Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
18. srp 2009

Holky snažení nás čeká za cca 10dní. Teď mám MS, ale už se těším až mi skonší, protože jsem díky té léčbě zánětu ( nebo co to bylo) neměla sex 14dní 😲 😝

Handm: po prvním potratu nám to ujelo a já jsem se druhé MS porevizní nedočkala, ale kdyby bylo na mě, tak už to nikdy neudělám. Čekala bych určitě 2MS. Teď už je to půl roku po druhém potratu a čekali jsme tak dlouho kvůli výsledkům z genetiky, které byli nakonec v pořádku. Začátek ti možná přijde nekončný, ale pak to krásně utíká. No uvidíš sama. 🙂

handm
18. srp 2009

Paajo, díky, já si počkám, i když netrpělivá jsem, to jo, ale zas nechci riskovat. Ačkoliv moje doktorka říkala, že by mě nezabila, kdyby se to stalo dřív..
Jen jsem chtěla znát zkušenost někoho dalšího..

Holky, je to zvláštní, než jsem otěhu, nikdy jsem o MA neslyšela. Jakože se potrácí krvácením ano, ale tohle... a teď to vypadá, co chodím sem, že to má snad každá třetí těhulka! :-/

farmarska
18. srp 2009

ahoj kočky nějak nestíhám dočítat, máme toho ted hodně, manža má tu dovču, tak buď společně odpočíváme, nebo většinou makáme na baráku 😝
zítra máme naplánovanej vejlet do Pece pod Sněžkou, tak se sem taky moc nedostanu. Snad to budu skoušet jen po večerech a budu doufat, že mi nic důležitýho neuteče 😀
tercí jak se cítíš?
co ty aronku a mirax?
sarlotko, co novýho?
kopi už jsi těhu? 😉
pájí normálně ti tu mrchu už fakt závidím! 😀
já totiž holky pořád nic!!! 😠 na testu, kterej dělám denně je bílo, ale mrcha nepřichází 😠
nechápu co se to se mnou děje, asi budu muset příští tejden vlítnout k doktorovi 😅 todle neznám, se mi nikdy nestávalo, takhle to mít rozhašený 🙄 🙄

tak se mějte kočky, moc na vás myslím, i když ted tolik nepíšu
mám vás ráda 😵 ahoooj!
jo mari to víš že na vás neprdím.. 😅 ale kakám 😀 😀 😀

mari111
18. srp 2009

teda farmi ☹ no pockej az ja te jednou nekde potkam tak ti dam na zadek 😠 jinak ahoj holky ,tak sem vas docitala,sem unavena,zase sem nehajala,teda hajala ale usla sem strasne pozde ani medunka mi nepomohla 😒 no jo co se da delat.

murynka
18. srp 2009

ker to je svatá pravda 🙂 také si oddechnu po porodu 😅

jinak já jsme zastánce toho také raději 2,3MS počkat 😉 fakt to utíká ted se to zdá jako nekonečná doba ale utíká to.....

já jsme byla na tom obídku ňamka 😀 😀

farmi ahojky tedy co ti to tvoje tělo dělá?? ☹ také na tebe myslíme 😉 opatruj se 😉

mari111
18. srp 2009

ahoj paji,myslis se si podruhy potratila proto,ze to bolo hned po revizi?

aronek
18. srp 2009

Ahoj farmi, koukám, že si užíváš manži 😀 . Jinak u mně skoro nic. Dostavili sse celodenní nevolnosti, v neděli jsem se spálila v Brně na motorkách, takže už dva dny skoro nespím ☹ a v neděli mám jet na týden do německa na služebku 😖 . Jo a taky jsem přišla na to, že i sud je zajímavý tvar postavy 😝

nicollka
18. srp 2009

ahoj holky byli jsme na koupáku, malej se vyběhal, zaplaval, a teď chrupká v kočárku, usnul po cestě domů a já jsem taky moooc unavená tak jdu hajat k telce, protože jak mě bolí pupek to ani není možný, asi se mi vážně rozjede mrcha každou hodinou a to jsem jen 16dc mám začít brát duphaston, ach jo a to zrovna na dovolenou já se asi picnu

nicollka
18. srp 2009

Farmi tak at se ti tělíčko umoudří, to moje je fakt na utopení už :D

murynka
18. srp 2009

Každodenní sex prospívá spermiím

Až dosud se lékaři nemohli shodnout, jestli několik dnů sexuálního půstu u mužů zvýší pravděpodobnost početí potomka. Podle posledních výzkumů vychází najevo, že abstinence není nejlepším řešením.

Lékaři z australského Centra pro neplodnost a umělé oplodnění v čele s Dr. Davidem Greeningem zjistili, že kvalita spermií výrazně vzrostla, pokud muži po dobu jednoho týdne ejakulovali každý den.
"Měřítko poškození spermií, takzvaný index fragmentace DNA, se snížil z 34 na 26 procent," prohlásil Greening.

Při častém pohlavním styku se snižuje objem spermatu, ale to ve většině případů nebývá kamenem úrazu. Vědci se domnívají, že páry, které chtějí mít potomka, by měly mít sex denně alespoň týden před ovulací.

"Pokud jde o umělé oplodnění, náš objev bude mít velký vliv na úspěšnost dosažení těhotenství," radují se odborníci. Podle nich je častá ejakulace pro spermie prospěšná, protože díky ní se zkracuje čas, kdy jsou vystaveny negativním vlivům prostředí.
Datum vydání: dnes
zdroj: Korzo

mari111
18. srp 2009

mury 😀 😀 😀 😀 😀 sem to hned poslala milemu na mail do prace, sem zvedava co mi na to rekne 😀 😀 😀

paajaa
18. srp 2009

Mari: já nevím proč se to stalo, ale prostě to bylo brzo. Hlavně jsem na to asi nebyla připravená psychicky, že by to zase nevyšlo. Teď mi častokrát přijde, že to bolí víc než když se to stalo v únoru. Asi jsem si to dostatečně neprožila nebo nevím. 😖 To je jednu- už z toho nic nezměním. Takže konec fňukání a začátek těšení se na tulení.

Mury: to jsou tedy zprávy. no já budu ráda, když manžu přesvědčím a svedu obden. Jinak tenhle měsíc nastolím taktiku ranního sexování. 😉

mari111
18. srp 2009

tak jeste nic nenapsal, asi dostal infarkt 😀 😀 😀

paajaa
18. srp 2009

Mari: 😀 😀 😀

venuska
18. srp 2009

Ahoj holčiny,

jak se vede? Nějak nestíhám se na vás podívat.

Přidala jsem nějaké fotečky do alba 🙂

Pají, tak držím palečky, aby se to brzy povedlo 🙂
Markét, hezký zakoupený košík pro Sofinku 🙂

tercie
18. srp 2009

Ahoj holkyyy, tak máme čističku zkolaudovanou, teď už jen domeček, a hurá stěhování 😀

Jdu dočíst co jste za dopolede nakecaly 🙂

venuska
18. srp 2009

Kerrie, výsledky triple testíku určitě vyjde na 1 🙂 uvidíš. Takže žádný strach.

Markét, copak jsi měla dobrého k obídku? Já jsem dělala znojemskou s rýží a manžovi knedlík, tak jsem si pochutnala. 🙂

venuska
18. srp 2009

Bobinko, tobě ty týdky snad letí po dnu 🙂 Jak se cítíš? Vše v pořádku?

tercie
18. srp 2009

Jéje vy drbalky, už mám mezitím hotove oběd, a ještě chci onem uplácat štrůdly, dokud mám zaplou troubu, ať to nedělán na desetkrát 🙂
Jo a jak se tu někdo ptal, jak mi je, tak fůůůůj od včera mě opět pálí žáha, a to jakože pekelně a ani mlíko už mi nepomáhá 😝 😀

mari111
18. srp 2009

ty jo tercinko si mne ted poradne rozbrecela,poslechla sem si pisnicku od Dary,tu pisnicku mam aj na mobilu a casto ji posloucham a jeste kdyz sem si precetla tvoje slova ... no mam dost,si rikam jak si silna,moc ti drzim palecky aby vsetko dobre dopadlo. a verim ze ted uz to dobre dopadne.

kvetinka7
18. srp 2009

Ahoj holky,
hlasim se do klubu prace neschopnych ☹
Minuly tyden mi zacalo tvrdnout bricho, dneska v noci jsem mela hrozny krece.. nedalo se to vubec vydrzet..doted se podbrisku vubec nemuzu dotknout a boli jako cert.. muzu jenom lezet ☹
mam maximalni davky horciku na den.. pokud se to do vecera-rana nezlepsi, mam jit do nemocnice,ze si me tam nechaji ☹
Navic mi pry mozna tehotenstvi drazdi slepak. ☹

farmarska
18. srp 2009

ahoj koťata 😉 tak jsem tu na skok 😉
konečně jsem vás dočetla 😝

farmarska
18. srp 2009

květinko to mne mrzí, jaké máš potíže ☹ ☹ ale třeba si doma odpočineš a do pár dnů bude zase všechno vpořádku 🙂 asi to chce klídek a ten hořčík 😉

tercie
18. srp 2009

Tak štrůdly se pečou, brambůrky jsou hotový, jen naložit a zdlábnout, jen to musím manžovi dovézt, seká na baráku trávu, a na pátou jedu zpívat, tak pa večer berušky 🙂

handm
18. srp 2009

Tedy tercie, ty si tim vyvařenim snad vyděláváš?! 🙂)

mari111
18. srp 2009

kde spivas terci? ahoj farmi 🙂 kvetinko hlavne se setri a dobre to dopadne

farmarska
18. srp 2009

tercíku ty jsi ale pracovitá těhulka 😕 😨 tak si moc nevykřič hlas 😉 😉 😀

hadm jo jo tercík a kopi to jsou naše kuchařinky 😀 bych je chtěla mít doma 😀 alspon jednu z nich 😀 alspon na týden 😀 😀

farmarska
18. srp 2009

ahoj mari, jak je?

handm
18. srp 2009

Farmi, napodobně. Ja když se přemluvim k vaření o víkendu, tak je to zázrak.. ještě že manžel rád experimentuje v kuchyni 🙂
Jako mě to nevadí, ale přijde mi to občas ztráta času..😝

farmarska
18. srp 2009

jo jo i mně to přijde jako ztráta času... člověk se s tím takovou dobu dělá a oni mu to za chvilinku sežerou 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru