Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
8. zář 2009

dobré ráno teda vůbec nestíhám. Daneček šel do školky, bude do pátku, no ráno se rozběhl do třídy sám tak sem odešla ani neví kdy a jak, tak snad nebude zase oteklej až pro něj půjdu :D ale vysvětlovala sem mu že maminky tam nesmí a že zatím počkám a vydělám nějaký korunky abysme mu mohik koupit dárečky tak se moc těšil tak ještě 2 hodinky a jdu pro něho :D

Paaji grafík je krásnej, držím palec.
Bobince taky držím palce ať už si chová Vojtíška.
Mury tlaky na konečník bývají když sestupuje hlavička, nebo špatně bloklý střeva taky...určo když to bude zase, zkus se optat doktora. A ležet a odpočívat.

tak a jdu číst další stranu, musím psát tak nějak postupně, páč si to pak nepamatuju

kopa
autor
8. zář 2009

Handm-včera jsem měli menší výměnu názorů 😔 hlavně opět přítelák převládal 😅 no ale asi mu to pak bylo líto,páč mě pak hladil a dolejzal a ráno taky 😅 ale i tak mě to celkem bolí 😒
Handm nevím zda budou // či MS 😅

kopa
autor
8. zář 2009

Aji po 10-13 dnech 😉

aronek
8. zář 2009

Ahoj, přeji hezký den 🙂 , na ráno je dost pozdě 😀
Tak doufejme, že bobinka už bude mít po a markke už se netrápí.
Nějak nám dochází pozitivní zprávy, že? Co takhle sem někdo nějakou dát?

Mám dotaz, tuším, že tripple testy se dělají z krve, za jak dlouho jsou výsledky? Já jen jak dlouho se budu nervovat.

kopa
autor
8. zář 2009

Aji jsi teprv 10dc času dost 😉

aja.83
8. zář 2009

Jo, souhlasím s aronkem, hoďte sem nějakou pozitivní zprávu! Třeba kopi - počůrej papírek a dej nám vědět o //!!!

murynka
8. zář 2009

aronek v 16tt se nabírají a jak dlouho záleží na laborce já to měla za 2 dny někdo čeká 3tt....

aja.83
8. zář 2009

Kopi, já vím, ale když já sem tak nedočkavá! Musím se asi nějak zabavit něčím jiným a přestat na to pořád myslet. Protože jinak mi z toho za chvíli hrábne, jak se vše točí jen okolo oplodňování 😀 !

kopa
autor
8. zář 2009

holky počůrám vám papírek ale jsem teprv 22 dc 😉 takže ještě času 😀

handm
8. zář 2009

🙂 Aji tedy ty už bys testovala?? to je fofr, tedy.. fakt 🙂) Vydrž ještě, jen si zkazíš náladu, když nevylezou // a přitom tam klidně už hnízdění může být .-)

Kopi, tak to mě mrzí.. Ale třeba taky budou. Počůrej ten papírek, jak říká Aja 😀 A přítelák roztaje.. anebo ho zmydlíme 😀... o autobusu koníků už tu dlouho nebyla řeč 😀 😀

murynka
8. zář 2009

leni tedy u vás je veselo co ☹ ale výměna názorů je všude 😒

farmarska
8. zář 2009

tak zvířata jsou nakrmený, kozy podojený a taky jsem si naškubala dva kyblíky švestek 🙂 jeden dám našimi až za chvilku přijedou a z toho druhýho asi udělám tvarohový knedlíky dnes k obědu a večer koláč s drobenkou a něco synoj do školy.., letos je nádherná uroda 😵 😵
tak a jdu vás dočíst 😉

aja.83
8. zář 2009

Farmi, mňam tvarohový knedlíky a koláč, no teda, ty zas děláš chutě. Já už mám hlad, ještěže jdu za chvíli na oběd.

aja.83
8. zář 2009

handm - no jo, máš pravdu, akorát bych byla zklamaná. Musím vydržet aspoň do 30DC, ach jo, to nějak pomalu utíká ☹

kopa
autor
8. zář 2009

holky psala mi Markee:
Mám to za sebou.Jsem i po revizi dělohy.

Ach jo,je mi to tak líto 😔 musí jí být hrozně 😔

murynka
8. zář 2009

leni chjoooo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

aja.83
8. zář 2009

Ach jo, je mi tak líto Markee. Ale aspoň, že už ji nemučí a držím ji pěsti, ať je brzy v pořádku!

ikopretinka
8. zář 2009

Achjo chudák Markee, musí to být hrozné a ještě k tomu ani revize ji neminula, 😔 😢 . To je fakt síla

hanana
8. zář 2009

holky nejhorsi ma za sebou uz to muze byt jen lepsi......

hanana
8. zář 2009

ikopretinko drzim palce, snad ms neprijde... 😵

murynka
8. zář 2009

a co znamená žemusela i na revizi 😕 😕 to je jasný ne??nebo to automaticky nedělají??nerozumím tomu?

hanana
8. zář 2009

mury ano asi to delaji automaticky

paajaa
8. zář 2009

☹ ☹ tak hlavně, že už to má Markee za sebou a snad si bude za chvilku zase lépe. Ta představa ke hrozná 😢 😢 😢 . Snad se kočka drží

Aji: na testění je opravdu brzo 🙂

Farmi: já snad k tobě přijedu na papů. knedlíky a koláč- to bych si dalááá

nicollka
8. zář 2009

ach jo, no hlavaně že je konec, a teď už jen nabírat nové síly :(

Holky tak jsem objednala Dandovi dárečky k narozeninám a ve finále 3600,- UFF :D no samo mi přispějí i rodiče, a 700,- tam mám hru já, já jsem na hry ujetá. Jak dojde manža tak si se mnou musí hrát :D Už jen nějaký hezký dort a čekat kdy už to bude... D:

ikopretinka
8. zář 2009

Mury, mé kolegyni se stalo něco podobného, čekala downa a vyvolávali jí porod kolem asi 23tt, ale odešlo ji vše i placenta a tak ji revizi nedělali. Mě třeba odešlo všechno jen kousek placenty držel a tak jsem na revizi musela.

mari111
8. zář 2009

ahoj holky no koukam ze nic moc spravicky, dneska to tu je najake smutne, no aspon ze markee to ma za sebou holka jedna konecne ji prestali trapit 😠 a bobinka sikulka uz ma miminko urcite v naruci,ja sem nanho tak zvedava 🙂 tak a kopinka co? uz si pocurala ten papirek? a co vysledek maz ten test v poradku nebo zas nejaky aušus 😒

kopa
autor
8. zář 2009

Mari já zatím nebudu nic počůravát 😀 nemám dneska na to náladu 😔 😒

aja.83
8. zář 2009

Dnes to jsou opravdu mizerné zprávy. By to chtělo nějaký optimismus zase.
Tak Bobinko, už se ozvi 🙂 !

mari111
8. zář 2009

jo ty nemas dneska na to naladu, aha tak to jo. 😉

aja.83
8. zář 2009

Holky, mě chytá nějaká depka. Jsem byla na obědě a kolegyně tam básnila o vnoučkovi, včera se narodil. Mně to přišlo tak líto, popisovala porod a jak je malej krásnej a jak mu půjde něco koupit. Jsem to rychle zhltla a radši šla pryč. Bych se možná rozbrečela, či co. 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru