Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mabe
25. srp 2009

ja to mam asi od babicky. ona kycha druhej den a ono se to v tom baraku asi drzi. snad to bude ok.

paajaa
25. srp 2009

Mabe: neboj mimískovi to jistě neublíží. Hezky odpočívej a ať to nachlazení rychle vyléčíš

Kopretinka: a kolikátý DC už jdi??? No já doufám, že ovu bude tak do 18DC, ale kdyby byla dřív, tak by to bylo super. To náš super, že je manžel svolný. No u nás zatím taky, ale uvidíme až budou plodné dny. On je do večera na stavbě a pak je unavenej, takže asi přesuneme snažení na ráno. 😉
Jinak ty teplotky by vypadali, že už ovu byla. Graf ti ji vyznačil??

ikopretinka
25. srp 2009

Paji jsem dnes 16DC, taky si myslím že byla včera, každopádně už zase teď necítím podbřišek, jako by mě tam bodaly včely, tak nevím. Mívám ji většinou každý měsíc pravidelně 16DC. JInak já si graf dělam svůj na papíře, mám na to sešit, ne přes net, takže podle testů a teplot a délky cyklu zpětně trefuji ovu. Možná příští cyklus zkusím přes net, co mi to ukáže.

murynka
25. srp 2009

dobré ráno 🙂

tak dnes 26tt 😎 to je mazec bříško jsme přidala 🙂

paji manžel to ví bez něj bych si to nedovolila objednat 😅 😀 😀 on je sponzor 😀 😀 😀

moc myslím na markee aby vám řekli samé potěšující zprávy 😉

mabe já na začátku těhu byla nemocná pořdá je to prostě změna 😉

mabe
25. srp 2009

holky, tak to jste me uklidnily. 🙂 v krku me neboli a pres noc muzu dychat. akorat jsem trosku zahlenena. tedka mam v sobe dva caje, to zas budu chodit na zachod. 😀

mabe
25. srp 2009

mury krasny brisko 🙂

paajaa
25. srp 2009

Mury: krásné bříško 😉 😉

Kopretinka: já doufám, že už to příští měsíc nebude potřeba. 😅 No já jsem zvědavá jestli mi to tento měsíc vyznačí přesně. Nejhorší je to měření o víkendu. Většinou se třeba ve 4hod. vzbudím a jdu na záchod a pak je to měření za hoďku jistě trošku zkreslené ☹ No spojím to s testy a uvidíme.

ee.liska
25. srp 2009

ahojky 🙂
holky ať vám dopadnou kontroly dobře 🙂
kopi máš to těžký ☹ ale musíš se na ně vyprdnout a myslet jen na sebe a příteláka 😉
já jdu dneska na vyřezávání znamének odpoledne tak už se třepu 😝 manža jel do pátku do Olomouce na přezkum tak budu doma sama a nemá mě cečer kdo litovat ☹ 😀

nicollka
25. srp 2009

Ahoj holky

Bobi už taky čekám fotečku VOjtíška :D
Mury bříško krásné a ty kilča fakt závidím.

Dnes už mám na poště Femigard a ovu testy, to byla sakryš rychlost, tak večer zkusím ovuláka. Můžete se to testovat večer nebo kdy je nejlépe prosím???

VOlala sem manžovi a snad zítra dojede, ale prý možná až v pátek, tak sem mu řekla že sem ted zřejmě ovulovala 10dc a jsem 8dc takže zítra at je tu a on řekl že neví že možná v pátek, ale že to přestřelí aj kdyby byla sobota :D že je nabito. tak sem se jen zasmála no uvidíme. Každopádně měl by tu být 9DC-13DC tak uvidím jestli v tuto dobu ovulovat vůbec budu, protože mám za sebou takovej idiotskej cyklus, 10dc ovulka a 17dc nebo kolik to bylo došla MRCHA :(

Kopi prosím dnes jsem už zase 8DC

farmarska
25. srp 2009

ahoj holky 😉
elí tak přiď sem, my tě politujeme 😉 🙂

pájí tak manžel je po ránu svolnej? já už taky začínám kout pikle a spřádat plány, ale nic rozumnýho mne zatím nenapadlo. Vím, že jednou to bude dobrý, podruhý taky, ale po třetí už se mu nebude určitě chtít 😅 no a jak na něj 😅 ráno on stává někdy po páty, do práce, to se mu nebude chtít už tuplem 😝 a potom nevím jak ten tvůj, ale ten můj, hned kyž ráno vstane, tak musí nejdřív čůrat 😕 a on určo půjde čůrat, pak už si rovnou vyčistí zuby a pak už se mi do tý postele určitě nevrátí!! 😨 😅 😒 🙄
tý jo kdyby to bylo o tom jen se trefit a to dítě splodit, to by zase byla polovina starostí míň, ale takhle když se musí ještě uhánět a nahánět a do toho sledovat jestli je to správnej den,no to už je nazblbnutí
😝
holky taky už by jste se mohla někerá zmoct a vymyslet nějakej automat na spermiáky, víte co by nám to ušetřilo práce!
😀
kopísi jak je? vy doma už trénujete? 😉

ikopretinka
25. srp 2009

Nikol, testovat od 10 hodin ráno nejpozději do 20 hodiny večer a předtím dvě hodinky omez příjem tekutin!!!

ikopretinka
25. srp 2009

Jo Nikol mě se nejlíp test ukazuje kolem 13h. Já mám rozmezí 11-17h, to mi přijde nejlepší

farmarska
25. srp 2009

tý jo mury bříčko pěkně roste, ale holky musím tě zklamat, máš co dohánět, já mám v pase pořád víc! 😀 😀 😀 😝 😝 😝
nikol dyt o tom ted píšu.. chce to stroj na spermíky! 😀

představoval bych si to asi tak, že to bude něco jako Robertek, ale s tou vzácnou tekutinou uvnitř 😅
no akdyž bychom usoudily, že je potřeba, tak šup s ním dovnitř, někde bychom to zmačkly, ono by to vystříklo a třeba za půl dne bychom to mohli opakovat znovu ,hezky bez keců, pojištěné, nejlépe každý den 😀 😀 😀

farmarska
25. srp 2009

navíc by to bylo bez námahy a nezabralo by to víc než pár sekund 😵
idealní plodič dětí 😀 a mohlo by se to jmenovat třeba farmík 😀 😎 😎 😎

farmarska
25. srp 2009

no holkýýý!!! já tady chrlím vynálezy! hlava se mi málem z toho usilovnýho přemejšlení zavařila a tady jako nikdo kdo by to náležitě ocenil!!! 😕 😕 😕
no pro koho to dělám?! no jenom pro sebe né! 😠 takže chci pořádnej aplaus 😀 😀 😀 😀

farmarska
25. srp 2009

hele vám všem hromadně kyksnul internet či co! 😠 nebo jste se na mne domluvily? že jako hrozná srandička, že drbeme o sto péro a když příjde farmíček nikdo ani nedutne 😠
blbý vtípky 😝

farmarska
25. srp 2009

holky já odejdu!!! 😝 😝 počítám do pěti 😎 mám taky jiný věci na práci.. 🙄

ee.liska
25. srp 2009

no to máte super plán na ten automat 😀
nicol tak snad už to vyjde 🙂 ale máš ten cyklus divoký, co,
jo a no co je ten femigard jako myslím, na cyklus, sliznici nebo na co?
mury ty jsi ukázková těhule 😉
jo farmi tak já se sem přijdu politovat 😢 😀 😀 😀

farmarska
25. srp 2009

jo jo asi se vám odstěhuju do nějaký jiný diskuze, 🙄 kde si budou vážit mne i mých virtuálních vynálezů 😝 a kde si se mnou buou povídat 😝 a k vám už se nikdy nevrátím 😝 a to si potom ty moudra hledejte kde chcete 😎 😎 😎

ee.liska
25. srp 2009

farmi jsi moc rychlá, než vymyslím, co jsem chtěla psát a napíšu to tak ty už tu máš 4 příspěvky 🙂

farmarska
25. srp 2009

no tak to máš kliku že jsi stihla napsat alspon těch pár písmen, bo jinak bych tu už zachvíli nebyla 😎

a co říkáš na můj vynález? 😕 😕

farmarska
25. srp 2009

haloo 😅 jsi tam? 😅

ee.liska
25. srp 2009

jo už zase jo je to super 😀

ee.liska
25. srp 2009

já bych to používala každý den 😀 sem tam do toho manžu a byl by úspěch jistý 😀

mirax
25. srp 2009

Ahoj holky, tak mám za sebou prohlídku 🙂

Mimčo se pěkně hýbalo, sestřička mi vzala odběry na triply, volat si mám příští pondělí..tak uvidíme. Mám hrozně malé bříško, nic jsem nepřibrala (za 6 týdnů), tak jsem se bála, ale vše je ok, mimi pěkně řádilo. Pohyby opravdu cítím, říkala jsem to i dr., ta říkala, že je na pohyby ještě brzo...ale já je určitě cítím 😉

A nejspíš už víme i pohlaví!!!!!!! Já nad tím musím stále přemýšlet a nemůžu se z toho nějak vzpamatovat.
Holky, vypadá to na hooolčikuuuuu 😀 😀 😀 ..já jsem z toho nějak úplně štauf, ani nevím proč..vše s eto teď ve mně vaří..já myslela, že to bude kluk a už byla tak nějak nachystaná na dva raubíře a teď mě to nějak štve, že mám takové smíšené pocity...ale to se brzo vstřebá 😉

Tak teď ještě to jméno..to vážně nevím...

farmarska
25. srp 2009

no a prodávali by se třeba jen jako, že zmrazené náhradní náplně.. 😕 kdyby byl někdo tak horlivý, že by si vvšechen ten původní vnitřek vyčvachtal 😉 😎

ee.liska
25. srp 2009

jé mirax to je super 😀 😵

farmarska
25. srp 2009

cc manželi bychom už nepotřebovali 😀 😝 😀 😝

ee.liska
25. srp 2009

😀 to bych toho měla plný mrazák, kor jak je manža pryč. Nic nenechat náhodě 🙂

ee.liska
25. srp 2009

tož aspoň na to přitulení, na to teploučko 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru