Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
2. zář 2009

Přidávám se k těm, co by si postižené dítě nenechali.. Neměla bych na to! Ty, co to udělají jsou asi obdivuhodní, ale celá rodina i ostatní děti tím pak strašně podle mě trpí. A nedokázala bych ho pak dát asi ani do ústavu a jen si ho brát na víkend!! To už je uplně děsivý!
Markee, drž se, myslíme na tebe!!!Hodně sil!!!!

farmarska
2. zář 2009

holky přijdte někerá s dvěma // ať se mi trošku vrátí optimismus a zlepší nálada 😅

zlababa07
2. zář 2009

Farmi, já vám je aspoň vyfotila do albíčka 😅

farmarska
2. zář 2009

žlabi no jo!! hned se mi o trošku víc zvedla nálada 😅
holky ta markee mne uplně dostala 😔 ale je fakt, že prostě musíme žít dál...pro manžela, pro děti co máme i pro ty co jednou budeme mít 😅 snad 😅
sarlotka to napsala moc pěkně 🙂
to s markee je moc moc smutný 😔 ale musíme žít dál, všechny a markee podpořit, snažit se rozesmát a né tady depkovat s ní 😖 utápění jí v tom opravdu nepomůže a naše utápění s ní už vůbec ne. však ona ví, že s ní všechny moc soucítíme, ale tímto oficielně ukončuju smutek a depky a jdu prostě dál do boje. Markee to ještě nějakou chvíli potrvá, ale já věřím, že jednou bude moc moc šťastná se zdravým miminkem v náručí 😔

markytaj
2. zář 2009

Ahoj holky, jdu vás taky pozdravit. No, já dopoledne měla taky pěknou krizi. Nevím, jestli to souvisí s tím, co se stalo Markee nebo těhu nevolnosti (nejspíš obojí), ale vůbec jsem se nemohla vyhrabat z postele, bylo mi špatně, ach jo. Naštěstí to polevuje. Večer má přijít brácha na návštěvu a já musím uklidit, navařit... 🙂

handm
2. zář 2009

Jojo, Farmi ma pravdu, víc Žlalab by se sem hodilo, abychom myslely na něco optimistického hezkého .-)
Probíhají někde aspoň nějaká snaženíčka?! 🙂

kupina
2. zář 2009

Markee, dnes jsem si přečetla, jak dopadlo vyšetření. Jsem z toho v šoku 😢 , myslela jsem, že ti vyšetření dopadne dobře. Posílám ti moc sil. Drž se. Myslím na tebe.

kupina
2. zář 2009

Jinak gratuluji Strouzkovi k těhulkování 😵 .

farmarska
2. zář 2009

handm no my máme mít snažílkovací období, ale včera nějak nebyla nálada 😢 😝

marky snad bude zase brzy líp 😅

kupi ahoj, jak je?

aronku co ten váš pejsek dneska?

holčindy, že má dovču kopís to vím, ale nevíte Tercí si taky někde dovoluje? nebo co je s tou holkou těhulínovatou 😕

paajaa
2. zář 2009

Farmi: Tercie asi uklízí v baráčku, aby se mohla co nejdřív stěhovat 😉

Jinak nestačí ti k zlepšení nálady moje ukázková ovule- graf v albu???

handm
2. zář 2009

Farmi, já četla a chápu to.. chtěla jsem jen navodit lepší atmosféru, ale jde to ztuha 😖

a Paaja! Super!! 🙂

aja.83
2. zář 2009

Já chtěla snažílkovat včera, už mi skončila mrška, ale manža se z toho nějak vymluvil. Tak musím počkat do pátku, až přijede z práce a to už přede mnou neuteče 😉

paajaa
2. zář 2009

Aji: ty se budeš snažit dnes po první porevizní MS???

Handm: díky. 😎 😎

farmarska
2. zář 2009

Pájí jasně že stačí! 🙂 a abych přišla na jiný myšlenky, tak jsem si zase zkusila udělat ovutestík 😉 no ale náladu mi tohle zas až tolik nezlepšilo, bo už tři dny testuju, tři testíky v prčicích a pořád je na nich ta druhá / jen slabá 🙄 a testíky už mi zbejvaj jen 4 😅 Já tu ovuli tutově zase prošvihnu, s testíkama nebo bez 😝
hadm i já se snažím lépe naladit, ale jde to opravdu z tuha 😅
asi nám tu chybí ten kopís, nebo tercík, to jsou rození komedianti, s nima by tu bylo hned veselo 😀
ají pozor na to, manža třeba neuteče, ale usne! 😀 😝

handm
2. zář 2009

Aji, ty už máš MS? Po revizi? To byla rychle, vždyť jsme byly nějak stejně na té revizce ?! ale jinak taky gratulace! 🙂 plán krásný...

farmarska
2. zář 2009

hadm něco jiného je plánovat a něco jiného uskutečnit to 😀
my s pájou bychom vám mohly povídat vid 😉 😀 😀 😀

jo jo holky pěkně se množte, ať je tu hned zase veseleji 🙂

aja.83
2. zář 2009

handm - jo jo, MS přišla 5.týden od revize (4.týden od té druhé revize).
paajaa - už se budeme snažit, bude to 6 týdnů od revize a doktor řekl, že už můžeme. Prý po fyzické stránce jsem v pořádku a těhotenství by nemělo vadit. A cítím se v pohodě i psychicky, tak myslím, že nám nic nebrání.

handm
2. zář 2009

Farmi, jojo, evidentně nejsme typy na centrální plánování.. někdo jede v pětiletkách, ale někdo holt první dovolená v jugoslávii, první auto atd.. ale skutek utek 🙂
já jsem ráda za to, co mi život přinese 😝, i když někdy teda nosí krámy... 😀

Aji, tak to byl fofr, já na ní čekám právě, jsem dneska přesně 5 týden po .. asi tak za dvě hoďky mě brali před pěti týdny na sál.. super vzpomínka 😖 Ale což, někteří prožijí mnohem horší věci, že ... teda FUJ, pesimismus hnusnej...
A jinak Aji dobrá zpráva, my to asi taky zkusíme hned po první...!! 🙂 Tak snad budem mít brzy všechny dobré zprávy...

aja.83
2. zář 2009

Jo, už se těším na dobré zprávy! Kéž by přišly co nejdříve, viď? Dočkáme se, vždyť jsme přeci ty optimistky. 😀

handm
2. zář 2009

A farmi, jednu zabavnou historku mam.. 🙂
bráchovo holčička tříletá šla včera poprvé do školky a v jedenáct pro ni švagrová musela jít, jak plakala. Měli jít na procházku a ona se bála, že když jí maminka slíbila, že pro ni pak přijde, že ji vlastně nenajde v tý školce, když jdou na procházku a že se jí ztratí. Přitom jinak děti miluje, furt by si někde hrála a bez mámy v klidu vydrží celý týden u babičky 🙂) je to zlatíčko, jsme to s mojí mamkou (babičkou) a švagrovou ale prožívaly snad víc než ona 🙂)

handm
2. zář 2009

Aju, ja taky! 🙂 jak uz jsem tu rikala asi, porodnice pak z nas všech budou praskat ve švech 😀

sarlotta
2. zář 2009

handm to je zlatíčko🙂))) to je fakt 😵

aja.83
2. zář 2009

handm - to je fakt, ať se porodnice připraví na ten nátřesk, až mi všichni tady otěhotníme, nebudou stíhat 😀 !
Takže holky, honem rychle chceme další //! Hlásit ihned a netutlat 😉 !

paajaa
2. zář 2009

Aji: když se na to cítíš, ta hurá do snažení 😉

Farmi: máš svatou pravdu. Únava je prcha záludná. Ale já musím manžílka pochválit, že teď se nechal znásilňovat téměř odben a hlavně z výsledkem. 😀 😀 😀 Teď zas bude mít odemě 14dní klid 😵 😵

Handm: 😵 😵 😵

farmarska
2. zář 2009

tak to vám holky můžu slíbit, že to budete vědět jako první! 😀 bo já budu ták šťastná, že to budu vyřvávat do světa!! 😀 😀 😀

aronek
2. zář 2009

farmi, se psem jdeme v pět. Včera jsme ho koupali, sice miluje vodu, ale něco čul, asi to vycítil. ☹
Jinak mamka včera nastupovala do nemocnice a dnes ji operovali. Měla takovou tendenci volat a loučit se 😠 , jako že nás má ráda, tak jí pak musím zavolat, jestli je v pořádku 😉

farmarska
2. zář 2009

pájí aby mu to ještě nezačlo chybět 😀 😀 to toho mého broučka ty pravé galeje teprve čekají 😀 😀 😀
jsem zvědavá kdy mi ten blbej test ukáže už pořádný kolejnice 😝

aronek
2. zář 2009

jo a na zítra jsem přeobjednaná a jdu na NT

hanana
2. zář 2009

farmi kolik jsi??

aronku at je vse ok dneska 😵

hanana
2. zář 2009

a zitra 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru