Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
26. čer 2009

ker 😀 😀 😀 to je super ty jsou tak na jaro ale nevadí v tom černém kočárku se bude vyjímat 😵 😵
jinak jsme s tou kámoškou omrkla opět dorjan tak mi ho schválila prý ke mě jde a sluší mi 😀 😀
X lander už je větší a já jak jsme malá je to divný 😅 takže zase jsme si jistá ale asi na týden 😀
musíme ho asi objednat a konec váhání 😀 😀

tý kámošky je mimoc líto vrací se a doma prázdno bez pejska ani se nerozloučili 😢 😢 to je smutný a jak jsem těhu nesu to ještě hůře ☹

kerrie
26. čer 2009

Mury.....my ještě zkoušeli v-cross............taky se nám líbil, ale přesně jak říkáš......ten danny sport mi sedí, páč já jsem taky mrňavá....... 😀

No a chudáci i ti rodiče, co měli mazlíka hlídat, viď? Taky jim musí být hrozně, když ho dostali na starost a neuhlídali ho. To je děs......místo aby se kámoška celá odpočatá a spokojená vrátila z dovči, tak ji doma čeká takový neštěstí ☹ To by chtělo honem honem nový štěňátko.....

murynka
26. čer 2009

keri nejhorší je že oni ty rodiče ho brali jako svýho vnoučka chápeš 😅 oni s nmi bydlí tobík na ně byl zvyklý oni na něj takže je to těžkéi pro ty rodiče a jak píšeš budou si to určo vyčítat ☹ a nevím jak to zahýbe se vztahem tich kámošů měli před odletem trable tam se chtěli usmířit a ted tohle no snad je to stmelí 😔 😔
je mi fakt hrozně ☹ ☹

kerrie
26. čer 2009

Mury, já se Ti vůbec nedivím..............tohle je fakt moc smutná záležitost ☹ Úplně si to umím představit, jelikož naši maj našeho Teddýska taky jak vnoučátko........a jemu když řeknem: pojedeš k dědoj a k babičce, tak skáče metr vysoko a může si ocásek ukroutit..........naši by něco takovýho taky těžko rozdýchávali.
Snad to ti kamarádi rozdýchaj a stmelí je to.......

murynka
26. čer 2009

ker a kdy dáš nějaké úlovky fotečky do albíčka 😕

murynka
26. čer 2009

a jak jinak je??nevolnosti a tak?

kerrie
26. čer 2009

No já si vždycky říkám, jak to všechno nafotím a prdnu to tam.........a nějak se k tomu nemůžu dokopat 😀 Ale zapracuju na tom, slibuju 😉

Nevolnosti už jsou o dost lepší......je mi třeba chvilku šoufl, ale už skoro týden jsem nezvracela, takže si nestěžuju 🙂

murynka
26. čer 2009

keri právě proto já to dělám hned 😀 jinak bych se k tomu také nedokopala 😅 ....nějak se to začíná kupit 😀

o je dobře že už to mizí a bude lépe a lépe 😵 😵

kerrie
26. čer 2009

No ale všechny mimi hadříky radši fotit nebudu, páč já toho mám asi 6 tesco igelitek 😀 Už si to kupím nějakou dobu 😉

Mury, musím běžet, jedeme na otočku na chaloupku.......zatím pa a ještě juknu večer 🙂

murynka
26. čer 2009

keri hezký zbytek dne 😵

já čekám na manžu a večer jdeme ke tchánovcům mají tam nějakou schůzi tchán vyhrál robota za 4 tis. a asi ho chtěkí vnutit i nám 😀 takže tam jdeme vyslechneme odmítneme ale dostaneme dárky za 400 kč nějaké krémy z mrtvého moře 😅

nicollka
26. čer 2009

Mury to je hrůza, to je mi moc llíto. To aj mě je z takových věcí smutno, mladý, život před seboul..:(

tady jsem vložila toho mýho ducha 😠 https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

kopa
autor
26. čer 2009

Nikčo já tam ducha vidím 😉
Když ti to bude každej den sílit,tak je to tutovka!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😵 😵 😵
Já jsem ted při zpoždění MS dělala mamatest a jeden nakej citlivej,kterej mi doma zbyl a atm jsem měla // a dost viditelnou a nic ☹
Takže ti budu moc držte palečky aby ti to sílilo,ju?

murynka
26. čer 2009

nicol já to vidím 😉

jinak máš vyhlídlé lehátko jako máme my 😀 😀

nicollka
26. čer 2009

no já toho mám vyhlídnutého :D tak jdu do práce a večer pro manžu tak krásnej pátek. 😎

kopa
autor
26. čer 2009

Ahoj Mury 🙂

kopa
autor
26. čer 2009

Teda holky já bych taky nejradši nakupovala 😀 ale já nemám ne koho 😅 😔 Ale kočárek ten už mám vyhlídnutý 😉

kopa
autor
26. čer 2009

Vroninka 30tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 29tt ..............25.6.krev,30.6.KO.........................................čeká chlapečka
Kelly 22tt
Murynka 17tt..............30.6.KO,17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D..........čeká asi chlapečka
Kagatkaga 19tt
Kupinka 18tt .............................8.7.velký UTZ a 10.7. poradna
Lucierob 19tt ............................
Venuska 13tt ............................9.7.poradna
Markee 12tt...............................21.7.poradna
Amynka 13tt..............................18.6.kontrola
Kerrie 10tt...................................1.7.kontrola + odběry testy, 9.7. UTZ
Květinka 10tt................................
Mirax 8tt.....................................25.6.kontrola
Farmaska 8tt...............................
Secretacka 9tt
Wergina 6tt................................13.7.kontrola
Dennca 34DC
Eeliska 33DC
Janička 29DC
Skritkova 29DC
Hanana 28DC
Cajori 24DC
If.v 23DC
Nicollka 21DC
Samsa 19DC
Martinkal 18DC
Markytaj 18DC
Tercie 16DC
Aronek 16DC
Stroužek 15DC
Ikopretinka 13DC
Paaja 11DC
Kopa 3DC
Sarlotta čekatelka na 2 MS

kopa
autor
26. čer 2009

a tady nikdo....? 😕
Holky tak mě dnes tak pálila žáha,ale fakt nevím z čeho piji neperlivou vodu a k obědu jsem měla kapustu.No a ted jsem si dala ten koláč merunkový a myslela jsem,že se vyzvracím 😅 😅 Mám fakt ty hormony naké zmatené 😔 Začíná mě to už pěkně štvát!!! 😠

kerrie
26. čer 2009

Kopiiii, Ty mě šidííííš.......dáš mi, prosím do tabulky 11tt? 😀 😉 Děkujuuu

kopa
autor
26. čer 2009

Kerrie............promiň,ošidit jsem tě nechtěla 😀 Příště trošku přihodím ju? 😀

kopa
autor
26. čer 2009

Vroninka 30tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 29tt ..............25.6.krev,30.6.KO.........................................čeká chlapečka
Kelly 22tt
Murynka 17tt..............30.6.KO,17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D..........čeká asi chlapečka
Kagatkaga 19tt
Kupinka 18tt .............................8.7.velký UTZ a 10.7. poradna
Lucierob 19tt ............................
Venuska 13tt ............................9.7.poradna
Markee 12tt...............................21.7.poradna
Amynka 13tt..............................18.6.kontrola
Kerrie 11tt...................................1.7.kontrola + odběry testy, 9.7. UTZ
Květinka 10tt................................
Mirax 8tt.....................................25.6.kontrola
Farmaska 8tt...............................
Secretacka 9tt
Wergina 6tt................................13.7.kontrola
Dennca 34DC
Eeliska 33DC
Janička 29DC
Skritkova 29DC
Hanana 28DC
Cajori 24DC
If.v 23DC
Nicollka 21DC
Samsa 19DC
Martinkal 18DC
Markytaj 18DC
Tercie 16DC
Aronek 16DC
Stroužek 15DC
Ikopretinka 13DC
Paaja 11DC
Kopa 3DC
Sarlotta čekatelka na 2 MS

kopa
autor
26. čer 2009

no a už tu zas nikdo není 😠 😠 😠

kerrie
26. čer 2009

Kujuuuuuu 😀

kerrie
26. čer 2009

Kdepak se nám všichni toulaj? Asi slavěj výzo 😀

kopa
autor
26. čer 2009

Kerrie ty děkuješ ju?
Já to ted četla jako že něco kuješ 😔 😀

kopa
autor
26. čer 2009

Kerrie Farmi má oslavu,Murynka ta šla k těm tchánovcům,Eeliska ta se objeví až v sobotu....

kerrie
26. čer 2009

Jojoooo, kujuuu, jako že děkujuuu..........no jo, Farmi vlastně včera pekla dortíka na dnešní oslavu a ráno říkala, že mladej donesl samý jedničky, šikula 🙂

kerrie
26. čer 2009

Tak já taky pádím. Jdu spáchat něco k večeři....papa, Kopi 🙂

kopa
autor
26. čer 2009

tak papa hezký večer 😵

murynka
26. čer 2009

kuk 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru