Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
26. čer 2009

ahoj holky tak už jen pondělí a úterý bude oběd ale v srpnu už nám budou zase vařit 😀 😝 Dnes byli nudle s mákem mnamka.

Ty jo samé jedničky sem neměla nikdy, super super :D

Tak hanana zkouší testík tak brzo tak sem taky jeden z 10ti zkusila 😎 No když se to nasáklo tak sem tam viděla dvě čárky, když to schlo tak se ta potvora ztratila, no a ted sem došla domů, ale už je to dlouho má se na to koukat max do 10min..takže nevím kdy, ale zase se tam pidi malinká ukázala, ale minule se mi tam taky pidi malinká ukázala a nic.

Je tu z vás některá těhulka, která ještě než testovala, tak neměla ani jeden jedinej malinkej příznak? jako minule mě bolela prsa jako čert, ted nic, vůbec nic :D no ale testovat už nebudu, i když mě ten duch láká, ale ne ne ne,.

nicollka
26. čer 2009

Paji no nepřemýšlí o změně zaměstnání, ona je to jeho a kamarádova firma, a jediný slušný příjem, takže změna ne, ale možná bude stavba tu poblíž, že by býval doma, ale zatím to nepodepsali tak uvidím, ted podepsali Liberec ještě o několik stovek km dál než je ted. No co už, ale já sem si zvykla a problém je až když je doma, to už je pak taková ponorka, a moc si nerozumíme. ale zvládáme to stejně se všemu vždycky zasmějeme, ted přes léto by měl být častěji doma, protože mi bude stavět bydleníčko. 😅

kerrie
26. čer 2009

nicol...........já měla zpočátku na testíku taky jen takový "duchy" //........pak sílily postupně......a o nějakých extra příznacích nemohla být řeč............bolely mě prsa a pobolívalo bříško, jako vždy před MS......akorát jsem teda pořád žrala kyselý cibulky, to mi bylo trochu divný 😀 Ale pořádný těhu nevolnosti mi začaly až tak 6-7tt.

kopa
autor
26. čer 2009

Ahoj holky 🙂
Nicollko tak uvidíš co z toho bude,ale asi bych před MS netestovala.Se podívej na mě minuly měsíc před MS // a pak nakonec MS došla a bylo zklamání.Neříkám,že to může být i u tebe 😉
Já už testuji po zpoždění,raději 😔

nicollka
26. čer 2009

kerrie no mě vždy po ovulce bolí prsa, ale tentokrát mě nebolí nic, necítím nic prostě uplny prázdno :D

nicollka
26. čer 2009

kopi jojo ted už testovat nebudu nejdřív tak ve středu, jestli to vydržím...víš jak ne...vydrž to :D 😝

kopa
autor
26. čer 2009

Nici to vydržet nejde 😝 😀 Klidně testuj 😉
Ale mě pak vždycky vadí to zklamání.

kopa
autor
26. čer 2009

a někde sem holky četla tady na diskuzi,že holka byla těhotná a MS měla do 4měsíce 😅 😕 😕 ,
To bych fakt nechtěla 😔 ale pro mímo bych to snesla 😉

nicollka
26. čer 2009

kopi no u mě ani zklamání není, prostě já to beru že je to tak nebo tak, ale ted to chci vydržet a nejdřív tak 11DPO zkusit, to už holkám něco ukazovalo.

kopa
autor
26. čer 2009

Tak to je dobře,že to tak bereš 😉
Já minulý měsíc těm // fakt věřila a proto mě to bolelo 😔 hlavně přítelák byl natěšenej.Ted už testuji jen s tím co kdyby tam náhodou byli a nepočítám s tím 😅
Však se taky dočkáme 😉 😵 😀 a pak odbouchnem špunty 😀 😲

nicollka
26. čer 2009

jojo já i když tam něco vidím, tak tomu stejně nevěřím, po všech těch falešných testech a pod. tak to jen tak. ale nezlobila bych se kdyby tam ve středu byla zase a silnější, ale s tím naším sexem ... o ničem :D

hanana
26. čer 2009

ahojte holky
jak je? nicolko ja testila dneska znovu, ale ani stinecek takze smula ☹

hanana
26. čer 2009

farmi gratuluji k synatorovi je fakt sikulka 😵 😵

kopa
autor
26. čer 2009

Nici třeba se za tebe nahoře přimluví 🙂

kopa
autor
26. čer 2009

Farmíku taky gratuluji synovi,takové hezké známky akorát s dvojkou jsem měla loni u maturity 😀 😝
A pečeš dortíka?Já se chystám dneska dělat merunkovy koláč a zítra si udělám lilek-ten mohu ve velkém 😀

nicollka
26. čer 2009

kopi kéž by.

Ty jo holky michael jackson zemřel, poslední dobou to je samý pohřeb, aspon kolem mě, my jdeme na další v úterý, to je hrůza, kdyby raději svatby. To už je snad 5 pohřbů za poslední půlrok.
Jo a ten mladej krásnej herec z "deset důvodů proč tě nenávidím" ten taky...to je něco..

nicollka
26. čer 2009

hani a tím stejným testem?kolik DPO jsi?

hanana
26. čer 2009

asi 9Dpo, ale jak jsem pslala mela jsem test ktery by to mel uz umet od 6ti dnu pred ocekavanou ms, takze nic. 😝 , boli me bricho ale toho jsem si vsimla min. mesic me od ovulky boli az do ms kazdy mesic

hanana
26. čer 2009

kopi ty jsi kuchticka , ja jdu dneska do prace od 4 hodin takze u me se vareni nekona 😀

kopa
autor
26. čer 2009

Hanana mě to baví 🙂 a přítelák si pochutnáva,ale je mu zítra budu dělat kotletky,on by mi lilek nejedl 😀 😝

hanana
26. čer 2009

tak to mas stesti ze te to bavi, ja bych si taky pochutnavala ja bych si dala oboje.. 😉 😉 lilek i kotletky

kopa
autor
26. čer 2009

tak já se stavím na otočku uvařím a zase odjedu 😀 😀

hanana
26. čer 2009

jejda at uz jsi tu 😀 😀 😀 mnam

kopa
autor
26. čer 2009

Hani ale kam mám jet? 😀

hanana
26. čer 2009

i kdyz ta moje vaha... 😒 😒 😒 ja bych mela jen tak mrkev a zeleninu nic vic 😖

kopa
autor
26. čer 2009

Hani ten lilek já ho plním zeleninovou směsí 😉 to bys mohla i to

hanana
26. čer 2009

kopi musis do uk 😵 😵 😵

hanana
26. čer 2009

mnam to zni vyborne skoda ze me to vareni vubec nejde ☹

murynka
26. čer 2009

ahojky nějak nestíhám ☹

ráno plavčo pak obídek s tou koníkovkou pak město a opět nějaké úlovky na mimi a miláčkovi k nedělnímu výročí jsme koupila dárek snad se mu bude líbit 😕 😅 řetízek na ruku s lebkami no je to motorkář no 😀 😀

ted jsme přijela....ale jsme hotová 😢

dnes se mi rací c turecka nej kámoška a psala že jim zakousli pejska hlídali ho jeho rodiče přítele jsme z toho zrdcená byl to jorkšíreček 😢 😢 staý jako náš Max 2 roky 😢

kerrie
26. čer 2009

Mury........ahojda.........to je hrůza s tím pejskem......to nevím, co bych dělala, neumím si to představit. My máme Westíka, takže něco jako o číslo větší jorkšír 🙂

Jinak jsem Ti jukla do albíčka.....my máme asi fakt nějakej stejnej vkus......ty žlutý tepláčky už mám na prcka taky a ještě je mám v bílým. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru