Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
13. srp 2009

prasátko 😎 máme ted jen jedno, Lucinku 😵 to je mazlík 😵 tamty jsme sežrali 😅 🤐

jitie
13. srp 2009

sežrali prasátka, chudinky malý 😀 😀 😀

farmarska
13. srp 2009

hele Jit ale kdyby tě krmení čuníka omrzelo, mohla by jsi krmit i mne 😀 já bych se taky nebránila 😀 navíc čuně jako čuně..my jsme si dost podomné 😎 😀 😀 i podrbat za uchem by jsi nás mohla 😉 😀

mari111
13. srp 2009

ze na vlastni frndu,to je dobry 😀 farmi,rada bych prisla pomoct k zviratkam ja bych mnela co delat ale ne do vseho se mi chce. holky konecne po trech mesicich sem si dala 15 minut solarko,to je relax 😎 hned mi je lip, budu chodit jeste do prvni ms a pak zas utrum 😠

farmarska
13. srp 2009

žlabi, počkej jak bude frnda chrochtat blahem 😀 😀 😀 😀

farmarska
13. srp 2009

mari, však ono by se něco našlo 😉 😀

zlababa07
13. srp 2009

farmi, já se zas řehtám když s představuju, jak tě jitie drbe za uchem místo čuníka 😀

jitie
13. srp 2009

farmi, drbání mám taky ráda 😀 a nakrmit,neni problém, teď tu žeru nutellu, tak ti schovám 😀

mari, solárko mi taky chybí, ale teď je hezký počasí,takže se dá opalovat na sluníčku, horší to pro mě bude v zimě, budu bílá jak stěna...

farmarska
13. srp 2009

mari, víš jak, tak žlab musela napsat frndu, bo se zubem tam nejde, že jo 😀 😀 😀 😀

farmarska
13. srp 2009

jit mňám! tak to já ti i za ní zapanáčkuju 😀

farmarska
13. srp 2009

holčindy moje, je mi tu s váma dobře, ale musím jít ven sekat 😝 mám too zas min. na 2 dny 😝 tak zatím ahoj, večer 😉

jitie
13. srp 2009

farmi, hezké sekání 😉 😀

mari111
13. srp 2009

to je to je ale frnda,pekny vyraz,u nas na slovensku sme ji rikali cikula 😀 a kdyz sem to tu rekla tak holky nechapali. jitie,ja slunicko nerad,mne je s neho blbe a boli hlava,ja radej skocim do solka na 15-20 minut a je mi hej,uz sem bola jak bledule 😖 ted to zas dozenu at ma co blednout 😉

jitie
13. srp 2009

tak to mě slunko nevadí, já se rády smažím 😀

mari111
13. srp 2009

farmi makej,ja du asi teda taky konecne dodelat tu skalku at uz to tu nejak vypada,jen musim pockat na chlapa at mi tam nataha sutr, s tim ja se tahat nebudu,ani nemuzu bo sou tak tezke ze je ani neuzvednu tak čest praci du makat. snat se jeste vecer na vas kouknu holky moje 😲

murynka
13. srp 2009

ahojky holky vy jedete 😀 😀

jit gratuluji ke kontrole 😉 😉 ale jsem smutná s tercíí se sejdeš a semnou ne ☹ 😀 😀 😀
se těším na zítřek 😵 😵

vendulka mi ještě nepsala jsme napnutá jak kšandy co čekají 😀 😀

já byla ve městě a utrácela ale za sebe koupila jsem si dva svetříky 😵 😵
a ted se cpu sladkým abych to do zítra vydržela na ten cukr 😝 😝 😝

jitie
13. srp 2009

markétko ahoj,
vždyť mi se uvidíme zítra 😵 já už se taky moc těším a hlavně si myslím, že by nám mělo od příštího týdne začít plavčo, ne???

murynka
13. srp 2009

jééé plavčo to vůbec právě nevím 😅 kdy začínááá 😖

murynka
13. srp 2009

hele zjistím si na zítra ty busy v kolik mám být na muzeu????

jitie
13. srp 2009

říkala koncem sprna, ale teď nevím jestli už příští týden a nebo až dýl..kdyžtak tam zavolám a zeptám se 😉

murynka
13. srp 2009

a co to muzeum v kolik?

jitie
13. srp 2009

www.idos.cz
tam jsou jízdní řády a pak mi napiš v kolik ti to jede,já se podle toho přizpůsobím, jedu autem 😉

tercie
13. srp 2009

Holkyyyyy jsem tu, zmákla jsem řízky, brambory, polívku i salátek, vyluxovala jsem a ještě u toho koukám na Básníky 😀

jitie
13. srp 2009

teda Míšo ty jsi aktivní 😲 😀 to já co jsme přišla domu od dr, tak sedim u PC a cpu se nutellou 😀

tercie
13. srp 2009

Jiti kdyby manža nebyl doma, tak na to taky prdík, ale jede na noční, d půl sedmý tu budu s váma celej večer 😀

murynka
13. srp 2009

jit ve 12,20 je brzo co?? ☹ byla bych na dejvicích ve 12,45 ale pak mi to nejede 😠

kopa
autor
13. srp 2009

holky tabulku dám večer ju?Až písnou ostatní. 😉

murynka
13. srp 2009

holky vendul pořád nic 😕 😕 😕 😕 měla jít ve 3 že???

kopa
autor
13. srp 2009

Farmičku to jsme se dneska teda minuly 😢 😀 jsem chtěla s tebou zase nadávat na mrchu 😀 😀
Tercí ty jsi teda pilná manželka/těhulka 😀

kopa
autor
13. srp 2009

Mury tak třeba tam ještě čekají a nebo jsou plný dojmů 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru