Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
13. srp 2009

Vroninka 38tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 37tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 29tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 26tt..................17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 26t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 26tt ....................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................20.8. UTZ 4D,KO 1.9...........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 24tt..........................3.9.KO.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 21tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 21tt ...................3.9 poradna
Markee 19tt......................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna............pohlaví nechce znát předem
Kerrie 17tt.........................
Květinka 17tt...................
Mirax 16tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt...................31.8,Tripple test
Samsa 14tt......................
Martinkal 10tt...................
Aronek 9tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 9tt........................14.8.KO
Tercie 5 tt.....................24.8. KO
Markytaj........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Farmarska 31DC
Paaja 28DC
Kopa 25DC
Eeliska 23DC
If.v 15DC
Zlababa07 13DC
Nicollka 12DC
Flair 8DC
Maarrtina 5DC
Ikopretinka 4DC
Sarlotta 3DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
13. srp 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Vroninka 38tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 37tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 29tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 26tt..................17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 26t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 26tt ....................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................20.8. UTZ 4D,KO 1.9...........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 24tt..........................3.9.KO.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 21tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 21tt ...................3.9 poradna
Markee 19tt......................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna............pohlaví nechce znát předem
Kerrie 17tt.........................
Květinka 17tt...................
Mirax 16tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt...................31.8,Tripple test
Samsa 14tt......................
Martinkal 10tt...................
Aronek 10tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 9tt........................14.8.KO
Tercie 5 tt.....................24.8. KO
Markytaj........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Farmarska 31DC
Paaja 28DC
Kopa 25DC
Eeliska 23DC
If.v 15DC
Zlababa07 13DC
Nicollka 12DC
Flair 8DC
Maarrtina 5DC
Ikopretinka 4DC
Sarlotta 3DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS

sarlotta
13. srp 2009

Aronek ty šišo... jasně že je to ok🙂)))))))))) já jen co říkal doc a tak 😀 😀

samsa
13. srp 2009

Cajori, prstíková metoda a ovu testy a styk každý den v době ovu, to zabralo u nás. No, prstíková metoda, jak to opsat nějak kulantně, prostě po akci si tam strčíš prstík a pomůžeš spermijkám, aby se snáze dostaly k čípku, pak podložit zadek a nevstávat, nejít hned do sprchy a na záchod a pokud máš zakloněnou dělohu, tak se doporučuje poloha zezadu a zůstat ležet na břiše, třeba až do rána. Určitě otěhotníš, otěhotněly tu všechny a rychle.

aronek
13. srp 2009

sarlot, já mluvila jen se sestrou 😠
kopi, dík 😀 😀

sarlotta
13. srp 2009

Kopi dík za tabulky🙂))))))))))))))))))))
a jak dopadly kontroly holkám ? nějak se nemůžu dohledat 😠

kopa
autor
13. srp 2009

Sarlott vzdyt napsala Jitie a Aronek,Venuska nám dá sama vědět a Martinkal tu ještě nebyla 😉

sarlotta
13. srp 2009

aha🙂)) děkujíííííííí si hodná 😉

cajori17
13. srp 2009

dekuji za rady,urcite to zkusim,nemam co ztratit,je to divne protoze pred prvnim tehu,jsme se nesnazili,nepocitali jsme ani plodne dny a hned to vyslo,ted je pocitam a nic,no uvidime

kopa
autor
13. srp 2009

Mirax to je mi líto s těmi tvými hormony... 😔 ale určitě bude lépe,zkus se třeba zabavit s Tobíkem,že někam vyrazíte na výlet...

sarlotta
13. srp 2009

cajori doporučuju sexovat od konce MS tak do 25DC🙂 obden 😎

cajori17
13. srp 2009

chudak muj pritel :=)

flair
13. srp 2009

Teda holky, jsem teď celý večer dočítala 😠 😅 A koukám, že těhule dnes depkovaly... Zlatíčka, s váma ty hormony ale pěkně cloumají 😀 U mě nic zajímavýho, jsem 8DC dle Kopinčiny chytré tabulky 😅 Zajtra jedu za manžílkem a víkendík je náš. O víkendu zkusím aspoň dočíst, co zase nadrbete🙂
Tak dobrou noc, papa

nicollka
13. srp 2009

ahoj holky tak sem těch několik stránek jen přelítla a hledala vendulčinu zprávu a ono nic 😠
Mury já byla moc moc spokojena s plenkama Happy, je jich tam hodně za málo peněz, dali mi je už v porodnici a nikdy se mi z toho neopru...neopupínkoval..nevim jak to napsat..ostuda. Tesco pogumované ty byly nejhorší, v tom trpěl.

Tak a já zase prolítnu a dohledám ráno, jdu do postele aby už bylo konečně to ráno, udělám zapečené brambory s brokolicí, šunkou hráškem a kukuřicí zalité smetanou a budu čekat manžílka. Pak rychlovka a pak baráček :D Juchůůůů no a taky ranní měření na to jsem fakt hodně zvědavá a kdyžtak jen zavolám na gyndu jestli by se na mě v pondělí nemohla podívat.

No tak pádím, prsa mě holky tak strašně bolí, na bocích šíleně, zvrchu přes bradavku když si lehnu na břicho taky a dnes mi v nich píchalo asi se zase dofukovali, no ale za to zase vypadají super skvěle takový balónky to se bude manžovi líbít tak o půl čísla větši sou určitě :D

Tak dobrou a ploďtě a odpočívejte.

sarlotta
13. srp 2009

cajori jaký chudák🙂 co by za to jiní dali🙂)))))))))))))))))))) až otěhu tak si nevrzne🙂))))))))))))) jenom ať se snaží

sarlotta
13. srp 2009

ty tesco tmavě modré jsou hroznééééééé..
ale fialové jsou super úplně srovnatelné s pamprskama né-li lepší a jsou levnější🙂

cajori17
13. srp 2009

mas pravdu,ale on je vzdycky,kdyz prijde z prace tak unaveny,tak ho furt premlouvam,pak povoli a po sexu za 3 minuty usne,ale mas pravdu,co by za to jini dali

kvetinka7
13. srp 2009

Ahoj holky, vsechny vas zdravim... 🙂
Porad ocekavame,ze nam tu zacne pod okny rvat Madonna a porad nic .. rikala jsem ,ze budeme mit koncert zadaca 😀

Mirax, nic si nevycitej,ty jsi super mama.. ty jsi primo mama motorova mys 😀
Ja dosud nemuzu pochopit,jak ty to vse zvladas... tak maly dite, druhe tehotenstvi,do toho chodis do prace, mas ineternet obchod, manzel vecne v trapu, mama za horami dolinami... je jasne,ze to nekdy ujedou nervy.. potrebujes byt chvili sama.
Ja uz planuju,jak svy dite( ktery jeste nemam ), zacnu odstavovat a vest k samostatnemu zivotu 😉 Ja jsem cakla vic 😀 Jo a ja zadnou idealni vahu nemam, ta vyska 190cm byl vtip , ironie 🙂
Vcera jsem v praci malem brecela,ze nechci odejit z prace na materskou, ze se doma zblaznim.. a dnes rano proskrtala klienty v listopadu a k veceru jsem zacala rusit uz i ty rijnovy 😎
Bud v poho 🙂

Ahoj Nikollko, ty teda valis, porad neco planujes 🙂 A ta veca zni fakt dobre 😎

tercie
13. srp 2009

Jsem tu, akorát v devět ještě musím jít nakrmit našeho Fesťu.

mirax
13. srp 2009

jééé holky, vy jste hodnýý 😀 ..tak já ráno balím Tobíka do krabice a které ho mám poslat jako první? 😀 Stejně je to zvláštní,mně stačí i večerm že spí dvě hoˇky auž bych hošla zase obhlížet a hladit 🙂 🙂
Já to zvládnu, al eje to někdy náročný, babičky jsou daleko a manžel chodí hodně pozdě..

JInak jsme dnes ujela 30km!!! A to jsem jela potřetí..jednou mi to chcíplo,ale zvládla jsem i natankovat...když budu takhlepoctivě trénovat, tak za dva měsíce můžu vyrazit sama na návštěvu k farmíkovi an avlastní oči vidět Karkonošovo 😀 😀
Tobík se trochu povozí n apraseti, vyřádí a já si dám kafíčko a nohy nahoru, co ?..farmi? 😀 😀 😀

Venuska stále nic, co?

Musím jít odečítat cytolky, nějakmi to tady leží.., al enení toho moc.

kerrie..to jsi měla přijít!!! počkej, až já tě někde zahlídnu 😀 ..ale nevím, jestli bych tě poznala..musíš přidat fotky 😉

venuska
13. srp 2009

Ahoj zvědavky 🙂

Tááááááááááááák, vše v naprostém pořádku, akorát jsem málem spadla ze stolu, když nám řekli, že čekáme......................................................................holčičku na 90% 🙂 Mam radost. Manža chvilku popadal dech, ale rozdýchal to. Malá se krásně kroutila... 🙂
Koupila jsem jí krásný obleček, pak dám do alba 🙂 Bylo to krááááááááásssný 🙂

venuska
13. srp 2009

Takže se rozuhodujeme nad jménem, ale asi to vyhraje Natálka 🙂

Markét, ještě jsem byla dneska v tom krámku u delvity, v tom dětkým a mají tam krásné kočárky-nové. Mají tam pěkný X-lander za skvělou cenu 9900,- Kč... 🙂

kerrie
13. srp 2009

mirax.............tak si někdy dáme spicha a uděláme Bazalkový mejdan 😀

samsa
13. srp 2009

Venusko 😵 😵 😵 , gratulace k pipince malé.

venuska
13. srp 2009

Fotečku nemám, pořád sebou mrskala...tak by to nebylo moc vidět.

Samsa...děkuji, bylo to nádherný, nepopsatelný zážitek.

tercie
13. srp 2009

Venusko no konečně, já myslela že už nám to dneska ani neřekneš 😀 Gratulujuuuuuuuu moc k holčičce 😉

kerrie
13. srp 2009

Venus.......hurááááá, my se Tě nemohly už dočkaaat................gratuluju MOC, MOC, MOC 🙂 🙂 🙂

kopa
autor
13. srp 2009

Venusko gratuluji k holčičce 😵 😵 😵 😵 Teda už tady za chvilku budou mít převahu ženskýýýýýý 😀 😀

cajori17
13. srp 2009

holky,ja mizim,preju vam mnoho stesti,at uz jste snazilky,tehulky a nebo maminky.drzte mi pesti,at uz jsem brzy taky tehulka

venuska
13. srp 2009

Moooc díky holky...mam taky velkou radost. Taková bych nebyla, že bych se nepřišla svěřit 🙂 Ještě je tam 10%, že to může být kluk, ale 90% mi přijde dost na to, že to bude pinďulka 🙂 Každému to vyšlo, když vám řekli, že to bude holčička či chlapeček?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru