Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
21. srp 2009

kdepak se nám toulá Kupinka?? 😕 Doufám že je s mimi v pořádku 😕

kopa
autor
21. srp 2009

Farmi téda bojím,bojím 😅

farmarska
21. srp 2009

a co je se Scharlotkou, nevíte o ní někdo něco??? 😕 taky jsem jí tu už dlouho neviděla 😕

farmarska
21. srp 2009

no kopi máš proč 😉 😀 😀 ale neboj nadám ti, ale i tak tě mám ráda 😉
jsem já to ale dobrotisko 😀 😀

kopa
autor
21. srp 2009

Farmí nevím,zkusím něco vyhledat jestli tu nepsala a mi to nepřehlídly 😅

farmarska
21. srp 2009

kopi já už koukala včera,ale nic jsem nenašla 😨 ¨
snad je v pořádku a jen si někde užívá třeba dovošky 😅

farmarska
21. srp 2009

tak já pofrčím..
kočuldy mějte se 😉 🙂 🙂

mari111
21. srp 2009

uz sem tu zas,pritelak si dal slofika takze se zas nudim. kopiku delala sem ve fabrice delnici,nebol to muj obor ale boli sme tam super parta tak mi to ani nevadilo 🙂

kopa
autor
21. srp 2009

Farmi a nebo už se snažílkujou doma 😀 😲
Tak se měj a moc se neopí 😀 at jsi zítra fit 😀

kopa
autor
21. srp 2009

Mari aha,tak když je fajn parta tak ta práce jde sama od ruky.No a kde vlastně bydlíš?Už se mi tady všichni pletou 😅

ikopretinka
21. srp 2009

jenom nakukuju.

Farmi sarlota je už asi na tom slovensku jak psala, něco o tatrách.

Tercie ty teda hamoníš, že se nestydíš, skrblíku pošli nám sem taky nějaký mrak a trochu deště, máme tu sucho a musíme zalívat!!!!

mabe
21. srp 2009

kopretinko, ono to prijde neboj. 🙂

ikopretinka
21. srp 2009

Ahojky mabe,
no taky v to věřím, zalila jsem jen to nejnutnější a nechám se překvapit co dojde.

ikopretinka
21. srp 2009

Tak holky jdu si za manžou sednout na chvíli do altánku, jsem zničená, celý den jenom natírám a lítám kolem zahrady, tak zatím pa pa

bobinka22
21. srp 2009

tady u nas v Ostrave to na dest a bourky nevypada.
To je v DU.Ě 😠
A ja se tesila,ze budu spat u otevreneho okna a koukat na blesky.No nic,mozna zitra.
Pritel je za chvili doma,tak pujdu smazit langose,co jsem si pred chvili vyvalela. 🙂
Uz se na ne tesim..

tercie
21. srp 2009

Manža přijel s Festíkem z nácviku, teď mi tu udělali z baráku kůlničku na dříví a sežrali večeř, neřádi 😀

mari111
21. srp 2009

jo kopiku kdyz delas s normalnima zenskyma tak ti je jedno jestli sedis u pc nebo makas rukama. a bydlim v severnich cechach

tercie
21. srp 2009

Mám dojem, že šarlotka někam jela, ne?? Ale jistá si teda moc nejsem...

Bobi langoše...jéééé třy bych si teda jako taky dala, le s kečupem a sýrem, česnek teď nemusím 🙂 já přijedu jo? 😀
A jak ti je dneska, v pohodě?

mari111
21. srp 2009

kopiku ty mne vlastne vyslichas 😕

tercie
21. srp 2009

mari já jsem taky dřv, než jsem se přestěhovala k manžovi, dělala ve fabrice, a bylo to super, kdybych se mohla vrátit neváhám, práce těžká, ale parta super moc se mi tam líbilo... vyráběli jsme zrcadla, broušený, s fazetou, dlaždice, se sítotiskem a tak, ještě jich mám pár doma 😀
My tě nevyslýcháme, jen jsme zvědavý, taky se ptej, jestli tě něco zajímá 😉 jen ať máme o sobě nějaký povědomí 🙂

bobinka22
21. srp 2009

jo,jsem v pohode.Ja zase cesnek muzu...
Tak prijed,mam dost.A rozdelim se. 😉

mari111
21. srp 2009

ja vim tercinko ja si delam srandu ale kopa je urcite policajtka 😀 my sme se taky namakali a jeste tam smrdelo redidlo ale jaka sranda byla obcas a na odpoledni vic a o nocni ani nemluvim 😀 😀 😀 ,taky by sem to vratila,ale bylo nas tam 36 ated uz tam sou jenom dve,de to tady s tou praci do kytek 😠

tercie
21. srp 2009

Já ho taky můžu, ale teď mi nějak moc smrdí, a nejhorší je manža, ten ho jí dv ne na kila, když se ke mě v noci otočí a dejchne na mě... uááááááááááááááá 😖 😀

tercie
21. srp 2009

Mari já ti něco prozradím, ale je to děsně tajný jo? 😀 Kopa není policajtka 😉

Jo přesně jak říkáš, odpolední, a noční, když byli kancelářský v háji, udělali jsme si práci a ještě zbyl čas na závbavu a na kraviny... občas si postesknu, ale co jsem slyšela, už to tam taky není, co to bejvalo, lidi se vyměnili a je tam jiná parta, a ti co tam dělali, na ty už ani kontakty nemám... jak se člověk přestěhuje 150km tak je to v háji, přátelé se vytrácejí...

mari111
21. srp 2009

jo to my se schazime porad,nastesti. my sme chodivali obcas v patky spolu vsichni na vecu nebo nekam na tah ted uz sice jen obcas ale aspon o sobe porad vime

mari111
21. srp 2009

a coze to ta kopinka teda dela? a ty co delas? a co dela farminka? 😀 😀 😀

tercie
21. srp 2009

Holky moje, nedá se nic dělat, kuchyně volá... teda spíš manžel... řve hlady, musím jít něco ukuchtit, tak papa zejtra 🙂

mari111
21. srp 2009

teda ten muj vajcak furt chrape,jeste ze vas mam ja nevim co bych jinak delala 🙂

mari111
21. srp 2009

pa pa

mari111
21. srp 2009

no a zas tu neni ani noha,tak je du cumet na bednu,zitra si prectu odpovede 😉 tak zitra pa holky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru