Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
9. zář 2009

Holky, nevíte někdo něco o murynce? ☹

paajaa
9. zář 2009

Aji: 😀 😀 😀 😀 Náš pejsek se včera při procházce vykoukal v lese v bahenní kaluži. Z žlutého labradora byl černou žlutý 😀 😀 Prase

Farmi: tak to ho pořádně vykoupej ať je zase fešák

žlababa: 😲 😲 😲 to je teda síla: to jsou paka. Doufám, že to neodsouhlasí. 😠

martinkal
9. zář 2009

No Aji, zrovna včera se náš pes vyválel v hovně, a snad v tom nejsmradlavějším v celým parku. Pak když jsme ho koupali, tak já se málem pozvracela. Proklínala jsem ho snad 2 hodiny 🙂

nicollka
9. zář 2009

tak já piji femigard 1-2x denně...taky zapomínám...

a já určo ted hlásit // nebudu spíš bych už přivolala nejraději mrchu tak na sobotu

paajaa
9. zář 2009

Nicoll: koukala jsem na grafík a sobota je na MS celkem brzo: To by jsi měla krátnou LF ne??? Je to hrozné, že jsi omezená tím, že manža není každý den doma. Ale vy to zmáknete, věřím vám a za nějakou dobu budou //

Marti: taky máte pejska prasátko 😀 😀 😀

martinkal
9. zář 2009

Jo jo 😀

paajaa
9. zář 2009

Já se pro dnešek loučím a pádím za chvilku na vlak a pak za kamarádkou. Jdeme od 17hod. plavat, tak se moc těším. 😉

farmarska
9. zář 2009

tak čokl smradlavej se už proměnil na psíka voňavého 😵 ale co mne to stálo usilí!! 😠 a taky záda jak jsem byla shrbená nad vanou 😝

farmarska
9. zář 2009

tak jedna kočenka v prosincovkách píše:
ahojik holky tak info o MURYNCE......

ted mi volala...velky UTZ uplne v poradku, ale musi prijit na to od ceho jsou ty bolesti zad a na konecnik, takze si tam jeste pobyde. Jedna z moznosti je i zanet mocaku, nebo ledvin. Cipek ma kolem 37mm(snad si to dobre pamatuju co mi rekla) miminko odpovida 28tt a vazi kolem 1080g. ale chvili jeste pobyde v nemocnici, mozny i tyden aby vedeli ze je vse ok. urcite mi da dalsi info🙂 papa jooo a jeste muzou ty bolesti byt i tim jak je murynka mala a hubena, tak ty zada to moc nezvladaji...

martinkal
9. zář 2009

No halvně, že je jinak vše ok. Držím palce 😉

Jdu uklízet, pa pa

mari111
9. zář 2009

no to je dobre ze je mury aj sofinka v poradku, ja si taky myslim ze to je tim jak je drobounka, farmiku jinak dik za info, si sikulka 😉

farmarska
9. zář 2009

mari já to vím! 😀 jen ti ostatní mi to málo říkají 😀 😀 😀

hanana
9. zář 2009

farmi ty jsi spionka... mela bys makat pro FBI 😀 😀 😀
tak hlavne ze dobre zpravy......

farmarska
9. zář 2009

holky tolik chváli na móu hlavu 😀 no ale ona to spíš vyšpízlovala Evička z vlaštovek , takže pochvala platí hlavně jí 😅 já to jen okopřila, abych vás taky poinformovala 😎 ¨
no ale nenechte se rušit a klidně mne chvalte dál 😀 😀 😀

hani je fakt, že bych se možná mohla jít k těm FBI zeptat na tu práci.., jsem ted bez práce a něco s pružnou pracovní dobou by se mi šiklo 😀

farmarska
9. zář 2009

holky koukaly jste už na todle 😕 😕 😕
http://www.solnajeskyneletnany.cz/e-shop/all/me...
tý brďo to čumím!!! 😨 😨
ale nějak si to neumím představit 😅 😅 to tam musí i tlačit ne 😅 😅 😅

farmarska
9. zář 2009

hele kopísi nepřeháněj to s tím školením 😎 už musíš bejt proškolená skrs na skrs 😀 😀 😀

kopa
autor
9. zář 2009

jsem tuuuuuuuuu 🙂

hanana
9. zář 2009

farmi mam ho doma ale jeste nepouzila... ale prej je dobrej 😅

ikopretinka
9. zář 2009

Ahojky,
Kopi napiš mi 1DC 😝 😔 Chytla jsem dnes mrchovirosu

kopa
autor
9. zář 2009

Kopreti 😔 to je škoda,ale zase vás bude hodně na testování a budete se předhánět kdo bude mít dřív // 😉

ikopretinka
9. zář 2009

Farmi no menstr.kalíšek by se mi dnes hodil. Jo prý to vůbec necítíš,ale já bych si ho tam asi neuměla dát, no spíš možná ještě horší musí to vyndávání. Psali o tom v cosmopolitanu. Jedna holka si ho chválila, že ho měla když byla na rok v africe.

farmarska
9. zář 2009

tý brdo kopi ty jsi snad jen čekala na pozvání né !! 😀 😀 😀

hani tak to musíš co nejdřív odskoušet a dát vědět!!!! 😕 😕 😕 hele a to se zavádí jako tím užším nebo širším dovnitř? 😅

kopretinko ach jo 😢 😢

kopa
autor
9. zář 2009

Vroninka............chlapečkek Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 33tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 31tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 30tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 30tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 29tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 28tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 28tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 25tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 25tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku Natálku
Kerrie 22tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 20tt...................
Mirax 20tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 18tt........................17.9.KO
Wergina 17tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 14tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 13tt......................10.9KO,
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 9tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 9tt.......................16.9.KO,5.10. NT screening
Zlababa07 6tt.....................16.9.KO
Skritkova DC?
Paajaa 25DC
Kopa 23DC
Nicollka 23DC
Farmarska 21DC
Mari111 20DC
Aja 83 11DC
Hanana 10DC
Flair 5DC
Handm 4DC
Sarlotta 2DC
Maarrtina 2DC
Eeliska 2DC
Ikopretinka 1DC
If.v nehlídá si DC
Markee
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS

farmarska
9. zář 2009

kopi jak "vás" ?! 😨 snad nás 😵

mari111
9. zář 2009

taky sem slisela o tom kalisku, prej to ani navis ze ho tam mas 😒

kopa
autor
9. zář 2009

Holky mě se ten kalíšek nelíbí 😅 už jenom vylejvat tu krev 🤐

Přítel je už doma 🙄

kopa
autor
9. zář 2009

Farmi já myslela holky co jsou ted 1DC a 2DC 😉

mari111
9. zář 2009

kopi co to je 🙄 s nim nemluvis ci co

farmarska
9. zář 2009

tý jo já jsem snad sto let za opicema, vůbec jsem o něčem takovým do dnešního dne nevěděla 😕 🤐 hele no právě, jak to vyndat.. 😅 😅 a hlavně jak to vyndat aby se mi to nerozlilo 😅 😝 😅 no prostě si to vůůůbec neumím představit 😨

kopa
autor
9. zář 2009

Mari myslela jsem si že budu v klidu a budu předstírat,že mi to nevadí atd...Jen co jsem přišla domu tak jsem ho sjela 😅 😀 🙄 a ted chudák leží v posteli mám přikrytej i čumák páč se za to stydí víš?Ale už mi hladil ruku...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru