Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
8. zář 2009

to je fakt blbe sakra kdy to naskoci spravne? ja jsem skousela rastartovat pc ale to asi neni problem u nas co,

mari111
8. zář 2009

bohača to sou dneska fakt nejake erukce kurňa

katyna6
8. zář 2009

kopa-jj,mně to taky blbne,nejvíc odesílání odpovědí

kopa
autor
8. zář 2009

už funguje 🙂

kerrie
8. zář 2009

jůůů, mě taky několikrát vykopnul 😠

kopa
autor
8. zář 2009

už mi napsal SMS že mě miluje 😵 tak už mi lépe.

handm
8. zář 2009

Holky moje, vy jste takove zkusene, ja si tady zkoumam ty plodne dny na babywebu a je normalni, ze mi vychazi plodne dny hned skoro tyden po predpokladanem skonceni MS??
jakoze moje "spineni" MS zacalo ve 3/9 a pise mi to plodne dny hned od 14/9...

handm
8. zář 2009

Kopi!!!!!!!!!!!!! To je super!!!
🙂 ted uz jen to čurání na papírek a hurááá

kopa
autor
8. zář 2009

Handm a ty máš kolik cykly?

handm
8. zář 2009

zatim nic moc, mam ted první porevizní kopi, víš.. dřív jsem samozřejmě mívala pravidelnou 28 podle HA.. já ještě normální neměla, to je vlastně tahle první...

kopa
autor
8. zář 2009

Aha tak bych počkala asi do další MS 😉
jinak by jsi tedy dle baby webu měla plodné dny 14. září 2009 - 19. září 2009 😉

handm
8. zář 2009

no prave, ze se mi zda, ze je to hrozne rychle 🙂 po MS jako ty plodne dny.. tak asi to tak ma byt..
ja jsem vazne jak nepopsany list.. prijde mi, ze jsem na biologii chyběla 😀 😀

handm
8. zář 2009

Ale děkuju kopi!! 🙂

kopa
autor
8. zář 2009

udělám tabulku 😉

farmarska
8. zář 2009

holky nestíhám psaát ani dočítat, vařím, peču, natírám, uklízím, za chvilku tu mám manžu tak to chci mít hotové 😝 zítra moc času mít nebudu, nejdřív jedu ke kamarádce, pak do města po nákupech..
jinak bobinka zatím nic nového nenapsala, asi odpočívá... dám jí chvilku a k večeru jí zase zkusím napsat 😉 🙂
tak zatím berušky a já později nakouknu 😉 🙂

kopa
autor
8. zář 2009

handm dám ti příklad já měla loni Poslední MS 1.července a pak styk 10.7.,13.7,a pak až 22.7. a v těch dnech 10-13 jsem zabřezla 😀

handm
8. zář 2009

🙂) hihihi zabřeznutí je taky dokonalej termín...
já to měla nějak podobně, jenže jak nevím, jaké mám cykly, aby se v tom čuně vyznalo.. 🙂))))
Já měla poslední MS pod práškama 31/5 a pak hned styk 8, 9, 12 a pak až 20. 6 a někdy tam sjem taky musela "k tomu přijít" 🙂) no když to dávám na babyweb, tak se manžel musel trefit jedině toho 12 🙂) plodné dny to hlásí od 11-16 🙂) síííílaaaa

kopa
autor
8. zář 2009

Vroninka...................................................................................29.8. porodila chlapečka Petra
Bobinka .......již každou chvíli porodí.............................................. chlapečka Vojtíška
Kelly 33tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 31tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 30tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 29t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 29tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 28tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 28tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 25tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 24tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku
Kerrie 21tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 20tt...................
Mirax 19tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 18tt........................17.9.KO
Wergina 17tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 14tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 13tt......................10.9KO,
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 9tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 9tt.......................16.9.KO,5.10. NT screening
Zlababa07 6tt.....................16.9.KO
Skritkova DC?
Eeliska 49DC
Ikopretinka 30DC
Paajaa 24DC
Kopa 22DC
Nicollka 22DC
Farmarska 20DC
Mari111 19DC
Aja 83 10DC
Hanana 9DC
Flair 4DC
Handm 3DC
Sarlotta 1DC
Maarrtina 1DC
If.v nehlídá si DC
Markee
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
8. zář 2009

Farmíku teda ty toho zase máš 😀 😀 tak pěkně pracuj 😀

handm
8. zář 2009

Hokly, krasny vecer, mizim dneska driv z prace.. 🙂
at je vecer lepsi nez den, snazeni zdar snazilkam a ostatnim aspon pohodu! 🙂

ee.liska
8. zář 2009

ahojky, konečně jsem zase doma 🙂 jdu dočítat
jo a jinak 1dc 😀

kopa
autor
8. zář 2009

Elisko a už si byla u toho nového dr?

kopa
autor
8. zář 2009

Vroninka...................................................................................29.8. porodila chlapečka Petra
Bobinka .......již každou chvíli porodí.............................................. chlapečka Vojtíška
Kelly 33tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 31tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 30tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 29t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 29tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 28tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 28tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 25tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 24tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku
Kerrie 21tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 20tt...................
Mirax 19tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 18tt........................17.9.KO
Wergina 17tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 14tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 13tt......................10.9KO,
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 9tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 9tt.......................16.9.KO,5.10. NT screening
Zlababa07 6tt.....................16.9.KO
Skritkova DC?
Ikopretinka 30DC
Paajaa 24DC
Kopa 22DC
Nicollka 22DC
Farmarska 20DC
Mari111 19DC
Aja 83 10DC
Hanana 9DC
Flair 4DC
Handm 3DC
Sarlotta 1DC
Maarrtina 1DC
Eeliska 1DC
If.v nehlídá si DC
Markee
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS

ee.liska
8. zář 2009

u to čtu ☹ markee berušku, myslím na tebe 😔
jkopi už jo 😎 dostala jsem injekci, za 14 dnů kontrola, když to bude pořád stejné, tak půjdu na vyšetření kamerou a podle toho se uvidí
a na štítku jsem byla dnes, včšechno odpovídá hyperfunkci jen štítka na sonu je úplně zdravá takže diagnoza = stres 😅

mari111
8. zář 2009

no vidis kopiku, tak uz jsi klidnejsi,tak si to priste tolik neber 😉

ee.liska
8. zář 2009

jeda co to tu čtu? mmury v nemocnici, kopince zase dělá problémy přítelák, to je den 😲
já musím být o pěti na tréninku, ale bolí mě břicho a strašně se mi nechce, ale je to poslední trénink tak tam musím

kopa
autor
8. zář 2009

Mari jsem už v klídku 😅
Eelisko tak hlavně že mrcha dorazila a ted hupky dupky do snažení,nebo přítel ještě nechce? 😒 Hlavně že tu štítku máš v pohodě

mari111
8. zář 2009

to jsem kopiku rada takze pro priste klid,ju. nebrat to tak jasny, at se nam tu furt netrpis 😉 a usmev na tvari 😀 , skoda ze bydlis tak daleko, ja bych te nakam vytahla na zlepseni nalady 😉

kopa
autor
8. zář 2009

😢 Mari to je škoda 😅 bysme někam vyrazily 😵

ikopretinka
8. zář 2009

ahojky, jsem tu jen na skok, za chvilku zase učím. Co to čtu Mury je v nemocnici? Kopi , přítel zase zlobí? To je fakt dnes den na hovno, nemám jiných slov.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru