Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
27. srp 2009

kopi příběh, nebou pouta a roubík do pusy 😀 😀 😀

paajaa
27. srp 2009

Farmi: a s kým jiným to dělám, když se většinou uděláš jen s manžou, jak jsi psala. Přiznej se 😀 😀

Kopi: tak to už začni přemýšlet, aby to večer stálo za to.

Holky s váma je to hrozný. To je zase téma. Já kdybych měla manžu po ruce, tak na něj hned skočím.

kopa
autor
27. srp 2009

Teríku já mám doma ještě koláček pro hodnou Tercinku a mám i hodně zeleninky 😝

kopa
autor
27. srp 2009

Paaji přemýšlím 😎

farmarska
27. srp 2009

pájí 🤐 🤐 🤐 🤐 😅

kopa
autor
27. srp 2009

Já mu budu povídat o nadržené Farmince 😀 😀 😀 😝

tercie
27. srp 2009

Jo holky, tak chytejte!!!!!!

prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk Tak to vám musí stačit, protože já jich mám ještě málo 😀

mabe
27. srp 2009

terci, ty teda prskas. 🙂

kopa
autor
27. srp 2009

děkuji 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
27. srp 2009

Tercíku posílám virtuálně buchtu 😀

farmarska
27. srp 2009

kopi to je jednoduchý...začleň do vyprávění nějakou trojku 😉 2+1 😉 stačí odhadnout jen jeho momentální chuť, jestli to budou dvě plus on, nebo oni plus ty 😉 😀

tercie
27. srp 2009

kopi to já nemyslela pro sebe, to já myslela na cestu, jak jsi ůpsala, že jdeš do světa 😀

farmarska
27. srp 2009

trecí díky! jsem lapla první tři řádky 🙂 holky nechávám vám zbytek, ale hezky se podělte a ne že se poperete 😀

kopi copak o to, vyprávět mu o mně můžeš, ale hlavně když neuvidí mou fotku! 😀 😝 😀

kopi a jakou buchtu ty vlastně tý tercindě posíláš?! 😕 😨 🤐 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
27. srp 2009

Farmi a nebo tři chlapy co? 😀

farmarska
27. srp 2009

mabuš co si takhle třeba taky odkejchnout těhulinko 😉 😀 😀 😀

farmarska
27. srp 2009

tercí ty ďáble! ale ani to by nebylo špatný 😉 😎 😀

kopa
autor
27. srp 2009

Farmi to vidím já a 30 samic 😀 😀

farmarska
27. srp 2009

jen nevím jestli je to zrovna sen kopískova příteláka 😀 😀

kopa
autor
27. srp 2009

a už jedu pryč.

farmarska
27. srp 2009

tý brďo a to si myslíš že by jako zvládnul jo 😀 😝
nechci ho nějak podceňovat,ale myslím, že po třech najednou by měl dost 😅 😅 😅

mabe
27. srp 2009

farmi, za chvilku jdu. uz se me zaviraji oci 😉

tercie
27. srp 2009

No hele jako nevim, asi jak kdo, můj manža ten jenom v náznaku slyší o buznách, a jde blejt, film zkrocená hora, doma nesmím pouštět 😀 protože je úplně nepříčetnej 😀

Kopi hele tak si tu buchtu radši nech, ale děkuju 😀 😀 😀

tercie
27. srp 2009

Farmi kopinka asi myslela že by se jenom koukal ._D Jako teda já bych se s třiceti čurynama nedělila 😀 Vlstně ani s jednou, já jsem v tomhle děsnej soukromník 😀

farmarska
27. srp 2009

tercí až bude manža spát, ukradni mu pouta a pošli mi je ju 😉 ty růžový jsou malý 😠 potřebuju asi ty policejní 😅 já ti je po ovuli, tak koncem cyklu vrátím 😀 si třeba ani nevšimne že mu chybí 😀 😀 😀 a nebo mu zatím můžu poslat náhradou ty růžový 😎 ale musí zatýkat jen ty co maj slabé zápěstí 😅 😅

farmarska
27. srp 2009

mabi nepsala jsem odechnout, ale odkejchnout 😕 😀 😀 😀 jako těhu prskance 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

paajaa
27. srp 2009

Tercie: děkuji za prskance. Nějaký jsem chytila.

Kopi: to bude dobrý příběh o nadržené FARMI to se mu bude jistě líbit. Jen aby ti u toho neusnul. 😅 😅

tercie
27. srp 2009

Farmi tak on je vlastně ani moc nepotřebuje, mu místo pout poslouží docela dobře psí morda 😀 akorát nevim, jestli by ta ruka pak ještě zůstala celá, nejspíš ne 😀 Naposledy chlapa 4 hodiny sešívali, když ho držel Sorbonek a haksničku 😀

farmarska
27. srp 2009

tercí co to je za film? 😕 ten můj je má taky radši teplý holky, bo teplouše taky moc nemusí 😀 ale tak koukat se , když dva chlapi (neteplouši) objížděj jednu frajerku,t aky není špatný 😀

farmarska
27. srp 2009

tercí ty by jsi se jako ani se skoro sestrou nepodělila jo! 😠 😎
😀 😀 😀

tercie
27. srp 2009

Zkrocená hora je o těch dvou kovbojích co jsou spolu půl roku sami v horách, hlídají stád ovcí, no a nějak to na ně přijde a vopíchaj se 😀 Ten můj taky radši když je u toho aspoň jedna baba 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru