Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
19. srp 2009

Keriie: gratuluji!!!!! Moooooooooooooc

Nicoll: to mě to mrzí, že mrcha dojezla takhle brzo. No snad se to brzo srovná a MS tě nebude na dovče moc obtěžovat

martina76
19. srp 2009

Tak se holky hlásím po všech kontrolách 😉 Na hematologii dobrý, injekce mi nezvýšili, takže mám pořád stejnou dávku 😉 Včera na gyndě mimi o.k., ale já mám cervix score 3, takže se mám šetřit a za 14 dní se uvidí a když se to bude horšit tak si půjdu lehnout do nemocnice 😒 No radost z toho nemám a hlavně se bojím abych předčasně neporodila. ☹ Mudra tvrdí že to není žádná paráda, ale ani katastrofa tak jsem z toho nějaká špatná. ☹ Holky zlatý ani jsem vás nedočítala, takže nic nevím, ale doufám že jste všechny o.k. 😉

nicollka
19. srp 2009

paji moc díky.

Kerrie gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii no jak jinak by to mohlo dopadnout ;) Krásně si to užívej, letí to :D

nicollka
19. srp 2009

marti tak hezky odpočívej, lež, nakup časáky, pust nějakej hezkej film ... moc držím palečky at se miminko ještě hezky potápí v bříšku

paajaa
19. srp 2009

Marti: hlavně, že je mimi ok. Ty se šetři a snad tě nemocnice mine a předčasně rodit nebudeš. myslíme na tebe 😵

bobinka22
19. srp 2009

Kerrie:
Velka gratulace,to je moc dobre,ze cekate zdrave mimi.
Jinak ja to slysela az tady,ten balvan 😀 😀

Marti:neboj,miminko bude jeste dlouho u tebe v brisku.Uvidis.Hlavne hajej a nic nedelej.Proste se valej a uzivej si to i tak. 😉

kopa
autor
19. srp 2009

ahoj holčinky,
jen jsem Vás přišla pozdravit mám fofr 😨
hlásím,že včera mrcha dorazila.Dneska jsem si psala s mojí nej kamarádkou taky chce od ledna vysadit prášky a chce mimi 😵 Tak jsem to hnedka volala příteli,že jsem si s ní psala a že se taky bude snažit a on se mě ptal co jí na to řekl ten přítel a já odkývnul odsouhlasil.Pak na mě přítel kdy se budem snažit my,tak říkám po MS. 😅 tak hlavně aby se mi z toho nevykroutil.... 🤐

bobinka22
19. srp 2009

Kopi:Super....Ja myslim ze se nevymluvi na nic a nebude se vykrucovat.Neboj.. 😉

farmarska
19. srp 2009

ahoj kočandy 😉 jak se máte? já se ani nesnašínm dočítat 😅
moc si vás dnes zase neužiju, jedeme do rellax parku do Pece 😝 nejedete tam taky někerá, že bych si tam měla s kým povídat, na mne ty atrakce totiž moc nejsou 😅 když jsem si to na netu prohlížela, tak jediný co mne odtamtud zaujalo a co by přicházelo v uvahu je snack bar 😀 😀 😀
holky já bych sebou v den volna ták plácla někde na deku k vodě, do chládku a ani se nehla 😅 kam mne to ta moje rodina zase tahá? 😅 😅 😝 😝 😝 😝

paajaa
19. srp 2009

Kopi: tak snad už je to na dlouhou dobu poslední MS a přítel se bude pilně snažit

Farmi: buď ráda, že tě někam vytáhnou. Jak já bych ráda někam vyrazila na výlet. ☹ A co MS???

kopa
autor
19. srp 2009

holky to ted doufám 😠 od té soboty je na mě moc hodnej a ráno dneska vstal a hned mě pusinkoval 😅 😅 tak třeba mu to došlo,ale kdo ví?Snad to po MS bude u něj furt stejné.

farmarska
19. srp 2009

kerie gratuluju!!! 😵
kopi tobě taky 😉

pájí, holky normálně já vám tu mrchu uplně závidím!! 😕 já porád nic ☹ ☹ ach jo, vy se budete moct brzy už zase začít snažit a já si tu stojím na místě 😢 🙄
příští tejden budu muset ke kundologoj 😝 teda jestli to nedostanu 😝 já doufám že jo 😅 😅

kopa
autor
19. srp 2009

Kerrie gratulace velikáááááááááááááááááá 😵 😵

Martinko to je mi líto,že tě straší nemocnicí.Musíš hodně mamino odpočívat 🙂 relaxovat.

Farmi uží si výlet 😀

bobinka22
19. srp 2009

Kopi:
Ja si myslim,ze pritel musel hodne premyslet.
A ze se i zamyslel sam nad sebou.Pripada mi to jako by byl stejny jako ten muj.
Ten taky couval.A pak, byl jak vymenenej.A je to az do ted.Je to zlaticko.
Kazdy vecer jde semnou do postylky a hladka me dokad neusnu.
Ale zitra a v patek ma po 3 tydnech odpoledni.To uz je mi ted smutno ☹ ☹
Co ja budu delat.Asi budu do desiti tady s vama konikovat.Jak ja nesnasim ty odpoledni. 🤐 🤐

farmarska
19. srp 2009

pájí nejsem ráda 😝 bojím se vejšek, nesnáším kolotoče a bobový dráhy-z toho bliju 😅 a stát dole pod atrakcema a čekat v tom teple, 🙄 ...no umím si představit hezčí den 😅
já bych svůj ideální den, proležele celej v posteli, nic nedělala, jen spala a měla u sebe noťase, tel.ovladač a knížku 😵 😵

paajaa
19. srp 2009

Farmi: snad na gyndu nebudeš muset jít a MS doleze a nebude si s tebou hrát na schovku. 😀

Kopi: je dobře, že je na tebe přítelák hodnej- hlavně ať mu to dlouho vydrží. 😉

handm
19. srp 2009

Dobré skoro poledne, holky, zkusila jsem dočíst, ale jen letmo!
Gratuluju Kerrii ke skělým zprávám, Kopi k MS a snad napravenému přítelákovi a všem ostatním na které jsem zapomněla se omlouvám! 🙂
A užijte si dovču, ty co odlétáte...

Já baštím konečně ty kapky, co mi vyrobili na Bulovce, tak doufám, že už to bude taky všechno ok. Dneska je to přesně 2 týdny po revizi (teda odpoledne bude) a přijde mi to jak dva měsíce.. jsem to nějak vyblokla z hlavy mi přijde 🙂 Ale to je dobře 🙂
Tak hezký parný den! 🙂

paajaa
19. srp 2009

Handm: to je dobře, že jsi to vytlačila z hlavy. Uvidíš, jak ti ten čas teď bude utíkat. 😉

mari111
19. srp 2009

ahoj holky bleskem sem vas docetla a ted nestiham ani pogratulovat tem co maj vse v poradku,tak snad vecer dopisu,ted teda jen zdravim a uz zdrham na bus,jedu ke kamosce na celej den,ten muj bude zas celej den v rachote a mne to tu us samotnou nebavi. tak je mizim at mi to neujede. tak pa pa babulky moje 😲

ikopretinka
19. srp 2009

Ahoj holky, to nemám šanci dočíst, ale gratuluji ke kontrolám, vy co musíte odpočívat pěkně lenošte, všechno bude určitě O.K. 😉 vy co letíte na dovču tak si ji pěkně užijte.

Farmi cyklus se určitě dá dohromady a za chvíli se budeš zase snažit. (nemůže to být něco jako šestinedělí??, že by přišla o něco později???, nevím jen úvaha)

Paji a co ty? To je dobře že máš kontík, já taky, tak vzhůru do boje!!! Za jak dlouho začneš svádět manžu? Já jsem dnes 10DC a nevím jestli mám udělat ovu test. Mívám ovu většinou tak 16DC , ale znáš to nechci to prošvihnout 😵 nebo by mě už hráblo. MInule jsem ji musela prošvihnout záměrně tak ted mi nesmí uniknout mrška jedna 😀 !!! 16.8. TP 😔 je za mnou, tak snad už se brzy podaří. Zase nebýt těhu má taky své výhody, musíme myslet hlavně pozitivně 🙂

Nikol, to je teda smůla a co nějaké bylinky na úpravu cyklu??? Za zkoušku to stojí ne?

paajaa
19. srp 2009

Ikopretinka: no já jsem dneska pouze 4DC, takže mám ještě čas. Ovu byla minule 18DC, takže já začnu svádět, tak od 13Dc a udělám i ovutestík. Tobě už se to teda blíží. No doufám, že oba manžílkové budou k svídění svojní 😅 😅

ikopretinka
19. srp 2009

Mury moc krásný!!! 😵 Teda přiznám se ti, že docela čumím, co všechno jde dělat s kočárkem, tolik variací!! 😕 (teda je fakt, že jsem se o to ještě ani nezajímala)
Můžu se tě zeptat na kolik přišel a jestli je tam na všechny ty variace nějaký návod. Nebo na to jsi přišla sama?

nicollka
19. srp 2009

kočárek je krásnej. To se bude jezdit :D já už chci takyyyyyyy :D

murynka
19. srp 2009

kopretinko to je jednoduchý jeden podvozek a na to nacvakáváš hl.korbu,sportáček či autosedačku 😉
je tam samo i návod 😀 😀 ale ukážou ti to i v obchodě 😉
stál 10 tis.celá sestava 😵 😵 😵

ikopretinka
19. srp 2009

Paji, tak manža proti nebude určitě, v tomto to mám zase dobré. Přizpůsobí se .Tak mimčo chce taky, takže prostě musíme sexit víc v plodné dny a mimo ně jak se nám chce.

murynka
19. srp 2009

kerie moc moc gratuluji já ti to říkala 😉 😵 😵 😵

ikopretinka
19. srp 2009

Tak to je v pohodě, já technický antitalent potřebuji návod. 😀 I ta cena je dobrá, fakt jste vybrali dobře. I ta barva je dobrá a hlavně praktická. I kdybyste měli ještě další děti , můžeš to použít jak pro chlapečka, tak pro holčičku, fakt dobrý. A navíc se nebude ani tak špinit. Tady mají sousedi pro holčičku červený a světlé kombinace do toho, ale přijde mi, že na tom musí být vidět kdejaký flíček , ale nevím.

zlababa07
19. srp 2009

Ahoj, tady je tedy drbárna 🙂 já jen nakukuji, ani nedočítám, ale hlásím, že na vás nekašlu, jen mám v práci strašněj fofr. Tak na mě nezanevřete jo ? 😉 😎

ikopretinka
19. srp 2009

HOlky pomooc dotaz. Kdy se bere pozitivní ovu test??? Až je ta druhá čárka stejně silná nebo může být o malinko slabší???? Mám ji skoro stejnou jak tu kontrolní ale jsem teprve 10DC??? 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru