Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
26. srp 2009

to mi poslala kamoska tak ctete holky 😉

kopa
autor
26. srp 2009

Mari to už jsem někde četla 😉
ale lepší je si to raději pojistit 😅

mari111
26. srp 2009

jo treba to jeste nekdo nezna, a kopiku jeste to by ti chybelo aby si cukla,to by sem si te nasla a dala ti na zadek 😠

mari111
26. srp 2009

ze na 30 minut svicku 😀 to mi muj milej bude muset ty nohy drzet 😀 nebo necham na strop pridelat nejake lano a vzdy po sexiku se necham povesit dolu hlavou 😀 😀 😀

kopa
autor
26. srp 2009

jéé Mari přijed a dej mi na zadek 😀 to by se asi mému příteli líbilo 😅 😀 😀 Snad necuknu,po takovém čekání...Pro mě je to znamená hrozně moc,to asi nepochopíte... 😅 Páč jedinej blázen co čekal rok jsem já 😅 😎
Svíčku to bych se polámala a lano by prasklo 😅 😀 😝

mari111
26. srp 2009

kopi prosim te kolik vazis ze tu furt resis svoji vahu,jestli 115 a vic tak to chapu,tolik ma moje teta a je ji dost ale to neznmena ze neni clovek 😒

kopa
autor
26. srp 2009

Mari 115 nemám,ale i tak vážím hodně 😔 🙄

mari111
26. srp 2009

no kolik. mne ja taky dost ale vim ze to muze bejt aj horsi a sem rada ze sem jaka sem

mari111
26. srp 2009

na visku 165 je 85 kg hodne ale neni to tak hrozny,jak rikam uz sem vydela aj horsi a hlavne mi doktorka vysvetlila ze hubena byt nemuzu,ze to mam v genech,to by sem musela kazdej den cvicit drit jak kdysi ale moje zada by to uz nevydrzeli pac je mam tak doondeny ☹ ze se nekdy nemuzu ani hnout

kopa
autor
26. srp 2009

Mari no od minulého roku jsem přibrala 6kg,tak doufám že to dám ještě dolu.Předtím mi doktoři nic neříkaly na váhu.

kopa
autor
26. srp 2009

já měřím 163 a 85kg nevážím 😅 to jsem měla tak před dvěma lety 😅 a váhu už raději nerozebírat 😅 😀 nebo budu žrát jen semínka 😅

mari111
26. srp 2009

ja pred peti rokama vazila 59 a co sem s tim mim tak to slo brutalne nahoru,no jo zacala pohodicka a klidek a hlavne sem prestala cvicit a takhle sem pribrala ale lepsi nez hubnout nervama jak predtema peti rokama,to mi nestalo za to,vypadala sem jak troska 😒

kopa
autor
26. srp 2009

Mari přesně já než jsme se saznámily vážila přes 60kg 😅 to jsem byla kočanda,ted jsem jen samej špek 😅

mari111
26. srp 2009

neboj kopiku,az se zadari a budeme mit mimi tak to pak vylitame 😉

kopa
autor
26. srp 2009

já tomu věřím 😀 😀
pravda,je že před tím když jsem byla těhu jsem nic neztloustla za ty tři měsíce 😀 razím domu.zatim pa

mari111
26. srp 2009

no vidis,takze za to muzou ti nasi chlapi 😠 jo ten muj ale pri mne taky pribral, ale jemu to ted slusi,on bol az moc hubenej

paajaa
26. srp 2009

Kopretinka: teda to by klidně mohli být dvojčata. Ale s těmi testy je to divné. Možná to něco ovlivňuje. Uvidíš dle teplot. To navýšení bylo před třemi dny viď??

Tercie: ranní sex jsem ještě nepraktikovala, ale už se na to těším. Myslím, že manžílek určitě neuteče a bude držet. 😵 😵

Mury: krásné nákupy. A těhu džíny už jsi měla???

mari111
26. srp 2009

zatim pa kopiku

tercie
26. srp 2009

Mě se zasek net, zašlo tu pršet. A pak jsem se zasekla já na wc 😀 ALe už jsem tu 😉

tercie
26. srp 2009

KOukám, že se bavíte o váze.. se taky hlásím, že jsem špekoun, při 176cm mám momentálně 97kg 😝 a prdím na to, otěhu jsem 3x bez problémů, a nikdo mi kvůli váze nikdo nic neřek... A Teď jak jsem byla 2x na gyndě, tak tam byly těhule co měly kolem 150kg!!! Holky kašlem na váhu, s dětma to vylítáme, hlavně aby byly zdravý, nic jinýho důleži není 😉

tercie
26. srp 2009

Akorát se stydím dát fotku pupku do alba, páč vypadám už teď jako ve 4 měsíci 😀

mari111
26. srp 2009

presne tak tercinko,sak to vylitame,jen aby uz sme meli zdrave miminka a pak si myslim ze nam to bude vsetko jedno 😉

mari111
26. srp 2009

no a co, jen ji tam pekne dej at vidime jak miminko roste 🙂

ikopretinka
26. srp 2009

Paji, jo navýšení bylo před 3 dny a ty testy pomalinku slábnou, ale i tak hooodně silné//, ale oproti tomu před 3 dny je o něco málo slabší

murynka
26. srp 2009

paji jasně že měla od 12tt 😀 😀 😀 ale začínají být na nic 😝 😝 guma už tlačí aza chvíli s edo nich prostě nenarvu 😅
to jednou poznáte 😀 😀 😀

tercie
26. srp 2009

Mury nestraš, já mám troje gat schovaný odminula a doufám, že je obleču, zvlášť přes zimu, bo nevím, co bych nosila jinýho 😀

farmarska
26. srp 2009

ahoj fešandy! 🙂 konečně jsem vás dočetla , ale dnes toho bylo víc, tak už nevím nějak na co reagovat 😅
ale já třeba časem naskočím 😀

jinak já jden byla od rána mimo domov, jeli jsme se synem na alergologii. Ty čekací doby tam jsou hrůza 😝 mám radost, že jsem tam sním jela, bo jsem s stou doktorkou pobavila i já, řekla jsem jí o potratu a mejch problémech v těhu s alergii a ona mi normálně řekla, že už jsou léky 3generace, který normálně můžu i v těhu a rovnou mi je i napsala a řekla všechno co a jak 😵 takže jsme to vzali hezky jedním vrzem 😉

farmarska
26. srp 2009

holky já sem vám tak utahaná 😝 před chvíli jsme se vratili, zaq chvíli přijede manža z práce, doma čurbes, studená plotna, ale já nemám nějak sílu na nic jinýho, než tu z gauče s váma krafat 😝 😅 😝

tercie
26. srp 2009

Farmíku to jsme na tom stejně, s tím rozdílem, že já od rána nic nedělám, ale mám vařit, nevím co, manža přijede večer, a já v šest musím vypadnout ke kámošce na nehty 😝

farmarska
26. srp 2009

tý jo koukám, že řešíte tloustnutí 😝 fůůůůj takový hnusný téma jste nahodily, že se nestydíte 😠

já taky nevím co si na sebe oblíknu jestli se mi podaří otěhu..
copak v létě, to se můžu obalit do prostěradla, ale co v zimě! 😕 já nebudu moct vyjít z baráku, bo jinak umrznu! 😨 takovou bundu totiž ještě neušili, abych jí pak já dopla 😀 😀
kopi a ty přestaň bláznit! 😠 já jsem tlusčí než ty a taky si z ultraz. nedělám starosti. Ať se snažej hošánci 😀 jsou za to placený 😀 navíc v zoo dělají ultrazvuky i slonům, nebo hrošíkům a ti budou mít určo na sobě ještě víc sádla než já a taky tam něco vidí..tak kdyžtak nás pošlou do zoo 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru