Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maarrtina
18. srp 2009

Holky děkuji všem za Vaše odpovědi a hlavně za rady.
zlababa: taky si myslím, že jak budou // tak chmury budou tytam. Já pracuji taky v kanclu a chtěla bych do práce asi chodit.

murynka
18. srp 2009

marti od toho jsme tady 😉 😎 brzy budeš těhulka a budeš veselá 😉 😵

zlababa07
18. srp 2009

Ok, Mury díky, to jsem přesně chtěla slyšet 😎 takže v pohodové práci na pohodlné kancelářské židli možno zůstat až do porodu 😀 🙂 jsem totiž taková, že mám dojem, že zůstat doma, asi bych se jen pozorovala a pozorovala uhlodávala pochybnostma, zda je všechno v pořádku.
Tak jsem se jen chtěla ujistit, že to po MA není nezbytně nutné.

murynka
18. srp 2009

zlab není oni jako jeden potrat berou jako žádný potrat takhle mi to bylo řečeno 😔
no ono ta kancelářská židle také není ideální jo ze začátku ale s pozdějšími tt to začíná vadit to sezení atd...a spousta stejně vezme PN ale uvidíš jak budeš zvládat 😉
věř že jsme se nepozorovala ani uhldodávala jsem společenský tvor 😀 😀 a také jsme to zvládla.....

zlababa07
18. srp 2009

Mury, ty jsi totiž nejlepší 🙂 😵 Ne vážně, zvládáš to fakt na jedničku a je fajn, že jsou na světě lidi, jako ty, co srší optimismem. Moc mi pomáhá tu s vámi klevetit 🙂

murynka
18. srp 2009

zlab 😵 😵 😵 mě tyto stránky z MA pomohli nejvíc 😉 😵
a jsem ráda že tu ty holy mám 😵 😵

kopi leni ty se drž!!a vyřiid svému příteli že pokud tě bude zlobit přijedu a naplácám mu 😀 a že to nemám daleko 😉 😎 věřím že se dá dohromady at mu to ale netrvá dlouho 😉 ty chlapi jsou stejně zvláštní tvorové 😅 😅

já jedu an to letiště tak s etu opatrujte!!!! 😉 😉 pak s eukážu 🙂

zlababa07
18. srp 2009

Mury, tož se tam možná potkáme, já teď taky musím na letiště pro nějaký klioše 🙂

zlababa07
18. srp 2009

Budu vyhlížet břichatku u odeltů do Řecka 😀 😎

nicollka
18. srp 2009

ahoj kecalky to se nedá stíhat, člověk si ani nemůže odskočit na koupaliště 😠
Mury super že není cukrovka.

Mě dnes bolí podbřišek jako bych měla dostat MRCHU, špiním ☹ ☹ a ráno mě píchal pravý vaječník, no každopádně teplota slezla dolů, což sem si ale vůbec nepřála 😖 😠

Tak teď nemám moc času , musím zabalit kufr, vypujčit auto od bratranka, na nákup a domluvit vše, a zítra tradá na dámsku jízdu do chorvatska :D juchůůů se moc moc těším.

Tak snad se tabulka pohne než dojedu a budou další čáruše

kopa
autor
18. srp 2009

Bobinko a jak se máš ty a Vojtíšek???

Kdepak se nám toulá Kupinka??není na té svatbě?

Farmík má přece doma manžela má dovolenou 😕 tak na nás ted peče 😅 😀 😀

Paaji testík jsem nezkoušela 😅 uvidím ještě počkám zda dojde či né.

kopa
autor
18. srp 2009

Nici tak si uží dovču 😵 😵

kerrie
18. srp 2009

Dobré ráno, holky 🙂
Tak jsem si teď volala pro výsledky tripplů............a samozřejmě jim dnes nepřišla pošta, mám si zavolat zítra........chjoooooooo, další den čekání ☹

paajaa
18. srp 2009

Kopi: já jsem tak napnutá

Nicoll: tak si užij dovču a ten proklatý cyklus se snad nějak srovná. Teď jsi ho měla tedy sakra krátký 😒

kopa
autor
18. srp 2009

Kerrie vydrž určitě to budete mít v pořádu 😉
Paaji já napnutá teda nejsem počítam fakt s mrchou 😅 bolí mě dnes zase břich.

bobinka22
18. srp 2009

Kopi:

mam se dobre,zrovna me kope, az to boli.Denska mam opet poradnu.
ve 12 vychazim.Uz jen cekam kdyz se ozve,ze chce jit ven.
Budou mi merit ozvy.A nevim jestli me uz posle na dalsi kontrolu do nemocnice,nebo jesste k sobe.Pak vam dam vedet.Sama nevim.Ale za 2 hodky a pul se to dozvim.Ze?
A ty jsi v praci ? 😉

handm
18. srp 2009

Dobré ránko, teď mi skoro hodinu trvalo, než jsem dočetla všechno... 😀
Kopi, já jsem vlastně čekatelka na první porevizní mrchu, mám 14 dní po revizi takže si ještě chvíli počkám 🙂, ale zařazená můžu být, no ne? 😀

Jinak k tématu práce a těhu, taky bych ráda chodila dokud to bude jen trochu možné. Přesně jak píše žlababab, asi bych se doma uhryzala nudou a přemýšlením, jestli tohle je správně anebo není, jestli když mě píchne tady, jestli se něco neděje špatně atd.. Jsem v kanclu, občas nějaké schůzky po městě, když potřebuju, mohu dělat z domova, takže snad to vyjde! 🙂

kopa
autor
18. srp 2009

Vroninka 38tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 37tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 30tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 27tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 27tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 26t .............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 26tt ....................21.8. 4D UTZ a poradna ......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 25tt....................20.8. UTZ 4D,KO 1.9...........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 24tt..........................3.9.KO...............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 22tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 21tt ...................3.9 poradna........................................čeká holčičku
Markee 19tt......................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna.........pohlaví nechce znát předem
Kerrie 19tt.........................
Květinka 18tt...................
Mirax 16tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 14tt...................31.8,Tripple test
Samsa 14tt......................
Martinkal 11tt....................3.9.KO
Aronek 10tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 9tt........................10.9.KO
Tercie 6tt.....................24.8. KO
Markytaj........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Farmarska 36DC
Kopa 30DC
Eeliska 28DC
If.v 20DC
Zlababa07 18DC
Nicollka 17DC
Flair 13DC
Maarrtina 10DC
Ikopretinka 9DC
Sarlotta 8DC
Paajaa 3DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS
Mari111........................čekatelka na první porevizní MS
Handm........................

handm
18. srp 2009

Kopi, hezký hihiiiii 🙂))

kopa
autor
18. srp 2009

Bobi jsem v práci,ted mám tady nakej fofr,dneska tu není kolegyně tak za ní dělám i sekretářku 😀 😀 no prča 😀
Jé tak třeba už ti řeknou že brzy porodíš 😅 budu na tebe myslet 😉

ee.liska
18. srp 2009

dobré ráno 🙂
to je k vzteku, 28 dc a mrcha ani // nikde 😠 😠 😀 ještě manža se nějak nemůže vypravit, už chci jet do té zoo
bobi to je super. za chvilku budeš mít doma malého bobika 😵

handm
18. srp 2009

Holky, jsem asi natvrdlá, některé ty zkratky už jsem pochopila, ale co je 28 DC?? 🙂) děkuju pěkně za vysvětlení...

kopa
autor
18. srp 2009

😉 dc-je den cyklu

bobinka22
18. srp 2009

no to joooo..
Maly B O B I K.
Ani nevim kolik vazi.Aby byl jeste maly 😀 😀 😀
Ale jo,urcite maly bude.Ale porad si to nejak neumim predstavit,jako predstavy jsou.Ale skutecnost.. 🙂
Nejak se dockam si myslim.. 😒

Kopi:
Sekretarka,tak to musi byt pro tebe sranda aspon ti to v praci utika. 😀
Jinak o vikendu probehla zoo.Uz mam zavedene album.Ale musim cekat na drahou polovicku az mi ukaze jak se ty fota zmensuji.A pak vam je tam placnu.

Ee.lisko:
Zoo si uzijte ja si ji uzila se vsim vsudy.Jak me nohy bolely. 😀
Vysli jsme rano v deset a prisli v sest vecer.Milacek udelal veceri a v sedm jsme mohli asi jist a ja usinala u te vecere.Tak jsem sla do loznice a usla jako miminko. 😀

paajaa
18. srp 2009

Bobi: ty už to máš za pár 😎 😎

Kopi: ty tě teda zaměstnávají

handm
18. srp 2009

Děkuju, Kopi 🙂 Na tohle jsem fakt nemohla přijít 😀

bobinka22
18. srp 2009

No prááááááávě.... 😀 😀
A co ty Pajinko,snazeni uz u vas probiha to jsem moc rada.
Jak to vsechno rychle uteklo ze? 😉

ee.liska
18. srp 2009

handm já sem chodím od března a stejně sem tam nechápu zkratky 😉
jé bobi tos musela být unavená kor v takovýmto týdnu 🙂
paji tak to budou za chvilku určitě // 😀

handm
18. srp 2009

Paajaa, u vás už probíhá snažení?! To se máš! A jak dlouho jste čekali, jestlis e můžu zeptat...

murynka
18. srp 2009

kerie tedy to je opruz co ☹ ale neboj výsleedky budou v pořádku ale chápu tě nedávno jsme se také strachovala 😔

zlab už jsme zpátky 😀 já jsme je jen vykopla a jela 😅 abych nemusela platit parkovné 😉
už jsme doma za chvíli jdu ke tchánovcům domů kde mi tchýně nechala oběd 😀 😀 je zlatá 😵 😵

kerrie
18. srp 2009

Mury.........to teda...........já už se těšila, že mi spadne kámen ze srdce a prdky........budu ho tam vláčet ještě do zítra 😀 No pak ještě příští týden velký UTZ a snad si konečně trošku oddechnu, že to nejkritičtější období budeme mít za sebou 🙂 Ale stejnak nejlepší bude, až ten mrňous bude hajat v zabalovačce doma v postýlce.....to bude teprve to pravý báááájo 😉 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru