Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maendy
10. zář 2009

Snažím se oč to jde,alespon neplakat,ale pláču i teď.Pořád vidím to ticho na UZv.Mám pocit,že budu bez očí 😅
Já nic nechci uspěchat,musím se s toho vzpamatovat.Jsem zdrav ses,tak vím jak se co má a že tělo potřebuje odpočinek.1,10 se vrátím do práce,do mojí ambulance.Moc mi to chybí.Snad mi to pomůže.Tam je moc práce,nemám tam čas na přemýšlení.

farmarska
10. zář 2009

jinak hlásím, že na mne asi něco leze, je mi fakt divně, po dlouhé době mi vyskočil opar a jsem šíleně unavená 😝 tak už od včerejška lepsám kotlíky čaje s citonem a medem, tak snad budu zase brzy fit 😅

farmarska
10. zář 2009

ted koukám na spektru, dávají dokument o spermiích... tak základní postřehy..holky pište si...
😀
smermoníci prý zraje 3 měsíce a když se "upeče" horkem je to všechno naše snažení na nic..
takže
1. žádný slipy, ale trenky aby se koule nezahřejvaly 😉
2. nohy by měl mít chlap od sebe..nesedět s nohou přehozenou přes nohu, ale hezky po chlapsku s kolenama od sebe 😉
3. to je nejhorší! chlap nesmí mít notebooka na klíně! hrozně hřeje a sprmoníci jsou upečený natošup!

takže bacha jo 😉 😀

kupina
10. zář 2009

Ahoj holky, tak zase po delší době nakukuji. Nějak v poslední době nestíhám a myslím si, že to bude čím dál tím horší.

Stručně jsem projela co je nového a je toho tedy dost....

Markee moc ti držím pěstičky, aby jsi se z toho zlého snu, co nejdříve probrala... 😢. Hodně sil a co nejrychlejší rekonvalescenci. Moc na tebe myslím.

Bobinko, moc gratuluji k tvému prvnímu potomkovi. Hlavně ať jste oba dva zdraví a co nejdříve doma z porodnice. A přeji co nejvíce krásných společných chvil.

Mury a copak je s tebou kočko? Doufám, že to není nic vážného a co nejdříve tě propustí domů 😉.

kupina
10. zář 2009

Jinak doufám, že všem ostatním se daří relativně dobře a brzy mezi nás přibudou další těhulky 😵 😵 😵.

kupina
10. zář 2009

Jdu vařit obídek - přijde mi sestřenka, tak ať potom stíhám.... Papa a užijte si dnešní krásný den 😉

martinkal
10. zář 2009

Maendy,
je mi líto co se ti stalo, všechny jsme to tady už prožily. ☹

Mě se to stalo v březnu, taky jsem neviděla na oči, brečela jsem tak, že jsem neviděla. Myslela jsem si, že to není možný, že to je ten nejhorší sen v mém životě (byla jsem ve 22tt, cítila jsem pohyby, doma měla plno fotek holčičky.....), vidíš a čas vše zahojil. Po třech měsících řekl doktor, že to můžeme pomalu zkoušet, zkusili jsme to rychle 😀 , a teď jsem ve 4. měsíci a jen se modlím (i když nejsem věřící), aby vše dopadlo dobře.

Neboj bude líp, ale opravdu to chce jen čas nic víc. Čas a hodné lidi kolem Tebe.

Držím ti palečky. 🙂

paajaa
10. zář 2009

Farmi: to jsou důležité postřehy. my máme notes naštěstí rozbitý, takže je to v suchu. A trenky taky nosíme. 😀 😀 Koukám, že ty by jsi mohla být naše další těhule. Vzpoměň si na Mury, tak začla každé těhu nemocí. 😵

farmarska
10. zář 2009

pájí kéž by to tak bylo 😅 no je jasný že se pozoruju ze všech stran 😀 a furt se snažím rozeznat jestli je to jen chřipka nebo těhu 😀 😀 z té jedné malé kapky 😅 😅 😅 ale zatím asi vede ta chřipka, bo kdybych byla v tom, tak bych asi nebyla zahleněná 😝 😖 😝

farmarska
10. zář 2009

😝 kopretinko to mne tolik tolik moc mrzí, že depkuješ 😢 😢 😢 depka je svině vlezlá, furt se k člověku cpe! 😠

paajaa
10. zář 2009

Kopretinko: díky za rady. No uvidíme co bude dál. Depky a mrchy jsou vlezlí a nechápou, že je tu nikdo nechce. Doufám, že brzo už budeš jen a jen v dobré náladě, protože mrcha se vystěhuje z domu na min. 9 měsíců

Farmi: stačí kapka a z kluka je taťka. Na množství nezáleží, hlavní je načasování. Ještě neházej // do žita. 😉

aja.83
10. zář 2009

Farmi, to jsou dobrý postřehy. Se tu v práci tlemím na celý kolo, jak jsi to vtipně napsala.Teda ten můj nosí slipy, tak já ho budu muset asi přeorientovat. Noťas nemáme, ještě to tak.

farmarska
10. zář 2009

pájísku a však já neházím 😀 to víš že věřím 😀 😉 to zas bude potom depka, už se vidím 😅 😀

ají jakýpak dlouhý přeorientovávání, na to není čas 😀 prostě všechny slipy vyházej a nech tam jenom trenky 😀
se na to právě chystám mu takhle provzdušnit šatník 😎 je pravda že mu v tom šuplíku toho teda moc nezbyde 😅 😅
tý jo, jen aby potom on ze vsteku neprovětral ten můj 😨 abych si pak nemusela kozy stahovat izolepou, pže jedinou podprdu třeba doma nenajdu 😅 😀 😀 😀

kopa
autor
10. zář 2009

hu hlásím se do klubů kde nejsou na testu // jsem testila a nic 😒

aja.83
10. zář 2009

Farmi 😀 😀 😀

sarlotta
10. zář 2009

No vidím, že farmi zase perlí🙂))) 😎

Kopinko to je škoda. 😒

sarlotta
10. zář 2009

No ale podle Dc máš ještě tak týden čas... škoda testůůů...

kopa
autor
10. zář 2009

Sarlott já vím jen jsem to zkoušela 😅 tak uvidíme 😅

paajaa
10. zář 2009

Kopi: neříkala jsi, že se nebude zbytečně nervovat testěním a pak testíš. Ty jsi šiška

Farmi: nebo manža si jistě podprasky navyhodí. Jen aby nevyhodil kalhotky a chtěl tě třeba jen v tangách. To b yti v zimě mrzl pod kalhotama zadek 😀 😀 😀

Mabe: krásnáá fotečka miminka 😎 😎 😎

ikopretinka
10. zář 2009

FArmi, dobré postřehy. Já už mu šatník provětrala tak před třemi měsíci a zatím stejně nic. 4 cyklus snažení. Předtím měl slipy a povedlo se po 5 cyklech, tak ti nevím. Ale na tom teple něco bude. Nám se povedlo v listopadu, takže snad aspoň zima jistí //.

paajaa
10. zář 2009

Kopretinka: snad jim opravdu svědčí zima a příští měsíc už bude hlásit //. A myslíš, že když jste se snažili každý den, se stačili dotvořit. Kamarádka mi říkala, že jim nedorostou ocásky. A jak se jim asi špatně pohybuje. No nevím 😕

ikopretinka
10. zář 2009

Paji, to mě už taky napadlo. Ale když jsme se snažili i ob den nebo čekali až bude pozitivní test, tak taky nic 😔 . Teď jsme zkoušeli právě denně. Nevím bude to o shodě náhod

paajaa
10. zář 2009

Kopretinka: asi más pravdu, že je to shoda náhod. No tak snad spermoušků prostějí chladná rána a v říjnu bude hlásím //

aja.83
10. zář 2009

Holky, já si tak brouzdala po netu a dočetla jsem se o nějaké jonášově metodě, slyšely jste o tom? Prý se vypočítají dny, kdy se zaručeně zplodí potomek. Musí prý být stejné postavení slunce a měsíce, jako jste měly v den narození. No nevím, jsem si to spočítala (http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...) a ty plodné dny mi vychází zrovna do termínu, kdy bych měla dostat MS, takže to nevím nevím....
A nemyslete si, že jsem nějaká bláznivka astrologická, jen mě to zaujalo a proč na to prostě v ten den neskočit, že jo.

maendy
10. zář 2009

Šarlotko kde jsi byla tehdy na genetice?Já bych chtěla do Zlína.Nebyla jsi tam?
Jestli ano,napiš mi prosím o tom něco.
Snažím se na chvilku myslet na něco jiného než na zítřejší revizi.
Díky

paajaa
10. zář 2009

Aji: něco jsem o tom slyšela, ale nikdy nezkoušela použít. Myslím, že ovutest je přesnější 😀 😀

nicollka
10. zář 2009

ahoj holky to byl ráno cirkus, malej vůbec nechtěl do školky, tam řval sem ho slyšela až na ulici no hrůza, ale odpo sem šla pro něj, pěkně seděl na lavičce a čekal ani neplakal, zítra naposledy to jsem zvědavá.

Je mi moc líto maendy :( Drž se není to lehké, ale určitě bude líp a budete se těšit z dalšího a už úspěšného těhotenství.

Mury moc moc na tebe myslím, tak at tvrdnutí ustane, hlavně že je Sofinka v pořádku.

ikopretinka
10. zář 2009

Ajo, počítala jsem si to taky a vychází mi to na poslední dny MS nebo těsně po ní. Přiznávám zkoušeli jsme i to a nic. Taky myslím že ovu test bude lepší a přesnější.

ee.liska
10. zář 2009

ahojky 😀
kveti gratulace ke kloučkovi 🙂
maendy, berušku neboj, teď to nějak přežij a pak bude jen líp ☹ osud je nespravedlivej, ale jsme tu taky my zamlklinky, víme jak ti je a pomůžeme ti 🙂 mě to tady tenkrát mooc pomohlo

nicollka
10. zář 2009

Tak jsem vyzkoušela http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...

takže bych měla otěhu 20.9. to má manža 33 let přesně. Měl by to být kluk :D ale budu jen malinko DC tak pochybuju , no ale nebylo by to krásné :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru