Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
25. srp 2009

Teríku ty jsi se lekla a raději utekla 😅 😀 😀 😀 😎

kopa
autor
25. srp 2009

tak já mizím 🙂

kopa
autor
25. srp 2009

😀 už jsem jako Farminka trpím samomluvou 😀 😀 😀

😝 Hej,hou,hej,hou ať spremíky k nám jdou 😲

murynka
25. srp 2009

kuk 😎

tercie
25. srp 2009

Já se nelekla, se nebojím ne 😀 Akorát mi spad net... ještě že ne na nohu tyjo to by byla boule jak kráva 😀

Akorát že už budu muset končit, a přesunout se nach domů a udělat manžílkovi oplodniteli večeři 😀 a od osmi dávaj sestřih z ordinace, tak se chci koukat. Ale zejtra se sem snad dostanu už dopoledne, pokud si manža nevymyslí nějakou nejapnou činnost 😀
Tak berušky moje 😉

Kopi pěkná rýmovačka 😀

mirax
25. srp 2009

ahoj holky,
moc děkuju za gratulace, už jsem se taky začala hrozně těšit 😉 , zase to bude něco jiného. Já jsem takový trochu klukovský typ ..neda ne vzhledem 😀 ..tak jsem nějak fandila těm klukům, ale taky jsem ženská a jde to 😀 Aspoň jsem tašku barbín z dětsví neschovávala nadarmo 😀

Markee, mrzí mě, že ještě musíte čekat v nejistotě. Moc držím place, aby toho dlouhána chromozoma 😉 našli i u vás a nic zlého to neznamenalo.
Moc moc držím palce!
Kde vám to gent. vyšetření dělali?

markee
25. srp 2009

Mirax, no to já opravdu nevím. Brali mi to v Benešovské nemocnici a výsledky posílají do Genet.poradny taky v Benešově. Jestli maj něco svého nebo to posílaj do Prahy nebo kde se to dělá,to fakt nevim.
Mirax,co se může stát,když to nebude dědičný chromozom?

samsa
25. srp 2009

Hoj holčiny 😵
Miri, gratulace k pipce, nebuj, za chvilku si zvykneš a uvidíš, jak se ti bude zamlouvat česat culíky 😉
Markee, strašně moc držím pěsti, ať vše dopadne dobře a ten chromozom je dědičný. Musí to být šílený stres, tak se drž 😔

mirax
25. srp 2009

markee: no, to je právě to, co se vlastně moc říct nedá. To, že je ten chromozóm delší, nejspíše znamená, že nějaká část jiného chromozomu se ulomila a na něj přilepila.
Teď jde o to, jakou gen. informaci ten zlomek nese a jak ovlivní geny ve své blízkosti. V podstatě, pokud to najdou u někoho zvás, tak to zjevně nedělá problém. Pokud podobný gen u vás nebude, tak se dá jen těžko říct, co to může způsobit. Možná nic, možná i těžkou vadu...to už vám asi naznačili. Orgánové vady by měl vyloučit ultrazvuk (opravdu škoda, že ti nedělali to NT..no, pozdě bycha honiti 😒 ), to vás určo pošlou na nějaký genetický utz. Pak je riziko postižení intelektu nebo nějaké metabol vady...těžko se to píše, myslím, že je to věštění z karet.
Opravdu nevím, co vám doporučí dále, třeba to ještě pošlou někam na konzultaci nebo už bylo něco podobného popsáno. Markee, tohle je nezáviděníhodná situace, ale snad to dobře dopadne a opravdu najdou podobný chromozom u někoho z vás.
Podle mě bude nejhorší to čekání, ale to, že se miminko narodí úplně zdravé rozhodně není vyloučeno.
Zítra vám asi řeknou víc, i ohledně dalšího postupu.
Řekli na kterém chromozomu tu změnu našli? Číslo toho chromozomu?

mirax
25. srp 2009

samsi, díky za gratulace 😀
jéé, já už se těším na culíky a na šatičky 😉

Holky, já jsme asi praštěná, ale mně normálně přijde divný kojit holku..jako,že ženská mi bude cumlat prs 😕 😅 😀 u kluka to bylo příjemný 😀
Mě picne 😀

samsa
25. srp 2009

Mirax a já to měla naopak. Říkala jsem si, že chci raději holku, páč mi bude divné, když mi synátor bude žužlat prsa. 😀 myslím, že po porodu nás to ani nenapadne, i když já jsem přesvědčená, že bude druhá pipka.

mirax
25. srp 2009

no, samsi,. já byla taky přesvědčená o druhým piňďourkovi a vidíš 😉

musím pracovat, aspoň chvilku, tak mizím, ale nakouknu tak za hoďku...

zlababa07
25. srp 2009

Ahooj vespolek, toto letí, koukám, že už jsem 25 DC a co to zanemá ? 🙂 Manžo třes se.

Markee, moc na tebe budu myslet, aby to bylo v pořádku a doufám, že bude. Moc tomu nerozumím, ale když říká miraxka, že to může to být prkotina, tak bude! Neboj, vím, že ti teď tyhle plané řeči moc nepomohou, ale jsme tu s tebou a myslíme na tebe, aby bylo vše ok.

No a mirax, taky gratuluji k holčičce, páreček bych taky mooc chtěla. Myslím, že to bude moc fajn. Sousedka tady u nás má taky dvě děti, prvního kluka a teď holčičku a říkala, že si to s ní mnohem víc užívá 😵

mari111
25. srp 2009

kopíííííííííííííííííííííííí to je super,hlavne klid at ho zas nevyplasis,evidentne mu nemluveni o tom prospiva 😉 tak to vydrz a nemluv o tom dal,drzim palecky 😅 😅 😅 😅

zlababa07
25. srp 2009

Holky, nebyl by nějaký souhrn toho nejdůležitějšího? V práci nám nefunguje net a po víkendu mimo koníka jsem jaksi mimo mísu 😕 😅

markee
25. srp 2009

Mirax,určitě nám číslo toho chromozomu neřekli.Ono by nám to stejně nic neřeklo. Řekla nám doktorka,že to může být dobré,ale taky hodně špatné. Jsem z toho úplně ,s prominutím, v prdeli . Fakt se chci vyřvat,ale nechci ubližovat mrňousovi. Já věřím,že je v pořádku,ale prostě neříkejte mi,že mi jeden jediný chromozom zkazí vše. Já fakt jsem na konci sil,i když určo tam ještě nějaké jsou.Ale proč tímhle musím procházet
☹ ☹ ☹

markee
25. srp 2009

Jé mirax,omlouvám se, moc a moc gratuluju k holčičce. To je krásná zpráva 😀

murynka
25. srp 2009

mirax 😀 😀 😀 tak nad tím kdo mi bude cumlat prs jsem nemyslela 😅 😀 😀
ale je fakt že kdyyb to byl kluk tak by manžel žárlil a chtěl by také 😀 😀

markee ty jo to jsou věci 😕 😕 moc na vás myslím a držím palečky......

farmarska
25. srp 2009

ahoj holký 🙂 jsem se bála, že zas budu dočítat romány a ona přibula jen jedna stráneška 🙂 zaplať bánbůch za to 😝
takže zareaguju 😀

Martinko, taky si myslím, že nejlepší by byly nějaký ty hračky do vody, nebo takový ty kostky na stavění na sebe 😉
Tercinko ty jsi ale holka šikovnááá a pracovitáááá 🙂

Kopi o tobě se to říct nedá 😝 ,ty postelovej flákači 😝 ty jsi sexuelní mašina 😀 ale je supr, že se už nekonaj nadpičníkýýý!!!! 😀 😀 😀 jo a moc hezky ti šlo to rýmování 😉 😀

miraxíku, taky jsem nikdy nepřemejšlela, nad tím kdo mi žmoulá prso 😕 teda ted mám na mysli pouze děti 😅 😀
markee sluníčko, nemá cenu abych tě tady přesvědšovala jak máš bejt v klidu, bo stejně nebudeš 😖 vím jakej je to nápor na nervy ☹ brouku zkus se zabavit a moc nad tím nepřemejšlet, ať z toho nezešílíš ☹ ☹ ☹ Už aby bylo pondělí a ty sis mohla oddychnout a já věřím, že to dobře dopadne, musí, dyť tady na tebe všechny myslíme!!! 🙂

farmarska
25. srp 2009

holky to už všechny spíte?? 😕 😕
kopi já vím, ty ne.., ale tuším co právě děláte 😉 😀

kerrie
25. srp 2009

Krásný večer 🙂

Dnes jsem nestíhala, tak nakukuju aspoň teď na chviličku, abych dočetla novinky.

Markee............mrzí mě, čím si musíš projít...........MOC držím palečky, ať na vás čekají jem samé dobré zprávičky. Budem tu na Tebe všichni myslet. To prostě MUSÍ dobře dopadnout, uvidíš 😉

Miraxko...........gratuluju k princezničce........... 😵 😵 😵

farmarska
25. srp 2009

no voni snad fakt jako chrápou!!! 😠 😝

farmarska
25. srp 2009

holky holky, tak já jdu teda asi taky už spát.

hele dejte tip na víkend, kde je nějaký pěkný zoo? krom Pražskýho a Libereckýho, to už má synek prošmajdaný.
no a Dvorský samozřejmě taky ne 😀 😀 😀

kopa
autor
26. srp 2009

Dobré ránko 🙂

Farmi tak zkuste Plzeň,Chomutov,Brno,Ostravu,Olomouc,Jihlavu,Hlubokou-ale tam je malá zoo.

venuska
26. srp 2009

Ahoj holčiny,

jak se máte?

Tak jsme včera vybrala kočárek x-lander. Dala jsem fotečku do alba. Jen se rozhodujeme, zda červenou či černou variantu..a nebo nějak nakombinovat... 🙂 Včera jsem si zkoušela ten červený a je moc pěkný a hlavně lehoučký...normálně jsem se do něj zamilovala. Jen bych chtěla vidět v reálu ještě ten černý, ten u nás nemají ☹
Markét, neviděla jsi ho třeba u Malvíka?

paajaa
26. srp 2009

Krásné ráno,

Kopi: bohužel u nás nic nebylo, ale nemůžu manžu znásilňovat každý den- musím mu taky nechat oddech, aby mi pak při ovuli nestávkoval. 😅 😅 Ale dneska už na to mám chuť, tak doufám, že on bude dobře naladěn. 😉

Farmi: tak jaký výlet jsi naplánovala???

Venusko: kočárek je moc hezký a mě osobně se líbí ten červený

markee
26. srp 2009

Dobré ráno,
i když pro mě je děsný. Chci usnout a vzbudit se až po těch výsledcích.
Venusko,kočárek moc pěkný a líbí se mi víc ten červený.Ale u mě je to danný tím,že já pro černé barvy na kočárku nejsem.

markee
26. srp 2009

Farmy,my se letos chystáme do Jihlavy a do Prahy do ZOO. Míša pořád nemá v práci volno,chce si vzít dovču a aby jsme si udělali hezkých pár dní. Do Prahy máme volnou vstupenku,tak jí chceme využít-je jen do konce roku.
Aspoň na tohle se moc těším,pže jsme dlouho nikde nebyli.

paajaa
26. srp 2009

Markee: držím palečky, aby měli pro tebe z genetiky jen a jen dobré zprávy. Snad ti ten čas s manžou rychle uteče.

mabe
26. srp 2009

dobre ranko devcata, tak dneska se me spustila ryma. tatka rikava, ze jakmile se me spusti ryma, tak uz je to dobry. takze dneska planuju zase cajiky a lezeni. ach jo, snad to bude ok. teplotu nemam, nemerila jsem, ale necitim to. z toho lezeni me uz boli zada a cely telo, ale musim to vydrzet.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru