Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
21. srp 2009

Doufám, že i ty mé orgány jsou ještě mladé a něco pěkného a hlavně zdravého zplodí 😀 😀

venuska
21. srp 2009

Ahoj děvčata. Můžeme se v těhotenství česnek?
Jak se jinak máte?

hanana
21. srp 2009

tak to nejsi stara.. doufam ze se vam brzo zadari.... je pravda ze my uz jednoho darebacka mame.. ale me uz je 31...

hanana
21. srp 2009

venusko urcite jo... vzdyt je zdravy.....

ikopretinka
21. srp 2009

Ahoj Venusko, já myslím že jo, ale nepřeháněla bych nějaké super množství.
Hani, tak to je dobře že máš aspon jednoho broučka, co nevidět budeš mít dalšího, uvidíš 😉

hanana
21. srp 2009

kopretinko dekuji.... snad se dockame vsichni

Zatim pa musim s prckem do parku .. jsem mu to slibila tak zatim pa 😵

kerrie
21. srp 2009

Holky, mě už asi týden bolej ruce...............začínaj mi natýkat..........vždycky ráno po probuzení je mám přeležený a cítím mravenčení............jenže trvá třeba 2 hodiny, než přijdou k sobě. A většinou mě pak bolej celý den.......od loktu až dolů ☹ Včera jsem ani nemohla držet vidličku. Zkoušela jsem si hledat nějaký info na netu a prý je to v těhu normální a nijak se to neřeší, jen zvýšený přísun vitaminů. Tak piju Magnesii a je to o něco lepší........ve ST jdu do poradny, tak se na to přeptám. Nemáte s tím některá zkušenosti? To je bolest jak sviňa 😔

mari111
21. srp 2009

farmiku ja by sem ti neco poradila co s tema nohama ale ty mne urcite posles s tou radou do prdelky 😝

mari111
21. srp 2009

kerrie.to mnela aj moje kamoska aj maminka,asi to je ze se neodvodnujes,maminka na to dostala prasky tak nevim,kazdopadne se na to zeptej u dr a tam ti snad nejlip poradej

bobinka22
21. srp 2009

Kerrie:
ja to mravenceni taky mam.Neudrzim ani rasenku po ranu v ruce,jak je to neprijemne.Protrepani mi taky nepomuze.Mam to od 21 tydne a ted to mam silnejsi.Na to je jen ta magnezie.Ale jen trosku to utlumi.Vetsinou to prejde az po porode pry. 😒

kerrie
21. srp 2009

mari.......to tam právě taky psali.........s tím zavodněním.......a že to tlačí na karpální nervy a to působí tu bolest. 😔

paajaa
21. srp 2009

Farmi: nebylo by lepší ty nohy rovnou uříznout?? Pak tě nebude nic bolet 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Hanan: neházej // do žita- oni ještě třeba vyplují 😉

Mari: vše o tom testění máš v návodu, který by měl přijít s testy. Testí se během dne- né ráno ani večer. Před testem omezit pití ( v ředěné moči je nižší hladina toho co ti zbarví druhou /)- omlouvám se, ale teď nevím jak se látka jmenuje. 😅 😅

Kerie: chudinko, snad ti na to v poradně neco dá a přestane tě to trápit

Kopretinka: neboj jistě budeš brzo těhule- žádných 5 let !!!

kerrie
21. srp 2009

bobi......to tam přesně psali.........že to většinou přejde až po porodu.......no to se mám na co těšit 😉 Ale cooo, hlavně že je prcek v pořádku........pár nepříjemností klidně vydržím 🙂

mari111
21. srp 2009

paajaa ja sem to cetla jen sem s toho jelen. no sak uvidime. 😉

kerrie
21. srp 2009

Holky........tady to bude samej invalida........farmi si uřízne nohy a já ruce 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mari111
21. srp 2009

farmi kde si ,ja ti chci dat tu radu,se mi liby kdyz se rozcilujes 😀 😀 😀

mari111
21. srp 2009

kerrie a ja hlavu,uz par dni nemuzu spat a boli mne hlava z nevyspani 😀 ale to na tom budu asi nejhur,co, bez hlavy 😀

bobinka22
21. srp 2009

Kerrie_
Doktor mi na to nic nedal.Jen rekl ze je to normalni.Ale radsi mu to rekni.Kazdy doktor ma jiny nazor..
Ten muj je trosku asi jiny.Nevim..

kerrie
21. srp 2009

mari......noooo, bez hlavy...........to už by mohl být trošku problém 😀 😀 😀

bobinka22
21. srp 2009

kerri,ty mas novou foteckuv albu.Je krasna.Mimisek krasnoucky. 🙂

bobinka22
21. srp 2009

kerri,ty mas novou fotecku v albu.Je krasna.Mimisek krasnoucky. 🙂

bobinka22
21. srp 2009

nejak mi to tu preskakuje...
😀

kerrie
21. srp 2009

bobi, konečně jsem se dohrabala k fotečkám.......jsem ostuda, to byla doba. Tak tam ještě postupně nějaký přidám 🙂

aronek
21. srp 2009

Ahoj, jen nakukuji z práce 😠
Ale ukážu jek jsem chytrá 😀
opak březí jalivice je jalová kráva 😀
a to jsm původně z Prahy 😀 😀 😀

aronek
21. srp 2009

prosím vás, u koho je ta studená fronta, tady je na chcípnutí ☹

bobinka22
21. srp 2009

tady ,je jako u more.Vitr fouka.Ale parakkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Je to hrozne.A to maji prit bourky pry.Ale asi az vecer.Tak snad me nezklamou.Moc se na ne cetis.Jsme rada ze mame ty site v okknech a spine vecer s otevrenym oknem.
Okan mame na blbe strane.Za hodinu tu zacne svitit slunicko.A sviti tu do te doby dokad nezapadne.A tojeaz po devate vecer. 😠

mari111
21. srp 2009

holky u nas na severe uz je pod mrakom ale bourka asi az vecer. 😒

aronek
21. srp 2009

tak ke komu přijde první studená fronta, tak nezadrřovat a poslat dál 😠 😀

mari111
21. srp 2009

jasny hned to poslu dal ale minule to zacalo u tercinky a za dvycet minut to bylo u nas

paajaa
21. srp 2009

Mari: to testování nějak zvládneš, neboj. já už se na to těším- bude to sranda. Ale budu to poctivě dodržovat- ty pokyny a né jako minule 😕 😀 😀

kočky já se pro dnešek loučím- za chvilku pádím na vlak a pak na tu kuchyň. To už budu mít konečný návrh, jak bude vypadat kuchyň.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru