Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
28. srp 2009

Bobi: teda ten tvůj přítelák je srabík. Vždyť tobě ani Vojtíškovi nemůžeme ublížit. Ach ty chlapi 😝 Tak snad bude Vojta rozhodnější než taťka a brzo se bude hlásit na svět. 😉

Hana: hezky kup mamatest a ráno udělej. 😉

Kopi: tak to opravdu vypadá, že je vše ok. No já když se sexu není nic plodného nebo to skončí do pusy, tak jsem taky nasraná, ale zatím nenadávám ( možná to také přijde). Co já bych teď dala za to, aby manžel byl na rychlovky. Dočetla jsem se v časopise, že chlapy taky můžou trpět oddálenou ejakulac ( nedá se to léčit na rozdíl od té předčasné) í a to je přesně můj muž. ☹

bobinka22
28. srp 2009

Paji:
Podle tech zesilujicich bolesti zad,ktere me ted strasne boli,usuzuju.Ze bude rozumnejsi nez nas milovany TATINEK... 🙂
Ta bolest je hnusna. ☹

paajaa
28. srp 2009

Bobi: držím palce ať to máš brzo za sebou. Myslíme na tebe 😵 😵

kopa
autor
28. srp 2009

Bobíku přídávám se k Paaje a držím palce 😵
vyrážím si koupit podprdu a pak ke kadeřnici.tak papa 🙂

paajaa
28. srp 2009

Kopi: tak hezký nákup a užij si kadeřnici. udělej pak doma přítelovi modný předlídnu v nové podprdě a uvidíš, že ti neodolá. 😵

murynka
28. srp 2009

zlab mo moc gratuluji to je kráááása 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
28. srp 2009

ahoj holky,jeste sem stihla nakouknou a co to tu vidim,sem rada ze nekdo mne posloucha a sou tu // ZLABABO MOC MOC MOC GRATULUJU 🙂 😅 😅 a moc drzim palecky aby to dobre dopadlo,je ja mam hned lepsi naladu,uz aby sme se mohli taky snazit 😉

mari111
28. srp 2009

kopi ☹

zlababa07
28. srp 2009

mari a mury 🙂 díky taky doufám, že to tentokrát dotáhneme až do finále.

mari111
28. srp 2009

ja ted na teba budu furt myslet 😉

hanana
28. srp 2009

takze jsem zpet a stinecek vubec zadnej takze smula ☹

venuska
28. srp 2009

Ahojky,

zlababa...moooc gratuluji je // čárečkám...jupíííí. 🙂 To už tady dlouho nebylo.

Já mam dneska asi v břiše fotbalistku.... 🙂

paajaa
28. srp 2009

Hana: a víš kdy asi byla ovulka. Čárka by na tebe ještě mohla vybafnout třeba za 2 dny. 😉

Venusko: to je krásný, že o sobě dává malá vědět. 😎

hanana
28. srp 2009

paji asi ne mam testy citlivost 10 hCG, ovu byla 18 DC, ale z toho uz nic nebude 😒

ee.liska
28. srp 2009

ahojky 🙂 jdu vás dočítat, od úterý mi nešel net 😠
no a v pondělí jdu na odběr hormonů kvůli štítné žláze, dr se to nějak nepozdává 😢 ale ve čtvrtek jdu do zlína do atlasu k novému gynekologovi tak jsem zvědavá co mi tam řeknou. jo a dneska mi došel ten femigard tak večer si dám první lžičku 😀

kvetinka7
28. srp 2009

Cauvec vsichni 🙂
Markee, uz neco vis?
Poradne jsi me vydesila. Mne nikdo pro jistotu zadny tripple testy ani dalsi krevni testy nedelal..
Zlababa -SUPER!! 😀 Congratulations! 😎
Elisko, to je fajn,ze jsi zmenila dr,.. vic hlav vic vi 🙂

ee.liska
28. srp 2009

jů, zlabi gratujuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵

kopa
autor
28. srp 2009

Holky,tak vlasy nové nemám 😒 volala mi ta kámoška,že jí je blbě,takže jsem se musela přeobjednat 😨
Ale podprdu jsem sehnala,chtěla jsem Anitu ale měli jen malé velikosti,tak jsem začla do triumphu a tam jsem koupila krásnou smetanovou,ale kalhotky jsem si k tomu nevzala,byli moc hezký...ale stáli 500Kč 😒 Já jsem si právě takhle jednou koupily drahé spodáry 😀 a po jednom vyprání byly k nenošení.
Doma se bavíme normálně 😉 Dokonce mi i dneska volal kdy příjdu domu,že už má hlad 😀 😀 Koupila jsem mu medíka 😀

kopa
autor
28. srp 2009

Elisko super že jdeš nikam jinam,třeba se už vše urychlí a ty se budeš brzy radovat ze // 😵

kelly1983
28. srp 2009

Ahoj holky

zlabi moooooooooooooc gratiluju 😵 😵 😵

bobi buď ráda, že jde jednou za 3 měsíce, ten můj chodí skoro každej den...hrůůůza, takže já ani moc nepočítám s tím, že by porod stihl pokud mě to chytne když bude v hospě. Ale kdyby tě to chytlo dneska to by bylo blbý..řekni mu ať je radši doma...co?

aronek
28. srp 2009

Ahojky, tak jsem ze služebky a mám vás i dočtené, takže žlabi mooooccccc gratuluji 😉
Kdo bude další? 😎

mabe
28. srp 2009

ahoj aronku, jak je holka?

zlabi, gratuluju.

farmarska
28. srp 2009

ahoj holky, jenom načumuju, namám čas ani dočítat, dostanu se sem asi až večer, dnes mám nějakej fofrden 😀
tak zatím zase ahoj a nebojte, večer si tu tu svojí absenci doženu 😀
zase tu budu víst monolog 😀 😀 😀 😀

aronek
28. srp 2009

😀 mabe, zvracím už jako profesionál 😖 , hrozná únava a natýkají mi nohy ☹ . Ale jinak supr, vypadám už jako soudek a přítel je nadšený 😀 Včera to typoval nejmíň na dvojčata a to mně neviděl jen týden 😝

mabe
28. srp 2009

aronku, tak ja teda nohy zatim dobry a sem tam zvracim, kdyz to nerozdycham. 🙂 jinak taky kynu. 🙂

aronek
28. srp 2009

No, já jela osm hodin v autě a nožičky to nemohou rozchodit ☹ Najím se a dám je nahoru 😅

mabe
28. srp 2009

a mas ten bezpecnostni pas pro tehu?

aronek
28. srp 2009

zatím ne a v Německu musíš být připoutaná pořád ☹ , ale neřídila jsem, takže jsem si ho přidržovala 😉

tercie
28. srp 2009

Ahoj ženy, dneska jste mi už asi přišily áčko, co? 😀
Já měla rozlítáno, včera jsme byli s manžou a se švagrovou s jejím psem na cvičáku, potřebuje pomoct před zkouškama, a dneska jsem byla s neteří kupovat boty do školy, protože švagrová byla v práci. Takže jsem se sem dostala až teď, tak doufám, že to je dostatečná omluva 🙂
Jdu fofrem dočíst a hned jsem tu!!!

bobinka22
28. srp 2009

A taky nikdo neni?
Musim vam rict,ze pritel nikam nesel.Kamos prisel k nam.Tak tu ted sedi.A kecaji v obyvaku,ale uz slysim jak ho premlouva at jde na pivko.A ten muj se drzi zuby nehty a rika ne.Vsak co meli jit drive.Cekal na nej 3 hodiny od peti.Obleceny a cekal chudacek.Tak sel pro pivka a je doma.
ALe ja jsem tady.
Jinak zada me boli cely den.A jeste ani na chvilicku neprestali bolet.Tak nevim,co se z toho vyklube.

Tercie:Ja myslim ,ze je to dostatecna omluva. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru