Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

zlababa07
1. zář 2009

Ajo, to je tahle 😅 tak to pardon, ale nějak jsem to v tom srpnu vypustila a teď to zas pomalu začínám řešit. No přesně jak jsem říkala... 😅 takže díky ti za připomenutí, je to sice sakra z ruky, ale když neupsěju příští týden u nás na čtyřce, asi jí zavolám.

zlababa07
1. zář 2009

handm, tak jsem si najela na její stránky a bohužel už taky nebere. Nové pacientky bere jen v ordinaci v Dolních Chabrech, což vůlbec netuším, kde je 😕

handm
1. zář 2009

fakt?? na dveřích má, že bere pořád 🙂 Ona má pak ještě jednu ordinaci pro "VIP" jak já říkám, jakože soukromou a v Chabrech pobočku, ani nevím, jestli tam ordinuje..
Chabry jsou kousek dál na 8, směrem z prahy, jakoby, a tam je Rozsypalová a ta mi přišla taky výborná, zaskakovala za nekolovou, kdyz jsem byla na prvni prohlídce po revizi

http://www.gy-nek.cz/ordinace.html - tady píše, že bere, ale možná berou ty ostatní.
Tam už znám jen Falkmannovou a tu neber, stará pani, co už dávno měla jít do důchodu a kazí pověst té ordinaci..

murynka
1. zář 2009

handm neboj otěhu hned zase 😉 já také vysadila HAprvní nsažení a hned // pak revize a napodruhé opět hned // 😉

mari to špinění no nevím 😕 asi bych zašla k dr.....

handm
1. zář 2009

Mury, doufám, že se to teď nezmění, když to šlo napoprvé tak hezky.. 🙂
A murynko, promiň, asi si to tu už psala, po druhé jste čekali jak dlouho než jste na to "hupli"? 🙂

murynka
1. zář 2009

handm čekali jsme 3 MS a 4 už nedošla....ale předtím jsme s eensnažili já se dost bála 😅
ono když je tělo pžipravenénění nač asi čekat důležitá je ta psychika.....
navíc já měla fakt dlouhé ty cykly ☹ takže revize v listopadu a otěhotnění až v březnu takže 4 kalendářní měsíce....

handm
1. zář 2009

Týýjo, to je fakt docela čekání.. ale zas ten sladký výsledek, ta odměna! 🙂
holky a chodíte do práce? je to lepší, ne?!! než sedět doma a užírat se, co by kdyby...

zlababa07
1. zář 2009

Já do práce chodím celou dobu, byla jsem doma jen asi 4 dny po revizi. Asi bych se doma uhlodala přemýšlením a smutněním, tady v práci mezi těma lidičkama se mi to nějak líp rozdejchávalo.

handm
1. zář 2009

Já právě taky! Tak to jsem ráda.. 🙂 Mě to vycházelo, že jsem byla dva dni doma a pak víkend, takže taky 4..
u nás v práci to sice nikdo neví (vlastně nikdo to neví, jen my s manželem), ale i tak je to příjemné, že jsou tu lidi a máme jiné starosti..

murynka
1. zář 2009

handm já jsme od začátku na PN ode dne co jsme našla // 😉
podle mě je lepší být doma ale záleží na povaze já hodně zvracela byla unavená furt jsem jedla a doma pohodička 😎 navíc mám rizikové náročné povolání zdravotní sestra takže stres ☹ a žádná pohoda lítání atd....pro mě jednoznačně bylo lepší být doma a nelituji neužírala jsme se vůbec 😅 naopak si to hrozně užívám chodím po krámech po kámoškách atd....akorát ted už je to dlouhé... 😀 😀 😀

handm
1. zář 2009

🙂 to si umím představit, Mury. Ale chápu, že u těhle povolání je to lepší, tahat třeba pacienta by bylo dost rizikové...
zvracení jsem ještě nepoznala, když jsem byla těhu.. Nic mi nebylo, bylo to super 🙂

mirax
1. zář 2009

Ahoj berušky 🙂

murynko, gratuluji ke kontrole 🙂 , super, že je vše v pořádku.

Stroužečku, ráda tě tu zase vidím!!! i s krásnými novinkami 😀 Tak doufám, že tě zde uvidíme zase tak často jako dříve 😉 😀

mirax
1. zář 2009

moc myslím na markee, snad přinese dobré zprávy.

murynka
1. zář 2009

handm to minulé těhu mi také nic enbylo to jsme si odlítla i na dovču v 6tt 😎 😀 😀
ale ted to druhé jsme si užila jak se patří....

miri ahojky jak je??děkuju jsme ráda hlavně že čípek drží....

murynka
1. zář 2009

handm jinak jde o to také že tu nejsem sama hned vedle bydlí tchýně manžel tu má celou rodinu 😀 😀

mari111
1. zář 2009

bobi,dva dni jo ale pak zas trosku spineni. handm jsem doma. no jo ja si v patek skaknu na gyndu a uvidime,jinak mne nic neboli,citimse v pohode jen mi to uz pripada divne,no ale predtim sem mela mrchu taky divnou,jednou za dva nebo az tri mesice,jo jo mam to nejak divne. anebo tam skocim radeji hned zitra a uvidime ☹

murynka
1. zář 2009

handm a víš proč jsem čekala 😅 😕 chtěla jsem vánoční miminko 😵 😵 a ono se povedlo 😀 😀 😀

zlababa07
1. zář 2009

mari, taky bych si asi zašla co nejdřív, ať víš, že to není nějaký zádrhel.

Mury, já mít vedle sebe tchýni, tak si beru v práci i noční 😀 bane, je fajn, ale říkám si, že všeho moc škodí, takže mi vyhovuje to, že se vidíme tak 1 - 2 x do měsíce.

murynka
1. zář 2009

zlab no vidíš a já jí mám jako kámošku 😅 😎 když nechceme nevidíme se třeba 3 dny ale já s ní vycházím fakt suprově nikdo mi necche věřit ale fakt 😀 😀

handm
1. zář 2009

Mury 🙂 To jo, je to krásný dárek pod stromeček. to vám vyjde uplně krásně, budeš už z porodnice doma!! 🙂
Jinak Mury při představě, že tchýně bydlí hned vedle, by se mi asi přitížilo.. tedy máme dobrý vztahy, ale hlavně asis proto, že jí vidím jendou za měsíc 😀 a hlavně manželovu sestru, která stále ve 30 bydlí u maminky... ☹

Mari a jsi doma, protože špiníš??

kopa
autor
1. zář 2009

Holky už jsem tu 🙂
procházka byla nádherná 😵 😵 😵 Dokonce jsme se s přítelákem rvaly o to kdo poveze kočárek 😅 😀 😀 tak jsem se každou chvíli střídaly.Byli jsme i na pískovišti,na kolotoči...Bylo to super 😵 Se synovečkem je fakt bžunda.ted jdeme obědvat 😅 umírám hlady 😀

handm
1. zář 2009

žlababa, koukám stejný postup s tchýní.. 🙂)

murynka
1. zář 2009

handm plán byl jiný ovu právě měla vyjít na jindy 😀 😀 a mělo to být přímo vánoční mimi 24.12 ale ovu byla dříve... 😀 😀 😀 ale tak jsme možná radší že na ty Vánoce budeme doma 😵 😵

holky ty tchýně co 😝 😀 😠

kopa
autor
1. zář 2009

Jé tady se probírají tchýně 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 to je téma pro mě 😀 😎

handm
1. zář 2009

Mury, nesmíš být tak punktlich 😀 😀

Jako tchýně vlastně dobrý, i když začátky byly těžké, ale teď už v pohodě, jakože naprosto bez problémů. Ale já jsem prostě přesvědčená, že tohle bydlení poblíž rodiny nedělá dobrotu. Takže k manželovo mamě máme 100 km a mým rodičům taky tak 🙂 Nejblíž je můj brácha, asi 50 🙂) A jsme spokojení...

murynka
1. zář 2009

handm no jo když jsme dostali baráček 😅 pro mě je zase tisíckrát lepší tchýně vedle než se zadlužit na X let a hroznou palbou ☹ ☹ ...rodiče mám 10km a tchýni 30m 😎 a oki zatím vše klape jsme tu 2 roky 😀 😀

handm
1. zář 2009

Taky jsme měli nabídku, že můžeme bydlet v jejím domě - nahoře v patře.. Ale jednak pracovně by to nešlo, ale druhak - radši se zadlužujeme na x let, než toto 😀

murynka
1. zář 2009

handm tak horní patro bych asi také váhala ale tohle je celý náš baráček jen vedle nich..... 😀 😀 😀
ona k nám fakt nejde..do ničeho se neplete a když jo tak jí zkrotíme....navíc peče vaří 😀 😀 co víc si přát a v šestinědělí nebudu na malou sama to hrozně ocenuji 😵 😵 vždy bude blízko a ta jistota mě drží nad vodou 😀 😀

murynka
1. zář 2009

prostě jí mám ráda jako svou mamku ne tolik ale prostě ráda jí mám 😵 😵 a vycházíme dobře....

handm
1. zář 2009

Mury, to je jasný... Já to rozhodně neodsuzuju nebo tak, spousta rodin je tak spokojená a šťastná naprosto bez problémů a třeba i nám by to šlo, jen prostě to nechci ani zkoušet 🙂)

Ta naše taky peče a vaří a mít jí hned vedle, jsem jak koule hned zítra 😀
A šestinedělí taky chápu.. myslím, že povolám maminku, v baráčku jí plánuju vejminek 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru