Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
20. srp 2009

dik zlababo,du objednat. A od kteryho dne po ms to mam skouset,kdyz ja vubec netusim kdy by sem mela mit ovu,predtim sem mela ms tak strasne nepravidelnou ze fakt nevim ☹

zlababa07
20. srp 2009

mari, tak to zkus s tou teplotou, měř každé ráno přibližně ve stejnou dobu a zakresluj si to do grafu. Obecně se říká, že ovulace proběhne v den, kdy teplota klesne nejníže za cyklus a den poté vystoupá výš, než jsi měla před ovu (měla by se tam ale udržet minimálně 3, tím budeš mít jistotu, že ovu fakt proběhla) . Dobrý návod je tady

http://merenibt.xf.cz/form.html

zlababa07
20. srp 2009

promiň, takhle je to správně

http://merenibt.xf.cz

paajaa
20. srp 2009

Já jsem objednala tady: http://www.ovulacnitesty.cz/ovulacni-testy/lh-s... 7Ks za 231,- Kč a poštovné jen 34,- Kč

Testíse dle délky cyklu, ale když máš napravidelnou, tak to nějak vem průměrem. Já mám cyklus 30dní a dle tabulky mám testit od 13dne.

zlababa07
20. srp 2009

A testovala bych pak podle té teploty pokaždé, když klesne hodně dolu a nebo jak psaly holky, zkus sledovat fyzické příznaky (hleník, bolesti, chuť na sex...)

zlababa07
20. srp 2009

Ale je to věda co? 😕 😅 Ale jak říká Paaja, pokud to máš pravidelné, zkus to někdy v půlce, myslím, že ovu bývá cca 14 dnů před menstruací, je to tak? U mě to je třeba do 15 dnů od ovu.

mari111
20. srp 2009

ach jo to je veda,ale dik za rady holky 🙂

mari111
20. srp 2009

snad to s tolika ovu testama zvladni 😠

mari111
20. srp 2009

zvladnu sem chtela napsat

mari111
20. srp 2009

nonic holcicky moje ja jedu s pritelakem k zubari a pak nakoupit tak se tu zatim mejta a vecer zas kouknu co je tu nove,tak zatim pa pa a dik za rady

ikopretinka
20. srp 2009

Ahoj holky,

Farmi IP!!!

Paji, to je dobré, mám ten samý zdroj testíků!! 😀 😀 , přijdou mi dobré, hned včera už téměř vypadal pozitivně a dnes je ještě hezčí!! 😵 😵

ikopretinka
20. srp 2009

Já testím podle toho kdy mám tušení na ovu v kostech. Jo a co je u mě zajímavé, v plodné dny , nejvíc teda při ovu se mi chce jen děsně spát a chuť na sex je totálně v háji, za to před, při MS a po ní bych to vydržela celý den 😀 Divné co? Jen to píšu, že ovu se dá poznat i podle nechuti na sex 😎

paajaa
20. srp 2009

Ikopretinka: super, že je krásná částka a bylo snažení i přes tu únavu????

No já jsem zvědavá na své výsledky. 😀 😀 Zkoušela jsem je zatím jednou a čárku jsem neměla úplně stejně silnou- ale dělal jsem to ráno a teď jsem se dočetla, že ráno netestit- jen těhu testy.

Já se loučím. Pádím na vlak a pak na nákup.

ikopretinka
20. srp 2009

Paji,
snažení bylo a dnes by to chtělo ještě pojistit. Dokud nevyleze teplota budu muset pojištovat pořád 😀
Určo budeš mít taky krásnou čárku, uvidíš. 😉

ikopretinka
20. srp 2009

Paji,
jo ráno netestit ani pozdě večer, to LH hormonu nejméně!! Mě se osvědčilo kolem poledne. A taky omezit množství tekutin před testěním!!!!

murynka
20. srp 2009

ahojky jsme zpět 🙂

mám z toho nádherné dojmy 🙂
naše prdelka holka je potvrzená 😀 😀 by spolupracovala ale vadila mi placenta na přední stěně kterou měla před obličejem ☹ ale pan dr.se moc snažil chvíli natáčel atd pak mě nechal 3 krát seběhnout vyběhnout schody malou poštouchal a ona se poloha změnila je hlavičkou dolů a je moc krásná
fotečku máme jednu ale z DVD které máme 14 min uděláme foteček mnohem více snad 😉
až zjistíme jak na to 🙂
jinak zívala,polykala,cucala si paleček no prostě nádhernááááá a naše 😵 😵 😵

jsme ráda že jsme to absolvovali stálo to za to 😉

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

farmarska
20. srp 2009

ahoj těhulky, snažilky a čekatelky 🙂

tak já dnes proležela den a řeknu vám, že mne ty nohy snad bolej ještě víc 😅 nejak zatuhly 😝 a to zítra máme tu opejkačku 😠

mury fotečky princezny jsou vážně hezký, jen mne štve , že nejdou zvětšit 😢 sem si na ně poťukala a hlásí mi to, že něco někde už není 😨 ale věřím, že to pro vás muselo bejt užasně krásný pokoukání 😵 😵

kopi co je s tebou? jsi se tady už nějak moc dlouho nekukázala 😕 nepovraždili jste se s přítelákem??? 😨

murynka
20. srp 2009

farmi zkus to ted já je předělávala 😉

kerrie
20. srp 2009

Kuk holčinky 😀

Mury, fotečky kráááásnýýý..........to musel být nádherný zážitek. 🙂

Holky, viděly jste ve zprávách tu ženskou, jak si zavolala sanitku kvůli tomu, že ji bolelo břicho a pak porodila holčičku........prý si celou dobu nevšimla, že je těhotná 😀 😀 😀 To snad není možný......moc tomu teda nevěřím..............neumím si představit, že bych přehlídla rostoucí pupík 😀 😀 😀

aronek
20. srp 2009

mury, gratuluji k hezkému zážitku 😉 a zdravé holčičce 😀

farmi, já si taky po práci taky na chvilku lehla, a vzbudila se v osm 😖

mirax
20. srp 2009

ahooj 🙂

koukám, že murynka má za sebou 3D utz. To jsem ráda, že to chválíš, my bychom tentokrát šli taky moc rádi 🙂

Skolila mě meganusná žaludeční chřipka..včera jsem jen koukala do mísy 😝 a je mi teda stále dost špatně. Tak nevím, kde jsem to chytla.

A mám novinku, už cítím mrňouska, jak mě kope 🙂 🙂

kerrie
20. srp 2009

Miraxko........ahojííííík 🙂

To je parádaaaa, že už cítíš mrňouska 🙂 Já mám už 2 dny takový pocit, že mě taky něco v bříšku šimralo, ale když já nevím, jak to má vypadat a jestli je to ono 😀 Tak musím ještě počkat, až to bude silnější

Jinak příští týden budu volat do Sanusu, na ten 3D 😉

kopa
autor
20. srp 2009

Ahoj holky,
dneska jsem vůbec neměla čas 😒 tak jsem naběhla tedko večer 😅 tabulku vám udělám až zítra jsem zmožená z horka 😨

Farmíku něco pro tebe:
"Vítej do klubu turistů" 😀 😀 Teda to jsi se prošla vid 😀 sportu ku zdraví 😀 Hele znám to my chodily obrovskej krpál v Děčíně ten krpál je takovej jakoby dlaždicovej a je furt kluzkej.Nahoru jsem musela asi 7 zastavovat abych to vůbec vydejchala.Nejvíc mě znervoznovaly lidi co šli za námi 🤐 Budto jsem vždycky jako zavazovala tkaničku a nebo pila a čekala až nás předejdou,ale dneska už dělám to,že schválně rychlím a jdu.Aby vypadalo že na to mám 😉 😝 jednou jsme šli ten kopec dolů,já litovala že jsem to vůbec nevrhla.Chodidla bolela,ted to kluzalo....
Ale farmi má to jedno výhodu když ujdeš takové kilásky můžeš pak sníst cokoliv.My většinou na tůru razíme třeba v 6hod s dvouma rohlíkama!!! 😅 a nikde nic nejíme a až večer přijedem domu tak kolem 20Hod,tak si ohřejem zasloužený oběd,večeři 😀 😝
Farmi ještě ti poradím jednu věc aby ti nohy při tůře nestuhly 😀 a nebolely 😀 musíš mít speciální obuv-já jí mám,boty jsou super a nohy tě nebolí.
Potom je důležité když takhle chodíš nedávat dlouhé pauzy,sezení a tak...na chvilku si jen třeba ve stoji odpočinout a jít dál.
Vím o čem mluvím my jsme chodily tůry i v zimě ve sněhu a to když jsem si na pět minut odpočinula nohy bolely a já už pak nemohla.
Ted jestli tě nožky bolí tak si je promasíruj nakým krémíkem(já mám Ibuhepa,lioton).
Tak a kdyby jsi chtěla mám doma hodně turistických map mohu ti naplánovat trasu po červéné..... 😀

kopa
autor
20. srp 2009

Mury moc hezké fotečky Sofinky 😵 😵 ukazavola jsem je přítelákovi 😅 😀 Tak třeba to s ním pohne. 😀 😲

kopa
autor
20. srp 2009

Mirax ty hubenoure!!! 😀 Koukala jsem ti do albíčka,máš krásnou postavu 😵 😉 Tak snad už nemáš z ní depky 😉 Teda to je mi líto,že jsi měla nakou chřipajnu.

Kerrie tu ženskou jsem viděla ve zprávách.Podle mě možné není ta pani byla hubená a tak si myslím,že by si toho všimla néé?To mi připomělo tu mojí známou jak jsem si toho jako vedoucí nevšimla,že je těhu a ona to prý nevěděla a pak to zjistila že je těhu 4 týdny před porodem 😅 taky nesmysl 🤐

kopa
autor
20. srp 2009

jo ještě mám novinku 😅 asi si budu dělat řidičák,musím se k tomu odhodlat,já se bojím 😅 😅 ☹ 😎

kerrie
20. srp 2009

Kopi......taky tomu nevěřím........navíc ta paní už měla 2 děti, takže moc dobře věděla, jak vypadá těhotenství a porod 😉

kopa
autor
20. srp 2009

😀 Kerrie ale proč se nezviditelnit? 😀

venuska
20. srp 2009

Markét, fotečky jsou opravdu krásný 🙂 Sofinka se má k světu. Jsem ráda, že jsi spokojená.

Tedy dneska bylo opravdu na chcípnutí, sotva jsem dolezla domu. V práci jsem odpočívala a dostala jsem dneska pěkný kopanec do břicha...od Natálky. Až jsem se musela sehnout....potvora moje 🙂

Mějte se hezky, jdu hajat. papa a dobrou noc.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru