Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
3. zář 2009

tý terci ale jestli to takhle povedeš tak za chvíli máš doma manžu, ás utípneš a zase jsme bez receptu 😝

tercie
3. zář 2009

Holky vy jedete, já nestíhám, to je tK KDYŽ JEDEN DĚLÁ DESET VĚCÍ NAJEDNOU.. TU CMUNDIM TU CMUNDU, A NEŽ JSEM NAPSALA TO CO JSEM SI PAK DEBIL SMAZALA, TAK JSEM JEDNU VÁRKU SPÁLILA... :-d CAPS PARDON

farmarska
3. zář 2009

terci ty jsi mimoň 😀 😀 😀 😀

farmarska
3. zář 2009

promin jsi mne zase rozesmála 😀 😀 😀

mari111
3. zář 2009

farmi,za dve hodky by si tu bola ale to uz asi vychladnes 😉

farmarska
3. zář 2009

no prosím mari mi tu adresu nenapíše 😠
asi se mne zalekla 😨 🤐 😅

bobinka22
3. zář 2009

Ahoj holky,

Tak jsem tady.Musela jsem predtim vypnout fazolacku.Bo nasi prisli drive,tak jsem jela s nima za segrou a uz jsem tady.
Tak jsem znovu zapla polivku,Udelam zasmasku a pak je ORDINACE.Huraaa.Ale budu i tady.
Sladkeho jsem si nic neudelala.Udelam si pak kakao. 😉

farmarska
3. zář 2009

hele to nech na mě 😎 , za dvě hodky u tebe zvoním a běda jestli pojedu zbytečně a ty se nebudeš pořádně hádat 😎 😎 😀 😀

farmarska
3. zář 2009

bobi žádná ordinace, koukej jít už rodit 😎
nebo už jsi snad odrodila 🙄

farmarska
3. zář 2009

helé a povídejte si se mnou jooo!!! 😠

mirax
3. zář 2009

já už mám taky hotovou bramboračku a povedla se mi 🙂

musím jít pracovat, chca nechca..čeká to tu ☹

chtěla bych se vám vyfotit,m ale mám vybitý blesk a ten foťákový mi to pálí přímo do obličeje...
tak zatím, večer ještě nahlídnu 🙂

mari111
3. zář 2009

farminko bydlim v nejsevernejsim ceskem "meste"

tercie
3. zář 2009

Farmíku já ale žádnej recept nemám, teď je mi ještě hej, ale počkej až se přiblíží termín kontroly 😀
Holky musím jít, manža je tu a má nějakou zpruzelou náladu tak ho musím trochu rozptýlit 😉 Pa zejtra !!!!

mari111
3. zář 2009

pa tercinko

farmarska
3. zář 2009

mirax bramboračka mnááám! 😵 hele tak dej nabít blesk 😉 jinak jsem ti koukala do albíčka, na tvé zmiznuté břicho po chřipce a ty jsi opravdu hubeňour ! 🤐

mari víš jak, já a zeměpis 😀 😀 ale tak je tam někde Liberec?

farmarska
3. zář 2009

jéé to rozptýlení bych chtěla taky vidět 😀
tak ahooj!! 🙂
já taky už půjdu, manžílek se mi pomalinku polehounku probouzí 🙂

murynka
3. zář 2009

já měla krupicovou kaši 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
3. zář 2009

já měla bramborák,kakao a sušenku 😀 😀 😀

murynka
3. zář 2009

leni já bramborák a tu kaši 😝 😝 😝 😝

mari111
3. zář 2009

jo je to u liberce

kopa
autor
3. zář 2009

Markét 😀 😀 😀 čekám kdy mi bude blbě 😀 já mlíko nemusím,ale kakao tak jednou za rok 😀

aronek
3. zář 2009

Ahoj, tak jsem přišla od doktora, usla a spala doteď. Tak NT mi dělali přes břicho i spodem, mimčo nespolupracovalo. Ze začátku to vypadalo, že nemá končetiny a pak nám klidně zamávalo. Nakonec tam našel a proměřil všechno. Všechno v normě, jen nuchální translucence je 2,4 což je hraniční hodnota. Takže pocity smíšené. Ptala jsem se co je to kdyby to bylo špatné a když mi řekl, že je to chromozomální, vzpoměla jsem si na markee a šla do kolen. Takže v 16 tt tripple testy a pokud budou blbě, tak plodovka. Tak nevím 😔

mari111
3. zář 2009

ach jo aronku,snad to bude dobre. hlavne ze vam zamavalo,to znaci ze je vse v poradku 😉

aronek
3. zář 2009

No když to vypadalo, že nemá končetiny, tak jsem fakt bulela. Takhle je naděje.

martinkal
3. zář 2009

Aronku nemysli hnes na nejhorší 😉

kolikrát se stane, že některá měření nebo testy dopadnou jinak, a pak je většinou vše v pořádku. uvidíš, že vše bude nakonec ok 🙂

kerrie
3. zář 2009

aronku.............hlavu vzhůru........to ještě nemusí značit nějakej malér............ta hraniční hodnota je sice 2,5, ale setkala jsem se i s holčinama, co měly třeba 3,2 apod. a miminko bylo v pořádku. Jen jsou to nervíky navíc, já vím...........zkus juknout do témátku NT hodnoty..............tam je určitě hafo informací. Bude to dobrý, uvidíš. 😉

lucierob
3. zář 2009

ahoj holky, tak jsem zase nachvíli tu. Malý konečně usnul, chudáček můj malý nemocný.
Aronku, tak snad to bude všechno v pořádku. Mě doktor vyděsil ve 13tt tím, že mimi odpovídá velikostí 8tt a že nejspíš budu muset jít na přerušení těhu. Naštěstí se to nepotvrdilo.A teď už se pomalu blížíme k cíli.

kopa
autor
3. zář 2009

Aronku tak mimi vám mávalo jéééé 😵
Doufám,že u vás bude vše v pořádku 🙂 Kerrie ti to hezky napsala,tak snad tě trošku uklidnila 🙂

aronek
3. zář 2009

snažím se být v klidu, jen mi hned naběhla markee, takže další nervíky ☹

kopa
autor
3. zář 2009

Aronku to chápu 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru