Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
7. zář 2009

pájí přesně jak píšeš, akorád já to mám v pořadí nejdřív nervozita, pak ještě větší nervozita, pak nátlak, pak hádka a pak depka 😀 😀
holky, normálně mne už napadaly i takový šílenosti, jak, že bych si průběžně během měsíce uschovávala manželovo sperma-v mrazáku a pak v době ovu ho použila a ládovala se tím od rána do večera 😀 bych to do sebe spala jak o život 😀 jen doufám, že by mi neumrzla 😀 😀
no dyď zmražený ty mrchy vydržej ne? ale na kolik je pak rozmrazit? 😀 😀
by to bylo takový umělý oplodnění podomácku 😀 😀 😎 😎
holky už mi totálně šibe 😀 😀 😀 😀

sarlotta
7. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀

mabe
7. zář 2009

farmi 😀 😀 😀

sarlotta
7. zář 2009

farmi asi na pokojovou teplotu🙂)) a samovolně... mikrovlnka by nebyla ok🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))

farmarska
7. zář 2009

no šarlot nebudem to přehánět 😀 zajdu k ní o víkendu, dýl to nevydržím 😀 😀 ale vezmu si sebou takovou tu roušku přes pusu, mám jí doma a tou nic nezkazím, už pro ten svůj klid a klid maminy 😉 🙂
s tou rozhlednou to mám zrovnatak! 😕 a ted jsme šlapali po hradech a v tom jednom jsme šli na takouvou věž a vejška a hnusný schody, no nahoru to šlo, ale když jsem měla sejít a viděla jsem dolů..no co ti mám povídat 😅 musela jsem čekat až sejdou všichni ostatní, bo jsem se za sebe styděla, jsem šla jak důchodce, pomalu, zavěšená na zábradlí se smrtí v očích 😀 😝
a na rozhledny prostě nelezu, čekám dole až se ti mý dva chlapi dostatečně pokochají "nádherným" výhledem 😝

farmarska
7. zář 2009

hele a si myslíte, že by to jako vážně mohlo fungovat! 😕 😕 😨 😨
mne to napadlo jen v té nejzoufalejší chvilce, ale myslela jsem si, že je to spíš nesmysl 😨
no ale kdyby tam přeci jen nějaká jiskřička naděje, že by to takhle mohlo fungovat byla..! 😕 tak já jdu rozmrazovat mrazák! 😅 🤐

farmarska
7. zář 2009

holky jdu něco dělat...
nejdříve vyprázdnit mrazák.. nachystat skumavky 😀

mari111
7. zář 2009

wergi nepopletla 😀 jo a slavim dvakrat, dnes mi prejou vsichni ze slovenska a zitra mi budou prat vsichni tady 😉 no teda farminko ty mas napady 🙂 no jo ale kdyz clovek tak moc chce a nejak to nejde podle neho tak vymejsli chujoviny, co 😀 😀 😀

tercie
7. zář 2009

Teda holky vy jedete jak divý 😀
My máme zejtra tu kolaudaci, tak si chystám papíry ať to máme po kupě, už mě to nebaví, ale ještě chvíli a snad už to budu mít...

Farmi nachystej si ale umělohmotný zkumavky 😀 Ať ti to v mrazáku nepopraská 😀
Ty vole to by mě nenapadlo 😀 Ty jsi éro tě péro 😀

katyna6
7. zář 2009

farmi-já si myslím,že by to fungovat možná mohlo,ale nevím,nevím,jestli teplota mrazáku stačí na správný uchování spermoníků.Jinak já jsem předtím,než jsem otěhu,četla o "prstíčkové metodě":kusila jsem a další ms mi tenkrát už nepřišla,takže teď,až to znuvu půjde,jdu na to okamžitě.

tercie
7. zář 2009

Mari taky přeju vše nej nej k svátečku a splnění všeho co si přeješ!!! 🙂

handm
7. zář 2009

Farmi, obávám se toho, že bude malá teplota 🙂 Ale jinak nápad výbornej.. já mám občas problém opačný, manžel by mohl skoro pořád a já nějak nestíhám po té revizi.. ale netlačí, je v pohodě.. 🙂
navíc až těď přejde MS, vyřádí/me se 🙂)

Katy, vy to začnete zkoušet hned po první MS?

katyna6
7. zář 2009

handm-no to já právě pořád ještě nevím.Chtěla bych to vydržet ještě do té další,ten strach,že to zas nevyjde je hodně velkej 😖
Kdy začnete vy?

venuska
7. zář 2009

🙂 Markét, viděla jsem postýlku...moooc hezká. Já se teď rozhoduji, jakou barvu mam koupit..zda zelenou či žlutou...povlečení, jelikož máme žluto-zelené stěny. 🙂

Užij si srázek... 🙂

katyna6
7. zář 2009

handm-ještě jedna odpověď pro tebe....v revizi... 🙂

aja.83
7. zář 2009

Katy, já taky zkoušela prstíčkovou a hned potom jsem otěhotněla. Řekla bych, že to funguje, už to zase praktikujeme 😉 ! Jinak my se snažíme po první MS, cítím se v pohodě a doktor to povolil. Když se to bude mít stát, stane se to. A pokud to zase nevyjde, aspoň dřív začneme řešit, proč se to děje a půjdeme na genetiku a různý vyšetření. Na co pořád čekat, že jo! 😉

mari111
7. zář 2009

tercinko dekuju. aja ja taky prstickovou 😉

sarlotta
7. zář 2009

farmi myslím, že bys měla zůstat u klasiky🙂)))))))))))))))))))))) do mrazáku navař obědy, protože až otěhulíš, tak budeš mít nožky nahoře a budeš relaxovat🙂)))

Katyna6 já se taky dost bojím dalšího neúspěchu 😒 a to teď čekám na 3MS po revizi, mám doma zdravého kluka a genetika vyšla dobře... ale nervíky pracují.....

sarlotta
7. zář 2009

Holky já nad tou prstíčkovou přemýšlela... ale co když tam pomůžete zrovna té spermijce, která by se tam normálně vůbec nedostala a pak to třeba nevyjde, protože měla špatný chromozom....vyhrát by měla ta nejlepší. 😅

katyna6
7. zář 2009

aja-a v kterým jsi byla týdnu,když jsi šla na revizi?No já jsem na vážkách pořád víc a víc,ale možná to risknu.možná do té druhé ms jan tak opatrně a pak se do toho zase pustíme 😵

tercie
7. zář 2009

šarlotko takhle o tom nedumej, to je vždycky sázka do loterie, kerý tý spermošce se povede zavrtat 😉

tercie
7. zář 2009

Berušky já to pro dnešek balím, nebo to papírování nedodělám, a od pěti mám sbor, tak to stihnout musím 😀
Tak papá a zejtra v jednu mi držte palce, ať už pak můžeme bydlet v novým 🙂

mari111
7. zář 2009

sarlotko ja sem cetla ze to takhle neovlivnis,ze by se tam dostala spatna ale jen ze jim pomuzes a ja hlavne mam to delozni hrdlo nejak skroucene a ono se prej muze pri sexu prilepit na stenu a tak znemozni pristum spermiim, takle nejak to tam popisovala nejaka gynekolozka. a muj gynekolog rikal ze kdyz sem v pohode a mam zahojenej spodek tak to ten uspech ci neuspech nemusime ovlivnit tim ze pockame jednu, dve nebo tri ms. kdyz se to ma povist tak se to povede hned a kdyz se to nema povist tak to neovlivnim cekanim, tak ja nevim ale ja jsem netrpeliva a tak sme na to vlitli hned tak uvidime

mari111
7. zář 2009

tercinko pa a drzim palecky 😉

katyna6
7. zář 2009

aja-jak jsi se ptala ve snažilkách,ten Utroš je jen na předpis.ale taky si myslím,že dr.by ti ho mohl napsat,když se na něj zeptáš

katyna6
7. zář 2009

mari-tak ještě jeden dva podobný příspěvky a budu ráda,když počkám na tu první MS.jsem rozhodnutá pořád víc a víc,že po první zase začneme se snažilkováním a zase bude prstíčková metoda..To čekání je fakt k nevydržení 😉

handm
7. zář 2009

Holky, taky jsem zkousela tu prstíkovou, ale jen jednou 🙂) tedy jako po jedné "akci" tak nevím, jestli se trefila..
nicméně doktorka mi řekla, po revizi, že mám zakloněnou dělohu, takže spíš než nohy nahoře mi pomůže ležení na břiše.. jsem koukala jak blázen.......
marii, jsem ráda, že v tom pojedem po první MS spolu.. a aja taky!! 🙂

mari111
7. zář 2009

katy a ja to beru hlavne podle toho ze znam dve holky co na to vlitli hned po prvni ms a jedna uz ma zdravou holcicku a druha bude coskoro rodit a taky je vse v poradku. a tim ze je znam a vidim to na vlastni oci tak to taky beru jinak, nechci tady nikoho premlouvat aby do toho sli hned, kazdy se musi rozhodnout sam 😉

paajaa
7. zář 2009

Farmi: 😀 😀 😀 😀 počkej třeba už nebudeš muset ani uhánět manžu a opravdu jste se trefili. Vím, že nervíky pracují- kdyby se tak dali vypnout.

Tercie: jééé už kolaudace. To by budeme bydlet 100% ještě před kolaudací, takže to budeme zařizovat za pochodu a chodu domáctnosti. 😉

mari111
7. zář 2009

a copak nase bobinka zeby uz rodila,asi si ji tam nechali kdyz nepise ? 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru