, kdy ho zaplatíš mu klesá hodnota minimálně o 30%...

sarlotta
12. srp 2009

Venus utz bude ok🙂)))) těším se na novou fotečku🙂

sarlotta
12. srp 2009

Markee jak je co bíško?

tercie
12. srp 2009

Tak ještě nejdu, až po devátý...Ještě tu s vámi budu, máte radost? 😉

sarlotta
12. srp 2009

ahojík Tercinko🙂

tercie
12. srp 2009

Ahojík Šarlotko 🙂

murynka
12. srp 2009

tercí a myslíš že straré ojeté třeba za 110 tis.a pak do něj cpeš třeba 30 tis.aby se dalo jatakž do kupy a pak nějaké trable je lepší 😕 😕 😕 a ted platíš ještě tu dan 😠 😠 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru