Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
4. zář 2009

Tak dočteno, zas jsem v obraze 🙂

Murynko postýlka je pěkná a cena super, já taky uvažuju, nabízí mi švagrová po malý, jenže ta má jen tu obyč z ikea za tisícovku, a ta nemá ten stahovCÍ BOK A JE HROZNĚ MRŇAVÁ... A TAKY já bych tyhle větší věci, jako je postýlka, kočárek a tak, chtěla pro první miminko nový... tak nevím, jak jí to říct, protože ona to bere jako hotovou věc, že se toho zbaví a nebude muset s tím po bazarech a tak.

Holky a to nemáme na Vroninku telefon?

tercie
4. zář 2009

Kopi na tom babywebu jsem si to zezačátku počítala taky, ale bezBT bych asi těhu nebyla, natož potřetí, to bysme se určo ještě pokoušeli podruhý 😀

kopa
autor
4. zář 2009

tercie na Vroninku číslo nemám 😕
Mě to právě v loni vypočítalo ovulku nak kolem 13července a klaplo mi to 😅

tercie
4. zář 2009

Kopi když to bys musela mít cyklus přesnej jak hodinky... Mě to počítalo ovu 14DC a já jí měla 22DC ve skutečnosti, to bysme se netrefili nikdy 😀 Akorát s vaší frekvencí máte větší šanci než my, já to musela plánovat přesně 😀 Ale vyšlo mi to dvakrát, 2 styky v měsíci a trefili jsme se, dobrý ne? 😀

kopa
autor
4. zář 2009

Tercie to bylo právě tím jak jsem vysadila prášky,takže jsem to jsem předtím cyklus měla pravidelný 😉
No stejně si hustá 😀 2 styky v měsíci a je zaděláno 😀 no třeba to budu taky praktikovat příští měsíc 😀 😝

tercie
4. zář 2009

No jo vlastně jsi psala, že budeš měřit, viď? Já myslím, že to je dobrá volba, a za těch pár minut denně to stojí. Já se pak už vyloženě na měření těšila, budila jsem se ještě před budíkem a netrpělivě čekala na hodnotu, a pak co se ukáže když to zadám do grafu 😀

kopa
autor
4. zář 2009

Tercíku určo budu měřit 😉 nejdříve jsem měla obavy spíš kvůli tomu,jak se bude po ránu tvářit přítel 😅 Tak jsem mu to řekla 😀 akorát si ještě koupím nový teploměr na to 😉 No a pak mi budete muset s tím zase poradit 🙂 😉

kopa
autor
4. zář 2009

já dneska taky grilovala,ale v troubě 😅

tercie
4. zář 2009

Jasný, poradíme, to je to nejmenší 🙂 A přítelákovi jen řekni že chceš vědět jak jak to funguje 😉 Můj to moje měření ani nezaregistroval 😀 je přesvědčenej, že je takovej borec 😀

tercie
4. zář 2009

Jo, a jak to jde v troubě? Já se bojím, že by byla tak zaprasená že bych to neumyla 😀

kopa
autor
4. zář 2009

Tercie no právě ja takhle dělám masíko a zeleninu napíchám to na špejli a dam to do velkého pekáče a griluji.Krásně je masíko křupavé a hlavně je to brzo hotové.Akorát pak když peču normálně jde mi z trouby kouř,asi tím grilováním.Ale pak při dalším pečení je to O.k. 😉

tercie
4. zář 2009

No právě to myslím, to se asi vypaluje to zaprskaný od grilování. Kopoi a ty máš tu troubu se samočistící funkcí, nebo ne? Teda ale takový špízy bych si taky dala líbit...já nejvíc miluju tu cibuli z toho, to bych se užrala 😀

tercie
4. zář 2009

Kde jste všechnyyyy? 😕

handm
4. zář 2009

Marii, tak doufám, že bude správný testík!! 🙂)

A jinak terci a kopi, dík za tip na babyweb, jsem se tam dověděla zas věcí! 🙂)))

tercie
4. zář 2009

Handm není zač .-) ještě je pěknej tehotenskakalkulacka.cz a rodina.cz tam taky chodím 🙂

tercie
4. zář 2009

Holky kde jste, no neříkejte mi že koukáte na tv, mě teda dneska ničehož nic nezaujalo, a když mám zrovna kecavou, tak nemám s kým, manža není doma a psy jsem poslala už spát...

murynka
4. zář 2009

já si dělám na netu e stránky tak jsem se do toho zažrala 😀 😅 😅

tercie
4. zář 2009

Ahoj mury, jaký stránky vyrábíš? 😉

murynka
4. zář 2009
murynka
4. zář 2009

jinak ty postýlka tato je fakt super za tu cenu ale uvidím zítra až jí složíme 😅 😵

murynka
4. zář 2009

koukám že snažilky se asi snaží 😀 😎

a těhulky nevím co 😕 😅 😀 😀

tercie
4. zář 2009

Jé mě se zas neposlal příspěvek... co jáá s tim dneska dělám, to fakt nevim...
Mury chválila jsem stránky, moc hezký 😉

murynka
4. zář 2009

děkuju zatím tam toho je málo 🙂

já asi půjdu do hajan sice jsem odpoledne spala ale bolí mě hlava ☹

tercie
4. zář 2009

Taky jí cítím, málo jsem dneska pila, vím o tom, ale nějak mi nejde pít víc 😝
A nic se tu neděje a já se nudím, tak to jdu taky asi zaspat.

Zítra nebudu, přijede mi návštěva z Chodska, tak abyste mi za nenapařily áčko 😀

Dobrou!!

kvetinka7
4. zář 2009

Ahoj vsichni tu ! 🙂
Mury, koukala jsem se na tu web.adresu s postylkama.. maji tam opravdu siroky vyber postylek a matraci a cenove slusne.
Uz jste zkouseli si postylku slozit? Je pevna?
Mate nektera zkusenost s tim,jestli je dobry mit sundavatelnou bocnici anebo mit postylku s koleckama?

kvetinka7
4. zář 2009

Holky, rikali mi v praci ,ze predevcirem v televizi delaly testy na nezavadnost kocarku podle novych evropskych smernic a maloktery kocarek prosel!!!
Pry je z nich spousta toxickych,kancerogennich .!.
Driv meli kocarky v kategorii neco jako spotrebni zbozi a nyni prisli na to,ze deti kocarky zevnitr zuzlaji,olizuji apod. a mely by byt v kategorii jako nadobi... a tyhle normy kocarky nesplnuji!
Doporucovali budoucim matkam, at nejaky ten mesic s vyberem kocarku pockaji,ze nektere kocarky pry z trhu uplne stahnou .

vroninka
5. zář 2009

ahoj holky moje, moje spolubojovnice
už to máme za sebou. jsme v pořádku doma. 29.8.se nám narodil Petřík měl 3450g a 50 cm.
přeji vám všem těhotným hladký porod a ať už konečně máte ty uzlíčky ve své náruči. snažilkám přeji , aby byly co nejdříve těhotné a konečně šťastné a spokojené. 🙂
Pokusím se vložit nějakou fotečku, jestli mě mladej nechá 🙂 Držím ho tu v náručí. Nějak se mu nechtělo spinkat.

vroninka
5. zář 2009

bobinko, čekám na Tebe a držím palečky.

kerrie
5. zář 2009

Jupííííííííííííííííííííííííííí.............tak už máme první miminkoooooooooooooo 🙂
vroninko................moc gratuluju ke krásnýmu zdravýmu chlapečkovi. 😵 😵 😵

markytaj
5. zář 2009

Vroninko, to je bezvadná zpráva. Moooooooooc Ti gratuluji!!! Ať se vám daří a chlapeček je zdravý a silný jako buk 🙂.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru