Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

bobinka22
24. srp 2009

mury:pekne vecicky. 😵 😵 Ta ruzova je tak krasna,Ale ja se uz taky zamilovala do modre 😀 😀 😀
Presne, taky tech veci mame dost.Mam hodne i po segre bo jeji maly ma ted 1a 7 mesicu.A ty nejmensi veci jsou jako nove.stejne to vsechno mimco nevynosi.

kopa
autor
24. srp 2009

já taky nee to je samej adidas atd...
to víš,že nemusí mít hadry za tisíce...ale to víš bude to rozmazlenej prcek,kvůli tomu jaky měl tenkrát problémy.Chápu to,ale už nechápu co z toho všichni dělaj...Jako to že já jsem přišla o mimi nikoho nezajímalo 😔

kopa
autor
24. srp 2009

tchýni ted momentálně dost nesnáším a přítel s ní už taky skončil.

bobinka22
24. srp 2009

nás jooooo ☹

kopa
autor
24. srp 2009

co nás joo 😅

murynka
24. srp 2009

bobi 😕 😕 😕

bobinka22
24. srp 2009

..Jako to že já jsem přišla o mimi nikoho nezajímalo

murynka
24. srp 2009

jo leni nás to zajímalo ☹

kopa
autor
24. srp 2009

Bobi u nás taky 😔nikdo se semnou o tom moc nebavil,tchýně ta měla ze mě prdel...

markee
24. srp 2009

Ahojky holky,tak mi volali v půl třetí z genetiky
Chtěj prý pro jistotu mě a Míšovi odebrat krev. Prý jsou výsledky skoro hotové,ale chtěj radši ještě tu krev. Já se opravdu bojim. Zítra ráno před poradnou tam jedeme. Nevim co si mám o tom myslet ☹

bobinka22
24. srp 2009

clovek musi na ostatni kaslat.Prptoze by se utopil v slzach,jak jsou nekteri bez citu a hloupi.
Neni to k s michu ale k placi.

kopa
autor
24. srp 2009

dodnes nezapomenu na to jak mi řikala 14 dní po potratu,že mám mastnou plet a chtěla mi vnutit nake kremy a potom že koupila synovci talířek a že já tam mám taky schovaný 😔

bobinka22
24. srp 2009

tak ja bych ji od huby rekla.TAk si ho nechte schovany.Ale na porad at ho mate na pamatku. 😠

Markee:
Co kdyz je vsechno v poradku,a chcou jen tu krev pro jistotu.Bud rada.
Aspon to bude 100%.
Drzim ti palecky at je vsechno v poradku.A ja verim,ze vsechno v poradku bude a je 😉 😉

kopa
autor
24. srp 2009

Bobi tak ted jsi to vystihla 😔 Jako nám se tři měsíce neozvali,že jako nestíhají.Nechápu proč mi teda psali k narozkám.Já jim psala,že je chceme vidět a oni ani neodepsali.Včera mrknu do alba a byli se synovcem na dovče a včera jsme je viděli zase se synovcem a švagrem a ženou jak jsou na procházce,dělali jsme že je nevidíme 😅 mohli na nás zavolat ale nic....S nimi jsem už skončila na dobro 😠

Markee budu ti na zítřek držet palečky 😵

bobinka22
24. srp 2009

Kopi:
Nekteri lidi,jsou proste hodne zli.A je to hnusne.
JA si na tchyni stezovat nemuzu.Rozumim si s ni lip nez s vlastni matkou.Bohuzel.
Ale mam takovou babicku.Od mamky mamku.A ta jen bere nejstarsi segru a nas se segrou nebere.
Ona mi vola kdyz si splete cislo.A rekne.Promin Jano,ja volala te a te.Ja se spletla.
Co ji mam na to rict.
Je hodne sobecka a zla.A ma rada jen nasi nejstarsi segru.
Ale segre to nezazlivam.
Je to jejich vec.A ja s ni skoncila.
Vim jak ti,ale kvuli hloupim lidem neves hlavu.A jeste jim musis ukazat ze jsi ty ta dobra.
A musis byt hodne silna.. 🙂 🤐

kopa
autor
24. srp 2009

Bobi mě to prostě štve už kvůli příteli 😔 ale až budu mít mimi tak setřou 😲 😝

kopa
autor
24. srp 2009

To je mi taky líto,s tou tvojí babičkou 😒 někteří lidi si prostě někoho oblíbí a ostatní jsou šuma fuk.

bobinka22
24. srp 2009

Jo, mas pravdu utrou..
Ale ja to hodila za hlavu.Me uz to nerozhodi.

Holky.
Ja mam pozrele plno energie a dobrou naladu,ted jsem to rikala milackovi.
A zada porad bolej,do toho me zacly bolet prsa a vajecniky.No jestli aspon dneska nedostanu poslicky tak nevim.
Jdu si dat sprchu a asi pro dneset rozloucim.Rano tu naklusu opet az se vzbudim. 😀
Vsem preji dobrou noc a prijemne vztavani rano do prace,teda kdo musi. 😒
A krasny novy den zitra.
Tak dobrou noc.
🙂

murynka
24. srp 2009

markee moc držím palce!!! 😉 😉

holky já to rozjela ted jsme objednala věci za 3 tis. 😅 😕 😕

flair
24. srp 2009

Ahojky holky, zdravím asi po týdnu. Já vás totiž vždy nejdříve dočtu a pak se chystámněco napsat, ale to už je pak pozdě večer a jdu chrnět. Začarovaný kruh 😠 😀
Jinak u mě snad ovulka proběhla o víkendu a s manžílkem jsme se tulili, tak snad třeba... 😉
Jinak tak zhruba ki tématu o chlapech, tak já jsem teda hooodně žárlivá!! A přijít chlapovi na nějakou babu, tak ho roztrhnu jak hada 😀
Markee, to mě mrzí, že tě tak trápí kolem těch výsledků, to je hrozný 😕 Netuším,proč chtějí ještě tu krev, jen moc doufám, že to dobře dopadne. Moc na tebe myslím!!! 😔

mirax
25. srp 2009

Ahooj, hezké ráno. POmalu jdu na kontrolu aodběry, držte paleček, prosím 🙂

markee: držím palce, aby jste dopadli dobře 🙂

markee
25. srp 2009

Dobré ráno,díky holky.
Já fakt nevim proč to chtějí. Prý se to občas dělá,ale já mám divný pocit no. ☹ Teď snídám a na půl devátou tam snad přijedeme.

bobinka22
25. srp 2009

Dobre rano holky,
hlasim se v celku.
Ale noc byla otresna.Skoro vubec jsem nespala.Uz si topinky delat nebudu.Vim ,ze me z nich pali zaha a udelam si je. 😖
Ted jdu s tchyni neco nakoupit.A koukat po obchodech.Tak snad to nebude na cele dopoledne.Musim varit cocku na obed.Tak snad budu brzo doma.
Pak vam napisu. 😉

paajaa
25. srp 2009

Krásné ráno,

Markee: držím palcečky, aby bylo všechno v pořádku. 😉 😉 😉

Bobi: tak jak se cítíš??? nehlásí se už Vojtíšek na svět

Mirax: držím palečky!!!!

Mury: to bude mít Sofinka krásnou výbavičku, když ji mamina tak nakupuje. 😉 A co na to bude říkat manža???

bobinka22
25. srp 2009

Ahoj Paji,

Vojtisek se nehlasi,jen vcera strasna bolest zad.A v noci jsme nemohla spat.Jinak vsechno v pohode.
Porad nic.Uz ho prosim,at vyleze.Pritel tomu nechce pomoct,bo se boji.
A vcera jsme chteli,ale ja se zeptala,tak jo?A on ze se boji.Ale byla jsem rada,bo me tak trosku zvlastne bolelo bricho.No,nevim.Ted si rikam,ze by me to mohlo chytnout na nakupu s tchyni.To by bylo super.Aůe z toho asi nic nebude. 😀

ikopretinka
25. srp 2009

Dobré ráno 😉
tak já hlásím , že jsem ještě taky celá po těch orgiích 😀 😀 , ale už dlouho to asi nevydržím 😀 😕

Paji ladíš formu????
Bobinko, neboj on vyleze, nic jiného mu nezbývá 😉 A kdo ví třeba už dnes

paajaa
25. srp 2009

Bobi: tak snad si to brzo rozmyslí a bude se hlásit na svět

Kopretinka: jo jo farmu ladíme- hlavně aby to vydrřelo do ovulky. A jak jsi na tom ty?? Už je po ovulce. Měříš BT??
Jinak je super, že se manžel nechá přemlouvat a není proti. 😉

ikopretinka
25. srp 2009

Paji, nevím jestli je už po ní. Včera mě dost píchalo v podbřišku. BT v ne- 36,5 , včera- 36,7 a dnes- 36,7. Test včera nádherný, to už jsem psala, a v návodu je psáno, že od pozitivního testu bude ovu do 48 hodin, takže dnes to bude chtít ještě určitě připojistit. Manža taky není proti a snaží se, takže to je super. Kdybych ho měla ještě přemlouvat , tak teda nevím.

mabe
25. srp 2009

dobre ranko devcata, tak ja dneska nic moc. vcera zacla trochu ryma a dneska rano ji jeste trosku mam a hleny v krku. neboli me krk, ale jsem mirne nachlazena. takze jsem si udelala caj s citronem a pak dalsi ovocny s citronem a medem. pak si dam jitrocelovy sirup na nachlazeni pro tehu a striknu si do nosu. snad z toho nebude nic vaznyho. mam celkem strach kvuli mimiskovi.

ikopretinka
25. srp 2009

Mabe, rýma nebo nachlazení nevadí, to mimiskovi neublíží. Stejně se mi zdá, že v těhu se ty nemoci chytají nějak snadněji. Já nebyla nemocná víc jak 5 let a když jsem otěhu, tak hned v 6tt jsem měla zánět dásní i zubu a pak nějak 7tt jsem se nachladila, že jsem marodila měsíc. Takový kašel jsem snad nikdy neměla.
Neboj, to vyléčíš, to bude z toho počasí. Pěkně se zavrtej do pelíšku a odpočívej.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru