Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
25. srp 2009

jo to bude urcite hezke maarrtino

markee
25. srp 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Ahoj holky,
tak jsme doma.Teda už skoro dvě a půl hodiny,ale šla jsem si na chvilku lehnout a na PC jsem až teď chvilku.
Takže na genetice nám řekli,že ty vady,jako je down a ty ostatní,kvůli kterym se ty testy dělají,tak že vyloučili,že v tomhle ohledu je miminko naprosto zdraví.Ale že jim tam nesedí jedem chromozom,který je delší než ostatní a nevědí co si o něm myslet.Tak proto chtěj tu krev,aby se zjistilo,zda to není nějaké dědičné a tím pádem bezproblémové.Když jsme tam měli s sebou Johanku,tak rovnou nabrali krev i jí.Ta chudinka plakal,srdce mi to trhalo,ale říkali jsme si,ať je jistota.Třeba je to nějaký chromozom co má i Johanka a ta je v pořádku. No prostě v pondělí by nám měli volat a v úterý tam pojedeme,aby se to uzavřelo. I tak máme nervy,pže když to nebude dědičný,tak to může prostě i tak být špatné a hodně ☹ ☹ ☹ Snažím se na to nemyslet,ale nejde to.
Johance jsme koupili za bolestný hadrovou panenku,kterou si sama vybrala. Je moc pěkná. Všem doma ukazovala bebí-měla dětskou náplast-růžovou s motýlkama 😀

mari111
25. srp 2009

je markee tak snad to dobre dopadne,to aby uz bylo pondeli,co? musis mit nervy,ti to nezavidim. budu drzet palecky aby to dobre dopadlo. kez by ty vysledky davali aspon hned,co 😒

kopa
autor
25. srp 2009

Maartino ahoj 🙂
co vím takhle od známých tak na vítání občánků dostali hračku,knížku pro děti a maminky dostali květiny. 😉

Markee super,že máte tu genetiku v pořádku.Dobré že doktoři vám dělají důkladně to vyšetření.Chápu že jste s manželem v nervech 😔 Moc si přeji aby vám to dopadlo dobře.Budu na vás myslet a ty se drž mamko 😉

Johance posílám pohlazení na bebí 😀

nicollka
25. srp 2009

ahoj holky to je neskutečná nuda tady. nejraději bych šla vybavit hypotéku a koupit byt :D kdyby to bylo tak jednoduché.
Teď ještě koukám na RD na klíč. 1,5mil a pozemek je 400tis. tak o tom začínám přemýšlet jestli by to nebylo lepší jak byt i když by to bylo v dědině ale hned tu vedle, tak se poradim s manžou jak dojede doufám zítra.

Maartino my dostali sadu příbory - jedna lžička polévková, jedna malá, vidlička a nůž, knížku a tot vše. no přibor se nám hodí až ted takže mě se to moc nelíbilo :D

nicollka
25. srp 2009

jo jinak myslim že plastové hračky do vody, nebo nějaké ty kalíšky z kterých se staví komín a tak to by úspěch mít mohlo s tím si děti hrají moc rády.

tercie
25. srp 2009

Hola hola, kde jste kdo, teď jsem vás třičtvrtě hodiny dočítala 😀

Mirax gratuluju k holčičce!!!!! 😵

Markee držím palce ať je miminko v pořádku... zažila jsem si to, vím, jakej to je strach a moc na tebe myslím 😉 bude to dobrý!!!

mabe
25. srp 2009

ahoj terci 🙂

tercie
25. srp 2009

Mabe ahojky 🙂 jak je, četla jsem, že jsi nachlazená...

kopa
autor
25. srp 2009

Vroninka 40tt............................................................................čeká chlapečka............ Petr
Bobinka 39tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 31tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 28tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 28tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 27t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 27tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 25tt.....................KO 1.9..............................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 25tt..........................3.9.KO...............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 23tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 22tt ...................3.9 poradna........................................čeká holčičku
Markee 20tt......................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna.........pohlaví nechce znát předem
Kerrie 19tt.........................26.8.velký UTZ
Květinka 18tt...................
Mirax 17tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Samsa 16tt.......................
Wergina 15tt...................31.8,Tripple test
Martinkal 12tt....................3.9.KO
Aronek 11tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 10tt..........................10.9.KO
Tercie 7tt........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO
Markytaj 7tt.....................
Skritkova DC?
Eeliska 35DC
Hanana 27DC
If.v 27DC
Zlababa07 25DC
Flair 20DC
Maarrtina 17DC
Ikopretinka 16DC
Sarlotta 15DC
Paajaa 10DC
Kopa 8DC
Nicollka 8DC
Farmarska 6DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS
Mari111.......................čekatelka na první porevizní MS
Handm........................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
25. srp 2009

Tak ještě jednou 😉

Vroninka 40tt............................................................................čeká chlapečka............ Petr
Bobinka 39tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 31tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 28tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 28tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 27t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 27tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 26tt.....................KO 1.9..............................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 25tt..........................3.9.KO...............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 23tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 22tt ...................3.9 poradna........................................čeká holčičku
Markee 20tt......................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna.........pohlaví nechce znát předem
Kerrie 19tt.........................26.8.velký UTZ
Květinka 18tt...................
Mirax 17tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Samsa 16tt.......................
Wergina 15tt...................31.8,Tripple test
Martinkal 12tt....................3.9.KO
Aronek 11tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 10tt..........................10.9.KO
Tercie 7tt........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO
Markytaj 7tt.....................
Skritkova DC?
Eeliska 35DC
Hanana 27DC
If.v 27DC
Zlababa07 25DC
Flair 20DC
Maarrtina 17DC
Ikopretinka 16DC
Sarlotta 15DC
Paajaa 10DC
Kopa 8DC
Nicollka 8DC
Farmarska 6DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS
Mari111.......................čekatelka na první porevizní MS
Handm........................čekatelka na první porevizní MS

mari111
25. srp 2009

sikovna kopiku,zachvili bude ta tabulka na celou stranku,koukam jak nas tu je hodne ☹ snad uz vic nebude,uz tam chci vydet kazdou s // to by bolo krasne 🙂

kopa
autor
25. srp 2009

Mari určitě zase nikdo přibude ☹ ale doufám že tedy néé.Já hodlám dneska večer znásilnit příteláka 😀 😀 tak jsem zvědavá.Ráno jsem tedy měli sexík,ale ne dokonce bo jsem pospíchala na úřad 😅 Vzpoměla jsem si přitom na Paaju jestli taky sexí 😅 😅 😀

mari111
25. srp 2009

to je dobry kdyz u toho myslis na paju 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak vecer sup nahoru at mu to pak nepride divne az budes chtit nahoru az budes mit ovulku a uz se s nim nebabry,normalne ho pak znasilni at uz je mimi na ceste sakra,nebo ti tam poslu toho miho,aby te oplodnil 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mari111
25. srp 2009

ale nejdriv musi mne samozrejme 😀 😀 😀

kopa
autor
25. srp 2009

Mari 😀 😀 😀
já nahoru néé necítím se přitom moc dobře 😅 to raději on mě a kdyžtak přidržím 😀

kopa
autor
25. srp 2009

on na mě jsem myslela 😀

tercie
25. srp 2009

Kopi já teda nevím, jak je zdatnej ten tvůj, ale ten můj se mi talhle vždycky doved vykrutit, najednou z něj byla chobotnice a neudělala jse vůbec nic a stejně to sončilo na nadpičníku 😀

mari111
25. srp 2009

KOPIKU,CITIS NECITIS TAK ZHASNI A HOTOVO 😀 😀 😀 😉

mari111
25. srp 2009

no , jasny 😉

tercie
25. srp 2009

mě vynechávaj písmenka 😅 😀 😝

mari111
25. srp 2009

tercinko tak si vem tuzku a dopisuj je tam 😀

martinkal
25. srp 2009

Ahoj holky 🙂
tak jsem vás půl hoďky dočítala.
Mám teď nějak málo času. Tento týden chodím do práce ještě na plný úvazek, ale od pondělka je na poloviční.
Už se těším, jsem nějak pořád unavená.

Už tu dlouho nebyla šarlotka, nevíte co s ní je?

kopa
autor
25. srp 2009

Sarlotka je na dovče v tatrách psala to tu kopretinka.

Holkýýýýýýýýýýý jste tu?????????????????

kopa
autor
25. srp 2009

a sakra tady nikdo 😅 ☹ 😢 😢

tercie
25. srp 2009

Teda holky nemám já to pech? Teď jsem i vydrbala dvě okna, a sustil se takovej lijavec, a šlehá to do těch oke ze strany, že jsem se na to nevsrala... no aspoň že zevnitř to zůstane čistý...

Ahoj marti, myslím, že šarlotka dovolenkuje, ale jistá si moc nejsem...

kopa
autor
25. srp 2009

Tercííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀

kopa
autor
25. srp 2009

Tercie tady neprší 😅 pošli to směrem na Prahu 😀

tercie
25. srp 2009

Kopiiiiiiiiiii já jsem tadyyyyyy!!!!!

kopa
autor
25. srp 2009

Tercie stříká,stříká ach můj božeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 bez držení a sám dobrovolně 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru