Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
13. srp 2009

ted jsem na 316 😝 holky co to tu čtu!! 😠 😠 IF, Mury!!! tak prdelky si ze mne dělat joo!!! 😠 😠 😠
😀 😀 😀
if však já taky nenásilně 😎 , když chce dobrovolně.. 😀 a když ne, tak si za to může sám 😀 😀 😀

farmarska
13. srp 2009

kopi, sarlotko, koukám vy jste (narozdíl od těch čarodějnic 😀) o mě měli strach 😵 to je od vás hezké 😵
nebojte jsem v pořádku 🙂 doufám že i vy! 😵 😵

farmarska
13. srp 2009

ufff dočteno 😝 😝 😝

farmarska
13. srp 2009

jinak hlásím na testě ráno bílo 😠
testíky už nescháním!! 😠 mám nakoupenou pěknou zásobičku mamáčů 😀 😀 to mi i mým testovacím tempem vydrží i na příští měsíc 😀
ted jdu scedit bandory, máme k nim bílou klobásu, mnam 😵 tak se jdeme nažrat 😉
odpolko ještě najuknu 😉

mari111
13. srp 2009

Ahoj holky,teda jeden den sem tu nebyla a uz hodinu vas docitam.Celej den sem makala na zahradce,konecne mame zahradku a ne prales 🙂 Vy ste holky ty mrse teda dali jmena,no jo kdyz vas se.. . To ja ji asi budu za par tydnu potrebovat,tak kdyby k vam prece jenom dorazila (i kdyz bych se divila,po tom co ste ji dali jmen) tak ji muzete klidne poslat ke mne,smer severni cechy,ju. predem dekuji 😀

zlababa07
13. srp 2009

Ahoj vespolek, taky nakukuju a orosilo se mi čelo. No nic jdu dočítat, včera jsem skončila u těhuplavání 🙂

mari111
13. srp 2009

tak koukam ze ja nez vas vzdy docitam a konecne neco pisnu tak tu uz nikdo neni. ale aspon ze tu nejsem sama ktera si povida sama se sebou

zlababa07
13. srp 2009

já jsem tady 🙂

mari111
13. srp 2009

aspon nekdo

zlababa07
13. srp 2009

To jako že ti nestačím? 😀 Já sedím v práci a sem tam nakukuju, ted si zrovna objednáváme něco k obědu

kopa
autor
13. srp 2009

Farmí super brouku že jsi se objevila 😅 😀 já měla o tebe strach 😅 Jsem si říkala,zda jsi zase nejela do města pro testy 😀

mari111
13. srp 2009

ty jo mne se sek pc a to sem mela toho tolik napsanyho,no jo tak znovu,jakto ze chodej holky na dovcu kdyz se nemuzou koupat,to tam jen tak prolezite? jo zlababo,to vis ze mi stacis 😲 ja sem bohuzel bez prace a strasne se doma nudim ☹ u nas zadna prace neni,tady chcipl pes v nasich koncinach

kopa
autor
13. srp 2009

Holky mi se taky milujem nenásilně 😎 nebo myslíte že 6x za den je to násilně??? 😅 😀 😲 😎

mari111
13. srp 2009

to vis ze to neni nasilne,kopo,to je tak akorat,az ja budu mit po prvni ms tak budu taky casto 😀 a nenasilne 😀

tercie
13. srp 2009

Ahoj holky, dnesa nestíhám, manža je doma, tak mám o zábavu postaráno, teď mám chvilku, protože odeše na barák a já rozmrazuju maso na řízky, takže jdu fofrem dočíst 🙂

mari111
13. srp 2009

ahoj TERCIE ako se dnes citis,doufam ze dobre,jo rizek by sem taky dala,hm asi udelam o vykendu. ten muj by je mohl kazdej den,jednou sezral za den 12 rizku,ten poslednej jen tak u pocitace nepichlej na vydlicce,jen tak okusoval,to je blazen 😨

mari111
13. srp 2009

tercie nechci strasit ale bacha na to maso,mne rikala doktorka ze radej nemam sahat na sirove maso kuli bacilum a toxoplazmoze,hlavne poradne umyt maso a pak poradneji umyt ručičky,ne ze bych si o tobe myslela ze si prasatko jen upozornuju 😉

kopa
autor
13. srp 2009

Mari já myslím,že je to normální 😀 to jenom Farminka tu ze mě dělá Nymfomanku,lesbu a ještě poskoka 😀 😀 😀 😝

Tercíku ahoj,tak co manžílek hodnej?? 😀

handm
13. srp 2009

Ahoj Holky, mari jak je?? Já člověče docela dobrý, až jsem překvapená.. Asi práce taky pomáhá, doma bych se zbláznila nudou.. to tě chápu..
žlababo, viděla jsem na jiný diskusi, že si sháněla jinou G-doktorku - mojí bych mohla doporučit, kdybys měla zájem a jestli to ejště trvá...

if.v
13. srp 2009

no Farmi, to je dost, že jsi se objevila... 😀 , taky jsme měly obavy, jestli se něco nestalo...když je tak pozdní čas a ty nikde

if.v
13. srp 2009

Kopi, 6x za den????????

kopa
autor
13. srp 2009

Ivi ano 😅 ale to je jen o víkendu 😅 to když to přítele chytí 😅

tercie
13. srp 2009

Teda vy jste toho zase načvachtaly, to je děsný 😀
Neodpovídám, protože z toho mám v palici akorát maglajz, jo? 😀

Kopi hodnej nehodnej, já nevím, přijel včera zas až v deset, nevím, kde takovou dobu byl.

Mari děkuju za upozornění, já o tom vím, a stejně myslím, že A toxu jsem už stejně musela někdy prodělat. A řízky taky jako můžu, a klidně si ho dám taky jen tak, samotnej, na chuť 😀

kopa
autor
13. srp 2009

Handm a kam chodíš ty na gyndu?? 😅 jáb taky něco scháním.

if.v
13. srp 2009

holky, dnes se rozloučím, jdu s malou na nějaké vyšetření...zatím pa a večer to dočtu

zlababa07
13. srp 2009

handm, díky díky. Už jsem naštěstí sehnala jednoho kousek od domova, ale díky moc za tip. Doufám, že tenhle bude v pohodě, ale poprvé v životě pujdu ke gyndr chlapovi, tak snad se nebudu stydět 😲 😒 😀

zlababa07
13. srp 2009

Kopi, já nakonec asi skončím na Pankráci, doporučila mi to kolegyně z práce a dokonce se u něj za mě přimluvila, tak mě teda vzal 😵

handm
13. srp 2009

Já mám nějak štěstí na ženský doktorky 🙂 Sice jsem taky párkrát byla u chlapa, ale nějak mi je to "příjemnější" u ženský.

Kopa, chodím na P8 - Mazurská, dr. Nekolová - a jsem spokojená. V ordinaci jsou myslím tři ženský, pak mají pobočku ještě v Chabrech (u jedné z těch doktorek jsem byla, když měla moje dovolenou a taky super). A hlavně mají od 7 do 20, což je neuvěřitelný...

zlababa07
13. srp 2009

Kopi, ještě rada: já koukám na ty dr tady: www.znamylekar.cz je to stranka kde lidi píšou hodnocení jednotlivých doktorů a když vůbec nevíš, do čeho jdeš, obrázek si asi uděláš. Ale berte to asi s rezervou, může to být dost neobjektivní.

Jnak handm, o té tvojí tam pějí skutečně samou chválu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru