Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
1. zář 2009

Mam vybitý foťák, takže pošlu později.

venuska
1. zář 2009

Markét, na noc si palalen určitě vezmu, jinak bych se nevyspala. Já to beru....jsou to starosti, a trpět se musí. Ale nikdy jsem neměla se zuby problémy, tak nevím co je to bolest zubu 😝 Teď už to vím.
Takže jsi si sama vytrpěla dost. 😝

mari111
1. zář 2009

bobi porodu se neboj,tak se na Vojtiska budes tesit ze to ani bolet nebude 😉

markee
1. zář 2009

Ahoj.Takže ortel je takový,že prostě mimi bude postižený.Do jaké míry,to nikdo neví. Do zítra ráno máme dát vědět,zda pokračujeme v těhu či nikoliv.Ale je to hnusný,ale jsme smířený s tím,že mimi nebude. Nebo smířený,já brečim od té doby co to vim a bolí mě hlava.Občas sí říkám ať nežiju,ale mám Johanku a ta mě potřebuje. Jen prostě nechápu,proč letos zamlklý potrat a pak tohle. Fakt se bojim a moc. Čekají mě dost krušné dny a nechci rodit dítko,které si dom nepovezu,ale vím,že zas nechci vše obětovat.
Holky je mi moc špatně a nevím jak se s tím vyrovnat. Prý Míša má dva chromozomy přehozené první a desáté,ale nevadí mu to,nic mu není. Ale u toho mimča se prý přehodili taky,ale už se dobře neseřadili za sebou a prý prostě bude postižené a šance na zdravé mimi tam není.

handm
1. zář 2009

☹( Markee, to je mi líto!!! Drž se!! Myslím na tebe, ať to zvládnete jakkoliv.. i když to zní tedy hrozně...

bobinka22
1. zář 2009

Markee:
Nechci ti radit.
Ale moje mamaka,to mela uplne presne jako ty.Mam totiz 11leteho brachu.A meli byt dva.Jenze jeden sam odesel.A presne jak to pises s temi chromozomy.Tak to same mela mati.Sla i na plodovku na vsechny testy.A bohuzel,dopadlo to spatne.
Ale ona to proste riskla.A mam 11 letoho brasku.A je uplne zdravi.Nic mu nechybi!!
Ba naopak,uz umi krasne pyskovat i po me.
Je to velke rozhodnuti,vim.Ale je to ted na vas,jak se rozhodnete.A hlavne bude to vase rozhodnuti.A nikomu po tom nic neni.Neplakej..Moc me to mrzi.. ☹

venuska
1. zář 2009

Markee, tak to mě moc mrzí 😝 Pane bože, to je tak nespravedivý 😝 Je mi to moc líto, ať se rozhodnete jak koliv budeme vždy stát při tobě. Mam úplně slzy v očích ☹ ☹ Johanka tě potřebuje, to máš pravdu. A to zjistili z krve, nebo na UTZ.?

hanana
1. zář 2009

Markee....jezis uz bulim s tebou, tohle jsem si prozila b breznu , dozvedela jsem se ze moje mimi nema zadne procento na preziti, a tri dny potom jsem prosla poroem ve 23tt, opravdu to byla nejhorsi vec jaka me kdy potkala, nikdy na to nezapomenu, jen jsem te chtela uklidnit cas te castecne vyleci, pokud se rozhodnes pro tuto variantu, je to hrozne rozhodnuti chapu.....to cekani kdyz jsem se to dozvedela bylo nejhorsi..... probouzela jsem se v noci, pokud jsem usla a myslela si ze je to vse jen nocni mura.... ale nebyla........

Naprosto chapu co si prozivas .... poslilam ti hodne sil

mari111
1. zář 2009

markee to je mi lito,musis se ted spravne rozhodnout abys to nikdy nelitovala,vimje to strasne tezky. Sama by sem nevedela jak se rozhodnout. drzim palce a drz se ☹

murynka
1. zář 2009

markee-markétko to snad ne ☹ 😔 😔 ach jo pláču tu za tebe!!!!!
takže prostě vám řekli mimi bude postižené ale nikdo neví jak 😕 😔 😔 ???já to nechápu a jak to že plodovka vyšla dobře 😕 😕 nebo v té plodovce něco nevyšlo....jsme z toho nějaká celá zmatená a ted rozhozená tohle jsem tedy nečekala ☹ ☹ takže na vás je etd s erozhodnout zda si mimi necháte či nikoliv???
tvé rozhodnutí je jen a jen Vaše rozhodnutí!!!!!ani já bych nebyla schopna se postarat o postižené dítě ☹
a risknout to..no nevím jak píše bobinak je tu možnost zdravého miminka ale co když ne 😔 😔 😔

ach je je mi to moc líto ☹ ☹ ☹ tohel sjem fakt nečekala 😢 😢 😢

markee
1. zář 2009

No prý v plodovce našli ty chromozomy,že jsou jinak a tak chtěli naší krev,zda to není rodové zatížení a tím pádem by zjistili,že je to v pohodě. Ale rodové by to bylo,kdyby se to přehodilo tak jak to má Míša a ten je aboslutně v pohodě. Jenže oni se ty dva chromozomy poskládali špatně. Takže postižení tam prý je.
My jsem spíš pro to ukončit to. To víte,že je nám to moc a moc líto,ale co když to nedopadne a bude postižené,co když takovým způsobem,že si to budu do konce života vyčítat.
Genetička říká,ať to neberu ještě jako dítě,jinak se z toho zblázním. Jenže to nejde. Ono kope,pořád kope.Já budu vrah. ☹

bobinka22
1. zář 2009

markee:

Ja jsem v soku,opravdu to je tak kurevsky nespravedlive.
Co to je za bordel,Vsak je to hrozne.Z ceho to je,proc se to vsechno deje.MArkee,musis byt silna.A verim ze to zvladnes.Ja sama nevim co bych udelala. 😢 😢 ☹

bobinka22
1. zář 2009

Markee:
Tak to nesmis brat.Vrah nebudes.A jestli se to mimi nemuze vyhnout postizeni,tak bohuzel.
Je lepsi to dat pryc,protoze to dite by se taky trapilo cely zivot a ty jeste jednou tolik.
Verim ,ze to zvladnes!!
A podeji se pokusote znovu,zni to odeme hnusne mozna.
A reknes si ze me se to mluvi kdyz uz za chvili rodim.Vim.Promin.ALe ja prehledla,predtim,ze tam to postizeni bude.
A bude to pro vas vsechny uleva.Myslim ze je leosi nejakou dobu smutnit,nez se trapit celicky zivot az do konce.
Hlavne si nic nevycitej.Taky mi tecou slzy.Je to opravdu nespravedlive ☹

markee
1. zář 2009

Já jsem prostě mimo. Já bych to riskla,ale zas na druhou stranu, Johanka za to nemůže a ta by to nejspíš odnesla nejvíc. Nemohli by jsme se jí tak věnovat a tak. Prostě máme jí,zdravou a šťastnou.

murynka
1. zář 2009

markee ☹ 😢 😢 😢 panebože 😢 😢 😢 ale proč nedokáží říct jaké postižení 😕 😕

jim se to řekne nebrat jako miminko 😔 😔 😔

a kdy by jsi šla na přerušení za jak dlouho s emáte rozodnout??? 😔 😢 😢

venuska
1. zář 2009

Markee, jsi silná ženská a máš doma krásnou dceru. Rozhodnutí je pouze na vás. Já sama nevím, jak bych se zachovala, kdybych se tohle dozvěděla. 😝 Bulím tady s tebou....ale ty neplakej.
Proč těm, kteří děti ani nechtějí se rodí krásné zdravé děti, a oni je pak týrají a tady se děje tohle...proč.....Žádný vrah nebudeš, takhle to prosím tě neber....já bych se asi nedokázala postarat o postižené dítě...neměla bych na to. Ale nevím jak bych se rozhodla. ☹ ☹ pane bože....proč se tohle musí stát ☹

hanana
1. zář 2009

ja jsem taky byla vrah, ale jsem si rikala ze by jsme se trapili vsichni vcetne mimca....jelikoz jsem nemela zadnou plodovou vodu, diky te vade co mimco melo tak by se nemohli vyvynout dalsi organy a dite by nemelo zadnou sanci na zivot .... zemrelo by okamzite.... nemelo by vyvynute plice.....
takze by tobylo lepsi pro vsechny....

markee
1. zář 2009

Zítra máme dát vědět,pže přerušení ze zákona lze do 24týdne.Ve čtvrtek bych nastoupila do nemocnice a pak už je to na nich za jak dlouho by mě chtěli mít z krku.
Já jsem tak v prdeli. Nemít Johanku,tak už jsem si něco udělala.

murynka
1. zář 2009

ted to musím říct co ej na tom potratit v 7-10tt ☹ ☹ ☹ to oproti tomuhle fakt není nic 😢 😢
ted to vidím......tohle rozhodnutí musí být strašné tamto si vyřešila příroda sama ale toto 😢 😢 😢 😢

samsa
1. zář 2009

Markee, panebože, tolik jsem na tebe myslela. Je mi to tak strašně líto 😢 , bulím tu, to je tak nespravedlivé. Fakt se těžko radí, co udělat, jen můžu poradit, co bych udělala já. Popadla bych výsledky z genetiky a zkusila to ještě zkonzultovat s jiným genetikem, budeš mít čisté svědomí. Vůbec neuvažuj, že bys byla vrah, pokud by miminko bylo opravdu postižené, co by mělo za život a co byste měli za život vy? Drž se 😔

murynka
1. zář 2009

smasa má pravdu co to ještě někde zkusit.....

markee
1. zář 2009

Murynko přesně,právě,kdyby to bylo jako předtím,tak to obrečím,ale je to tak,ale takhle.
Hanana, je mi to moc líto zpětně co se ti stalo,protože tohle je fakt hrozný.
Holky,kdyby mělo postižení jakékoliv ať malé či velké,nechali by jste si ho???

hanana
1. zář 2009

markee... pokud bys chtela vedet tak ti muzu dat vice detailu...ale asi by jsi se pouze trapila jeste vic.... tady to delaji tak, ze aby jsi se s tim psychicky vyrovnala... tak ti mimco po porodu ukazi.... ale myslim ze je to lepsi mozna tak jak se to dela u vas.....

hanana
1. zář 2009

murynka
1. zář 2009

markee nemůžeš dát na nás 😔 😔 to je vaše rozhodnutí 😒 le my jsme to s manželem samozřejmě řešili...a my bychom si postižené mimi nenechali ☹ ač jsem možná sobec 😔 😔 ale nezvládla bych to jsme sice zdr.sestra asi právě proto že vím co to obnáší.....bála bych se že by to neunesl chlap a odešl by ode mě...a to by se asi stalo ☹
museli bychom prostě vše podřídit miminku a to nejde ☹ co pak až bychom tu nebyli 😕 co by s ním bylo... ☹ ☹
já toto neodsuzuji!!!!!!je to prostě člověk to je jasný ale.........

murynka
1. zář 2009

hana jak ukáží???aby ses psychicky lépe vyrovnala to nechápu??? 😔

hanana
1. zář 2009

murynko, mimco ti donesou ukazat....a vyfoti ....daji obtisky nozicek a rucicek je to proste jak smrt v rodine.....

bobinka22
1. zář 2009

Nezlobte se na me,ale ja bych to videt nechtela.Bylo by to pro me jeste tezsi.
Markee:
Ono to nejde se ptat ostatnich.Jestli by si to nechali.
Je pravda ze kdybych vedela ze to bude mit male postizeni tak si to nechame.Ale pokud velke tak ne.
Ale to se prave nevi..Je to proste hrozne. 😒

hanana
1. zář 2009

bobi asi mas pravdu, proto to pro me nikdy nebylo "to" ale "on"

kopa
autor
1. zář 2009

Markee tolik jsem na tebe myslela a ted jsem dočítala a bulím tu jak želva 😔 😔 😢
je mi to moc líto 😔 😔 Ten svět je opravdu nespravedlivý 🤐 😔 Nemám ani slov 😔 😔 😔
Je mi líto,že ti doktoři neřeknou do jaké míry bude mimčo postižené ☹ Jak se rozhodnete bude jen na Vás a věřím,že se rozhodnete správně 😔 Posílám hodně sil 😢 😢 😢
Ono je to těžké kdyby ti aspon doktoři řekli něco víc 🤐 já bych si třeba mimčo nechala,ale u mě je to jiné než u tebe 😔 Ty už máš zdravou dcerku a taková výchova o postižené mimi je velice náročná,jak finančně tak i časově.Nedej bože kdyby se vám něco stalo 😔 tak to dítě by tu pak bylo samo v takových nástrahách 😔
Budu na vás moc myslet 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru