Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
18. srp 2009

Ivčo musím zatukat,že doma je vše O.k. přítel mi od včereška několikrát denně volá,tak mu třeba asi došlo 😅 ted teda ppříjde mrcha,tak uvidím co se bude dít potom 😅 😨
Ivi tak si to hezky užijte a zase se nám vrat ju?á už jdu spát bolí mě tak břicho,že snad prasknu 😅 🤐

if.v
18. srp 2009

jo jo, dobrou noc a já se za 14 dní ozvu 🙂

venuska
18. srp 2009

Ahoj holčičky, tak mi teď psala kamarádka, že porodila holčičku Emičku dnes v 19hod. Obě jsou v pořádku. Měa termín 24.9 a rodila dnes. 😉

hanana
18. srp 2009

ahoj kopi no v novem super, akorat moc uklizeni... 😝 😝 😝 😝 (je to vetsi barak) a co u vas noveho cekas mrchu???? ja uz panikarim ze se nam to nikdy nepodari.....
venusko tobe ty tydny taky uz ubihaji ze??/
ifv krasnou dovcu kam jedete za ten mesic to docitat nebudu 😀 😀 😀 ale zda se mi ze nas v tabulce nejak pribilo

farmarska
18. srp 2009

ahoj holky!!!! 🙂 🙂 🙂

ahóóój Ivčo!!! 🙂 🙂 🙂 nevím jestli jsem tě ještě stihla, asi těžko 😅 ale kdyby přeci, moc pěkně si užij dovolenou, hezky si odpočni a pročisti hlavu 😉 🙂 a hned jak přijedeš koukej napsat, jak jsi se měla 😉 😵
jo fotka je vážně pěkná! 😵 ale dej si tam nějakou jinou, kde nevypadáš tak dobře, ať nemusíme trpět mindráky 😀 😀 😀

ahoj Haní ! opožděně vše nej k svátku 😵 😵 co u tebe novýho?? jak jste na tom se snaženíčkem? 😉

if.v
18. srp 2009

Venusko, kamarádce gratulujeme a držíme pěsti, ať ten měsíc brzy doženou
Hanana, letíme do Turecka
Farmi, ještě jsi mě stihla...a fotku neboj, nejspíš tam pak dám nějakou z dovolené a to pak zjistíš, že zbytek těla až tak neodpovídá 😀 😀 😀

farmarska
18. srp 2009

jo If a gratuluju k sliznici 😵 však ona si dá říct uvidíš 😵 😵

Hani přibylo, je to smutné ☹ ale holky nováčci jsou fajn a rychle se k nám zařadily a už si to tu bez nich ani neumíme představit 😉 😀
holky slyšíte lichotím vám, tak taky přihoďte nějakou tu lichotku na mojí adresu 😀 😀
jsem flustrovaná, že mrcha i čárka pořád nikde 😝

if.v
18. srp 2009

tak Farmi, takhle si budu zítra užívat 😀 . Je to lepší fotka?

hanana
18. srp 2009

farmi a co ty jak probiha snazeni co je u tebe noveho??? tobe taky vse nejlepsi k svatku , kdybych nedostala od segry prani tak bych ani nevedela ze jsem ho mela 😀 😀 😀
ifv v turecku jsem byla jen jednou a mooooc se mi tam libilo.... kam presne jedete???

if.v
18. srp 2009

Hanana, taky už jsme tam několikrát byli, máme tam i známého....takže už jsme byli nahoře v Istanbulu, o něco níž v Izmiru, Kusadasi, Bodrumu...a tentokrát jedeme do Antalye...máš pravdu, Turecko je moc pěkné, ráda se tam vracím

if.v
18. srp 2009

Farmi, děkuju za "ocenění" sliznice 😀 . Neboj, já ji přemluvím...

hanana
18. srp 2009

no myslim ze to byla antalya kde jsme byli ... myslim "Lara beach" ale jestli nekecam..... 😵 😵

paajaa
19. srp 2009

Krásné ráno,

Farmi a Kopi: tak co MS??? Už dorazili. Já jsem si objednala ovu testy a začala pít kontryhel, takže jsem plně vybavena 😀 😀 😀 Vzhůru do boje!!!!

aronek
19. srp 2009

Přeji dobré ráno, zatím z domova, jdu na odpolední 😎 .
Včera jsem zjistila, že si musím udělat cestovní připojištění na cesty na služebku, jako by nám to nemohli udělat 😠 . Takže to musím zařídit dnes před prací 😖 .
Včera v osm večer přijela skorotchýně a ještě tu vyklízela svoje věci ze skříní, tak pak bude mít už mimčo volno na své věci. 😀 Ale pak se tu vykecávala do deseti a to já už byla mrtvá ☹

bobinka22
19. srp 2009

Dobre rano holky,
U nas je krasne slunecno.A ja se pokuism dneska nikam nevychazet.
Pred chvili jsem se vzbudila s pocitem ,ze se mi nic nechce delat.
Ale musim uvarit aspon spenat.At pritel neumre hlady,kdyz prijde z prace o pul treti.
V deset ma prijit mamka.A po jedne hodine se ma stavit segra s malym Admakem.
Takze mam to celkem nabite 😝
Ale co,aspon mi to utece.
A co vy jak se tady mate?
Snad dobre. 😉

murynka
19. srp 2009

krásné slunečné ráno 😵

venku bude nádherně 😵

my se nasnídáme a hurá pro kočárek 😀 😵

kerrie
19. srp 2009

Dobré ránko všem 🙂
To bude dneska teplíčko 😉

murynka
19. srp 2009

keri kdy budeš volat o výsledky?? 😕 snad už tam budou.....

holky zítra jdeme na 4D já s etam těším 😵 😵 😵

kerrie
19. srp 2009

Mury........nějak po devátý hodině........doufám, že už mi to konečně řeknou nebo tam na ně vlítnu 😀

Jůůů, tak to zítra krááásně uvidíte Sofinku 🙂

maarrtina
19. srp 2009

Krásné slunečné ráno všem, přežijte dobře to vedro.
Farmi: děkuji, že jsi nás nováčky tak pěkně vychválila. 😀
Jste tady všechny moc super a moc jste mi pomohly, když jsem to potřebovala. A vždy poradíte i když se ptám třeba na hlouposti. Díky moc Vám všem. 🙂

murynka
19. srp 2009

ker to se nedivím také bych na ně už vlítla 😀

no doufám že se prdelka předvede 🙂 😎 😵 😵

kerrie
19. srp 2009

Mury......no snad nebude zrovna spinkat a ukáže se vám v plné parádě 😉

murynka
19. srp 2009

kdepka jsou ostatní 😕 😕 😕

paajaa
19. srp 2009

Mury: užij si 4D. To bude zážitek, viď 😎 😎 😎 😎 😎

Kerrie: držím palečky na výsledky

kerrie
19. srp 2009

já bych řekla, že ještě chrupkaj nebo pracujou 😉

paaji.......děkuju 🙂

bobinka22
19. srp 2009

Ja jsem tady,nakukuju.
Mury:At se mala krasne ukazuje na 4D. 🙂

Me od rana boli levy vajecnik,Nejak me tam pichaaaaa.A do toho me boli zada..
A jeste k tomu se nemuzu rozhybyt.Fakt se mi nic nechce.

kerrie
19. srp 2009

bobi.........tak nic nedělej.......máš na odpočinek nárok 😉

bobinka22
19. srp 2009

Jo,ale ja musiiim.
Ja neumim nic nedelat.Ja jsem takova,ze si i schvalne neco hledam na praci.A az se rozhybu,nemuzu se zastavit.
A kdybych nic nedelala,tak tady nebudu moci dychat.Protoze milacek si tak zvyknul nic nedelat,Za bych se pak zblaznila.Ale zase o vikendu to vsechno dela on.
To si nemuzu stezovat.
Hlavne chci uvarit drive nez prijde mamina.Bo by mi do toho mluvila.
A milacek miluje spenat jedine ode me.A ona by chtela at ho delam podle ni.TAkze ja si jdu udelat zaklad.A budu odskakovat tady za vama. 😀 😀 😀

nicollka
19. srp 2009

Ahojky tak jdu balit kufr a večer valíme směr chorvatsko.
Jsem 17DC...teda b yla jsem, dnes jsem už 2dc, jen 5DPO, takže vajíčko by nemělo šanci ani omylem, prostě jde ze mě ven hned asi po prasknutí no nevím. Jen jsem super nasr..., protože to sem měla mít mrchu až po dovolené, to bude fakt super, bolesti břicha a lítat na hajzl, no dnes jsem fakt vytočená. Ani nevím jak mám nebo nemám jíst ten duphaston, mám ho mít od 16dc do 26dc a pak do 3 dnů vždy došla mrcha, ted se to nějak celý podělalo...

kerrie
19. srp 2009

Holkyyyyyyyyyyy, tripply negativníííííííííííííííííí, čekáme zdravý miminečkoooooooooooo 😀 😀 😀

Ježkovy voči................to jste snad musely slyšet až u vás, jak mi žuchnul balvan ze srdce 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru