Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
1. zář 2009

markee ty už jsis smazala album i v pase co ☹ ☹ ??takže jste rozhodlí??? 😔 😔 😔

mirax
1. zář 2009

samsi..já mám pocit, že mně taky tvrdne..a sTobíkem taky ve 25tt. Už uvažuju, že nasadím magnézko.
Neboj, já myslím, že je to normální. Prostě děloží tělocvik 😀

murynka
1. zář 2009

miri já asi tělocvik nemám ☹ 😀

venuska
1. zář 2009

Dobrou noc 🙂
Markee, ať se rozhodnete jakkoliv, stál na tebe budeme myslet a stát při tobě. Drž se.Opatruj se.

samsa
1. zář 2009

Markee, holka, drž se, teď to bude těžké 😢 Ale věřím tomu, že se zdravého miminka ještě dočkáte.
Miri, já jsem magor, že? Ještě to není tak intenzivní tvrdnutí, ale trochu cítit to je. Tak jsi mě uklidnila, díky 🙂 Ono s malým dítkem se šetřit nejde, nehrozí, že bych si lehla...snad bude vše ok.

venuska
1. zář 2009

Samsa, určitě bude vše OK. Pokud to není in tenzivní tvrdnutí, tak je vše v pořádku. Já sice beru magnézko, a taky mi přijde někdy, že mam nějaké trvdé bříško. Ale pak se uvolním, natáhnu...a je to zase fajn 🙂

samsa
1. zář 2009

Magnésko už beru taky. On asi hodně dělá ten stres. Co si budeme povídat, my, co jsme zažily potrat už se nikdy nepřestaneme bát. 😔

mirax
1. zář 2009

markee...v každém případě, není žádná legrace říci rodičům takový soud, takže si myslím, že genetička mluví pravdu a je přesvědčená o pravdě. Věřím, že udělali maximum.
Možná, že ulttrazvuk už ani neindikují.

Ty geny jsou opravdu loterie..s Johankou to bylo štěstí a je zdravá. Předchozí potrat mohla být náhoda nebo také ještě horší vada. S tím, že jeden v páru je geneticky zatížen riziko samozřejmě zvyšuje.
Chápu, že to nikdo nemohl tušit, ale u vás byla opravdu chyba neprovést prvotrimestrální screening, vše mohlo být jasné daleko dříve..dříve, než ucítíš pohyby například..

Člověk musí být silný, bojovat..za svou rodinu, za sebe..Stejně mají ženské ten život opravdu těžší.. s tímhle to odnášejí mnohem víc než muži, za tím si stojím. Tělesně především...

Nevím, co jiného říct, prostě je to bolest...to léčí jen čas ..a ještě máte kus těžkého před sebou.
Markee, jsme tady s tebou.

murynka
1. zář 2009

miri a markee nebyl na NT??? 😕 😔 i kdyby něco ale zjistili tam stějně by se čekalo do 20tt do velkého UZ 😔 😔
ted si píšu z holčinou a až ted v 21 jim řekli ortel a to věděla že je něco špatně od 12tt...takže to je těžké..... ☹ ☹ ☹

flair
1. zář 2009

Markee, drž se!!!!
Všem dobrou noc, papa

samsa
1. zář 2009

Holky, taky se loučím. Markee, posílám pohlazení 😢

markee
1. zář 2009

Murynko nebyla jsem,protože to tu nedělaj a ani nenabízí. To mi teprve budou dělat až někdo znovu otěhotním,tak nás budou hlídat hned od začátku. A budou se ty chromozomy opět zkoumat jak se rozdělili či ne.
Musela jsem si vzít paralen,jen 250tku a zabrala. Hlava nebolí,ale srdce jo.
Murynko,vymazala jsem to,protože prostě to nemá cenu prodlužovat. ☹ Je to hodně o mé bolesti u srdce a bude to horší a horší.

murynka
1. zář 2009

markee posílám pohlazení 😔 😔 je mi to opravdu moc moc líto 😢 😢 😢 😢
a co manžel jak to zvládá?? 😔

mari111
1. zář 2009

taky se loucim holky,markee moc drzim palecky aby si to zvladla ☹ . tak dobrou noc i kdyz markee se urcite nevyspi. ☹

markee
1. zář 2009

Manžel je z toho taky špatnej,ale snaží se zůstat chladný(na oko),abych už na to tak nemyslela.Prostě neřeší takové blbiny jako já. Co bude s drobečkem až ho porodim a tak. Prostě vím,že se zbytečně nervuju víc,ale jako mámu mě to prostě napadá. Nechci ho vidět to vím,pže by mi to srdce rvalo daleko,daleko dýl,ale je to kus mě a Míši. Chce tam být se mnou,až se "to"bude dít,nechce mě nechat samotnou. Nechce to vidět,já taky ne,ale nechce mě tam nechat samotnou.

murynka
1. zář 2009

markee to chápu ☹ 😔 😔 je to smutné opravdu ale je moc statečný a hodný že tě tam nenechá samotnou.....
jinak také bych to nechtěla vidět to tě chápu 😔 😔 😔
oni chlapi jsou tvrdáci ale fakt jen na oko určitě je moc smutný musíte to zvládnout...a držet ted při sobě.... 😔
jsme tu s tebou a kdykoliv pro tebe......tvé rozhodnutí chápeme a podpoříme tě jak jen to půjde.....
myslím na tebe drž se!!!!!!! 😔 😔 😔

holky dobrou noc......

kopa
autor
1. zář 2009

holky jdu taky pinkat....
Markee drž se!!!! 😔

bobinka22
1. zář 2009

Holky dobrou noc.
Markee,hlavne tobe.Snaz se usnout.Myslime na tebe vsichni.

mabe
1. zář 2009

Markee, co rict. je me to lito. zivot si s nama hodne zahrava. drz se holka

kerrie
1. zář 2009

markee........teď jsem dočetla...........ani neumím říct, jak moc mě mrzí, čím si teď procházíš. Musí to být těžké rozhodování..........sama si to dost dobře neumím představit, ale mám dojem, že bych nedokázala riskovat a nechat si postižené děťátko, které by pak třeba trpělo 😔 Ať už se rozhodneš jakkoliv, tak my Tě tu vždycky podpoříme a nikdo Tě jistě za nic nebude soudit. Posílám spoustu sil a obejmutí. 😔 😔

hanana
1. zář 2009

ikopretinka to jako myslis ze jsem nenormalni matka, protoze jsem se chtela rozloucit se svim ditetem??????? nechapu co tim myslis, je to pouze osobni volba...... 😒

murynka
1. zář 2009

hani to nenapsala ikopretinka......

hanana
1. zář 2009

sorry melo to byt na kvetinka......

mabe
1. zář 2009

hani, muselo to byt strasne tezky a musis byt silna zenska

murynka
1. zář 2009

hani je to každého volba.....nikdo tě neodsuzuje....jsi moc statečná!!!!!!!!!!!

mirax
1. zář 2009

tak ještě nakukuju..všichni asi zalízají na kutě..dnes je to opravdu smutný den, s takovou zprávou...

Markee, zvládnete to, jste rodina, manžel ti bude oporou a Johanka je tvůj smysl života...

Taky myslím, že pokud by ti to pomohlo, tak prober s dr. i nějaké prášky na uklidnění, možná, že na pár dní by to nebylo špatné, ale je jasné, že tím to nepřebolí, ale aby jsi se třeba mohla aspoň pořádně vyspat.

Důležité je, se rozhodnout...pak, až bude to nejhorší za vámi, můžete za tímto udělat tlustou čáru a začínat znovu.

Dobrou noc.

mirax
1. zář 2009

hanana..kvetinka to určitě nemyslela zle...

já bych to taky nedala, nechtěla bych to mimčo vidět..já bych se bála, že by mě ten obrázek pak strašil v hlavě.

Ale možná na to tady nejsme zvyklí, třeba to opravdu pomáhá..vidět realitu, možná se s tím člověk lépe smíří. Vidí smrt, vidí skutečné..Já nevím, asi je pro mě taky jednodušší si říct, že to ještě nebyl samostatného života schopný plod a spíš se snažit na celou věc nějak zapomenout..nevědět pohlaví a vzhled..moc by mě to bolelo.

Rozhodně jsi statečná.

nicollka
1. zář 2009

ahoj holky nakukuji a je mi smutno. Markee i já se přidávám k holkám, moc moc na tebe myslím, buď silná kvůli Johance. Drž se je to moc smutné a opravdu si neumím představit něco takového.

Bobi tak ráno chci vidět větu, balím tašku letím :D

Jdu spát jsem k.o.

farmarska
1. zář 2009

markee, broučku, chudinečko naše ☹ už několik hodin vím co se ti přihodilo, ale pořád to nějak neumím vstřebat a vůbec netuším co ti napsat 😔 😔 😔 nic co napíšu ti nepomůže ve tvým smutku ☹ sluníčko my všechny co tu jsme smutníme s tebou 😔 😔 posílám veliký obětí a moc moc síly 😢 😢

farmarska
1. zář 2009

holky já jsem z toho uplně vedle 😢 musí to bejt pro markee obrovské utrpení ☹ ☹ ☹
ted si opravdu připadám jako vcelku šťastný člověk , že osud rozhodl za mne a nemusela jsem ten konečný verdikt rozhodnout já 😔
chudáček markee, todle jsem opravdu nečekala, je mi z toho uplně zle 😖 já tolik věřila, že to bude dobrý 😒
ach jo, normálně se mi uplně přestalo chtít "pracovat" na miminku, když vidím, jak svět může bejt ještě krutej 😔 takže včera nebylo snažení, nebyla chut a dnes taky nic nebylo, bo nebyla pro změnu nálada 😔 😔 😔
ani spát nemůžu, jen tu ležím a přemejšlím nad nespravedlnosti světa 😢 je mi do breku 😢 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru