Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
24. srp 2009

Kopi blbé neblbé, ať si tě nevšímá, když se bude ptát, řekni že chceš jen vědět, jak tvoje tělo funguje...čistě vědeckej pokus -)

Jiti by vám mohla vyprávět, když jsem měřila, otravovala jsem ji pořád aby mi poradila, viď Jiti 😀

kopreti to jsem měla taky, takže plodý dny byly v tu dobu kdy ta teplota byla na těch 36,5 tu delší dobu a samotná ovu proběhla poslední den kdys naměřila 36,5 a následující den ta vyšší teplota značilaže už je po ovu 😉 Takže ten 15DC 😉 ale mě se to měnilo, někdy jsem měla 18, 20, i 22DC ovulku...
Jde o to že o nemusí být ta úplně nejnižší naměřená teplota, chápeš? 😉

jitie
24. srp 2009

kopi, počkej teď ten měsíc, o ničem doma nemluv a uvidíš jak se to vyvine..pak třeba zčneš měřit i BT, dle situace 😉

kopa
autor
24. srp 2009

holky já jsem 7DC a cykly mám taky nepravidelné ted jsem měla 30,předtím 24.Takže sexím od 6DC do 20DC,to by snad mohlo vyjít néé?Ale asi jen obden.

ikopretinka
24. srp 2009

Díky holky . No prostě dnes vylezla teplota po 4 dnech z 36,5 na 36,7 , 4 dni byly pozitivní ovu testy , takže ovu byla pravděpodobně včera a maraton probíhal po celé ty 4 dny a dnes to ještě pojistím a něco z toho vyleze , buď MS nebo // 😀

jitie
24. srp 2009

jo míšo to byly časy 😀 ale mě si neotravovala, když vim ráda pomůžu 🙂
já už sem hodně zapoměla, skoro rok už neměřim..
známé řekl doktor, že od 12DC do cca 20DC mají sexovat obden a určitě se trefí buď do ovu a nebo den před a po 😎

mabe
24. srp 2009

ja mivala ovu cca od 18-22DC. 🙂

kopa
autor
24. srp 2009

Jitie a Tercie počkám ted ten měsíc(páč jak bych se takhle pozorovala hrozilo by stříknutí na nadpičník 😀 😀 😀

jitie
24. srp 2009

kopi, přesně tak, obden to jistí 😎
kopretinko, na ovu to vypadá,záleží ještě na zířejší teplotce, kdyby vylezla o více jak 0,2 stupně,tak může být ovu i dnes, ale každopádně jistit to chce vždycky 😀

kopa
autor
24. srp 2009

Jitie díky,páč mi jsme hodně aktivní o víkendu a přes týden se mi mic nechce 😅 Tak se třeba trefíme 😀

jitie
24. srp 2009

kopi,přesně tak, teńhle měsíc je pro vás mimi tabu a uvidíš jak bude reagovat 😉

mabe, já taky mívala ovu dýl a pokaždý jinak 😒 proto mi BT hodně pomohla, pak už jsem věděla kdy přibližně jí mám..

ikopretinka
24. srp 2009

No vidíš to Jiti, tak to je možné, že jsme se strefovali vždycky dost před a pak brzy skončili, no dnes to jistím každopádně 😵

kopa
autor
24. srp 2009

Kopreti držím palečky 😵

bobinka22
24. srp 2009

Dobre rano holky,
Jak je?
Ja pred chvili vztavala a konecne jsem se vyspala.Po dlouhe dobe. 😀

kopa
autor
24. srp 2009

ted mi volal přítelák to je teda komediant 😀 😅 šel na tůru a říká mi,že jako hodně sportuje kvůli tomu aby mě dobré spermíky 😅 😀 Tercie jestli si to rozmyslí tak fakt k nám přijedeš ustelu ti u fretek 😀

tercie
24. srp 2009

KOpi já když měla cyklus 30 dní tak jsem měla ovu i 22DC 😉 tak jestli nekončíš brzo 😀

Holky jdu ze sebe udělat člověka a frčím, ať jsem tam včas. Díky za palečky a já pak dám vědět 🙂

😵 😵 😵

kopa
autor
24. srp 2009

Bobinko ahojky 😵
Zrvona jsem na tebe dneska myslela zda jsi stále v celku 😀

ikopretinka
24. srp 2009

Díky Kopi , já tobě taky 😵

handm
24. srp 2009

Dobré ranko, holky,
člověk tady tři dni není a tady je asi 15 stránek navíc.. .Jen jsem to tak přelítla a hlásím se do klubu těch, co se po dlouhodobém vztahu (6let u mě) rozešli s přítelem a začli znovu jinde... Nerozhodnost, vodění za ručičku, maminky mazánek, jedináček, vše zařizování na mě, kalhoty jsem musela nosit já.. byl to spíš takový vysokoškolácký vztah, ale do života nic moc...
Teď mám super vztah, super manžela, vzali jsme se snad po třech letech, a hlavně mám CHLAPA - a to i když je mladší (o 1,5 roku) než já...
takže žádný strachy....

a s těmi měřeními a ovu testy je to na mě nějaký vědecký moc 🙂
musím na poradu, zatím...

kopa
autor
24. srp 2009

😀 Tercie tak já mrknu do kalendáře 😀 ted přes týden obden ,od pátku(11DC)do neděl( 13 dc)vícekrát 😅
další týden obden,od pátku (18Dc a do neděle je to 20DC)to budeme sexit celý víkend 😅 a pak teda ještě obden.To by možná mohlo vyjít néé? 😀 😝

jitie
24. srp 2009

kopretinko, je možný že jste konřili brzo, chce to jisti pořád 😀
terci, pak se hned ovzi!!!!!!!

jitie
24. srp 2009

kopi, to by teda mělo vyjít 😀

kopa
autor
24. srp 2009

jitie 😀 😀 ale víš co nechám to náhodě,do ničeho nebudu přítele nutit,budu ticho doma 😀

jitie
24. srp 2009

tak tak 😉

bobinka22
24. srp 2009

Kopi:
Jo,jeste jsem v celku.Ale dneska mam v planu hcodit do schodu a ze schodu a skakat na balone.Mozna mu trosku tim pomuzu,aby sel ven.
😀 😀
Koukam,pritel sportuje,no tak to je od nej pekne ne?
Bud rada,ze mysli na spermijky.At jsou vic kvalitnejsi.To je od nej hezke. 😵

paajaa
24. srp 2009

Kopi: to máš super rozpiš. Já myslím, že takhle to nemůžete minout. 😎 Já tento cyklus začnu s ranním sexem. když z toho pro únavu večer nic nebude, tak šup na něj ráno. Bude ještě rozespalej a třeba to půjde samo. 😅 😅

Jitie: ty jsi tedy odborník.

Bobi: tak koukej Vojtíška poštouchnout, aby už se začal chystat ven. 😉

murynka
24. srp 2009

ahojky jsme zase na nervy ☹ ☹ ☹ asi koníka zruším 😔 😔 😔

paji byla jsme s ním od 16 do 21 let

murynka
24. srp 2009

terciku držím pěsti na kontrolu 😉 😵 😵

jitie
24. srp 2009

pají, odborník ne, jen sem si o tom hodně načetla 😎

kopa
autor
24. srp 2009

Mury co pak se ti stalo? 😔

ikopretinka
24. srp 2009

No vypadá to, že budu muset svádět i trochu později a ne jak vylítne teplota se na to vyprdnout.
Mury copak? Ty a Sofi jste v pořádku, nenervuj se a už jen pár týdnů ti zbývá!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru