Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
17. srp 2009

Handm,tak ko ti dopadla dobře 😉 ted ještě dobereš kapičky a hurá na snaženíčko 😵
Mari děkuji za povzbuzující příspěvek.já vím že to nemyslí zle,až na ty naše hádky je fakt skvělý človek.

handm
17. srp 2009

Kdepak Mari, jeste mi zbyva i s kapkama 4 tydny bez sexu, koupani atd 🙂 klasika sestinedeli a pak nejlepe 3 MS cykly, nez se zacnem snazit, pravila pani doktor..
I kdyz rikala, ze me nezabije, kdybych otehotnela driv, protoze enni priznivec antikoncepce na tuhle dobu, a ze prerusovanou souloz nebo kondom a to neni 100%

mari111
17. srp 2009

no to jo, ale fakt musis cekat tri ms? i kdyz doktorka rekla ze te nezabije. tak co? budete to skouset driv,nebo to vydrzis 3ms ?

mari111
17. srp 2009

kopiku nemas za co od toho tu sme aby sme se podporili,poradili a vykecali 😉 ne?

kopa
autor
17. srp 2009

Mari 😉

kopa
autor
17. srp 2009

já musím dneska makat,tak tabulku udělám večer až budu doma 😉

mari111
17. srp 2009

tak kopiku makej makej ja du taky asi uklidit,nebo co,sem nejaka lina 😎

tercie
17. srp 2009

Kopi IP 😉

Kerrie neboj triply budou v pohodě a kdyby ne tak to hoď klidně za hlavu, protože NT jsi měla v pohodě tak triply už nejsou vůbec směrodatný 🙂

Handm dobrý zprávy, pár týdnů vydržíš, a pak se uvidí jak se budeš cítit. Já taky chtěla začít hned po první mrše, ale pak to tak rychle utíkalo, že jsem radši ještě počkala, sichr je sichr,akorát jsem měřila BT abych věděla ovulku a mohla to načasovat až bude pravej čas 🙂

Hoky tady jezas tolik informací že jestli jsem na něco důležitýho zapomněla reagovat tak se na mě nezlobte 😅

handm
17. srp 2009

No Mari, upřímně, moc nevím... Minimálně dvě asi necháme proběhnout, jednu hned tu po 6nedělí, pak možná ještě jednu a pak se uvidí. Chceme jet v říjnu ještě na dovolenou, tak myslím, že tam bychom mohli už být opatrní méně..
Jak říká Tercie, jak se budu cítit, hlavně když bude v pohodě ta děloha 🙂)

Jinak Mari, říkala, že mě nezabije, ale že by bylo vhodnější 3MS počkat, aby se to tělo (děloha hlavně) vzpamatovaly dokonale..
Holky díky za podporu!

zlababa07
17. srp 2009

Ahoj holky, zdravím a koukám, jak vám ta huba mele 🙂 jdu vás rychle dočíst.

Zatím jsem stihla zaregistrovat kontrolu u handm - gratuluju a chtěla jsem jen říct, že to mám pocitově úplně stejně. Nejdřív jsem si říkala, že to čekání ani nevydržím, ale utíká to vážně rychle, tak už mi ani nevadí čekat na tu druhou mrchu, hlavně aby bylo všechno už ok.

Kopi, asi ti to moc nepomůže, ale znám taky jednoho kamaráda, co je na tom dost podobně, nemá stálou práci a mimi pořád nějak dál a dál odkládá a ta jeho je z něj už na prášky. Ale chtěla jsem ti jen říct, abys nevěšela hlavu, ono se to nějak urovná. Večer si promluvte a řekni mu na rovinu všechno, co tě trápí a to by bylo, aby takhle prima babu nechal ve štychu 😉

Jinak sjem dneska byla u obvoďačky na prevenci a ukecala jsem jí, aby mi nabrala i štítnou žlázu. Zítra jdu na krev a ve středu bych měla mít výsledky, tak snad se nedozvím něco, co čekání ještě oddálí 😠

mari111
17. srp 2009

handm tak to jo,to se teda na dovci urcite zadari 😉 tam na to tak nebudes myslet

mari111
17. srp 2009

ahoj zlababo,mne taky brala hned po revizi krev aj na stitnu ale rikala ze vysledky az za mesic,ja uz tam du v pondeli tak sem taky zvedava. ☹

handm
17. srp 2009

Žlababo, přesně tak.. někdy si říkám přesně, že je to k nevydržení, a pak zas, že chci aby bylo všechno v pořádku, tak to nechci honit...
Hlavně mě ale potěšila doktorka, že nechtěla, abych pak začala brát HA (Kopi, nedělej to 🙂, že zas navyknu tělo neovulovat a pak se zas bude buh vi jak dlouho vzpamatovavat..

A Kopi, když jste zvládli MA, zvládnete spolu přece všechno.. !!! Tak se drž a hezky to doma proberte!

tercie
17. srp 2009

Zlabi copa huba, ta ani tak ne, ale prsty nám jedou rychlostí blesku 😀

kopa
autor
17. srp 2009

teri IP 🙂

kopa
autor
17. srp 2009

jé zlababi nejsem to já která jsem na ty prášky 😅 😀 😀 si dělám srandu,to by byla fakt náhoda 😅

zlababa07
17. srp 2009

Kopi, nezoufej, ten můj taky dělal dost dlouho drahoty, já do něj hučela skoro rok a on pořád, že ještě ne. A to máme na krku oba už tři křížky 🙂 prostě jsou chlapi, co by za potomky dali modré z nebe a pak jsou ti, co se tomu brání co nejdéle to jen jde.

handm
17. srp 2009

Holky, asi jsem ten druhy extrem.. Mě bude 31 v říjnu a manželovi 30 v březnu a je to on, kdo říká, že ano, dítě ano, i když já jsem občas ten, co říkal (dřív, před otěhu) že jestli už je ten čas, kdy jsme zabezpečený atd...

bobinka22
17. srp 2009

Kopi:Ten muj taky vzdy rikal ze ne,ze se na to neciti.
A pred rokem a pul prestal kourit.A ja se ho zeptala,tak co?A on nic.Ze uvideme.Tak jsem ho nechala.
A pak jsem se milovali a on aniz by mi rekl to udelal naostro.V tu dobu jsem byla v soku.Ale v takovem,ze jestli to chci a takove otazky jsem si pokladala.
No takze jsem to nechala na nem.A on udelal prvni krok vlaste.A ted mu bylo v breznu 29 a me v cervnu 23.
Neboj,on to mysli dobre.Ja ho i chapu.
Ho to treba taky mrzi,ale uvidis,ze te nejak prekvapi..Verim tomu. 😉 🙂

ee.liska
17. srp 2009

ahojky, tak tonestihnu dočíst ani omylem 😲 😀
Jak se máte holky?
já mám dnes a zítra dovolenou, tak se jedeme podívat do ZOO 🙂
jé nari má fotečku 🙂
kopi můj taky nechce 😒

kopa
autor
17. srp 2009

Bobinko,já doufám,že to ještě promyslí.Ted jsme se o tom trošku bavily,ale už jsem ticho nechci už do něj rejpat.Já trošku věřím tomu,že to příjde samo když nebudu o tom mluvit a nebudu furt chtít spermíky 😅 😅 asi si myslí,že jenom to potřebuji. 😅
myslím,že lecos by se v našem vztahu změnilo jako loni když jsem byla těhu.To mě krásně opečovával,nakupoval mi dobrůtky,řešily jsme spoustu věcí...to byli hezké chvilky a i po revizi se ke mě hezky choval...ale ted je naké takové divné období 😒 já furt do něj ryju různě páč každý den myslím na to že chci mimi...

Jsem ráda že jsem vám to mohla napsat a že jste mě podrželi 😵 😵 😵 hnedka je mi lépe.

kopa
autor
17. srp 2009

Eelisko ahoj,to je pěkně naprd s těmi chlapami vid? 😠 😔 a kam razís na do ZOO?

murynka
17. srp 2009

holky NEMÁME CUKROVKU 😀 😀 😀 😀

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

zde košík 😵

mari111
17. srp 2009

ahoj ee.liska,no konecne mam foto aby ste vedeli s kym to vubec pisete 😉 ja chci taky do zoo do Ústi nad Labe ale nevim kdy se tam dostaneme,je to trosku od ruky a ten muj je porad v rachote 😖 😠

mari111
17. srp 2009

holky oni chlapi vsichni nechtej,ale jen to rikaj,ak kdyz uz to je na svete tak machrujou jak sou sikovny 🙄

zlababa07
17. srp 2009

Mari, přesně, jak říkáš. Ten můj je toho zářným důkazem. Nejdří pořád ne a ne, že ještě máme dost času (ve 30, jemu je 33?!), ale potom nevydařeném pokusu, jak přičuchnul k tomu otcovství, si asi začal myslet, že je nadsamec a teď už se taky moc těší. Třeba jsou ti chlapi jen prostě opatrnější.

mari111
17. srp 2009

jo oni se jen bojej ty zodpovednosti a toho ze se zenska uz nebude starat jen o ne ale o miminko a co kdyby jim nahodou neco schazelo,uz nebudou oni nasi mazlicci ale mimi 😀 😀 😀 jo holt chlapi sou jesitny

kopa
autor
17. srp 2009

Vroninka 38tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 37tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 30tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 27tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 27tt..................17.8.KO hematologie,má trombofilii.........čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 26t .............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 26tt ....................21.8. 4D UTZ a poradna ......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................20.8. UTZ 4D,KO 1.9...........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 24tt..........................3.9.KO...............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 22tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 21tt ...................3.9 poradna........................................čeká holčičku
Markee 19tt......................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna.........pohlaví nechce znát předem
Kerrie 18tt.........................
Květinka 18tt...................
Mirax 16tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 14tt...................31.8,Tripple test
Samsa 14tt......................
Martinkal 11tt....................3.9.KO
Aronek 10tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 9tt........................10.9.KO
Tercie 6tt.....................24.8. KO
Markytaj........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Farmarska 35DC
Kopa 29DC
Eeliska 27DC
If.v 19DC
Zlababa07 17DC
Nicollka 16DC
Flair 12DC
Maarrtina 9DC
Ikopretinka 8DC
Sarlotta 7DC
Paajaa 2DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS
Mari111........................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
17. srp 2009

Mury super,že cukrovka není 😵
Košíky se mi moc nelíbí,ale ten tvůj je hezkej 😉 😵

tercie
17. srp 2009

Vypadl mi net holky, ale už jsem tu zas s vámi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru